PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hatay iskenderun deniz er eğitim alayı ..

cEm_vts
03-02-2012, 18:21
iskenderun er eğitim alayına çıktı askerlik 92/1 gidiyorum. Var mı forumdan iskenderunda yaşayan orda askerlik yapan? yada 92/1 gidicek olan?

CRUEL
03-02-2012, 18:38
way arkadaş gemici kağıdı olan ben :D ispartaya gidiyom sen denizci gidiyon:D
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/110574-subat-1-tertip-askere-gidenler.html buraya bi bak istersen:)

EREN34
03-02-2012, 18:42
Hayirli olsun kardesim:)

cEm_vts
03-02-2012, 18:46
way arkadaş gemici kağıdı olan ben :D ispartaya gidiyom sen denizci gidiyon:D
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/110574-subat-1-tertip-askere-gidenler.html buraya bi bak istersen:)

beni de eklersin listeye sana zahmet. kısmet böyleymiş :D

cEm_vts
03-02-2012, 18:47
Hayirli olsun kardesim:)

saolasın eren:) denizci deyince herkes rahat edersin diyo ama görücez bakalım:D

EREN34
03-02-2012, 19:06
saolasın eren:) denizci deyince herkes rahat edersin diyo ama görücez bakalım:D

Gene 4 ayak ustune dustun diyorum gerisini sen anla:) arabayi ne yapacaksin?

cEm_vts
03-02-2012, 19:28
Gene 4 ayak ustune dustun diyorum gerisini sen anla:) arabayi ne yapacaksin?

öyle oldu valla:D
araba durucak gelince devam:)

ondertopcu
03-02-2012, 19:31
Ben acemi birliğini orada yapmıştım 7/2 olarak usta birliği Ankara Deniz K.K. hayırlısı olsun oradan düşeceğin yerler belli zaten rahat edersin. Acemi birliğinde de eğitim yok gibi birşey çömel kalk hariç :D

cEm_vts
03-02-2012, 19:36
Ben acemi birliğini orada yapmıştım 7/2 olarak usta birliği Ankara Deniz K.K. hayırlısı olsun oradan düşeceğin yerler belli zaten rahat edersin. Acemi birliğinde de eğitim yok gibi birşey çömel kalk hariç :D

rahatız desene:) hataydan iskenderuna otobüs her saat varmı acaba?

ondertopcu
03-02-2012, 19:37
onu bilmiyorum ben uçakla adana ya ordan otobüsle iskenderuna gitmiştim

cEm_vts
03-02-2012, 20:45
ben direk uçakla hataya gidicem.ordan otobüsle iskenderuna. varmış otobüs baktım şmdi.

a.colak
03-02-2012, 21:32
Memleketime gidiyosn dostm hayırlı olsunn varsa yardımcı olacağım bisey pm at

Pacificmert
03-02-2012, 21:51
geçen sene aralık 18 de ordaydım. 10.bölükteydim. acemilik 12 gün yaptım. sonra usta birliği istanbul Beşiktaş. bu soğuk günlerde güzelce bir için ısınır. sıkıntı olarak hiçbir zaman durmayan rüzgarı, 7500 kişiye hizmet veren 2 kantini ( başında 2 asker ), bölükler ve hergün eğitim için gideceğin anfileri söyleyebilirim. bak bu anfi lafımı unutma. ordan geldikten sonra bu kelimeden tiksineceksin. bu anfilere gitmek için günde en az 4 km yol uygun adım yürütecekler seni. kesinlikle yanında çamaşır, elbise felan getirme. herşeyi fazlasıyla veriyorlar. birde usta birliğin %80 istanbul olur. sana seçenekleri söyleyim. iskenderunda kalabilirsin, istanbul - Beşiktaş, Sarıyer, Kasımpaşa, Beykoz,Fenerbahçe Ordu Evi, Çanakkale, İzmir, Dalaman, Fethiye... sormak istediğin herşeyi bana sorabilirsin. UNUTMA BAHRİYELİ OLMAK AYRICALIKTIR... derler.... birde sakın hasta olma, olsanda sakın revire gitme. iğne manyağı yapıyorlar ve komutanlar işi gücü bırakıyor tüm iğneleri bitirene kadar sana dünyayı dar ediyorlar. unutmadığım şey acemiliğe girerken nizamiyeye yazılmış olan YUVANIZA HOŞGELDİNİZ yazısıdır. kaldıki ben onu WELCOME TO HELL diye tercüme edebilirim :) allah yardımcın olsun. şimdiden hayırlı teskereler.

douu
03-02-2012, 22:04
Allah yardımcın olsun diyorum sadece :)

cEm_vts
03-02-2012, 22:04
Memleketime gidiyosn dostm hayırlı olsunn varsa yardımcı olacağım bisey pm at

çok saolasın. bi sıkıntı olursa pm atarım.

cEm_vts
03-02-2012, 22:11
geçen sene aralık 18 de ordaydım. 10.bölükteydim. acemilik 12 gün yaptım. sonra usta birliği istanbul Beşiktaş. bu soğuk günlerde güzelce bir için ısınır. sıkıntı olarak hiçbir zaman durmayan rüzgarı, 7500 kişiye hizmet veren 2 kantini ( başında 2 asker ), bölükler ve hergün eğitim için gideceğin anfileri söyleyebilirim. bak bu anfi lafımı unutma. ordan geldikten sonra bu kelimeden tiksineceksin. bu anfilere gitmek için günde en az 4 km yol uygun adım yürütecekler seni. kesinlikle yanında çamaşır, elbise felan getirme. herşeyi fazlasıyla veriyorlar. birde usta birliğin %80 istanbul olur. sana seçenekleri söyleyim. iskenderunda kalabilirsin, istanbul - Beşiktaş, Sarıyer, Kasımpaşa, Beykoz,Fenerbahçe Ordu Evi, Çanakkale, İzmir, Dalaman, Fethiye... sormak istediğin herşeyi bana sorabilirsin. UNUTMA BAHRİYELİ OLMAK AYRICALIKTIR... derler.... birde sakın hasta olma, olsanda sakın revire gitme. iğne manyağı yapıyorlar ve komutanlar işi gücü bırakıyor tüm iğneleri bitirene kadar sana dünyayı dar ediyorlar. unutmadığım şey acemiliğe girerken nizamiyeye yazılmış olan YUVANIZA HOŞGELDİNİZ yazısıdır. kaldıki ben onu WELCOME TO HELL diye tercüme edebilirim :) allah yardımcın olsun. şimdiden hayırlı teskereler.

valla çok ii anlatmışsın soracak ne kaldı:)) çok saolasın.

iskenderun otogar ile askeriyenin mesafesi ne kadar tahminen?

cEm_vts
03-02-2012, 22:12
Allah yardımcın olsun diyorum sadece :)

gözümü korkutma:D:D

neden öle dedn ? :D:D

aegean76
03-02-2012, 22:17
hayırlısı olsun... ben acemi birliğini orada yaptım...

sıra sıra anfiler var... her anfinin altında ufak büfeler var.. oralara kapağı atmanı tavsiye ederim... anfi altındaki büfelerde bir sekilde çalışırsan istediğin zaman duş alma imkanın var...
hayırlı teskereler....

TigeR
03-02-2012, 22:19
ispartaya gidiyom

komandoo tüm askere gidenlere hayırlı teskereler

cEm_vts
03-02-2012, 22:26
hayırlısı olsun... ben acemi birliğini orada yaptım...

sıra sıra anfiler var... her anfinin altında ufak büfeler var.. oralara kapağı atmanı tavsiye ederim... anfi altındaki büfelerde bir sekilde çalışırsan istediğin zaman duş alma imkanın var...
hayırlı teskereler....

teş. ettim. normalde duş işi nasıl işliyo? :D

cEm_vts
03-02-2012, 22:28

amin.. hayırlı teskerelerrr

CRUEL
03-02-2012, 22:45

teşekkrlr ciğerli komando:cool::D

qosmio
03-02-2012, 22:59
87-3 gittim bende.4. bölükteydim futbol sahasının tam karşısında idi bölüğümüz.Ben yazın gittiğim için 52 derece sıcaklığı görmüştüm.İlk gece eşorfmanlarımız giydirmemişlerdi sıcaktan havale geçiririz diye :D . Kantin işi biraz canını sıkabilir bide bölük çök bölük kalk kelimelerini fazlası ile duyacaksın.Ordu jimnastik hareketlerini de unutmayalım :) ben ordan izmir uzunada'ya düşmüştüm izmir yunanistan deniz sınırındaydı.Allahım kimseyi oraya düşürmesin.Yani kısaca acemi birliğin rahat geçer kuzey deniz komutanlığına bağlı bir yere düşersen işin kebap.Şimdiden allah yardımcın olsun hayırlı tezkereler kardeşim

ek664
03-02-2012, 23:04
cem öncelikle hayırlı teskereler :) denizci olduğun içinde yırttın diyorum :) hataya gitmen mecbur değilse adanadan iskenderuna geçmeni tavsiye ederim daha yakın olur.

BDK
03-02-2012, 23:05
valla geçmiş olsun :D zordur orası bende ordaydım ordan istanbula sürdüler beni :D denizcilik kolay derler ama tiksinceksin rütbeli görmekten ;) acemiliğin tadını çıkar yatılı okul gibi orası. benim zamanımda hafta sonları tiyatro ve konser oluyodu 2 lira bilet fiyatı :) talim öğretmenlerine fazla yüz verme benden tavsiye ;) 30 gün tatilin keyfini çıkar ;)

cEm_vts
03-02-2012, 23:20
87-3 gittim bende.4. bölükteydim futbol sahasının tam karşısında idi bölüğümüz.Ben yazın gittiğim için 52 derece sıcaklığı görmüştüm.İlk gece eşorfmanlarımız giydirmemişlerdi sıcaktan havale geçiririz diye :D . Kantin işi biraz canını sıkabilir bide bölük çök bölük kalk kelimelerini fazlası ile duyacaksın.Ordu jimnastik hareketlerini de unutmayalım :) ben ordan izmir uzunada'ya düşmüştüm izmir yunanistan deniz sınırındaydı.Allahım kimseyi oraya düşürmesin.Yani kısaca acemi birliğin rahat geçer kuzey deniz komutanlığına bağlı bir yere düşersen işin kebap.Şimdiden allah yardımcın olsun hayırlı tezkereler kardeşim

amin.. çok saolasın.
kantin işi sıkıntılıysa kaçarız o işten:D
jimnastik hareketleri pek sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. kick boks yapıyorm. ama gidince görücez nerden ter attırcaklar:D:D

cEm_vts
03-02-2012, 23:23
cem öncelikle hayırlı teskereler :) denizci olduğun içinde yırttın diyorum :) hataya gitmen mecbur değilse adanadan iskenderuna geçmeni tavsiye ederim daha yakın olur.

teşekkür ederim..

hataya gitmeye mecbur değilim ama hataydan daha yakın dediler bnde uçak bileti aldım hataya ordan geçicem iskenderuna.

cEm_vts
03-02-2012, 23:25
valla geçmiş olsun :D zordur orası bende ordaydım ordan istanbula sürdüler beni :D denizcilik kolay derler ama tiksinceksin rütbeli görmekten ;) acemiliğin tadını çıkar yatılı okul gibi orası. benim zamanımda hafta sonları tiyatro ve konser oluyodu 2 lira bilet fiyatı :) talim öğretmenlerine fazla yüz verme benden tavsiye ;) 30 gün tatilin keyfini çıkar ;)

30 gün tatilden sonra bakalım neresi denk gelicek:D böle marmaris tarafı falan olsa kıyak olur:D:D:D

doncarlo
03-02-2012, 23:26
Tatili uzatmaya niyetlisin galiba :D

_Emre_
03-02-2012, 23:29
Kuzenim de oradan istanbul'a bahriyeli olarak gitmişti hayırlısı olsun :)

cEm_vts
03-02-2012, 23:34
Tatili uzatmaya niyetlisin galiba :D

valla öle:D:D madem denizci olduk bu işi tatile çevirelim:d şimdi gidenler diyodur - sen gitte görücen ebenin .... :D:D

cEm_vts
03-02-2012, 23:35
Kuzenim de oradan istanbul'a bahriyeli olarak gitmişti hayırlısı olsun :)

saol kardeşm. demezler mi adama gemilerde talim var bahriyeli yarim var:D:D

cEm_vts
03-02-2012, 23:37
http://www.youtube.com/watch?v=-CU4abeG-Sk

BDK
03-02-2012, 23:37
30 gün tatilden sonra bakalım neresi denk gelicek:D böle marmaris tarafı falan olsa kıyak olur:D:D:D

gideceğin yerler belli ankara istankul zonguldak bursa (kurs için :D ) çanakkale marmaris izmir antalya hatay bodrum yalova kocaeli hatırladıgım bu kadar. dalgıçlığı meslek olarak düşünüyosan balık adam ol fakat işim olmaz diyosan şiddetle tavsiye etmiyorum pişman olursun :D

cEm_vts
03-02-2012, 23:42
gideceğin yerler belli ankara istankul zonguldak bursa (kurs için :D ) çanakkale marmaris izmir antalya hatay bodrum yalova kocaeli hatırladıgım bu kadar. dalgıçlığı meslek olarak düşünüyosan balık adam ol fakat işim olmaz diyosan şiddetle tavsiye etmiyorum pişman olursun :D

meslek edinmeye karar versem nası oluyo bu iş:D

çok mu zor? :D

BDK
03-02-2012, 23:45
meslek edinmeye karar versem nası oluyo bu iş:D

çok mu zor? :D

valla su altı işlerinde iyi para var askerlikte 2 yıldız alıyosun buda askerlik çıkışı yetiyor iş bulmaya. kötü kısmı 2 ay eğitim var ve sigara içmek yasak soğukta denize girmeler vb spor faaliyetleriyle donatılmış bahriyeli işkenceleri var :D

douu
03-02-2012, 23:57
orda yapan bir kaç arkadaşım var :D onlardan aldıgım duyumlar diyelim :D

cEm_vts
03-02-2012, 23:58
valla su altı işlerinde iyi para var askerlikte 2 yıldız alıyosun buda askerlik çıkışı yetiyor iş bulmaya. kötü kısmı 2 ay eğitim var ve sigara içmek yasak soğukta denize girmeler vb spor faaliyetleriyle donatılmış bahriyeli işkenceleri var :D

aslında mantıklı geliyo.

sigara hiç kullanmadım,içkide içmiyorum bayağı bi süredir.boks yapıyorum normal hayatımda. ama soğuk su dedin mi :icon13: :D:D

cEm_vts
04-02-2012, 00:01
orda yapan bir kaç arkadaşım var :D onlardan aldıgım duyumlar diyelim :D

:D şaka yapıyorm de , çok güzel de , kebap gibi yer de :D:D
moralim düzelsin:D

douu
04-02-2012, 01:10
bi soru sorim :) tutku varya bisküvi. sever misin ? :D

Günkut
04-02-2012, 01:17
kankı :D hayırlısı içki içmiyorum demişin ilk izin gecemde olmecayı kapıp gelıyorum yanına :D

cEm_vts
04-02-2012, 01:41
bi soru sorim :) tutku varya bisküvi. Sever misin ? :d

:d:d:d :d

cEm_vts
04-02-2012, 01:42
kankı :D hayırlısı içki içmiyorum demişin ilk izin gecemde olmecayı kapıp gelıyorum yanına :D

o zman başlarım tekrar :D:D:D

Günkut
04-02-2012, 01:46
tutku nedır :D

douu
04-02-2012, 01:59
yemekleri bayaca kötüymüş. oraya giden arkadaşlar o kadar fazla tutku yemişler ki döndügü zaman görmek bile istemiyordu :D

musti2jz
04-02-2012, 02:14
hoşgeldin şimdiden cem :)).bir sıkıntın felan olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.alaya gitmen için otogara gitmene gerek yok hataydan(antakyadan yani) :).hataydan gelen dolmuşlar otobüsler alayın önünden geçiyor bir kenarda yol kenarında indin mi direk alayın kapısı karşında.:).

Günkut
04-02-2012, 02:19
yemekleri bayaca kötüymüş. oraya giden arkadaşlar o kadar fazla tutku yemişler ki döndügü zaman görmek bile istemiyordu :D

hahaha kankı ben 1 kolı ayarlıcam sana hıc uzulme sen :D

mmustu
04-02-2012, 08:52
25 şubatta geliyorum bende :D

M U R A T
04-02-2012, 10:17
bende acemi birliğinde ordaydım bol bol sayılacaksın dörtlü yapacaksın başka sıkıntı yok usta birliğinde rahat edeceksin o kesin

mmustu
04-02-2012, 11:25
dostum mayıs 2011 de gittim 17 gün kaldım sonra hava değişimine çıktım 20-25 şubat arası tekrar dönüyorum

bölüğüne göre ve talim öğretmenine göre değişir zorluğu ama genelde fazla zorlanmazsın

tek tavsiyem yanına bol bol iç çamaşırı ve çorap al yani neredeyse orada kalacağın her gün için 1 çift al ben yazın gittiğim için azımıza zıçılmıştı ter ve pislikten askeriyeden nasıl olsa veriyolar diye güvenip yanına eşya almamazlık yapma hiç bi boka yaramıyo verdikleri eşyalar

douu
04-02-2012, 12:41
:D He ya muştuyu yolcu etmiştik biz oraya :D İskenderun çok zor yer dostum işin geyigi bir yana. Tek avantajın var yazın gitmiyorsun :) Yazın hava sıcaklıgı ortalama 50 derece oluyordu orda :D

cEm_vts
04-02-2012, 12:54
hoşgeldin şimdiden cem :)).bir sıkıntın felan olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.alaya gitmen için otogara gitmene gerek yok hataydan(antakyadan yani) :).hataydan gelen dolmuşlar otobüsler alayın önünden geçiyor bir kenarda yol kenarında indin mi direk alayın kapısı karşında.:).

hoşbulduk:) teş. ettim çok.tarih yaklaşında haberleşelim.

cEm_vts
04-02-2012, 12:57
hahaha kankı ben 1 kolı ayarlıcam sana hıc uzulme sen :D

:D:D:D operasyon depoooo

cEm_vts
04-02-2012, 12:59
25 şubatta geliyorum bende :D

karşılaşırmıyz muştu abi orda:D

cEm_vts
04-02-2012, 13:00
bende acemi birliğinde ordaydım bol bol sayılacaksın dörtlü yapacaksın başka sıkıntı yok usta birliğinde rahat edeceksin o kesin

inşallah inşallah:)

cEm_vts
04-02-2012, 13:02
dostum mayıs 2011 de gittim 17 gün kaldım sonra hava değişimine çıktım 20-25 şubat arası tekrar dönüyorum

bölüğüne göre ve talim öğretmenine göre değişir zorluğu ama genelde fazla zorlanmazsın

tek tavsiyem yanına bol bol iç çamaşırı ve çorap al yani neredeyse orada kalacağın her gün için 1 çift al ben yazın gittiğim için azımıza zıçılmıştı ter ve pislikten askeriyeden nasıl olsa veriyolar diye güvenip yanına eşya almamazlık yapma hiç bi boka yaramıyo verdikleri eşyalar

alırım 30 tane don 30 tane çorap :D yeter herhalde:D

cEm_vts
04-02-2012, 13:04
:D He ya muştuyu yolcu etmiştik biz oraya :D İskenderun çok zor yer dostum işin geyigi bir yana. Tek avantajın var yazın gitmiyorsun :) Yazın hava sıcaklıgı ortalama 50 derece oluyordu orda :D

tam zamanında gidiyom yani:D

Emir_b16a
04-02-2012, 13:04
kuzenim acemiliğide ustalığıda orda yaptı allah kolaylık versin :)

tek kamuflaj giyen denizciydik ddi :D

TünayK
04-02-2012, 13:22
iskenderunda taştan bir gemi, bir daha gelirsem öpsünler beni! diyorum başaka bir şey demem:)

musti2jz
04-02-2012, 14:58
hoşbulduk:) teş. ettim çok.tarih yaklaşında haberleşelim.

ne demek :)).olur gelceğin zaman felan pm atarsın bana.

cEm_vts
04-02-2012, 17:46
kuzenim acemiliğide ustalığıda orda yaptı allah kolaylık versin :)

tek kamuflaj giyen denizciydik ddi :D

saolasın:D

cEm_vts
04-02-2012, 17:49
iskenderunda taştan bir gemi, bir daha gelirsem öpsünler beni! diyorum başaka bir şey demem:)

:D bakalım ben neler dycem çıkarken:D

fatih(fb)
04-02-2012, 18:55
keşke usta birliğin orda olsaydı diyorum sadece:)
bi arkadaşım ustalığı orda yaptı biride acemeliği orda ustalığı izmirde revirde yaptı rahat sıkıntısız yer:)

cEm_vts
04-02-2012, 19:02
belki kalırım orda

Oldschool
04-02-2012, 19:13
gelin bakalım torunlarrr :D:D:::D

cEm_vts
04-02-2012, 20:28
gelin bakalım torunlarrr :D:D:::D

eyvahhhh:confused: :D:D

Pacificmert
04-02-2012, 22:36
ben direkt hatay havalimanından taksiyle iskenderuna gitmiştim. o yüzden askeriye ile terminal arasının ne kadar olduğunu bilemiyorum. ama iskenderun küçük bir yer. fazla uzak olacağını sanmıyorum.

Pacificmert
04-02-2012, 22:45
kardeşim birde unutmadan kickbox yaptığını sakın söyleme orda. seni izmir foça anfibi diye biryer var oraya verirler. ki duyduklarıma göre rambo bile orda dayanamazmış. ıspartadaki komandolar varya onların suyun içinde olanını düşün. bildiğin cehennemmiş. ama % 80 usta birliği istanbul olacak. bak inşallah sonra görüşürüz ve bana yazarsın. kuzey deniz saha komutanlığına ait biryere düş yeter. hele benim gibi istanbul deniz müzesine felan düşersen sivil elbiselerle askerlik yaparsın. inönü stadının altında. karşında boğaz köprüsü ve kız kulesi. tek sıkıntı çarşı izinlerinde karşına çıkan trafik tabelası. insan nereye gideceğini sapıtıyor. dik gidersen beşiktaş çarşı. sol taraf dolmabahçe. sağ taraf ortaköy, bebek felan :) geceleri Reinadan çıkan Ferrari, lamborgini, porcheların egzost sesleri felan fena yani... kazan bar karşıda. her maçtan önce Beşiktaş takımı önünde durur. fb ye 1-2 sallarsınız ve sonra hayırlısıyla maça yollarsınız takımı...

cEm_vts
05-02-2012, 03:21
ben direkt hatay havalimanından taksiyle iskenderuna gitmiştim. o yüzden askeriye ile terminal arasının ne kadar olduğunu bilemiyorum. ama iskenderun küçük bir yer. fazla uzak olacağını sanmıyorum.

bnde öyle yapıcam büyük ihtimal. havaalanından taksiyle iskenderuna.

cEm_vts
05-02-2012, 03:25
kardeşim birde unutmadan kickbox yaptığını sakın söyleme orda. seni izmir foça anfibi diye biryer var oraya verirler. ki duyduklarıma göre rambo bile orda dayanamazmış. ıspartadaki komandolar varya onların suyun içinde olanını düşün. bildiğin cehennemmiş. ama % 80 usta birliği istanbul olacak. bak inşallah sonra görüşürüz ve bana yazarsın. kuzey deniz saha komutanlığına ait biryere düş yeter. hele benim gibi istanbul deniz müzesine felan düşersen sivil elbiselerle askerlik yaparsın. inönü stadının altında. karşında boğaz köprüsü ve kız kulesi. tek sıkıntı çarşı izinlerinde karşına çıkan trafik tabelası. insan nereye gideceğini sapıtıyor. dik gidersen beşiktaş çarşı. sol taraf dolmabahçe. sağ taraf ortaköy, bebek felan :) geceleri Reinadan çıkan Ferrari, lamborgini, porcheların egzost sesleri felan fena yani... kazan bar karşıda. her maçtan önce Beşiktaş takımı önünde durur. fb ye 1-2 sallarsınız ve sonra hayırlısıyla maça yollarsınız takımı...

kısmet abi ne diyelim:D söylemem ama kick boksu yakmam kendimi:D
istanbula düşersem biraz kötü bi durum çnkü memlekete yakın. hafta sonu olsunda eve gtsem der insan:D

musti2jz
06-02-2012, 01:31
bnde öyle yapıcam büyük ihtimal. havaalanından taksiyle iskenderuna.

taksiye gerek kalcağını sanmıyorum.havaalanından servis kalkıyor zaten.taksi size biraz tuzlu gelebilir.35 km felan havaalanından askeriye.

akbaba78
06-02-2012, 08:02
hayirli teskereler simdiden.14 yil olmus gideli berbat biyer ozellikle yaz aylarinda 50-55 derece sicakta asfaltin uzerinde oturdugumuz gunler aklimdan gitmiyor."Iskenderun da tastan bir gemi bidaha gidersem s.ksinler beni" diye cok meshur atasozu bile var:ogerci 14 yilda neler degisti bilmiyorum ama o zamanlar oyleydi:oayrica orda balik adam secmeleri yapilir yaz aylarinda eger dalma yetenegin varsa katil ona secilirsen askerlegin rahat gecer;)neyse moralin bozulmasin hayirli teskereler:)

TTCMustafa
07-02-2012, 17:35
Hatay / İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı 2012 bende burayı dustum kardesım =) hayırlı teskereler

mmustu
07-02-2012, 17:37
beyler siz hangi gün teslim olacaksınız

MiaMi
07-02-2012, 19:37
80/2 acemilik 15 gün ordaydı, Deniz Komando olarak gittim bende pek bişey anlamadım ama banyo sorunu falan vardı,

musti2jz
07-02-2012, 20:48
hayirli teskereler simdiden.14 yil olmus gideli berbat biyer ozellikle yaz aylarinda 50-55 derece sicakta asfaltin uzerinde oturdugumuz gunler aklimdan gitmiyor."Iskenderun da tastan bir gemi bidaha gidersem s.ksinler beni" diye cok meshur atasozu bile var:ogerci 14 yilda neler degisti bilmiyorum ama o zamanlar oyleydi:oayrica orda balik adam secmeleri yapilir yaz aylarinda eger dalma yetenegin varsa katil ona secilirsen askerlegin rahat gecer;)neyse moralin bozulmasin hayirli teskereler:)

abi böyle diyip durmayın moralim bozuluyor iyice :D.siz en azından askerliği burda yaptınız ben doğduğumdan beri burdayım kurtulamadık bir türlü :mad: