PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bahçelievler muameleci

eser
17-01-2012, 11:30
çok yakın bır dostuma yeni bir araç aldık plaka değişimi istedik güzel bir plaka istiyoruz bahçelievlere kayıtlı bu işi çözebilicek tanıdıklar varmıdır?

onursumer
17-01-2012, 11:45
İkamet bahcelievlerde ise ztn gidip konusun bagisi yapar alirsiniz plakayi

Yakin zamanda bagcilardan aldim bende orasi ucmustu fiyatlarda siki pazarlik sart

Shekil
17-01-2012, 11:46
34 MRT 85 plaka var satalım =)
sana gelmez biliyorum kanka murat mert ismindeki arkadaşlar vardır elbtte verelim

eser
17-01-2012, 11:49
sana gelmez biliyorum kanka murat mert ismindeki arkadaşlar vardır elbtte verelim

AVD 44 varsa görüşelim

low&slow
17-01-2012, 11:50
Bağışlada olmuyor artık. Trafikte tanıdık olmasına rağmen plakanın ilk harfine göre ikamet etmek gerekiyormus. Bagısla sadece plakadakı numaralar ve ikinci harf degısebılıyor oda bossa tabi...
Örnegin G= Küçükçekmecenin. Küçükçekmece tarafında (sefaköy-halkalı gibi) oraya baglı yerlerde yasaman gerekiyor.
(2ay önce aracı aldık o zaman baya arastırmıstım)

Shekil
17-01-2012, 11:51
AVD 44 varsa görüşelim

kanka elimizde olan sadece 34 MRT 85 var

onursumer
17-01-2012, 11:58
Bağışlada olmuyor artık. Trafikte tanıdık olmasına rağmen plakanın ilk harfine göre ikamet etmek gerekiyormus. Bagısla sadece plakadakı numaralar ve ikinci harf degısebılıyor oda bossa tabi...
Örnegin G= Küçükçekmecenin. Küçükçekmece tarafında (sefaköy-halkalı gibi) oraya baglı yerlerde yasaman gerekiyor.
(2ay önce aracı aldık o zaman baya arastırmıstım)

Yanlisin var istedigin plaka nerdeyse noter islemlerinden 1 gun once ikametini oraya alip

Pesinden istedigin plakayi ayarlayabilirsin

Daha yeni isme plaka aldim hala gecerli

Muameleci yerine kendiniz yaparsaniz bu isleri daha kolay alirsiniz

low&slow
17-01-2012, 12:38
Yanlisin var istedigin plaka nerdeyse noter islemlerinden 1 gun once ikametini oraya alip

Pesinden istedigin plakayi ayarlayabilirsin

Daha yeni isme plaka aldim hala gecerli

Muameleci yerine kendiniz yaparsaniz bu isleri daha kolay alirsiniz
:eek::eek::eek:
Yeni isme nasıl aldınız peki :S İkamet'i aldırmak gerekiyormus bide para yatırmak varmıs benım bıldıgım sadece.

onursumer
17-01-2012, 14:47
:eek::eek::eek:
Yeni isme nasıl aldınız peki :S İkamet'i aldırmak gerekiyormus bide para yatırmak varmıs benım bıldıgım sadece.

Once aradiginiz plakanin nerde dugunu bulun

İkametinizi bi tanidik vs vasitasi ile oraya alin

Noterde ztn islem siranizda ikametinz gozukucek en son plaka islemleri icin subeye gidip isteidiiniz plaka icin bosta kse pazarliginizi yapip bagis ne istiyorlarsa yatirip alicaksin plakani

Biraz ugrastiriyor 3 gunumu aldi benim :D

Göki,ZD
17-01-2012, 14:53
eser, muameleci değil bozuluyorlar artık, trafik müşaviri diceksin :D afhaufuahf

mert_leon
17-01-2012, 14:57

MRT hayalim ya :D sonuda 59 vea 89 oldumu tamamdır :D

ProdriveSTI
17-01-2012, 14:58
banada bi muamele çeken olsa keşke çok ihtiyacım var bu aralar :D