PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Destek verelim!Haksızlığa dur diyelim...

Selçuk
28-02-2006, 19:40
Arkadaşlar bu konuyu üye oldugum bütün forumlara taşıyacağım!

Bildiğiniz üzere geçen sene CNR da Tuning Türkiye diye bir fuar düzenlenmişti belkide hemen hemen gitmişizdir bu fuara.CNR tarafından düzenlenen bu fuara Tuning Türkiye dergisinin ALINMADIĞINI Tuning Türkiye 2005 in Haziran sayısındaki editör Burak Ertem'in NEREYE KOŞUYORUZ yazısından öğrenmiştik belki aramızda Tuning Türkiyenin fuara alınmayacağını bilenlerimiz vardırlar.Neyse Türkiyede modifiyenin yayılmasında öncü ve en eski olan bir dergiye bu yapılanların eskide kaldığını düşünürken Tuning Türkiye dergisinin Mart sayısını elime alıp Burak Ertem'in İNŞALLAH İKİNCİ CD BOZUK ÇIKMAZ! başlıklı yazısını okuyana kadar.Geçen sene yapılanların bu sene daha acımasızca yapıldığı gördüm.CNR fuarcılığı kınıyorum! Bu yapılan hiç ama adil değil!Bırakın herkez işini yapsın iyi olan kazansın.Ben bütün bu yapılanları bazılarının kaybetme korkusuna veriyorum.

Bu konuda Tuning Türkiye dergisine destek verelim arkadaşlar neler yapabiliriz hep beraber yapalım...

Tholl-ga
01-03-2006, 00:08
selcuğa katılıorum...
bi şekilde destek olmamız lazım...

Tuner
01-03-2006, 00:48
TRtuning payı vardır bu işte yazık

halilcakir
01-03-2006, 11:35
Sebeb neymiş neden alınmıyorlarmış?

MiaMi
01-03-2006, 15:09
Ahh ahhh ne toğlantılar yapılmıştı o fuar için.Adamlar tek taraflı bakıyorlar olaylara. YALAN OLDU CNR cılar. Bide ekmeklerimizi yiyorlar. Yalan değil bizim fırın gönderiyor ekmeklerini.

efe-E
01-03-2006, 15:51
bence ikiside turkiyenin cıkan en guzel dergileridir

tunERkan
01-03-2006, 16:25
TRtuning ile tuningtürkiye nin eline su bile dökemez bence. okudum ben de o makaleyi ve haksızlığı gördüm... o fuara gitmek CNR ı desteklemek anlamına da gelir bence. belki de sırf bu yüzden fuar a gitmeyeceğim....

Selçuk
01-03-2006, 17:13
bence ikiside turkiyenin cıkan en guzel dergileridir

Arkadaşım mesaj sayısı için yazma lütfen! Burda kimse TR Tuning Tuning Türkiyeden iyidir yada Tuning Tür. Tr den iyidir demiyor...

Eriador
01-03-2006, 20:20
burası türkiye abi böle olaylar normal nie almıyorlarmış çok merak ettim bilen biri warsa bizle paylaşırsa sevinirm tşk.

Low-Rider
01-03-2006, 20:34
cnr kendi kaybeder

bu sektör dahada gelişicek,basına daha çok ihtiyaç duyucaklar ama ozaman bulamayabilirler tuning turkiye yi yanlarında

tr'nin ilk tuning dergisine haksızlık biraz,tuner ında dediği gibi trtuning in payıda olabilir

VteC_MaNiaC
01-03-2006, 22:27
cnr kendi kaybeder

bu sektör dahada gelişicek,basına daha çok ihtiyaç duyucaklar ama ozaman bulamayabilirler tuning turkiye yi yanlarında

tr'nin ilk tuning dergisine haksızlık biraz,tuner ında dediği gibi trtuning in payıda olabilir

+1
ama sonuçta bu engellenemez çünü tekel durumda....ben tuningturkiyenin yerinde olsam aynı zmanda farklı bi fuar organizasyonu yaparım.... akla kara ortaya çıksın ;)

Selçuk
01-03-2006, 22:57
+1
ama sonuçta bu engellenemez çünü tekel durumda....ben tuningturkiyenin yerinde olsam aynı zmanda farklı bi fuar organizasyonu yaparım.... akla kara ortaya çıksın ;)

Böyle bişey olamaz fuarlara katılan bir sürü firma var hangi Fuarda standa açıcaklar? hangi fuara show car larını koycaklar? Başak bişey yapmalı ama ney?

halilcakir
01-03-2006, 23:32
Ben hala merak ediyorum neden alınmadıklarını?

Low-Rider
02-03-2006, 17:10
+1
tekel durumunda derken cnr ı kastettin heralde :)

aynı zamanda başka fuar çok zor,nerde yapabilirler ki anca lütfi kırdar da orasıda küçük

VteC_MaNiaC
02-03-2006, 21:12
tekel durumunda derken cnr ı kastettin heralde :)

aynı zamanda başka fuar çok zor,nerde yapabilirler ki anca lütfi kırdar da orasıda küçük

Ewt amerikadaki gibi 1 gecelik bir import night yaparsa tuning türkiye aynı tarihlerde bence cnrdan daha fazla bile ilgi toplaybilir .... tabi bunun en önemli noktası kalite ve organizasyon ;)