PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dikkat .....! Ankara Balgat taraflarında

enginetune
13-02-2012, 10:15
Ankara Balgat taraflarında oturan arkadaşlar varsa dikkatli olsunlar son bir kaç gündür mahalleye birileri dadandı. Ctesi akşamı oturduğum apartmanın depolarının kapıları kırılmış bi halde bulduk komşuların eski kombileri çalınmış. Hurdacılar girmiş dedik pek umursamadık ama dün akşam benim arabamın kaput kilidi levye takıp kırılmış perçinlerinden bi arkadaşımın arabasının ön cam patlatılmış. Yan komşumuzun arabasının sağ çamı patlatılmış. Apartmanın en alt katından iş yeri var ford transit panelvanın arka bagaj kapağı kırılmış. Sabah uyandığımdan beri giydiriyorum yapanlara :mad: :Deli:

rebelh
13-02-2012, 10:21
bişi çalmamışlarmı araçlardan kırıp bırakmışlarmı sadece?

enginetune
13-02-2012, 10:25
alarm bağlattığımda ufak iki tane sivic yapmıştım kaput alarm açılmadan açıldığında bağıtıyordu sanırım alarm çalınca bırakıp kaçmışlar. Kapılara falan baktım herhangi bir zorlama yok

drummer582
13-02-2012, 11:34
Dikmen taraflarinda bole seyler duymustum ozellikle ilkadim vadi taraflarinda dikkatli olmak lazim

onurunal
13-02-2012, 12:38
geçen sene yine balgat yakını bi olay.. 4. caddenin hemen arka sokağında bi sabah bi baktım ayna ön camda duruyor... ev arkadasımın arabanın aynası boynu bükük sallanıyo kapıda... o şit küfür kıyamet birdenn hobaaa komusunnn da ayna yok... hobaaa karşıdaki bmw? pejo? civic? şahin? rover? doblo... sokağın sonuna kadar olan 25 30 arabanın aynasını patlak haldeydi.. :)

hemen altta da karakol var indik böle böle bi durum var ... amir geçmiş olsun inşallah bidaha olmaz dedi..... neyse..

enginetune
13-02-2012, 14:57
geçen sene yine balgat yakını bi olay.. 4. caddenin hemen arka sokağında bi sabah bi baktım ayna ön camda duruyor... ev arkadasımın arabanın aynası boynu bükük sallanıyo kapıda... o şit küfür kıyamet birdenn hobaaa komusunnn da ayna yok... hobaaa karşıdaki bmw? pejo? civic? şahin? rover? doblo... sokağın sonuna kadar olan 25 30 arabanın aynasını patlak haldeydi.. :)

hemen altta da karakol var indik böle böle bi durum var ... amir geçmiş olsun inşallah bidaha olmaz dedi..... neyse..

sabah bende de küfür kıyamet gitti ama yapacak bişi yok işte polis çağırsan gelmeleri ayrı dert geldikten sonra zaten bişi yapmıyorlar geçmiş olsun deyip gidiyorlar :( şaşmaz yapıp geldik bakalım bi hayırlısı :(

serkanokan
13-02-2012, 16:44
Balgatin neresinde oldu acaba?

enginetune
13-02-2012, 17:06
balgat oğuzlar mahallesinde

Mikrop_Ali
13-02-2012, 17:33
Dikmen taraflarinda bole seyler duymustum ozellikle ilkadim vadi taraflarinda dikkatli olmak lazim

bende bugun arabayı vadinin orda bıraktım insallah bısey olmaz.

exca-
13-02-2012, 17:53

e ama hata yapmışsınız,polisin görevi mi vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlamak,texas bura herkesin kendi kanunları kuralları var ne de olsa..

keskinli_ali
13-02-2012, 18:08

oyle amirin aldığı paraya bişey diyecem olmayacak

ALPhan japan
13-02-2012, 19:02
dikkat etmek lazım.

caglargungor
13-02-2012, 19:48
bende bugun arabayı vadinin orda bıraktım insallah bısey olmaz.

senin arabanı gören kaçıyo zaten hiç bulaşmazlar o kaput la :D

Frid
13-02-2012, 19:56
geçmiş olsun millet neyin kafasını yaşıyor çözemiyorum artık

Mikrop_Ali
13-02-2012, 21:20
senin arabanı gören kaçıyo zaten hiç bulaşmazlar o kaput la :D

aldım geldim arabayı panpa parcası yok..

serkanokan
13-02-2012, 21:59
Bi balyoz operasyonu duzenlemek lazim geceyi bekleyip :)

Mikrop_Ali
13-02-2012, 22:30
Bi balyoz operasyonu duzenlemek lazim geceyi bekleyip :)

ben varım panpa dizel bi arabayla gece tetıkte dolasabiliriz..

se®k@n
13-02-2012, 23:35
Serefsizler hep böyle buz gibi kış günlerini seciyolar. Nerdeyse 2 senede bir dadanıyolar. Bi gece de bütün arabaları patlatıp 2 sene daha ugramıyolar. Resmen ring yapıyolar.

Burak-Akın
13-02-2012, 23:52
bu akşam mahallede şikayetler üzerine polisler gönderildi ve bikaç hırsız yakalandı. sonumuz hayrolsun ne deyim...

Alican
14-02-2012, 08:54
balgat oğuzlar mahallesinde

Hocam bu gecede bizim binaya girdiler 3 kişi yaşları 18-25 arası fiorino doblo tarzı koyu renk bir araç ile dükkanda kamera var ordan yakaladım :D
Toplamda 6 dakikada üst katın göbeği kırmışlar :(
Edit: bina içinde kendimize ait kameranın yönü değişince farkettim.

bLackModeL
14-02-2012, 08:56
Hocam bu gecede bizim binaya girdiler 3 kişi yaşları 18-25 arası fiorino doblo tarzı koyu renk bir araç ile dükkanda kamera var ordan yakaladım :D

geçmiş olsun eskı kanka :D

Alican
14-02-2012, 09:00
geçmiş olsun eskı kanka :D

Saol ex kanka
edit girilen yer balgat oguzlar mah. ofisimizin olduğu bina.

enginetune
14-02-2012, 10:07

dün sanayide arkadaşımla karşılaştım oda benden iki sokak yukarıda oturuyor onun da arabasının ön camı patlatılmış teybi sökmeye uğraşmışlar sanırım biri görmüş arabanın içine atıp kaçmışlar :confused: acayip bi yer oldu bu balgat