PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kedilerden anlıyanlar yardım ltf ...

mar1lyn
16-01-2012, 12:33
Merhabalar arkadaşlar kedi almayı düşünüyorum fakat kafamı kurcalıyan bağzı sorular war
öncelikle cins birşey almak istiyorum nerde ne yapacağımı araştırıp hayvana istemeden zarar vermiyim diye ve erkek olursa evkedisi olacağından kısırlaştırmada söz konusu
kedi hiç beslemedim çok severim iyi huylu pofuduk kedileri ama ben olsam cesaret edemezdm kısarkadaşım çok isityor hayatı boyunca hep kedi beslemiş birazda onun için alıyorum ama alırkende yaşamımla tam zıt bir tercih yapıp kediciğe ve kendime zulüm etmekte istemiyorum istemeden

sizden ricam ben şimdiye kadar erkek makbul diye biliyordum
bana erkek kedi ve dişi kediyi kıyaslamanız
cins olarak ya british short yada chinchilla olacak
lütfen bilgi sahipleri bana avantaj ve sıkıntılarını kıyaslarlarsa ona göre kararımı vericem
bilgi edinmek için petshopa gittim ordaki bayan bana elinde dişi vardiyemi bilmem
erkek kısırlaşsada heryere çişini yapar yastığına vs dedi dişi makbuldür dedi kafam fena karıştı
ve aynı kişi bana british cinsinin soğuk nevali olduğunuda söyledi
yorumlar için teşekkürler ...

Chn53
16-01-2012, 12:34
cat vs turbo vtec - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dJtYNHeQBuE)

Tunç
16-01-2012, 12:34
cat vs turbo vtec - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dJtYNHeQBuE)

ne alaka ?

Anıl E.
16-01-2012, 12:36
ne alaka ?

Forumun yeni kuralları arasında makaraya bağlamak insanları ezmek var sanırım , o da bunu yapmaya çalışmış ama becerememiş.

Göki,ZD
16-01-2012, 12:37
alaka ne ?
ama sesli güldüm :hehe:

wolkanku
16-01-2012, 12:38
petshoplardan dünya paralar bayılarak max. 6-7 sene yaşayacak ırklar yerine, bu soğuklarda sokaktan bir can kurtarıp,evinize alın derim. ki sokak kedisi dediğimiz ırk daha dayanıklı ve daha uzun yıllar size dostluk edecektir.
2 kedimiz var, 2side sokak kedisi. 2side zor durumdan kurtarmak adına aldığımız kediler, ikisi de şu an çok sağlıklı ve bakışında bile minnetarlığını görebiliyorsunuz,gerçekten sizi sahibi olarak görüyorlar.

hakotech
16-01-2012, 12:39
arkadasımın iran pers cinsi erkek bir kedisi var..chincila dediğinizde zaten iran gurubuna gırıyo,bulabılırsenız pers cınsı almaya calısın derım..ınanılmaz akıllı ve uslu kedicikler..dişi chincilalar biraz asabi olabiliyo öncelıkle onu belırteyim..erkek iran kedılerı gayet uslu vede öle söylendiği gibi oraya buraya işemiyo..ancak söle bı durum var..ılgı gostermessenız veya korkutursanız,küsüyo ve ılgı cekmek ıcın oraya buraya işiyebiliyo :D gelelım kısırlastırma mevzusuna..erkek kısırlastırılınca ki dişide aynı şekılde,hormonal dengelerı şaşıyo ve aşırı hımmıl oluyolar..ınanılmaz kılo alıyolar ve akabınde sadece halının üstünde yatan bı bıblo halıne gelıyolar..sıze tavsıyem,kısırlastırmamanız yönünde olucaktır..hatta imkanınız olursa çiftlestırın ve yavrularını ısteyene verın..listenın en basınada benı yazın lütfen :D

elpadre
16-01-2012, 12:41
ne alaka ?

delsoll atmosferık doluu b20 kıng :)

oncelıkle kendı bılgılerımı paylasıyım

cıns bır kedı alırsan yada street cad fark etmez genelleme yapıyım

kedıler dunyanın en temız hayvanlarıdır kedıye tuvaletı yapıcagın kumu gosterırsen sureklı oraya yapar cabuk ogrenır yemegını suyunu eksık etme 2 hafta bır tırnaklarını kesersen koltukların zarar gormez kısırlastırırsan dengesı kayar bazen sana bıle saldırabılır severken kendımden bılıyourm :)
asılarını zamanında yaptır ev ortamı olucagı ıcın kolay hastalık kapmaz suylu bır hayvan alıcaksan eger tuylerı uzadıgı zaman veterıner tıras edıyor su an 2 tane beslıyourm bırı street cad tekır dıgerı ıran tekır bıraz sımarık oyuncu bır hayvan ıran cok uysal sessız sakin bır hayvan :)

ulas
16-01-2012, 12:44
ben 3 senedir dişi persian besliyorum. Bu kadar akıllı olunmaz arkadaş, Şiddetle tavsiye ediyorum henüz kısırlaştırmadım ama ilk yavru aldıktan sonra yapıcam. Hiçbir zorluğu haşarılığı,zararı yok aksine çok vefalı hastalığınızı derdinizi vs. seziyorlar..

wolkanku
16-01-2012, 12:45
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150532919949182&set=a.10150532919889182.411361.180936529181&type=1&ref=nf
bence böyle bir hayvan sahiplenin.

hakotech
16-01-2012, 12:46
ben 3 senedir dişi persian besliyorum. Bu kadar akıllı olunmaz arkadaş, Şiddetle tavsiye ediyorum henüz kısırlaştırmadım ama ilk yavru aldıktan sonra yapıcam. Hiçbir zorluğu haşarılığı,zararı yok aksine çok vefalı hastalığınızı derdinizi vs. seziyorlar..

+123456... aynen katılıyorum..yanında kendımızi gerızekalı hissediyoruz, o derece :D

Tunç
16-01-2012, 12:49
benımde yaklasık 5 yıldır evimde siyam cinsi var inanılmaz akıllı koltuklara bile zarar vermiyor bi tabure gösterdim ona sadece onu tırmalıyor

dişi ve kısırlaştırılmıs

ulas
16-01-2012, 12:50
ama tabi yardıma muhtaç kedi varsa çevrenizde öncelikle o derim. Biz zamanında düşünemedik hata yaptık.. Ama olurda persian alırsanız çok kötü bi şekilde bağlanırsınız. Hayata bakışınız değişir..

Ufuk
16-01-2012, 12:51
4 senedir 2 tane erkek illegal street cat e sahibim(bahçede olanları saymıyorum toplasam savaşa gideriz :D)
tuvalet alışkanlığı olmayan kedi yoktur(yada ben görmedim)
iyi besleniyorsa vede hastalığıda yoksa tüy dökülmesi abartı olmaz.
Dökülmeyi tamamen önlemeniz imkansız ama azaltan ilaçlar var.Bunlarda düzenli kullanımda işe yarıyor.
Bence kesinlikle sokak kedisi alın çünkü o hayvan sizi çok daha fazla sever.Çünkü onu içinde bulunduğu kötü durumdan kurtarmışsınızdır.Size minnettardır.bir bayan arkadaşımda var cins kedi iran deniyor sanırım hayvanın bi tarafları kalkık evde böyle bi havalarda söz dinlemiyor yemeğini masada yiyor sürekli sevilmek istiyor.Ama sokak kedisi öyle değil aşısını-bakımını düzenli yaptırınca suyunu mamasını verince ondan mutlusu yok.

XoR
16-01-2012, 12:53
Çinçila al mutlaka çok uysallar rahat rahat sevdiriyolar kendilerini he bide en önemlisi miyavlamıyolar :D

crazydog
16-01-2012, 12:53
Kedilerin içinde büyüdüm diyebilirim yıllarca besledim halende 1 tanecik siyamım var
erkek kedi sağa sola işer kokar falan diyolar da şu anki kedim 99 model kısırlaştırmadımda sağa sola da işemiyorda kokmuyorda he kendini insan zannediyor belki ondan olabilir diyecem ama diğer kedilerimdede yaşamadım onların hepsi safkan sokak kedisiydi :D

mar1lyn
16-01-2012, 12:54
teşekkür ederim yorumlar için şimdi öncelikle sokak kedilerine geleyim evim çok ufak ve kedi bile sıkışabilir şuan ondan çekiniyorum dolayısı ile cins ve evcil ırklı bir kedinin daharahat ediceğini düşünüyorum burda arakoyde tek odalar biraz ufak bir arkadaşım aldı ölmek üzereydi kedi şimdi domuz gibi çok sağlıklı ama evde çok sıkıntılı birde mecburen kısırlaştırdılar resmen gittiğimde düşman belliyo beni ya tüm sokak kedisi sahibi tanıdıklarım yanlış yetiştiriyorlar yada onların içinde sonmek bilmeyen bir ateş war bnm laptopumu devirdi dokunmasını istemediğim için arkamı donerdonmez attı aşağı gozumun onunde birisi rkadaşımın koca plazmasını pertetti bunun gi,bi tonla şey ben büyük biyerde yaşısam onada geniş bir bahçe sunabilsem çok ayırtetmem ama dediğim gibi hayvanında bnmde sıktı yaşamamızı istemiyorum ondan cins alıcam

anlaşılan yanlış bilgilendirişlmişim dişilerin hırçınlığı sıkıntılı olur evet
kısırlaştırmayınca o çiş olayı nasıl oluyor ? peki
çunku birkere şahit oldum ona eve girilmiyordu amonyak kokusundan :S
çiftleştirmeyi tabiki isterim ama işte organizasyon lazım

elpadre
16-01-2012, 12:54
http://e1201.hizliresim.com/t/j/1uw1g.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
ahanda benım kedı :D

ulas
16-01-2012, 12:56
+123456... aynen katılıyorum..yanında kendımızi gerızekalı hissediyoruz, o derece :D

haahhaaha aynen valla top oynuyoruz bazen atıyorum geri getiriyo önüme bırakıyo. Bazen gel diyorum suratıma bakıyo ne diyo bu gerizekalı diye :D canı isterse gelir giderr başına buyruktur, sevdiği yemekle gel dersen dayanamaz :hihih:

elpadre
teşekkür ederim yorumlar için şimdi öncelikle sokak kedilerine geleyim evim çok ufak ve kedi bile sıkışabilir şuan ondan çekiniyorum dolayısı ile cins ve evcil ırklı bir kedinin daharahat ediceğini düşünüyorum burda arakoyde tek odalar biraz ufak bir arkadaşım aldı ölmek üzereydi kedi şimdi domuz gibi çok sağlıklı ama evde çok sıkıntılı birde mecburen kısırlaştırdılar resmen gittiğimde düşman belliyo beni ya tüm sokak kedisi sahibi tanıdıklarım yanlış yetiştiriyorlar yada onların içinde sonmek bilmeyen bir ateş war bnm laptopumu devirdi dokunmasını istemediğim için arkamı donerdonmez attı aşağı gozumun onunde birisi rkadaşımın koca plazmasını pertetti bunun gi,bi tonla şey ben büyük biyerde yaşısam onada geniş bir bahçe sunabilsem çok ayırtetmem ama dediğim gibi hayvanında bnmde sıktı yaşamamızı istemiyorum ondan cins alıcam

anlaşılan yanlış bilgilendirişlmişim dişilerin hırçınlığı sıkıntılı olur evet
kısırlaştırmayınca o çiş olayı nasıl oluyor ? peki
çunku birkere şahit oldum ona eve girilmiyordu amonyak kokusundan :S
çiftleştirmeyi tabiki isterim ama işte organizasyon lazım

engın ıhsana sor oda bılıyor:D

onur_S
bende forumdan mert arkadasımın dükkanına arabamı yıkatmaya gitmiştim (ankara detailing garage) oraya bi kedi gelmiş.baktım şirin bişey,düşündüm ettim,aldım geçtiğimiz haziran gibi.yavruydu zaten isim verdim ettim,eve alıstırdım,büyüdü kocaman oldu,ismini de biliyor (nedim)
tek sıkıntısı ev müstakil olduğu için cama kediler geliyor onlara hevesleniyor bi de evin temizliği iyi yapılması lazım tüy açısından.fırcaları filan varmıs bi ara fırça deneyeceğim belki fırcalayınca orada tüyleri alırız eve pek dağılmaz.benim kedi de tekir ama normak sokak kedileri gibi değil yüzü daha tatlı,patileri filan daha yapılı onlardan,heralde evde rahat büyüdüğündenmidir nedir,miyavlama huyu cok az.

annemde bana özenip van kedisi aldı,miyavlayıp duruyor herseye.hıyarın teki :D ,bizim nedimle ikisi kanka oldu memlekete gidince tabi nedimi de götürüyorum,boğusup duruyorlar baya komik oluyor :D

elpadre
16-01-2012, 12:57
benımde yaklasık 5 yıldır evimde siyam cinsi var inanılmaz akıllı koltuklara bile zarar vermiyor bi tabure gösterdim ona sadece onu tırmalıyor

dişi ve kısırlaştırılmıs

sende kedı beslıyorsunn :D

BoraRS
16-01-2012, 12:57
Tüyleri büyük dert. Ben 2 hadtadir evi kedi kilindan arindirmaya calisiyorum ama nafile.

ProdriveSTI
16-01-2012, 12:59

:hahaha: bugün herkes paylaşıyor bunu :D

onur_S
Tüyleri büyük dert. Ben 2 hadtadir evi kedi kilindan arindirmaya calisiyorum ama nafile.

tüyler burun kasıntısı yapıyor bazen geldiğini hissediyorsun,fırcalasak filan bi yerde faydası olmuyormu acaba bende de kedi var ama daha gecen yeni öğrendim arada bir mama değiştirmek gerektiğini,bakım konusunda bi bilgim yok.bir de kedi nanesimi ne varmıs yattıgı yere filan döküyormussun kediyi kudurtuyormus

mar1lyn
şimdi bnmde arkadaşımda siyam wardı ama zamanının çoğunu sokakta geçiriyordu orda zehiri akıttığı için evde çok sakindi sinirlenince sadece kuyruğunu sallıyıp burnundan soluyodu okadar asildi yani tırmık vs yok tu ama dediğim gibi bnmki sokağa çıkamayacak çunku ben sürekli evde değilim ve ona kapıyı açıcak biri olmayacak apartmandayım 148 daire war artı kkarıştırırmı bilemiyorum sürekli evde olacağından o çişi vs düşünüyorum çiftleşme donemi çok kuduruyolar çunku :S

Ufuk
16-01-2012, 13:00
bence o tamamen şans işi yani kedinin yaramaz olması.Benimkide yaramaz ama abartmıyor.Öyle mala zarar verme huyu yok.Arada bakıyorum benim çorapları almış kaçıyor :D

elpadre
16-01-2012, 13:01
şimdi bnmde arkadaşımda siyam wardı ama zamanının çoğunu sokakta geçiriyordu orda zehiri akıttığı için evde çok sakindi sinirlenince sadece kuyruğunu sallıyıp burnundan soluyodu okadar asildi yani tırmık vs yok tu ama dediğim gibi bnmki sokağa çıkamayacak çunku ben sürekli evde değilim ve ona kapıyı açıcak biri olmayacak apartmandayım 148 daire war artı kkarıştırırmı bilemiyorum sürekli evde olacağından o çişi vs düşünüyorum çiftleşme donemi çok kuduruyolar çunku :S

dun başladıı kızgınlık aylarıı sureklı tapıpteyım :D

mar1lyn
engın ıhsana sor oda bılıyor:D

ya abicim onun kedisi piskopat zaten isim vermedim tokatlıyo bizi evde :)

onur_S

kumuna yapıyor,kiler gibi kullanılmayan bi yer filan varsa kapısını tam kapama sıfır bırak yeter acar girer.su eve cıkıp geri gelme olayı cok iyi aslında ,bizimki hem evde sıkılıyor sokakta cok kedi var onlarla gider diye korkuyorum

hakotech
16-01-2012, 13:02
hee bu arada, iran cinsi alırsanız tuyleri uzadıgında hergün mutlaka tarayın,bı makaslı tarağı var birde normal olan..once makaslı olanla bı uzerınden gecersiniz,fazlalıgı alır(rahatsız edıcı olanları alıyo) sonra normal tarağı ıle tararsınız..bu ıslemı yapmassanız,kediciğin tüyleri topak topak oluyo ve derısınde yara yapıyo..kısaca hayvan ınanılmaz ezıyet cekıyo,aklınızda olsun buda lutfen..

kısırlastırmayınca çiş falan olayı pek yok aslında,hatta hiç yok..kedıler cok zekı hayvanlar zaten,ozellıklede ıran kedılerı dogustan bı ıc gudu mu artık ne bılmıyorum kum kabı koydugunuzda bı kare basına goturun oraya işemeye baslıyo zaten...

BoraRS
16-01-2012, 13:04
Benimki koltuklarimin anasini belledi. Bazen ahsap sandalyelerin köselerini kemirirdi sirf dikkat cekmek icin. Ama dünyanin en tatli keyifli hayvaniydi.

XoR
hee bu arada, iran cinsi alırsanız tuyleri uzadıgında hergün mutlaka tarayın,bı makaslı tarağı var birde normal olan..once makaslı olanla bı uzerınden gecersiniz,fazlalıgı alır(rahatsız edıcı olanları alıyo) sonra normal tarağı ıle tararsınız..bu ıslemı yapmassanız,kediciğin tüyleri topak topak oluyo ve derısınde yara yapıyo..kısaca hayvan ınanılmaz ezıyet cekıyo,aklınızda olsun buda lutfen..

kısırlastırmayınca çiş falan olayı pek yok aslında,hatta hiç yok..kedıler cok zekı hayvanlar zaten,ozellıklede ıran kedılerı dogustan bı ıc gudu mu artık ne bılmıyorum kum kabı koydugunuzda bı kare basına goturun oraya işemeye baslıyo zaten...

Biz bu sebepten dolayı 3 numara yapıyoruz topaklaşmaya yakın tiril tiril geziyo :D gerçi kesilince sıçmık gibi görünüyor :D

mmged_jan
dostum elimde ufak sevimli bir yavru var gel al yaptır aşılarını besle erkek ilerde kısırlaştırırsın maksat yuva olsun yavruya ama petshop a para vermemen kanaatindeyim

1lker
16-01-2012, 13:05
teþekkür ederim yorumlar için þimdi öncelikle sokak kedilerine geleyim evim çok ufak ve kedi bile sýkýþabilir þuan ondan çekiniyorum dolayýsý ile cins ve evcil ýrklý bir kedinin daharahat ediceðini düþünüyorum burda arakoyde tek odalar biraz ufak bir arkadaþým aldý ölmek üzereydi kedi þimdi domuz gibi çok saðlýklý ama evde çok sýkýntýlý birde mecburen kýsýrlaþtýrdýlar resmen gittiðimde düþman belliyo beni ya tüm sokak kedisi sahibi tanýdýklarým yanlýþ yetiþtiriyorlar yada onlarýn içinde sonmek bilmeyen bir ateþ war bnm laptopumu devirdi dokunmasýný istemediðim için arkamý donerdonmez attý aþaðý gozumun onunde birisi rkadaþýmýn koca plazmasýný pertetti bunun gi,bi tonla þey ben büyük biyerde yaþýsam onada geniþ bir bahçe sunabilsem çok ayýrtetmem ama dediðim gibi hayvanýnda bnmde sýktý yaþamamýzý istemiyorum ondan cins alýcam

anlaþýlan yanlýþ bilgilendiriþlmiþim diþilerin hýrçýnlýðý sýkýntýlý olur evet
kýsýrlaþtýrmayýnca o çiþ olayý nasýl oluyor ? peki
çunku birkere þahit oldum ona eve girilmiyordu amonyak kokusundan :S
çiftleþtirmeyi tabiki isterim ama iþte organizasyon lazým

Kisirlastirmassan surekli koku birakiyorlar ve lanet bi koku eski arabami detayli temizlige vermistim ve hala kokuyordu satma sebebim arasinda kokuda var kisirlastirdiktan sonra daha sakin uysal oluyorlar bende erkek van kedisi besliyorum evimde bahcedede 30 kadar sokak kedisi iciniz rahat olsun kucukken kibar davranir yapmasini istemediginiz seyleri yaptiginda terlikle poposuna patlatirsaniz ayaginizda terlik gormesi yetiyor :) van kedilerinide dusunebilirsiniz irki sokak kedilerine cok kaydigindan 15-20 sene iyi bakildiginda dahada fazla yasiyorlar

mar1lyn
16-01-2012, 13:05
içim rahatladı açıkçası yastığıma birinin işediğini hayal bile edemiyorum çunku :S

imprezaWRC
16-01-2012, 13:06

Offf bittiğim andır. Ne harika birşey bu ya, maşallah, maşallah.

Göki,ZD
16-01-2012, 13:06
kedi neden kısırlaştırılır ? yazık değil mi onunda ihtiyaçları olabilir sonuçta :D
ya şu vtec kedi ye halen gülüyorum :hehe:

hakotech
16-01-2012, 13:07
Biz bu sebepten dolayı 3 numara yapıyoruz topaklaşmaya yakın tiril tiril geziyo :D gerçi kesilince sıçmık gibi görünüyor :D

abi yazın sıfır yapıyoruz bızde,patılerıne-kuyrugun sonuna bıde kafaya dokunmuyoruz,dıger her yerı sıfır...yavru aslan modeli :D gülünce de kusuyo hayvanoglu hayvan yemek yemıyo !! dajksdkjashdkah :D

mar1lyn
16-01-2012, 13:07
Kisirlastirmassan surekli koku birakiyorlar ve lanet bi koku eski arabami detayli temizlige vermistim ve hala kokuyordu satma sebebim arasinda kokuda var kisirlastirdiktan sonra daha sakin uysal oluyorlar bende erkek van kedisi besliyorum evimde bahcedede 30 kadar sokak kedisi iciniz rahat olsun kucukken kibar davranir yapmasini istemediginiz seyleri yaptiginda terlikle poposuna patlatirsaniz ayaginizda terlik gormesi yetiyor :) van kedilerinide dusunebilirsiniz irki sokak kedilerine cok kaydigindan 15-20 sene iyi bakildiginda dahada fazla yasiyorlar

heralde her cinste çiş olayı değişiyor :s
ve kısırlaştırmaya karşı tepkileri

XoR
16-01-2012, 13:08
Lan Melii erkekmi seninkisi ? Bizimkisi çıtır dişi aklında olsun yabancıya vermeyelim :D

Arenimo
16-01-2012, 13:08
arkadasımın iran pers cinsi erkek bir kedisi var..chincila dediğinizde zaten iran gurubuna gırıyo,bulabılırsenız pers cınsı almaya calısın derım..ınanılmaz akıllı ve uslu kedicikler..dişi chincilalar biraz asabi olabiliyo öncelıkle onu belırteyim..erkek iran kedılerı gayet uslu vede öle söylendiği gibi oraya buraya işemiyo..ancak söle bı durum var..ılgı gostermessenız veya korkutursanız,küsüyo ve ılgı cekmek ıcın oraya buraya işiyebiliyo :D gelelım kısırlastırma mevzusuna..erkek kısırlastırılınca ki dişide aynı şekılde,hormonal dengelerı şaşıyo ve aşırı hımmıl oluyolar..ınanılmaz kılo alıyolar ve akabınde sadece halının üstünde yatan bı bıblo halıne gelıyolar..sıze tavsıyem,kısırlastırmamanız yönünde olucaktır..hatta imkanınız olursa çiftlestırın ve yavrularını ısteyene verın..listenın en basınada benı yazın lütfen :D

+1 pers chincila çok tatlılardır fakat dişi almayın doğumda anneyi kaybedebilme durumu var normal doğumda kafalar çok büyük olduğundan ayrıca ameliyat ile doğum çok pahalı kısrlaştırmak deseniz yine ameliyat ile ve çok pahalı ama erkek kedimiz var gayet guzel mutlu mesut her yola geliyo tüylerine iyi bakmanız ve tüy aşısını olması gerekir british short hair de iyi bir tercih olur tüy dökmez uysaldır

eğer sokaktan bir can alır bakarsanız etilerdeki patipata 1 yul tum aşı ve hastlık durumnda tedavilerini ücretsiz karşılıyo karar sizin :D

XoR
16-01-2012, 13:09
abi yazın sıfır yapıyoruz bızde,patılerıne-kuyrugun sonuna bıde kafaya dokunmuyoruz,dıger her yerı sıfır...yavru aslan modeli :D gülünce de kusuyo hayvanoglu hayvan yemek yemıyo !! dajksdkjashdkah :D

Aynen bizdede böyle bi durum var güldüğümüz zaman yanımıza falan gelmiyo anlıyomu ne :D

mmustu
Kedi ve Köpekleriniz itina ile traş edilir :D Snoopy Pet House Nişantaşında hizmetinizde :D :D :D

mar1lyn
süpermiş maşallah çok tatlı

hakotech
Lan Melii erkekmi seninkisi ? Bizimkisi çıtır dişi aklında olsun yabancıya vermeyelim :D

bizim oglan sızı gıza kayı versınmı abi ? bahcelıevlerdeyız !! baslık parası bı kutu ıslak mama verırız :D olay bızım sahamızda gerceklesmelı deplasmana vermıyoz :D

1lker
16-01-2012, 13:10
kedi neden kýsýrlaþtýrýlýr ? yazýk deðil mi onunda ihtiyaçlarý olabilir sonuçta :D
ya þu vtec kedi ye halen gülüyorum :hehe:

Hahhaha o kokuyu duyunca kedi sana bi baska gozukuyor :) saka bir yana uzmanlarda oneriyorlar omrunu uzattigini ve daha saglikli oldugunu belirtiyorlar kedinin.
Manitalar bile her dogumda 5 yas ihtiyarliyorlarmis bunlar 3 er 5 er doguruyor :D

hakotech
16-01-2012, 13:12
Aynen bizdede böyle bi durum var güldüğümüz zaman yanımıza falan gelmiyo anlıyomu ne :D

veterıner dedı abı bize..sakın taş.....k geçmeyın dıye,alınıyo,güceniyo,kızıyomus :D

XoR
16-01-2012, 13:13
bizim oglan sızı gıza kayı versınmı abi ? bahcelıevlerdeyız !! baslık parası bı kutu ıslak mama verırız :D olay bızım sahamızda gerceklesmelı deplasmana vermıyoz :D

Kardeşim bizim için uygun ama 6 aylık bizdeki 1 yaşını doldursun children onrop olmasın buluşma :D

Bayrampaşalı
16-01-2012, 13:14
http://img528.imageshack.us/img528/9596/38984910150454567865959.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/528/38984910150454567865959.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

buda bızım kızımız :D

erkek kedi tavsiye etmıyolar pek ciflesme dönemınde kötu koku oluyo oraya buraya surtuyolar butun ev kokuyo dişi daha mantıklı bıde kısırlastırınca tosun gıbı oluyolar :D

Göki,ZD
veterıner dedı abı bize..sakın taş.....k geçmeyın dıye,alınıyo,güceniyo,kızıyomus :D

fsadjfklhdsjfhsdkjfs nasıl ya kelaynak oldugunda güldüğünde tribemi baglıyor :D hoş bana da kel dendiğinde tribe baglıyorum :D:D

XoR

Geçilmeyecek gibi değil ama tam sıçmığa dönüyolar 3 numara olunca :D

mmustu
16-01-2012, 13:15
Kedi ve Köpekleriniz itina ile traş edilir :D Snoopy Pet House Nişantaşında hizmetinizde :D :D :D

Reklamlarrrrr :D :D

elpadre
16-01-2012, 13:15

erkek bendekııı :D tamda donemıı yanıı :D

hakotech
16-01-2012, 13:18
Kardeşim bizim için uygun ama 6 aylık bizdeki 1 yaşını doldursun children onrop olmasın buluşma :D
daha ufak abı sizinki,sandalyeye otursun bı ayakları yere değiyosa oldu bu ıs :D

fsadjfklhdsjfhsdkjfs nasıl ya kelaynak oldugunda güldüğünde tribemi baglıyor :D hoş bana da kel dendiğinde tribe baglıyorum :D:D
aynen valla :D bıde cezalandırıyo oraya buraya attırıp işiyo serfsız :D

Geçilmeyecek gibi değil ama tam sıçmığa dönüyolar 3 numara olunca :D

abı bak koyuyom sımdı resımlerı :D

ulas
16-01-2012, 13:18
http://e1201.hizliresim.com/t/j/1uwj3.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Buda bizim ki :)

imprezaWRC
16-01-2012, 13:19
10 sene zeki ötesi bir Tekir beslemiştik, şekerden rahmetli oldu, neyse bu kısım derin mevzu.
Aslında sokak kedisiydi, ve 4-5 aylıkken site otoparkında bulmuştuk. Eve alıp karnını doyuralım dedik yaptığı şirinliklerle evde kalmayı başarmıştı.
Kısırlaştırmadan önce biz evde yokken garibim artık nasıl bir hale geldiyse, oturma odasındaki 37 ekran tüpülü televizyon üzerinden çoşkuyu vermiş, eve geldiğimizde lan bu koku ne ne olmuş evde ya dedikten sonra, el alışkanlığı tv'nin fişini taktık ve önce ufak bir cızırtı ardın hafif bir bom sesi eşliğinde tv'yi tamire göndermiştik. :D:D:D
Apartmanda kedi bakılacaksa kısırlaştırmak şart, tamam hayvanın cinsel hayatı biraz kararıyor ama yapacak birşey yok yoksa ev kokudan geçilmez.
Ayrıca siz istediğiniz kadar tırmalama platformu alın, o gözüne kestirdiği bir kanepe, koltuk..vs'yi tırnaklarını bilemek için kullanacaktır, dolayısıyla minimum 1 adet ev eşyası onun olacak :D:D:D
Ayrıca mümkünse evin mutfağının kapısı olsun yani amerikan salon/mutfak olmasın, yoksa boş bir anınızda tezgah üstünde unuttuğunuz bir baklava veya buzluktan çıkarıp çözülmesi için bıraktığınız et bir anda kaybolabilir. Hoş hırsızı bulmak zor olmaz, zira yürüttüğü şey tatlı ise, salonda baygın şekilde kedinizi bulabilirsiniz.
Tuvalet eğitimleri sanırım iç güdüsel oluyor, kum kabı temiz olduğu sürece intikam almak adına gidipte parkeye, halıya tuvaletini yapmaz. Kumu sürekli temiz tutmak lazım, kendinizi onun yerine koyun, siz pis tuvalete girmessiniz değil mi :D:D
Tırnaklarını ki eğer izin verirse azıcık ucundan uzadıkça kesmek lazım, yoksa size oyun yaparken elinize kolunuza bir kaç hatıra bırakabilir.
Aşıları eksik olmasın, mamasına da dikkat edin işlem tamam.

yearone
16-01-2012, 13:20
Ankara kedisi var bende de ... Aktif zamanları oluyor gün içinde, bildiğimiz uçuyor hayvan..Sonra dana gibi yatıyor ..2 büyük vazo kırdı şimdilik :D

mmustu
abi gidin kendinize cam falan açın forumun ortasında fuhuş pazarlığı yapıyonuz :D

Shekil
abi gidin kendinize cam falan açın forumun ortasında fuhuş pazarlığı yapıyonuz :D

+ Shekil =)

XoR
16-01-2012, 13:21
Before

http://i1201.photobucket.com/albums/bb342/XooR/b86a597e.jpg

And after :D
http://i1201.photobucket.com/albums/bb342/XooR/c0040832.jpg

hakotech
16-01-2012, 13:22
aha bizim arkadaşın koca oğlan :D

http://img37.imageshack.us/img37/7225/05072006001.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/37/05072006001.jpg/)

http://img141.imageshack.us/img141/6151/15032007289.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/141/15032007289.jpg/)

http://img856.imageshack.us/img856/7310/19082006022.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/856/19082006022.jpg/)

imprezaWRC
16-01-2012, 13:23
Len Koray, allah seni nasıl biliyorsa :D:D:D
Olm hayvan before'da mutluyken after'da tribe bağlamış :D:D:D

hakotech
16-01-2012, 13:23

sevap işliyoruz sevap :D

mmustu
16-01-2012, 13:24
hahahhaha koray hakanın delikanlı ağır kayar gibime geliyo :D yazık la sizin kıza hard core olur :D

1lker
16-01-2012, 13:25
Ahhahahahahhaha biralarla olan resme bittim hahahah masallah yav cok sirin

XoR
16-01-2012, 13:26
Len Koray, allah seni nasıl biliyorsa :D:D:D
Olm hayvan before'da mutluyken after'da tribe bağlamış :D:D:D

Aynen 3 gün suyuna rakı koyduk dert etti çok traşlanmayı :D

hahahhaha koray hakanın delikanlı ağır kayar gibime geliyo :D yazık la sizin kıza hard core olur :D

Hacı filtreden fotoğrafı göremiyorum ama iriyse sıkıntı olabilir :D

elpadre
16-01-2012, 13:27
Before

http://i1201.photobucket.com/albums/bb342/XooR/b86a597e.jpg

And after :D
http://i1201.photobucket.com/albums/bb342/XooR/c0040832.jpg

tamam anlastıkk :) ısım babası mmustu olsun ama :)

http://d1201.hizliresim.com/t/j/1uwpq.png (http://bit.ly/c25MCx)

buda selahattın :D

ef186
Goki Milleti ispiyonlama :D

Mustu bu mesajim sana pampa :D

Day Walker
Koray ahahaahahah bu ne hal sıçana dönmüş hayvan :D

hakotech
16-01-2012, 13:28
kurtarın bizi !! yemın ederım ayaklarımızda derman kalmadı..hilti gibi serfsiz !! :D

Ahhahahahahhaha biralarla olan resme bittim hahahah masallah yav cok sirin

rakı masamızın değişmez müdavimi,biz otururuz gelir oturur bizi izler mal mal :D bigün açın lan ordan müslümü diyecek diye ödümüz kopuyo :D

Göki,ZD

canım sıkılıyor napim :D:D:D

mmustu

kanka köpek herif bide pm atıyo bana seni paso şikayet ediyom diye :D adi lan bu :D

elpadre
16-01-2012, 13:32
dünür nerdesın sesın cıkmıyrrr ne zaman cıftlestırıyoruz :D

hakotech
16-01-2012, 13:34
yanliz selodada baya bi billur varmis hani :D :D

imprezaWRC
16-01-2012, 13:35

:D:D:D:D ne adamsın ya :D:D:D

XoR
16-01-2012, 13:35
dünür nerdesın sesın cıkmıyrrr ne zaman cıftlestırıyoruz :D

Ulan o fotoğraftan sonra sizin kedi gitsin Master of Puppets yapsın :D o ne lan öyle kumandayı görmesem yanında tamam diycektim :hehe:

elpadre
16-01-2012, 13:36

selooo farkıı :D

Day Walker
16-01-2012, 13:37
Seloo reyiz :D

o ne lan öyle :D

mar1lyn
16-01-2012, 13:37
peki bir sorum daha olacak tüyleri ni söz konusu etmezsek chinchilla short hair dan dahamı yumuşak huyludur internette british için kabadayı vs diyorlar büyüdükçe tiğide kabadayı gibi oluyor :S
seçimimi chinchilladan yanamı yapmalıyım ?

hakotech
16-01-2012, 13:38
:D:D:D:D ne adamsın ya :D:D:D

saygi duydum abi :D :D :D

elpadre
16-01-2012, 13:39
Ulan o fotoğraftan sonra sizin kedi gitsin Master of Puppets yapsın :D o ne lan öyle kumandayı görmesem yanında tamam diycektim :hehe:

selo ayrı oglumm :D

smoky ayrı selo street cad smoky ıran spec

bak dünür yan cizme selo kacırır senın kızı smokyle bırlıkte ona gore :D

hakotech
16-01-2012, 13:39
peki bir sorum daha olacak tüyleri ni söz konusu etmezsek chinchilla short hair dan dahamı yumuşak huyludur internette british için kabadayı vs diyorlar büyüdükçe tiğide kabadayı gibi oluyor :S
seçimimi chinchilladan yanamı yapmalıyım ?

aralarinda en guzel huylusu pers cinsi..laf aramizada chincilanin disisi biraz oynak oluyo (orospi !!) :D pers cok uslu efendi yumusak baslidir..

elpadre
16-01-2012, 13:41
Seloo reyiz :D

o ne lan öyle :D

evın reyızııı :D gır benım mobıl yuklemelerımee goruceksınn :D

XoR
16-01-2012, 13:41
Selo 2 ay daha dursa safi billur olarak doğacakmış :D

Ronin_
16-01-2012, 13:42
hocam neden özellikle cins istiyorsunuz ? yargılamak için sormuyorum bakımı vs kolay ve bilindik olsun diye mi? yoksa görsellik içinmi yada huyunu suyunu bilmek içinmi bilmediğimden soruyorum

deeperblack
16-01-2012, 13:42
10 yaşımdan 30 yaşıma kadar aynı anda 3 tane kedi baktım. Hepsinide sokaktan aldım. Mükemmel hayvalnar ama hepsinide kanserden kaybettim. 16-18-20 sene yaşadılar. Tekrar bi kedi besleyesim var ama şimdi yemiyo açıkçası. Bulursam bu tarza yakın bir hayvan arıyorum.

Maru yu birçoğumuz tanıyordur zaten.
http://taildom.com/blog/wp-content/uploads/2011/01/maru-in-a-box1.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=8K6K8y8Q0_4&feature=fvst

crazydog
16-01-2012, 13:43
ahanda buda benimki yılbaşını kutlarkene

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/393430_10150469642889160_620604159_8896236_7563326 07_n.jpg

elpadre
16-01-2012, 13:43
Selo 2 ay daha dursa safi billur olarak doğacakmış :D

seloyuu kurcalamaaa dünür iş smookyde bıtıyor :D

Day Walker
16-01-2012, 13:44
seloyuu kurcalamaaa dünür iş smookyde bıtıyor :D

Bırak adam kompleks yaptı elleme :D

hakotech
16-01-2012, 13:44
[QUOTE=crazydog;2982161]ahanda buda benimki yılbaşını kutlarkene

masallah.hayvanin gozler kaymis ne icirdiniz buna :D

crazydog
16-01-2012, 13:46
[QUOTE=crazydog;2982161]ahanda buda benimki yılbaşını kutlarkene

masallah.hayvanin gozler kaymis ne icirdiniz buna :D

vodkaya dayandı namussuz en son sağı solu dağıtıyordu ahahahaha :D

elpadre
16-01-2012, 13:46
Bırak adam kompleks yaptı elleme :D

senıde bacanak yaparım ona gore :D

dünür sesin çıkmıyor nırdesın :D

hakotech
16-01-2012, 13:47
[QUOTE=hakotech;2982165]

vodkaya dayandı namussuz en son sağı solu dağıtıyordu ahahahaha :D

hahahah :D tipine scym cok tatliymis :D

mar1lyn
16-01-2012, 13:47
aralarinda en guzel huylusu pers cinsi..laf aramizada chincilanin disisi biraz oynak oluyo (orospi !!) :D pers cok uslu efendi yumusak baslidir..

seçimim erkek olacak heralde bu cinste sanırım kimse çiş gormemiş kısırlaştırmayada gerek kalmaz en azından pers ler yanılmıyorsam çok daha hassas oluyorlar göz ve tüy olayına dğrumudur bu sebebptende sanırım chinchillaya yönelicem

mmustu
16-01-2012, 13:49
koray ya hakoya ya meliye kütelette şu arya yı :D bi yavrusunu ben alayım :D

hakotech
16-01-2012, 13:49
seçimim erkek olacak heralde bu cinste sanırım kimse çiş gormemiş kısırlaştırmayada gerek kalmaz en azından pers ler yanılmıyorsam çok daha hassas oluyorlar göz ve tüy olayına dğrumudur bu sebebptende sanırım chinchillaya yönelicem

gozleri akar,tuyleri taramaniz lazim..ama bu iki cins icinde gecerli..hem pers hemde chincila..ikiside ayni ozellilere sahip..ancak persler biraz daha uysal chincilaya gore...ama chincilada insna daha yakin..pers biraz soylu takilir..kucaga gelmez kolay kolay..

Day Walker
16-01-2012, 13:50

olm adam askerde sonra kafayı yesin :D

hakotech
16-01-2012, 13:51

mavi donumuzu kendimiz getiriyoruz !!! :D

mmustu
16-01-2012, 13:52
mavi donumuzu kendimiz getiriyoruz !!! :D

hacı bak mekan olarak bizim pederin tükkanı kullanabiliriz daha bi bilimsel olur hatta videoya çekerik public diye :hehe:

Göki,ZD
16-01-2012, 13:53
pers biraz soylu takilir..kucaga gelmez kolay kolay..
bu nasıl bi konudur ya fklsajdfklsajdf randevular alındı kucağa gelme - gelmemeler noluyoz la :D

mar1lyn
16-01-2012, 13:53
gozleri akar,tuyleri taramaniz lazim..ama bu iki cins icinde gecerli..hem pers hemde chincila..ikiside ayni ozellilere sahip..ancak persler biraz daha uysal chincilaya gore...ama chincilada insna daha yakin..pers biraz soylu takilir..kucaga gelmez kolay kolay..

sanırım cins chin ve erkek olacak çunku gun içinde ayırabileceğimiz sınırlı zamanı kucakta geçirmesi onu taramamk ve bakımını şefkat ihtiyacını karşılamak açısından iyi olacaktır

hakotech
16-01-2012, 13:54
hacı bak mekan olarak bizim pederin tükkanı kullanabiliriz daha bi bilimsel olur hatta videoya çekerik public diye :hehe:

bizimki biraz mahcup,ama bu ara tam formunda..parkta,havuzda,otel odasinda hic farketmez valla yeterki itelesin :D

crazydog
[QUOTE=crazydog;2982173]

hahahah :D tipine scym cok tatliymis :D

hahaha sagol kardeşim

Day Walker
bu nasıl bi konudur ya fklsajdfklsajdf randevular alındı kucağa gelme - gelmemeler noluyoz la :D

pis ispiyoncu seni :D

mmustu
16-01-2012, 13:55
bizimki biraz mahcup,ama bu ara tam formunda..parkta,havuzda,otel odasinda hic farketmez valla yeterki itelesin :D

hahaha HTC 3d ile çekecem videolarını :D :D

ygtrn
16-01-2012, 13:55
petshop taki kadının rlindeki dişiyi satmak için palavralar uydurduğunu söyliyim :)

5 yıldır evde van kedisi beslemekteyim, birkere olsun oraya buraya çişini yapmış değil.... ha yapar peki niye yapar? eve eğerki başka bir kedi girerse önce onunla birgüzel kavga eder ''hey dostum burası benim arazim çek şu lanet k..çını buradan'' kavgası, kavga bittikten sonrada arazinin sınırlarını belirlemek için sağa sola işer... benim kedim bugüne kadar bu hareketi birkere yaptı ondada eve kuzenin kedisini getirmiştik evde fena papaz kopmuştu :D:D:D:D

hakotech
16-01-2012, 13:56
sanırım cins chin ve erkek olacak çunku gun içinde ayırabileceğimiz sınırlı zamanı kucakta geçirmesi onu taramamk ve bakımını şefkat ihtiyacını karşılamak açısından iyi olacaktır

aynen dogru bir yaklasim,yuz olarak chincilalarin ice daga basiktir,perslerin yuzu daha sirindir..pers manyaklik derecesinde bagimlilik yapar..ama siz nasil munasip iseniz,kediciginde yasami soz konusu olunca chincila size daha yakin gibi gorunuyo..

XoR

Niye zükülen bizim kedi oluyor arkadaş :D belden bağlamalı takıp geliyoruz :hehe:

mar1lyn
şimdi anladım boş yere kafamı karıştırdı kadın

kadioglu
16-01-2012, 13:57
Benjamin... * ' | Facebook (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150520537854182.409234.180936529181&type=1)

Böyle bir şey almak gerek :)

hakotech
16-01-2012, 13:57
hahaha HTC 3d ile çekecem videolarını :D :D

yaa yeterki yapsinlar.. vividden adam cagririz gerekirse :D :D

mmustu
16-01-2012, 13:58
Niye zükülen bizim kedi oluyor arkadaş :D belden bağlamalı takıp geliyoruz :hehe:

hacı oda olur yaw değişik fantaziler işte hahaha maksat cinsel hayatları şenlensin :D :D

hakotech
16-01-2012, 13:58

yok arkadas kedinin bubasi yan cizdi !! biz sisme hanimimizla mutluyuz almiyalim !! :D

XoR
16-01-2012, 13:59
hacı oda olur yaw değişik fantaziler işte hahaha maksat cinsel hayatları şenlensin :D :D

:D

http://www3.bobiler.org/upload/all/188/requiem_for_a_dream_film_vibrator_188631034r.jpg

mmustu
16-01-2012, 14:00
hacı dişi olan senin kedin :D :D sen düşün artık

imprezaWRC
16-01-2012, 14:00
Benjamin... * ' | Facebook (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150520537854182.409234.180936529181&type=1)

Böyle bir şey almak gerek :)

Ulan ne vicdansızlar var, ev kedisi sokağa atılır mı ya.

XoR
16-01-2012, 14:01
hacı dişi olan senin kedin :D :D sen düşün artık

Parayı veren kızı alır arkadaş 6 ay mama masrafı ve doğum masraflarını talep ediyorum. Nereye doğuracağı belli değil tutki annemin İran halısına doğurdu napıcaz :D

imprezaWRC
16-01-2012, 14:03
Koray, olm yapma böyle şeyler, bak gene yönetimden 1 haftalık seyahat kazanacaksın :D:D:D:D

mmustu
16-01-2012, 14:03
Parayı veren kızı alır arkadaş 6 ay mama masrafı ve doğum masraflarını talep ediyorum. Nereye doğuracağı belli değil tutki annemin İran halısına doğurdu napıcaz :D

hacı annene yeni iran halısı alacan ne yapacan :D kızı bozdurmadan kısırlaştıramayacağın vede evden kaçıp sokak kedilerine verme ihtimalini düşünerek o riski alacan :D

hakotech
16-01-2012, 14:04

biz o paraya o kedinin 7 sirsilesinide isteriz !! onun anneannesi gelecek abi buraya !! :D :D :D biz okadar vermiyoruz be beyaz kar kimin ruslara !! Allah c.c'tan kork abi !! :D :D

imprezaWRC
16-01-2012, 14:06
biz o paraya o kedinin 7 sirsilesinide isteriz !! onun anneannesi gelecek abi buraya !! :D :D :D biz okadar vermiyoruz be beyaz kar kimin ruslara !! Allah c.c'tan kork abi !! :D :D

Yemin ediyorum o kısmını 7 serisi okudum :D:D

elpadre
16-01-2012, 14:06

ısım babasıı olucaksın daha ne ıstıyorsunnn bu kadar yuklenme bızee :D:D:D:D:D

hakotech
16-01-2012, 14:07
Yemin ediyorum o kısmını 7 serisi okudum :D:D

ee normal !! gormuyonmu koray abiyi 7 sersi kadar para istiyo !! :D

mmustu
16-01-2012, 14:08
Ata Demirer - Kedi Skeci | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=300935896592505)

hduasdhuashduahdau :D koray sana gelsin sonuna kadar seyret :D

hakotech
16-01-2012, 14:09
o bu degilde elpadre'de aradan caktirmadan sinsi sinsi kediyi sahipleniyo, o azman selosuna !! abi birak sokak kedilerini cins bi fuhus olsun bosver onu !! :D

XoR
16-01-2012, 14:10
Arkadaşlar forum kuralları dahilinde mesajlar yazalım lütfen istirham ediyorum :D

exca-
16-01-2012, 14:10
şu ana kadar 9tane kedi besledim bi şekilde hepsini sahiplendirdi ev halkı uzun-kısa vade de :D yeni eve geçtiğimizden beri de peder bey taktı koltukları halıları perdeleri pinçik pinçik ediyo namussuzlar diye ki kediyle büyümüş çok da seviyo. şuan engelimiz yolma işi bunu nası önleyebilirim diye düşünüyorum. tırnaklarını kesince de bi garip oluyo kedi dengesini kaybediyo,acaba eğitebilir miyim tam anlamıyla daha önce çok üstünde durmamıştım beslerken ama şuan ciddi engel teşkilediyo. Yorumlarınızı aliyim :D

mmustu
16-01-2012, 14:11
Arkadaşlar forum kuralları dahilinde mesajlar yazalım lütfen istirham ediyorum :D

izledin mi sen :D

onursumer
16-01-2012, 14:12
uzun sure ankara kedisi baktım 2 tane vardı bende dişi çok uslu ve inanılmaz akıllıydılar

kapı açma vs gibi şeyler çok basit şeylerdi ikisi içinde :) sonradan mustakil evden apartmana geçince tanıdık birilerine vermek zorunda kaldık

peşinden dayanamadım sibirya kedisi aldım bir gozu mavi bir gozu yeşil boyle bi tatlılık yoktu hatta birazda piç ti :D

kardeşime alerji yapınca dayıma vermek zorunda kaldım

benim serseride buydu hala ozluyorum valla

http://i.imgur.com/QYbwq.jpg

http://i.imgur.com/lhx6m.jpg

http://i.imgur.com/oyA0O.jpg

XoR
16-01-2012, 14:12

Filtre var ben bişi izleyemiyorum :)

Konuya dönecek olursak alayım seveyim mırlasın diyosan Çinçin Kızı veya Oğlanı alacan :D

Diğerlerinin durumunu bilmiyorum

hakotech
16-01-2012, 14:14
konu hakkindaki bilgilerimi aktardim..banlanmadan uzaklasiyorum..ama okumaya devam edecegim..saygilar sevgiler :D :D

elpadre
16-01-2012, 14:14
o bu degilde elpadre'de aradan caktirmadan sinsi sinsi kediyi sahipleniyo, o azman selosuna !! abi birak sokak kedilerini cins bi fuhus olsun bosver onu !! :D
caktırma pampa ben geregını yapıcamm ogluma guzel bır gece yasatıcamm :D
seloyu kurcalamayın daha 7 aylık :D

dünür yan çizme :D

isim babası gıt ısım dusun bence :D:D

crazydog
16-01-2012, 14:21
Koray erkek siyam var istersen ahahahaha :D

XoR
16-01-2012, 14:21
Koray erkek siyam var istersen ahahahaha :D

Hacı yok çinçila lazım sonra zenci kedi doğmasın dünya ayağa kalkar :D

crazydog
16-01-2012, 14:23
Hacı yok çinçila lazım sonra zenci kedi doğmasın dünya ayağa kalkar :D

yeni bi ırk yaratırdık müdür ondan sonra çiftliği kurar paraları sayardık ahahahahaha

mmged_jan
16-01-2012, 14:27
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/308749_2434012406407_1134572283_2886857_889364838_ n.jpg

bende küçük bir kedi çiftliği var geçen gün genç bir kıza verdiğim kedi

buda capslere konu olan tony sebatian
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223650_2166308433975_1134572283_2610821_7024188_n. jpg

elpadre
16-01-2012, 14:30
koray dünürumm ne zaman cıftlestırıyurzz :D

mar1lyn
16-01-2012, 14:46
arkadaşlar ayrı ayrı herkese teşekkür ediyorum

VTEC®
16-01-2012, 15:53
Valla açıkçası çok kolay değil bakması, gerçekten sorumluluk istiyor. hele hele apartman dairesinde bakıyorsanız dahada zor oluyor. Hayvanlar çok özgür kalmak istiyorlar, o yüzden sıkıldıklarında yaramazlık yapıyorlar. denilen gibi kumunu bilip kumundan başka yere tuvaltlerini yapmazlar, mama kalitesini sağlıkları açısından iyi tutmak gerekir, her ev yemeğini yedirmemek iç parazitlenmeleri için önemlidir. aşılarını eksik etmemek gerekir. evimde 4 tane sokaktada yaklaşık 18-19 tane kedim var beslediğim.

evimdeki 4 tane afacanın 3 tanesi

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/376123_301480233226504_100000935909117_831611_2121 481097_n.jpg
Soldan sağa dişi, erkek,erkek

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/405142_301482059892988_100000935909117_831614_1571 738219_n.jpg

Buda şuan terazide 10 kg çeken kızım