PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TT net ne yapmaya çalısıyor ?

Yiğit G.
13-01-2012, 14:01
Biraz önce telefon geldi , ttnetten arıyorlar , ben telefon kullanmadıgım , sadece internet kullandıgım için telefon hattımı iptal ettirmiştim..Neymiş efendim o şekilde kullanamazmışım bütün aboneleri arıyorlarmış , ya yeniden telefon hattı alıcakmışım yada 54 tl ödediğim fiyat 59 Tl ye cıkacakmış. Yahu dedim ben telefon istemiyorum kardeşim zaten hize bu boktan ! hizmetiniz karşılıgı 54 tl ödüyorum aylık neden bidaha para alıyorsunuz ? İşte yeni yönetmelik böyle imiş de bu şekilde kullanamazmışımda , ulan ben 1 senedir böyle kullanıyorum şimdi nasıl kullanamaz oluyorum ? Erkek olsa ana avrat söverdim öyle sinirlendim.İptal ediyorum dedim üyeliğimi sçrm böle işin içine superonline fiber e geçicem arkadaş veya uydu alıcam şu boktan allahın belası ttnet i kullanmayımda ne yaparsam yapayım ! Superonline fiber kullanan varmı aranızda memnunmusunuz ? veya ttnet harici bi baglantı kullanan ?

EM-RE
13-01-2012, 14:04
Sabit telefonları kimse kullanmıyor,iş yerleri bile cebe geçti büyük firmalar,çok büyük kayıpları var tek elle tutulur yanları adsl leri kaldı.Tek saldırabilicekleri yada numaraları ellerinde tutabilecekleri bu sistem var.Hak vermek lazım son çırpınışları :)

Ama sen haklısın onlarda haklı :)

rebelh
13-01-2012, 14:12
Biraz önce telefon geldi , ttnetten arıyorlar , ben telefon kullanmadıgım , sadece internet kullandıgım için telefon hattımı iptal ettirmiştim..Neymiş efendim o şekilde kullanamazmışım bütün aboneleri arıyorlarmış , ya yeniden telefon hattı alıcakmışım yada 54 tl ödediğim fiyat 59 Tl ye cıkacakmış. Yahu dedim ben telefon istemiyorum kardeşim zaten hize bu boktan ! hizmetiniz karşılıgı 54 tl ödüyorum aylık neden bidaha para alıyorsunuz ? İşte yeni yönetmelik böyle imiş de bu şekilde kullanamazmışımda , ulan ben 1 senedir böyle kullanıyorum şimdi nasıl kullanamaz oluyorum ? Erkek olsa ana avrat söverdim öyle sinirlendim.İptal ediyorum dedim üyeliğimi sçrm böle işin içine superonline fiber e geçicem arkadaş veya uydu alıcam şu boktan allahın belası ttnet i kullanmayımda ne yaparsam yapayım ! Superonline fiber kullanan varmı aranızda memnunmusunuz ? veya ttnet harici bi baglantı kullanan ?

bence geç bile kalmışsınız ben edirnede uydunet ankarada süper online kullanıyorum 2side yaklaşık 40 lira sınırsız uydu 1mbit superonline 10mbit 2side fiber ve özellikle ankaradakinde torrentle 800-900 le oyun indirdiğimi biliyorum:icon_tup:

dj ugurcan
13-01-2012, 14:13
ttnet saçmalamaya başladı. superonline a geçmeyi düşünüyorum bende. geçenler memnun oldugunu söylüyor araştırdıktan sonra bende geçicem galiba

Ö.öztüRk
13-01-2012, 14:16
bizim telefon hattını bile kapattılar gittim hallettim ne yapıyolar anlamadım kredi kartıyla işlem bile yapamadım en son darlandım gittim değiştik diye kızdılar heralde:)

Yiğit G.
13-01-2012, 14:16
bence geç bile kalmışsınız ben edirnede uydunet ankarada süper online kullanıyorum 2side yaklaşık 40 lira sınırsız uydu 1mbit superonline 10mbit 2side fiber ve özellikle ankaradakinde torrentle 800-900 le oyun indirdiğimi biliyorum:icon_tup:

Şimdi ben 8mbit sınırsız kullanıyorum (30 gb sonra hız 2mb temi 4mb temi ne düşüyo) bende 800-900 kb ile indiriyorum saniyede.55 Tl ödüyorum.. Sizin dediklerinizde bu hıza eşdeğer olan 40 tl mi aylık ?

rebelh
13-01-2012, 14:18
Şimdi ben 8mbit sınırsız kullanıyorum (30 gb sonra hız 2mb temi 4mb temi ne düşüyo) bende 800-900 kb ile indiriyorum saniyede.55 Tl ödüyorum.. Sizin dediklerinizde bu hıza eşdeğer olan 40 tl mi aylık ?

ya 39 ya 44tl ama sanırım 44 tl :) hız düşmesi hiç yok sürekli 10mbit

gerçi sözleşmede 10mbite kadar diyor ama gayet hızlı hiç sorun yaşamadık

///KDrÖZER
13-01-2012, 14:21
bende ttnetten pek memnun değilim onların modemini aldım evin içinde çekmiyor yaa diğer odada netten düşüyorum :S allahtan taahutsuz almıstım modemın yanında otursamda sınırsız olmasına ragmen yavaş geliyor:S ev telefonunuda kullanmıyoruz ondanda giydiriyorlar neti ve onu kapattıracagım. takip ediyorum konuyu

Yiğit G.
13-01-2012, 14:22
ya 39 ya 44tl ama sanırım 44 tl :) hız düşmesi hiç yok sürekli 10mbit

gerçi sözleşmede 10mbite kadar diyor ama gayet hızlı hiç sorun yaşamadık

süpermiş.. ama statik ip sanırsam değilmi ? Oda benim işime gelmiyor :/

Chn53
13-01-2012, 14:23
herkes şikayetci ttnetten ama ben bi kötülüğünü görmedim :confused:

rebelh
13-01-2012, 14:25
süpermiş.. ama statik ip sanırsam değilmi ? Oda benim işime gelmiyor :/

yanılmıyorsam statik ip ama emin değilim

luca55
13-01-2012, 14:26
ben fiberinternet kullanıyorum şuanda.8 gb kotalı 20 mgbit hızda.çok memnunum.internet hızını ve dowload hızını sureklı olcuoyrum bır dusme oluyormu dıye,en fazla 13 mgbite kadar dustu sımdıye kadar ama genelde 16 hızı.tavsiye ederim.ücrette 35 TL.sabıt telefonum yok buarada.ip numarasını degıstırebılıyorsunuz .

SErhat.
13-01-2012, 14:26
Ahh şu fiber olayı olsa dakka durmayacağım da; site filan değil ki oturduğum yer Bostancı'da..

Day Walker
13-01-2012, 14:28
Ev telefonunu kullamadığımız için iptal ettik.İnternet sağlayıcı olarakda metronet kullanıyorum.Çok memnunum.Elektrik prizinden internet geliyo walla süper.

Yiğit G.
13-01-2012, 14:31
ben fiberinternet kullanıyorum şuanda.8 gb kotalı 20 mgbit hızda.çok memnunum.internet hızını ve dowload hızını sureklı olcuoyrum bır dusme oluyormu dıye,en fazla 13 mgbite kadar dustu sımdıye kadar ama genelde 16 hızı.tavsiye ederim.ücrette 35 TL.sabıt telefonum yok buarada.ip numarasını degıstırebılıyorsunuz .

20mbit ise en azından saniyede 1.5 mbyt görmeniz lazım dogrumudur ? Birde 8gb kotayı doldurunca düşmemi oluyor hızınızda yoksa kb başı ücret mi ödüyorsunuz ??

ulasoztas1
ttnet te hızı dışında bir sorun yaşamadım ama sevmiyorum ttneti. Superonline fiber bizim semtte yok olsa bir dakka düşünmem geçerim

RottingChrist
yıllardır milleti söğüşlediler şimdi beter olsunlar. telefon iptali için merkeze giden bir arkadaşım söyledi millet kuyrukta bekliyor herkez iptal başvurusunda bulunuyormuş. herkes elindeki faturalara isyan ediyormuş. wın aldım kafam rahat. ödediğim belli sıkıntı çıktığında ilgilenen var daha ne olsun.

Sabit telefonları kimse kullanmıyor,iş yerleri bile cebe geçti büyük firmalar,çok büyük kayıpları var tek elle tutulur yanları adsl leri kaldı.Tek saldırabilicekleri yada numaraları ellerinde tutabilecekleri bu sistem var.Hak vermek lazım son çırpınışları :)

Ama sen haklısın onlarda haklı :)

Asimos
13-01-2012, 14:33
Eğer kablo net imkanınız warsa mutlaka geçin herkes çok memnun

luca55
13-01-2012, 14:35
20mbit ise en azından saniyede 1.5 mbyt görmeniz lazım dogrumudur ? Birde 8gb kotayı doldurunca düşmemi oluyor hızınızda yoksa kb başı ücret mi ödüyorsunuz ??

saniyede 1,5 mgbyt dedıgınızı anlamadım acıkcası.şöyle yapıyorum speedtest dıye bı sıte var.hatta hattı kurmaya gelenlerde ordan baktılar.ordan olcuyorum suan kullandıgınız netı sızde bı deneyın ıstersenız o sıteden hem demek isteyipte anlatamadıgım şeyi daha ıyı anlamış olursunuz :D

8 gb ı doldurunca ınternet dırek kesılıyor ekstra ucret yok.ben fazla kullanmadıgım ıcın kotalı aldım sınırsızıda 45 lira mıydı ıstersenız onuda alabılırsınız.onda 25gb sonrasında hızda dusme oluyor.

kelalper
13-01-2012, 14:39
bende superonline ile hız sorunu yaşıyorum. ADSL hizmetlerini ttnet altyapısı üzerinden veriyorlarmış. Gündüz hızlar iyi ama akşam youtubede video izleyemiyorum. Bana bizim elimizde olmayan nedenler yüzünden oluyor demiyorlar mı çıldırıorum. Ttnettteyken hız problemim olmazdı.

Yiğit G.
13-01-2012, 15:08
saniyede 1,5 mgbyt dedıgınızı anlamadım acıkcası.şöyle yapıyorum speedtest dıye bı sıte var.hatta hattı kurmaya gelenlerde ordan baktılar.ordan olcuyorum suan kullandıgınız netı sızde bı deneyın ıstersenız o sıteden hem demek isteyipte anlatamadıgım şeyi daha ıyı anlamış olursunuz :D

8 gb ı doldurunca ınternet dırek kesılıyor ekstra ucret yok.ben fazla kullanmadıgım ıcın kotalı aldım sınırsızıda 45 lira mıydı ıstersenız onuda alabılırsınız.onda 25gb sonrasında hızda dusme oluyor.

Ben ordan test yapıyorum 800-900 arası cıkıyor.8mbit baglantım ile.8mbit ile 800-900kb görüyorsam 20mbit ile minumum 2 katını görmeniz lazım.1000kb 1mb yapıyor (1 megabayt) yani en azından 1500kb-1600kb (1.5mb) ile indirmeniz lazım onu demek istedim.

luca55
13-01-2012, 15:15
buaksam tekrar ölçüp tam değerleri atayım sana,kusura bakma teknoljı özürlüsüyüm bıraz :D

meLaNchoLic
13-01-2012, 15:18
ben 2 aydır superonline fiber kullanıyorum evimde.. 1 aydırda superonline da calısıyorum.. hiç bi sorun yaşamadım kendi müşterilerimdende yaşayan olmadı.. fiberde sıkıntı olmuyo ama adsl de telefon hattı telekomdan oldugundan arada sorun yaşayabiliyolar o konuda sıkıntı olabiliyor bazen.. ama fiberde altyapı kendinin oldugundan sıkıntı olmuyor.. evde 20mbit sınırsız kullanıyorum wireless de 3diş çekerken 19 un altına inmiyo ki cogu zaman 21mbit cıkıyo speedtest.net te.. apartmanında altyapısı olan superonline fibere geçsin.. geçmek isteyene yardımcıda olurum bana ulaşırsa.. sabit telefonuda taşıdıgınızda sabit ücreti kaldırıp 20mbit sınırsızı 44tl ye kullanabiliyosunuz.. telefon hattını komple iptal ederseniz yada hiç yoksa 49 liraya kullanıyosunuz.. torrent den CoD MW3 ü 1 saatte indirdim yaklaşık 15gb falandı sanırım.. :) saniyede 2MB veya 2.1 ile indiriyo :D

TünayK
13-01-2012, 15:18
superonline 49 tl 20mb kesintisiz sabit hız! 100gb kullanımdan sonra hız 1mb e dusuyor...ben cok memnunum...

BRETE
13-01-2012, 15:22
bende yalın bağlattım haziranda 0.30 la bağladılar gittim hemen şubeye kapatın bunu dedim istemiyom dalgamı geçiyonuz 60 lira para veriyom hıza bak nete bile girmiyo. Sonra oturduğu yerden ayar yaptı 0.70 e çıktı kullandım biraz tamam dediler bölgeye adam göndercez adam geldi bir hafta sonra 1.70 oldu dedi bu kadar destekliyo dedim napalım kullancaz böyle geçenlerde gene düştü 0.70 tav oldum yine telefon bi baktım 2 gün sonra hızım ne olduysa 8mbite çıktı sözde desteklemiyordu benim bulunduğum yer herhalde kan kaybı büyük bunların ilgilenmeye başladılar ee bu ülkede rekabet olmazsa bunlar tepemize iyice sıçıcaktı iyi oluyor bunlara

Aykut106
13-01-2012, 15:27
bi kac sene önce böle bişey bende yaşadım dedim kapatın gidiyorum sonra telefondan olmuyodu telekoma gittik kapattırmayalım diye kampanyalar falan filan tabi tutmadı:) uydunet ile yola devam sorun yok.

luca55
13-01-2012, 15:28
ben 2 aydır superonline fiber kullanıyorum evimde.. 1 aydırda superonline da calısıyorum.. hiç bi sorun yaşamadım kendi müşterilerimdende yaşayan olmadı.. fiberde sıkıntı olmuyo ama adsl de telefon hattı telekomdan oldugundan arada sorun yaşayabiliyolar o konuda sıkıntı olabiliyor bazen.. ama fiberde altyapı kendinin oldugundan sıkıntı olmuyor.. evde 20mbit sınırsız kullanıyorum wireless de 3diş çekerken 19 un altına inmiyo ki cogu zaman 21mbit cıkıyo speedtest.net te.. apartmanında altyapısı olan superonline fibere geçsin.. geçmek isteyene yardımcıda olurum bana ulaşırsa.. sabit telefonuda taşıdıgınızda sabit ücreti kaldırıp 20mbit sınırsızı 44tl ye kullanabiliyosunuz.. telefon hattını komple iptal ederseniz yada hiç yoksa 49 liraya kullanıyosunuz.. torrent den CoD MW3 ü 1 saatte indirdim yaklaşık 15gb falandı sanırım.. :) saniyede 2MB veya 2.1 ile indiriyo :D

benım acıklayamadıgımı acıklamıs teşekkürler :icon_tup:

5500
13-01-2012, 15:33
turcell superonlineye geçtim geçen gün. ilk 6 ay 9.90 tl. hızı falan ttnetten milyon kat iyi..taş gibide modem verdiler ;)

Jehuty
13-01-2012, 15:35
Yiğit kardeşim aklını başına topla , durduğun hata yarın git hemen iptal et TTnetini eğer fiber altyapısı varsa sizin bölgede hiç düşünme ben Ataşehirde 10 Mbit kullanıyordum aylık 49 Tl veriyordum kotasıza ve çok çok memnundum. Bir yandan 3 film inerken youtube üzerinden video seyrediyordum. Bizim serverda counter atıyordum :) Bekliyorum şimdi Alsancak 'a gelsin hemen bağlatıcam.

Edit : Melancholic arkadaşım izmire elin ulaşıyorsa Alsancakta hala sistem yok altyapı kurulalı 3-4 ay oldu..

Dağhan
13-01-2012, 15:35
TTnet 8mbit sınırsız kullanıyorum bende 25gb'ı geçince hız 1mbit'e iner diyorlar ama bana olmadı şu ana kadar aylık 200-250gb civarında rutin downloadum vardır.Daha yüksek hız lazım bana bu yüzden bende fiber 20mbit düşünüyorum sınırsızında ama belli bir downloadu geçince hız kesme var mı onu öğrenmem lazım bilen var mı :)

imprezaWRC
13-01-2012, 15:36
superonline 49 tl 20mb kesintisiz sabit hız! 100gb kullanımdan sonra hız 1mb e dusuyor...ben cok memnunum...

Adil kullanım hede hödösü yüzünden böyle oluyor.

TünayK
13-01-2012, 15:37
Adil kullanım hede hödösü yüzünden böyle oluyor.

ya zaten benim 10 yıllık arşivim var...gerek yok o kadar downloada:)

imprezaWRC
13-01-2012, 15:40
ya zaten benim 10 yıllık arşivim var...gerek yok o kadar downloada:)

Bende hergün pdf formatında dergi indiriyorum bir türlü o sınırı aşamıyorum. :D

TünayK
13-01-2012, 15:41
Bende hergün pdf formatında dergi indiriyorum bir türlü o sınırı aşamıyorum. :D

dergimi??çok nostaljik olmuş:D .mpeg iyidir...

Shekil
13-01-2012, 15:51
bu süperonline bağlantiları nasıl iyimi kullanan arkadaşlar vardır elbette bende ttneti birakip superonline gecmek istiyorum

slowmotion
13-01-2012, 16:27
eski telekom çalışanıyım, çok kötü çalışıyorlar. hizmetleri 5 para etmez sakın almayın. mümkünse superonline a geçin

chiefkadir
13-01-2012, 16:38
Bizim mahallede fiber şansı yok,TT netten kurtulmanın tek yöntemi Vınn gibi ama o da sınırlı...

Anu
13-01-2012, 16:43
Superonline öneririm 2 senedir kullanıyorum. 20mbitlik sınırsız kullanıyorum ve çoğu zaman indirme hızım 2.3-2.5 lerde. Yılda 2-3 kez kopuyor başka da sorun olmadı şükür.

Bad-Fast
13-01-2012, 16:53
bende tt net 8mbit deyim sınırlıydı sınırsız yaptım ilk ay 700 le falan indiriyordum sonra 500 lere düştü hız şuanda max. 300 le indiriyorum 1 yılda yavaş yavaş düşürdüler arayıp bi hatırlarını sorucam hatda uzaksınız ayağıyla alakası yok uzak olsa ilk baştan beri öle olurdu zaten ..

TarikS
13-01-2012, 16:54
Superonline fiber hizmeti varsa oturdugun yerde, bence 1 an bile dusunme :)

Bizim siteye geldikleri gibi abone oldum, 10mbit sinirsiz 50 TL. Sonradan duyduguma gore yeni abonelere ayni fiyat 20mbit sinirsiz almaya mi baslamislar neymis, arastirmadim ama aklimda bi ara arayip sovecem oyleyse, beni de 20mbit yapsinlar :D

Hizimi ben torrent'ten olcuyorum, internetteki bir cok sitenin downloada izin verdigi hiz belli zaten 300u pek gecmiyor da, torrentte 1.1Mb/s hizla indiriyorum misler gibi :)

Cok nadiren ariza olabiliyor kisa sureli, aradiginda da cat diye muhatap bulabiliyosun, anlatiyor boyle boyle bi durum var, soz verdikleri zamanda da geri geliyor hizmetim :)

Mr.K
13-01-2012, 17:38
Şu ttnetten bıtek ben memnunum heralde :D onların verdiği modem evin heryerinde full çekiyo nerdeyse :D Arayıp sormuyolarda :D baktım hız dusuyo yada oyunda(cs) ping vs var arıyorum hemen bi arıza kaydı ertesi sabah ankara arıyo ilkgünkü haline getirdik diye miss:D

Mutu
13-01-2012, 17:42
Smile adslye geçtim çokta mutluyum. Hatta neden daha önce geçmemişim diye az dövünmedim. :):) 7 aydır kullanıyoruz, 1 kere bile müşteri hizmetleriyle muhatap olmama gerek kalmadı.

onursumer
13-01-2012, 17:42
Superonline fiber hizmeti varsa oturdugun yerde, bence 1 an bile dusunme :)

Bizim siteye geldikleri gibi abone oldum, 10mbit sinirsiz 50 TL. Sonradan duyduguma gore yeni abonelere ayni fiyat 20mbit sinirsiz almaya mi baslamislar neymis, arastirmadim ama aklimda bi ara arayip sovecem oyleyse, beni de 20mbit yapsinlar :D

Hizimi ben torrent'ten olcuyorum, internetteki bir cok sitenin downloada izin verdigi hiz belli zaten 300u pek gecmiyor da, torrentte 1.1Mb/s hizla indiriyorum misler gibi :)

Cok nadiren ariza olabiliyor kisa sureli, aradiginda da cat diye muhatap bulabiliyosun, anlatiyor boyle boyle bi durum var, soz verdikleri zamanda da geri geliyor hizmetim :)

o nasıl 10 mbit anlamadım

benim 8mbit adsl belki çoğu zaman verdiğin değerlerden daha iyi download yapıyorum :D

Emre İlbi
13-01-2012, 17:50
Telekomdan bende memnun değilim ama Kablo yok,
el mahkum, mecburen TTnet :rolleyes:

bir Arkadaşımın babası Ankara Türk Telekomda Müdür,
evlerinde Superonline fiber var :D

apartmanda oturuyorlar, yanlış hatırlamıyorsam 150megabit demişti,
8 daire kullanıyormuş, çok memnunlar, sanırım 150yi 8e bölüyorlar,

lakin çektirmek için bayağı bi para harcamışlar :)

Süper online yoksa, çektirmesi maliyetli :D

TarikS
13-01-2012, 17:54
o nasıl 10 mbit anlamadım

benim 8mbit adsl belki çoğu zaman verdiğin değerlerden daha iyi download yapıyorum :D

10mbit'te download hizi zaten 1.0 Mbyte/s olmasi gerekmiyor mu normalde?

Suleyman
13-01-2012, 17:55
Ttnet i iptal edecem ben de bu 10 gün içinde..

a.colak
13-01-2012, 18:09
bende superonline fibernet kullanıyorum daha önce TT net rezaletini bende yaşadım. 1 buçuk yıldır fiber kullanıyorum ne bir yavaşlama nede bir kesinti yaşadım telefon hattı kullanmana gerek yok şu an kampanyalı 20 MB limitsiz 49 TL ödüyorum. TT net bu kafayla çok kaybeder adamlarda hizmet diye bişey yok tek düşünceleri millete nasıl geçiririz.

Shekil
13-01-2012, 19:27
en kısa zamanda süperonline geçiş yapicam ttnet adamı resmen kitlior

Anu
13-01-2012, 19:33
10mbit'te download hizi zaten 1.0 Mbyte/s olmasi gerekmiyor mu normalde?

Evet 1 ile 1.2 arasında olması gerekiyor. Sizinki normal yani :)

mcanx
13-01-2012, 19:38
bende evi taşıdığım için nakil istediğimi bildirdim, hem telefon hem adsl için neyse gün ve saat verdiler aman sakın ha geç kalmayın mutlaka evde bulunun (bide illa hat sahibi olacak evden biri imza atamıyor) neyse işten izin aldım geldim eve söyledikleri saatten tam 2 saat sonra geldiler açtım telefonu böyle böyle diyorum bende işte efendim isterseniz anket yapalım bilmem ne diyolar, ya böyle saçmalık mı olur?
işin bide en kötü yanı tam olarak 1 hafta oldu telefon hala açılmadı, bunlar var ya bunların anası bir babası çook! katıksız ****** çocukları! bende iptal edicem büyük ihtimal

alfonso4474
13-01-2012, 20:04
bnde ttnet kulanyom modemın yanındayım 2metre var aramızda ona ragmen ındırme yapmıyorum ama genede yavaş

Serkan06
13-01-2012, 20:06
uydunet internet kullanıyorum 10 mb stabil hız 80 gb kota 59 lira, daha uygun tarifeleride var tavsiye ederim.

kellepaca
13-01-2012, 20:08
1,5 yıldır Superonline fiber internet kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim. ADLS'den sonra ilaç gibi geldi.

Yiğit G.
13-01-2012, 20:52
buaksam tekrar ölçüp tam değerleri atayım sana,kusura bakma teknoljı özürlüsüyüm bıraz :D

son ölçtüğüm buydu

http://img715.imageshack.us/img715/3009/1663532661.png

Ben en son konuştugumda superonline ile minübüs yolunda oturuyorum çemenzar tarafında göztepeye yakın sizin orda var demişlerdi.Yarın aricam bakalım superonline ı var ise hemen dediğine geçicem.

20Mbps Limitsiz 50GB 59,00 TL

Şimdi bunu istiyorum da 50gb dan sonra ne oluyor ? Hız 1mb te düşüyor herlade yarın sorarım

Tünay yalnız şu anda baktım senin kullandıgına 70 tl diyor.. İndirimdeyken falanmı aldın ?

20Mbps Limitsiz 100GB 69,00 TL

http://superonline.net/bireysel/ucretlendirme/superfiber-double.aspx

batucan
13-01-2012, 21:24
Ttnetten bende biktim evin orda su an superonline imkanim yok ama dukkan icin superonline i arastiriyim bi :)

YEY®
13-01-2012, 21:28
ttnette kalman hata zaten yahu :) En pahali en dandik hizmet ttnette acik ve net.

1- Uydunet+kablotv+teledunya hd kombinasyonu fiyat performansta muhtesemdir.(bknz : yarim duzine kampanyasi)

2-Superonline fiber varsa zaten tercih edilir.Pek ekonomik degil ama hizli.

3-Superonline Adsl.Hizmet yine ttnet ustunden ama sen gece 3 te bile aradiginda sorununu cozecek ilgili bir musteri hizmeti servisiyle calisiyorsun :)

Yillardir Superonline adsl kullandim hic sorun yasamadim aksine cook memnundum simdi kablonete gectim yine memnunum.3 mbit sinirsiz a aboneyim.Gercektende 3 mbit kemiksiz geliyor.(pek hizli degil ama cakma sinirsizlardan iyidir :) )

Dragger
13-01-2012, 21:33
Şu ttnetten bıtek ben memnunum heralde :D onların verdiği modem evin heryerinde full çekiyo nerdeyse :D Arayıp sormuyolarda :D baktım hız dusuyo yada oyunda(cs) ping vs var arıyorum hemen bi arıza kaydı ertesi sabah ankara arıyo ilkgünkü haline getirdik diye miss:D

Valla ben de memnunum :D

8mbit sınırsız var, torrentten en kötü 800le geliyor oyunlar besiktas gibi kalabalık altyapısı facia biyerde.

Bir de isyerim paketi yaptık, mcafee virüs programı da verdiler 3 tane lisanslı...her format attıgımda da arıyorum yenisini veriyorlar, 20 lisans aldım bugune kadar :D

CTG
13-01-2012, 22:04
Bu hiz alani dedigi olay ne 3. Sutunda?

http://i906.photobucket.com/albums/ac265/ca66/64ce6b23.jpg

Fiber hizmeti oturdugunuz yerde yoksa muhtemelen kablotv vardir, uyduneti tavsiye ederim, senelerdir ne internetin kesildigini ne de yavasladigini hatirliyorum (gerci benim hizim zaten 1mbit ama istikrarli :))