PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TEM savaş alanına döndü: 3 ölü, 30 yaralı

Shekil
15-01-2012, 10:58
http://img440.imageshack.us/img440/3572/706039detay.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/440/706039detay.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

TEM Otoyolu Tuzla bölgesinde aşırı buzlanma sebebiyle zincirleme kaza yaşandı

TEM Otoyolu Tuzla bölgesinde aşırı buzlanma sebebiyle 2'si ambulans, biri polis aracı olmak üzere 14 araç birbirine girdi. Zincirleme kazada 3 kişi öldü, 30 kişi de yaralandı. Savaş alanına dönen yolda kaza sebebiyle araç kuyruğu 5KM'yi aştı.

Olay saat 01:00 sıralarında Tuzla Şekerpınar mevkiinde meydana geldi. Sıcaklığın sıfırın altına düşmesi sebebiyle TEM otoyolunda yer yer buzlanmalar meydana geldi.

Edirne istikametine ilerleyen ve kayganlaşan yolda sürücülerinin kontrolünden çıkan 34 BM 3644 plakalı midibüs ile 34 MBG 23 plakalı kamyonetle çarpıştı. Arkadan gelen birçok araç da duramayınca zincirleme kazaya meydana geldi. Kazada, olay yerine çağırılan 2'si ambulans, biri polis aracı olmak üzere toplam 14 araç birbirine girdi.
Olay yerine İstanbul ve Kocaeli'nden çok sayıda ambulans sevk edildi. Ancak İstanbul'dan sevk edilen ambulanslar aşırı buzlanma yüzünden TEM Otoyolu'nu kullanamadı.

Ambulanslar, E-5 Karayolu'ndan ilerleyip Bayramoğlu Gişeleri'nden girerek olay yerine ulaştı. Kazada yaralanan 30 kişi, çevre hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazada, Mehmet Zahit Aslan isimli kamyon şoförü ile biri çocuk iki kişi daha hayatını kaybetti.

Kaza sebebiyle TEM Otoyolu Edirne istikametine trafik durma noktasına geldi. İstanbul istikametinde yaklaşık 5 kilometre araç kuyruğu meydana geldi.Polis, 30 kişinin de yaralandığı kazayla ilgili inceleme başlattı.

1lker
15-01-2012, 11:28
Allah ailelerine sabır versin ölenlerin zor durum kışı seviyorum ama bu tarz olayların yaşanması canımı çok sıkıyor :S

Cliosportve
15-01-2012, 11:31
Şekerpınar mevkinde sürekli rolling yapılıyor dikkat etmek lazım
Bir çok arkadaşımız yakınımız o bölgelerde sıkıyor

Allah ölenlere rahmet eylesin

poseidon
15-01-2012, 11:32
İzmitten İstanbula gelen bir arkadaş anlattı kazayı baştan sona görmüş.
Bir Honda Accord ve bir Bmw aşırı hızlı bir şekilde yanından geçmiş.
Sonra Accord en sağ şeride makas atarken hakimiyeti kaybedip
bariyerlere patlıyor arkadan gelen Bmw direğe giriyor.
Kazanın gerçekleştiği şerittekiler zincirleme birbirine girmiş.
Allahtan arkadaş o anda kendini en sol şeride atmış ve kazaya karışmamış.

Makas videolarını destekleyenleri gençlere özendirmemek için bu video konularını açmamalarını tavsiye ediyorum.
Millet böyle söyleyince bana bırak sosyal mesajı diyip çemkiriyor ama ölmeden ölmenin ne olduğunu bilmiyorsunuz.
Bunun için ölmeyi beklemeyin. Tedbirinizi önceden alın.
Hayatını kaybedenlere de Allah rahmet eylesin.

Shekil
15-01-2012, 21:29
allah rahmet eylesin :( pazartesi gününden sonra daha etkili kar yağışı bekleniyor dikkat etmek lazım..

Hery
15-01-2012, 21:43
Allah rahmet eylesin ölenlere.

TC_VTEC
15-01-2012, 21:49
ALLAH rahmet eylesin ölenlere
Allah ailelerine sabır versin

can2k
15-01-2012, 22:38
Kazada hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır yaralılara da acil şifalar diliyorum

Cry
15-01-2012, 22:44
Allah ailelerine sabır versin.

otomania
15-01-2012, 23:06
çok feci allah rahmet eylesin.

__FrK__
15-01-2012, 23:06
şuan da da vatanın bayrampaşa civarında karşı şeride geçmiş bi servis minibüsü var ortam beter ...

redbaron
16-01-2012, 03:04
gece ve sabah karsı yollar buz pisti arkadaslar dikkat edelim.olenlere allah rahmet eylesin

SLH
16-01-2012, 09:06
Tuzlada oturuyorum akşam bu konu hakkında telefon geldi bizden birinin kazaya karışmaması rahatlattı ama gerçekten gebze şekerpınar ve sabiha gökçen havaalanı yönlerinde sık sık deneme yapılmakta dikkatli olalım üzülmeyelim...

yaşar
16-01-2012, 09:20
Cumartesi bende nasibimi aldım,ALLAH kimseye o anı yaşatmasın .