PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW 3.20 E36 hakkında bilgi?

mKc
25-01-2012, 19:27
Herkese iyi forumlar. Arama butonunu kullandım ama soruma cevap olacak bir konu bulamadım.

Sormak istediğim araç 94 model bmw 320 E36. yaklaşık 240.000 KM'de. Deri koltuğu, kliması, yol bilgisayarı hava yastığı gibi özellikleri var. Hafiften de M görünüm verilmeye çalışılmış. Değişeni olmayan bir araba, LPG var.

Araç bize takas yoluyla geçecek, sormak istediğim şey ise bu arabayı satmak istediğimizde çabuk satabilir miyiz ve hangi fiyat aralığında satılabilir. İnternete baktığımda 16.000-22.000 TL arası bir fiyat aralığı gördüm bu özellik ve KM de olan araçlar için. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

phoenixs
25-01-2012, 20:25
hocam öncelikle bende uzun süre bu şekilde e36 kasa 320 ile ilgilendim araç olacaksa kesinlikle 95-98 arası olsun 94 zor satılır bmw lerde dijital klima manuel çift yönlü klima birde dandik tipde klima var genelde 95 ve üstünde düzgün klima var yol bilgisayarı olsun en az 7 tuşlu onda yok herhalde birde fabrika çıkışı mteknik olsa ii olurdu bi çok bmw de deri koltuk var zaten standart gibi sunroof olsa ii olur ve elden çıkması çok zor olur :) lpg si pahalı lpg li olsa ii olur

h.guroglu
25-01-2012, 20:38
şimdi kimi bmw vardır 22 eder kimi bmw varır 16 bile etmez bmw adamı vezirde eder rezilde eder

güzel diye alınıp bir e36 parası daha yiyen bir çok araç oldu etrafımda demem o ki aracı görmeden incelemeden burdan ne desek boş olur

mKc
25-01-2012, 21:37
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

aracın linkini de vereyim. BMW 3 Serisi 3.20i 1994 Model 18.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 65636676 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-gorulmeye-deger-320i-emsalsiz-65636676/detay/)

atarı gideri ne olur daha fazla bilgi edinebiliriz (=

UM1196
25-01-2012, 21:41
şimdi kimi bmw vardır 22 eder kimi bmw varır 16 bile etmez bmw adamı vezirde eder rezilde eder

güzel diye alınıp bir e36 parası daha yiyen bir çok araç oldu etrafımda demem o ki aracı görmeden incelemeden burdan ne desek boş olur

Bende size bikaç soru sorucaktım uzun süredir e36 cabrio dusunuyorum kısmetse yakın zamanda alıcam tavsiyeleriniz hangisinden yana olur model ve yılı açısından bilgilerinizi dikkatle ızlıyorum düşüncelerinizi bekliyorum.Bmw hastası olarak size sormadan geçemedim :)

cgty06
25-01-2012, 21:48

aracın linkini de vereyim. BMW 3 Serisi 3.20i 1994 Model 18.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 65636676 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-gorulmeye-deger-320i-emsalsiz-65636676/detay/)

Araçta m görünüm namına sadece sol arkadaki ///M stickerı var. Motor M50TU yani vanoslu satışı bi 96+ modeller kadar olmasa da 93- (vanossuz) modeller kadar da yavaş değildir. Ayrıca araçta sunroof yok. Sunroofsuz BMW zor satar.

h.guroglu
25-01-2012, 23:24

araç airbag açmış sağ arka taraftan bir darbesi var bagaj çizgisi diğer tarafla örtüşmüyor boyası gidik boya yapılması lazım ön arka tampon standart m değil analog klima mevcut 7 tuş obc var bu durumdaki bir araçta tam olarak çalışmayabilir çalışsa bile kesinlikle piksel kaybı vardır döşemeler sonradan deri yapılmış üst kapak yakın bir zamanda açılmış

resimlerden görebildiklerim bu kadar ama airbag olayına dikkat et aracın bir yerlerden darbesi olmuş muhtemelen direksiyonuda içi boş olarak kapatmışlardır şaselere podyelere iyi bakmak lazım

benim gözümde en fazla ederi 15,500 dür fazlası verilmez

ArdaERHAN
25-01-2012, 23:57
araç şöför ön tarafından hasarlı kaput ayarı bozuk sağda compact farı takılmış ucuzluk işi sol taraf orj mercekli farı benm gördüklerim bunlar peteklerin coğu kırık ve araç ankaradan alınmış plakası deısmeden satılıkta demekki memnun kalmadı aractan satan arkadas ve en buyuk kusuru arabanın başı kel :) ederi 14500 den fazla değil

mKc
26-01-2012, 00:00
araç airbag açmış sağ arka taraftan bir darbesi var bagaj çizgisi diğer tarafla örtüşmüyor boyası gidik boya yapılması lazım ön arka tampon standart m değil analog klima mevcut 7 tuş obc var bu durumdaki bir araçta tam olarak çalışmayabilir çalışsa bile kesinlikle piksel kaybı vardır döşemeler sonradan deri yapılmış üst kapak yakın bir zamanda açılmış

resimlerden görebildiklerim bu kadar ama airbag olayına dikkat et aracın bir yerlerden darbesi olmuş muhtemelen direksiyonuda içi boş olarak kapatmışlardır şaselere podyelere iyi bakmak lazım

benim gözümde en fazla ederi 15,500 dür fazlası verilmez

eyvallah hocam çok teşekkür ederim dikkat ederim bunlara