PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beykoz & Kavacık Emlakçı Tanıdığı olan?

EM-RE
21-01-2012, 19:04
Beyler beykoz kavacıkta emlakçıya ihtiyacım var daha doğrusu oralarda bir eve ihtiyacım var ama doğdumuzdan beri erenköylü olduğumuzdan o taraflara çok yabancıyız girdiğimiz emlakçılarda samimi gelmiyor açıkçası gösterdikleri evlerde içime sinmedi...
Bana mümkünse site içi çatı katı teraslı 400,450 çok çok güzelse gerekirse 500 liralara kadar gönül rahatlığı ile arabamı park edebiliceğim hatta o daireye ait olan park yerli fsm ye yakın bir daire lazım.Otağtepeden soğudum 2 haftadır kime gitsek oralardan ev gösteriyor sanırım doğru düzgün site içi bir yer yok,göksü var otopark sıkıntısı var hisar evlerine bir türlü bakamadık baktığımız emlakçıların elinde olan yok aklım kaldı orda, beykoz konakları zaten çok pahalı.İçime sinen bir yer bulamazsam çekmeköy yolları gözüküyor gibi ama bu seferde işe gidip gelmek zaten şimdi sıkıntı evlendikten sonrada sıkıntı olsun istemiyorum.Belki bizim siteden eşi dostu tanıdığı oaralarda bu işle ilgilenen birileri vardır şu şu emlak şu isimle görüşün deseniz bile yeterli olucaktır.

Yazdığım fiyatlarda önerebiliceğiniz site içi yerlerde olur.Acarkent taraflarıda olabilir illa beykoz merkez kavacık merkez diye bir şey yok yol boş olduktan sonra 10 km daha gidebilirim.Tanıdık birileri çıkarısa çok sevinicem bu ev işi çok can sıkmaya başladı çünkü artık..