PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uydu Alıcılar Hakkında

emretektas
14-02-2012, 20:57
Merhaba
2 uydu alıcıdan hangisini tavsiye edersiniz kullanan oldumu acaba ?
ATLANTA DIAMOND HDBOX
NEXT MINIX HD

merruse
14-02-2012, 21:00
Ben cumartesi günü minix HD aldım. "Size does not matter" deyimini ispatlamak için imal edilmiş sanki.. Kanal geçişleri falan çok hızlı (Dreambox 800 klonu ile kıyaslıyorum) kullanımı çok daha basit, ve son derece pratik. Ben TV nin arkasına çift taraflı bant ile yapıştırdım, kutusu ile gelen her iki kumanda ile gayet güzel kontrol edebiliyorum. Bence son derece başarılı. Tavsiye ederim.
Atlanta için yorum yapamam hiç kullanmadım.

emretektas
14-02-2012, 21:02
Ben cumartesi günü minix HD aldım. "Size does not matter" deyimini ispatlamak için imal edilmiş sanki.. Kanal geçişleri falan çok hızlı (Dreambox 800 klonu ile kıyaslıyorum) kullanımı çok daha basit, ve son derece pratik. Ben TV nin arkasına çift taraflı bant ile yapıştırdım, kutusu ile gelen her iki kumanda ile gayet güzel kontrol edebiliyorum. Bence son derece başarılı. Tavsiye ederim.
Atlanta için yorum yapamam hiç kullanmadım.

peki server yüklettinizmi hd kananllar da görüntü nasıl

low&slow
14-02-2012, 21:03
Minix HD iyi bencede onu tercih etmelisiniz. Next uyduları kaliteli oluyor hemde :) Sanırım kaydetme özelligide vardi Minix'lerde.

emretektas
14-02-2012, 22:22
atlanta kullanan olmadımı daha önce

merruse
14-02-2012, 22:27
Elbette server var ve hotbirdteki HD kanalların tümünde gayet başarılı diyebilirim.
Not: USB ye kaydetme özelliği var ama 1 TB diski görmedi.. 8GB USB stick te sorun yok. :)
Youtube a falanda girebiliyorsunuz. Birde wireless olmuş olsaydı çok süper olacaktı..

emretektas
14-02-2012, 22:33
Elbette server var ve hotbirdteki HD kanalların tümünde gayet başarılı diyebilirim.
Not: USB ye kaydetme özelliği var ama 1 TB diski görmedi.. 8GB USB stick te sorun yok. :)
Youtube a falanda girebiliyorsunuz. Birde wireless olmuş olsaydı çok süper olacaktı..

biraz araştırma yaptım 80-90 tl civarında bir kit ile wireless kullanıla biliyormuş

cem06
14-02-2012, 22:44
Atlanta hdbox tavsiye ederim en son yazilimla iptv ozelligi eklendi.

ondertopcu
15-02-2012, 07:14
medialink kullanıyorum hd cihaz (atlanta yı üreten firma diye söylemişti uyducu) server almadım cihaz olarak memnunum ;)

emretektas
16-02-2012, 18:31

kanal d ve star tv nin hd kanalları varmı sizin next de

AvcI
16-02-2012, 20:51
bende bugun kendime 2 tane 1 tanede arkadasimiza aldik, ama mini modeli tavsiye eden olmadi 3-4 yerde o yuzden buyuk nexstar aldik full hd