PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Topkapı Akınsal Sanayi Sitesi BOSCH Car Service

mehmetRS
05-02-2012, 21:07
Arkadaşlar merhaba, BMW marka arac için bir kaç yapılacak iş var, bilgisayardan arıza okuma işi Topkapı Akınsal Sanayi sitesindeki BOSCH serviste yapıldı, sonrasında arızayı burada da giderebiliriz denildi fakat ben karar vermek üzere oradan birşey yaptırmadan ayrıldım;

Sizden ricam, başlıkta bahsi geçen yer ile ilgili tecrübesi, olumlu olumsuz deneyimi olan arkadaşlar varsa eğer lütfen paylaşırlarsa gerçekten cok sevinirim.

Teşekkürler.

mehmetRS
05-02-2012, 22:00
duyan pek yok galiba, anlasıldı :D

WarmongeR
05-02-2012, 23:09
arıza türünü söylersen yardımcı olmaya çalışırım, benim iş yerim hemen onun yanındaki sitede teknik oto sanayide, sorarım bilenlere.

SPEEDY
05-02-2012, 23:50
20 Seneden fazla oldu Akınsalda faaliyet gösteriyoruz.Arka sokağındayız bizim bile bilgimiz yok :) :) Olumlu,olumsuz bir durumlarını duymadım.Ama sen gidersen bizi belki aydınlatabilirsin :D:D:D

mehmetRS
06-02-2012, 09:19
arıza türünü söylersen yardımcı olmaya çalışırım, benim iş yerim hemen onun yanındaki sitede teknik oto sanayide, sorarım bilenlere.

benzin püskürtme ventilinde ki akım çok düşük.. tercümesini enjektör ve tesisat olarak belirttiler. cok teşekkür ederim..

20 Seneden fazla oldu Akınsalda faaliyet gösteriyoruz.Arka sokağındayız bizim bile bilgimiz yok :) :) Olumlu,olumsuz bir durumlarını duymadım.Ama sen gidersen bizi belki aydınlatabilirsin :D:D:D

SPEEDY ne olarak faaliyet gösteriyorsunuz peki:)

pitstop
06-02-2012, 16:00
benzin püskürtme ventilinde ki akım çok düşük.. tercümesini enjektör ve tesisat olarak belirttiler. cok teşekkür ederim..

Buradaki ustalara sordum, pek tavsiye etmediler onun yerine bu tip arızada buradaki Levent - Bülent ustalar var onları tavsiye ettiler.

mehmetRS
06-02-2012, 19:40
Buradaki ustalara sordum, pek tavsiye etmediler onun yerine bu tip arızada buradaki Levent - Bülent ustalar var onları tavsiye ettiler.

Hocam Levent ve Bülent ikilisi hakkında da pek iyi şeyler duymadım ben. Burada duyduklarımı yazıp cevap hakkı gibi gereksiz bir durum yaratmayayim ama, bir kaç yakın dostumdan acı tecrübelerini dinledim.. Evet çözüme ulaştırıyorlar durumu fakat iki üç lehim yapıp, arabayı 2 gün yatırıp, uzun bir işcilik yapılmıs havası veriliyormuş v.s. v.s. Bunlar sadece bana anlatılanlar sadece, ne bunu şahsen yaşadım ne de adamları tanırım, yanlış anlaşılmasın.

SPEEDY
06-02-2012, 20:27
SPEEDY ne olarak faaliyet gösteriyorsunuz peki:)

Azim Jant E bloktayız. Jant tamir,kaynak,boyama vs.

mehmetRS
06-02-2012, 21:06
Tekerlekçiyiz abi biz :D :D Azim Jant E bloktayız. Jant tamir,kaynak,boyama vs.

he şu köşeyi dönerken tam köşedeki jantlardan insanların zor göründüğü yermi ;)

SPEEDY
06-02-2012, 22:32
Yok abi orası değil. Bizim dukkan buyuk allaha sukur :) Sitenin giris sokagındayız. Senin bosch car servisin bir arka sokagı :D

WarmongeR
07-02-2012, 00:38
Hocam Levent ve Bülent ikilisi hakkında da pek iyi şeyler duymadım ben. Burada duyduklarımı yazıp cevap hakkı gibi gereksiz bir durum yaratmayayim ama, bir kaç yakın dostumdan acı tecrübelerini dinledim.. Evet çözüme ulaştırıyorlar durumu fakat iki üç lehim yapıp, arabayı 2 gün yatırıp, uzun bir işcilik yapılmıs havası veriliyormuş v.s. v.s. Bunlar sadece bana anlatılanlar sadece, ne bunu şahsen yaşadım ne de adamları tanırım, yanlış anlaşılmasın.

Açıkcası bende sahsen tanımam ikisini aynı sokakta olmama rağmen. O yüzden birşey diyemeyeceğim.

34GUN34
07-02-2012, 13:29
kardeşim tuna otomotiv heralde dediğin yer benim 735 İ BMW VARDI debimetre sorunu vs. vardı hallettiler bora tdi vardı turbo arızası vs. sıkıntısız teslim ettiler konunun ehli insanlar ayrıca sıkıntının giderildiğini arıza öncesi dyno ve sonrası dynoda tescilli olarak veriyolar. tavsiye ederim

mehmetRS
07-02-2012, 15:00
kardeşim tuna otomotiv heralde dediğin yer benim 735 İ BMW VARDI debimetre sorunu vs. vardı hallettiler bora tdi vardı turbo arızası vs. sıkıntısız teslim ettiler konunun ehli insanlar ayrıca sıkıntının giderildiğini arıza öncesi dyno ve sonrası dynoda tescilli olarak veriyolar. tavsiye ederim

gerçekten aldıgım tek olumlu yorum sizinkisi, yani orada yedek parcaları sıfırları cıkmaları v.s. her türlü imkanları var.. banada mantıklı geliyor fakat tırsıyorum acıkcası tahmini belirtilen fiyattan cok cok yüksek bir fatura ve memnuniyetsizlikle karşılaşmaktan