PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BonnyFood Rezilliği!

barutçu
15-02-2012, 09:49
14.02.2012 tarihinde teslim edilmek üzere 10.02.2012 tarihinde sipariş verdim ve ödemesini yaptım. Sipariş No: 551340. Özel bir gün olduğu için (sevgililer günü) özellikle siparişimi önceden verdim. 14.02.2012 tarihinde siparişimin durumunu izlemeye başladım. "Teslimat Aşamasında" uyarısını sabah 9:00 dan itibaren görüntülemeye başladım. Akşam üzeri telefonla bilgi almak için aradığımda hiçbir müşteri temsilcisi telefonlarıma çıkmadı. Yaklaşık 35dak hatta bekledim. Daha sonra İzmir ofis telefonunu bularak onlarla irtibata geçtim. Onlarda dağıtım yapan arkadaşın telefonuna ulaşmadıklarını ama ulaştıklarında geri döneceklerini ve siparişimin teslim edileceğini belirttiler. Bugün sevgililer günü bitti ve ne gelen var ne giden. Üstelik siparişin neden gelmediği ile de bir bilgim yok. En azından bir geri dönüş yapılıp neden açıklanabilirdi. haklı bir neden varsa tabiki!
Hukuki açıdan elimden geleni yapacağım.
----
Şeklinde şikayetvar'a gönderdim. Sizlerinde bilgisi olsun istedim. Özel birgünde sakın ama sakın bunlara güvenip sipariş vs.. vereym demeyin. Şimdi bankayı arayıp işlemin iptalini isteyeceğim.
Böyle sorumsuzluk görmedim.

Day Walker
15-02-2012, 09:52
Çok iyi teslimat süreçlerinin olmadığını biliyordum.bazı arkadaşlarımında başına gelmişti.ama onlar şikayet etmemişlerdi.

walla ben işimi şansa bırakmadım dün akşam soğukta 25 dk. yürüdüm çiçeğimi kendim aldım verdim. :)

Mehmet Gazihan
15-02-2012, 09:53
3-5 kişi ümraniye de bi dükkanda bişeyler yapmaya calısıolar..

Yogi
15-02-2012, 09:54
bende bonnyfood hakkında bir sürü şikayet duydum. bu arada bu tarz özel günlerde çiçeksepeti ve bonnyfood tarzı gibi herkesin yoğun sipariş verdiği sitelerin yetersiz kaldığını düşünüyorum.

aegean76
15-02-2012, 09:55
merakımdan baktım..zaten web siteleride çalışmıyor....

Low-Rider
15-02-2012, 09:57
Bu tür yerler özellikle çiçek siteleri senenin belli günlerinde çok yoğun oluyorlar özellikle 14 şubat , ama o günde o yoğunluğa yetişemiyorlar.

Bir çiçek sitesinden şirketten bir arkadaşımla beraber 2 sipariş verdik , benim siparişim dün zamanında yerine ulaştı diğer arkadaşımın siparişi henüz gitmedi ve firmaya ulaşılamıyor 3gündür meşgul telefonlar

barutçu
15-02-2012, 09:59
Şimdi konuştum izmir'le tekrardan açan bayan arkadaş "haklısınız yoğun talepten teslimat yapılamamış telafi ürünle gönderelim bugün" dedi. Neyin telafisi dalgamı geçiosun benle dedim. "yan ürün gönderelim size" dedi. Alın ofiste yan ürünü siz yiyin dedim. Avkuta vercem dedim. Allahtan içime doğmuş akşam 18:00 gibi gidip çiçek almıştım bende.
Benim anlamadığım ben siparişimi sevgililer gününde ya da 1 gün önce vermiş değilim. Ayın 10 unda sipariş vermişim, yoğunluk olacağını tahmin ettiğim için. Madem dağıtım yapamacaksın 10undan sonra neden sipariş almaya devem ederki bir firma?
Bu art niyetden başka birşey değildir!
Bunlara güvenip bişey yapsan rezil olduğunla kalacaksın.

low&slow
15-02-2012, 10:04
Valla ben gonderdım hıc sıkıntısız saatınde elınde olmus. İyiki cicek almıssınız yoksa butun sene basınıza vurarlar :D
Edit: http://www.haber365.com/Video/En_Kotu_Sevgililer_Gunu_Hediyesi/ adam sonunu erken gormek ıstemıs galıba :D

Mert-
15-02-2012, 10:04
Aynı yerden geçen hafta sipariş verdim bende. 14 şubat yoğun olur diye önceden verdim siparişi ve dün tam zamanında Düzce'ye ulaştı. Ben çok memnun kaldım açıkçası üründe beklediğimden kaliteli ve iyi çıktı.

TaGo
15-02-2012, 10:07
Kardeşim durumunu anlıyorum benimde başıma geldi. Bayraklıda öle osuruktan biryerde bu işi yapıolarki bu arada İzmirde tek bir yerde yapılıo, yemin ediorum alıpta kimseye hediye etmessin.

barutçu
15-02-2012, 10:09
Teslim edilmesi gereken gün:14.02.2012
Ekran görüntüsü: 15.02.2012 11:00

http://t2.stooorage.com/thumbs/1080/5611218_bonny.jpg (http://www.stooorage.com/show/1080/5611218_bonny.jpg)

RottingChrist
15-02-2012, 10:11
valla dün aynısı bizimde başımıza geldi. (çiçeksepeti) eşim 11.02.2012 tarihinde siparişi vermiş yoğunluktan etkilenmesin diye. saat 5 e kadar iş yerime gelmediği için mecburen ev adresini güncellemiş. dün akşam saat 21 de aradılar ve adres güncellememize ramen iş yerine götürmüşler. telefonu ben açtım ve bu ne rezalet dedim. karşımdaki kişi abi sorma bunlar işi yetiştiremeyince bizi kiraladılar sabahın 4 ünden beri ayaktayım afedersin işemeye gidemedim son 3 teslimatım kaldı bunaldım artık dedi. (konuşma şekli aynen böyleydi) neyse hadi gelmişsin güvenliğe haber veriyorum git teslim alacaklar dedim adam bana diyorki abi teslim almayın paranıza yazık meyvaların hepsi hoşaf gibi olmuş paranıza yazık. tamam kardeş sen müşteri teslim almadı diye not düş dedim. bugün eşim arayacaktı bakalım ne gibi bir mazeret üretecekler. kendilerini kanıtlamaları gereken bir günde rezil olup kötü bir imaj aldılar. eşim süpriz yapmaya çalışırken böyle birşeyle karşılaşınca canı sıkıldı üzüldü ister istemez.

Frid
15-02-2012, 10:27
valla dün aynısı bizimde başımıza geldi. (çiçeksepeti) eşim 11.02.2012 tarihinde siparişi vermiş yoğunluktan etkilenmesin diye. saat 5 e kadar iş yerime gelmediği için mecburen ev adresini güncellemiş. dün akşam saat 21 de aradılar ve adres güncellememize ramen iş yerine götürmüşler. telefonu ben açtım ve bu ne rezalet dedim. karşımdaki kişi abi sorma bunlar işi yetiştiremeyince bizi kiraladılar sabahın 4 ünden beri ayaktayım afedersin işemeye gidemedim son 3 teslimatım kaldı bunaldım artık dedi. (konuşma şekli aynen böyleydi) neyse hadi gelmişsin güvenliğe haber veriyorum git teslim alacaklar dedim adam bana diyorki abi teslim almayın paranıza yazık meyvaların hepsi hoşaf gibi olmuş paranıza yazık. tamam kardeş sen müşteri teslim almadı diye not düş dedim. bugün eşim arayacaktı bakalım ne gibi bir mazeret üretecekler. kendilerini kanıtlamaları gereken bir günde rezil olup kötü bir imaj aldılar. eşim süpriz yapmaya çalışırken böyle birşeyle karşılaşınca canı sıkıldı üzüldü ister istemez.

helal olsun çok dobra adammış ama hoşaf etmeden taşımak görevi degilmiydi :D :D

geçmiş olsun abi

Almanci Tane-R
15-02-2012, 10:27
(çiçeksepeti) .

böyle rezalet bir firma olamaz. bizde ciceksepeti.com dan bir cicek gönderdik inanin canli görseniz bedava almazsiniz o kadar rezil bisey. 3 gündür ariyorum cagri merkezlerini de ulasamadim. ne müsteri anlayisi var ne de hizmet. helal etmiyorum. bir daha netten cicek göndermek mi asla arkadaslar.
size tavsiyem bu firmadan uzak durun

SOMEONESPECIAL
15-02-2012, 10:28
Ben çiçeksepeti.com ile çalışıyorum devamlı...

Memnunum ya...

XSi
15-02-2012, 10:29
deneyimsizliğinin kurbanı olmuşsun :) böyle yoğun günlerde hepsi patatese bağlıyor malesef..

ben de internet firmalarından bikaç kere gol yiyince babadan kalma metod olan "çiçekçiye kendin git, gözünle gör ve al" metodunu uygulamaya başladım :)

Almanci Tane-R
15-02-2012, 10:31

Memnunum ya...

abi tanidik falan mi var yoksa bizde mi sans yok gercekten :)

RottingChrist
15-02-2012, 10:32
evet görevi bu. ama :) bu tür dağıtımları yapan araçlar özel soğutmalı kapalı kasa araçlar. (daha önce gelen böyleydi) bunları yetişemedikleri için tutmuşlar ve tahminimce doblo vs. gibi taraçtır. 80 dağıtımı varmış o gün b.düzünden alibeyköye :) bukadar ben gezsem bende hoşaf olurum :)

helal olsun çok dobra adammış ama hoşaf etmeden taşımak görevi degilmiydi :D :D

geçmiş olsun abi

Kutluhan
15-02-2012, 10:35
geçen sene çok büyük rezillikler yaşanmıştı çiçeksepeti ve bonnyfood sitelerinden alışveriş yapanlara keşke hiç bulaşmasaydınız sağlık olsun peşini bırakmayın bencede.

SOMEONESPECIAL
15-02-2012, 10:35
abi tanidik falan mi var yoksa bizde mi sans yok gercekten :)

Valla eski müşteriyim diye sanırım... Her hatuna çiçek gönderdiğim için
(Evlenmeden önce tabi )))))
saygın müşterisiyim adamların. Her alışverişten sonra %20 - 30 indirim
kuponu yolluyorlar :D

Frid
15-02-2012, 10:39
evet görevi bu. ama :) bu tür dağıtımları yapan araçlar özel soğutmalı kapalı kasa araçlar. (daha önce gelen böyleydi) bunları yetişemedikleri için tutmuşlar ve tahminimce doblo vs. gibi taraçtır. 80 dağıtımı varmış o gün b.düzünden alibeyköye :) bukadar ben gezsem bende hoşaf olurum :)

olan senin hediyeye oldu, 80 adet iyi para galiba bu işte ampül yandı hemen :D :D

bende annem e çikolata şiparişi düşündüm ama bu durumları düşünüp vaz geçtim

leader_T

Memnunum ya...

Bende sürekli çiçeksepeti ile çalışıyorum ve çok memnunum.

tabi problem yaşamadım dedğil 1-2 ay sürekli şikayetvar'a yazdım. sonunda sorunumu çözdüler ve özel temsilci atadılar :D

işin peşini bırakmayın özellikle çiçeksepeti bu konuda hassas çözmeye uğraşıyorlar.

Almanci Tane-R
Valla eski müşteriyim diye sanırım... Her hatuna çiçek gönderdiğim için
(Evlenmeden önce tabi )))))
saygın müşterisiyim adamların. Her alışverişten sonra %20 - 30 indirim
kuponu yolluyorlar :D

olay sende simdi anlasildi abi :D

RottingChrist
doğruya doğru. bu güne kadar 20 den fazla gönderi yapmışımdır böyle sıkıntı ilk defa yaşıyorum. ama şöyle bir durum var. daha 1 şubatta başlayıp hem cebime hem mail adresime defalarca sms ve mail atıp reklam yaptılar. sabah pc yi açıyorum 10 dk. çiçeksepeti.com dan gelen reklam maillerinin düşmesini bekliyorum. bunun sonucu bu olmamalıydı. ne kazandılar ne kaybettiler oturup bir araşırmaları lazım.

Memnunum ya...

Almanci Tane-R
15-02-2012, 10:43
tabi problem yaşamadım dedğil 1-2 ay sürekli şikayetvar'a yazdım. sonunda sorunumu çözdüler ve özel temsilci atadılar :D
.

bende şikayetvar'a yazayim bari belki bir sonuc aliriz :)

RottingChrist
15-02-2012, 10:46
valla ferit bende inceden düşünmedim değil. şöyle 3-5 scooter alıp pizzacı hesabı yapılmaz mı diye ama zor iş. bak adamlar patates oldu bir günde :) 2 saatte teslim 1 dk. geçsin bedava hesabı :)

olan senin hediyeye oldu, 80 adet iyi para galiba bu işte ampül yandı hemen :D :D

bende annem e çikolata şiparişi düşündüm ama bu durumları düşünüp vaz geçtim

SkY
15-02-2012, 10:59

Memnunum ya...

aynen bende baya zamandır çok defalar çiçek ve kek çikolata vs gönderdim hem zamanlama anlamında hemde kalitesel ve görsel anlamda bir sorun yaşamadım..

burkaykalyon
15-02-2012, 11:00
pazartesi günü 13/02 tarihinde çiçek sepetinden sipariş verdim dün saat 3 te teslim oldu ve çok ta memnun kaldım müşteri memnuniyeti için aradılar herhangi bir sıkıntı var mı diye....şans işi demekki.

tricky
15-02-2012, 11:05
Benimde başıma öğretmenler gününde gelmişti. Bonnyfood dan sipariş vermiştim nişanlıma. Sağ olsun arkadaşlar ne telefonlarını açtılar ne geri dönüş yaptılar. Adreslerini buldum işimi gücümü bıraktım gittim adamlar hemen gönderiyoruz abi dediler. Neyse tamam dedim. Bir yandan da arıyorum niaşnlımı güvenliğe gelen bir şey varmı senin adına diye (Hediyeyi .iç ettiler) . Neyse akşam 21:30 da telefon çaldı okulda kimse yok diye. Verdim veriştirdim adama o saatte kim olucak diye. Baktım adam gerçekten bezmiş artık aynı şekilde dert yandı abi sabahtan beridir koşturuyorum lütfen adresinizi verin oraya getireyim diye. Ev adresini verdik gecenin sonunda çok şükür getirdiler . Daha benden uzak olsunlar hiç işim olmaz...

Omak
15-02-2012, 11:07
normal zamanlarda kullanılabilir bu seçenekler zamandan kazanmak için fakat böyle günlerde gerçekten bocalayabiliyorlar. onun için etrafta temiz iyi bir esnaf var ise onu tercih etmek iyidir. en azından ben öyle yapıyorum 7 senedir aynı çiçekçim hiç yüzümü kara çıkarmadı altın gibi insan böyle insanlarıda ayakta tutmak destek olmak lazım. mesela dün param olmasa giderdim yine alırdım hani bunun parasıda demezdi yani ama çiçeksepeti böyle birşey yapamaz ;)

Naman
15-02-2012, 12:54
Çiçek Sepeti gibi çiçekçilerin anlaşmalı olduğu çiçekçiler var o network üzerinden bu tür günlerde daha başarılı olabiliyorlar.

Ama Bonnyfood alanında tek bildiğim kadarıyla ve çiçek sepetine de ürün koyuyor.. Sonuçta çiçek şeklinde pasta.. Her gün sabahtan hazırlanmak zorunda.. O yüzden zaten bu tip günlerde Bonny Food u tercih etmemek gerekir. Tedarik süreçleri çok kısıtlı. Bir de İzmir'deki yatırımları zayıf.

Mehmet Ümraniye'de üretiliyor demiş ama İzmir'de Yeni Girne'de üretim yerleri var İzmir ve egenin siparişleri burdan gidiyor. Sıkıntı dağıtım araçları.. Ben mekanlarını bastığımda 3 araçları vardı 1'i İzmir harici siparişlere gidiyor diğer 2 si İzmir'e gidiyor.

Başıma gelenleri de anlatayım. İstanbul ve Ankara gönderilerimde çok memnun kaldım hiç srun yok. Ama İzmir'de, fabrikanın 1 km ilerisindeki Peugeot'ya saat 14 teslimatı dememe rağmen saat 19'da ulaştı, ürünü bekçiye verip gitmişler.. Bahane: Trafik sıkışıktı ve yağmur vardı(havada bulut yoktu)
Gaziemir'e gönderdim 2 defa.. Biri hiç gitmedi.. Sipariş sistemden de kayboldu gün sonunda.. Dİğeri yine bekçiye..
Dayanamadım meraktan kendime sipariş verdim oturur yerim diye.. Beklemesem benimki de bekçiye gidecekti. Gelen adam 'izmire yeni yerleştim Karslı'yım' dedi.
Ertesi gün bir kere daha aynı adrese sipariş verdim aynı adam yine bekçiye getirdi yine aynı bahane ile..

Bunun üzerine şikayetvar'dan filan hiç hazetmediğimden atladım fabrikalarına gürlemeye gittim. Gürledim. Ama işle alakası olmayan ustalara.. Başlarında kimse yoktu.

Dodoo
15-02-2012, 13:58
14 şubat için hediye önerileri konusuna yazmıştım 14şubatta bonnyfood u tercih etmeyin diye..

Geçen sene, yüzlerce kişi mağdur oldu, site kapandı, face sayfası kapandı,telefonla kimseye ulaşılamadı..

Ama yukarıda bir yorumda "abi almayın meyveler hoşaf oldu" elemanın bunu demesi iyi olmuş :D Öyle adam kiralayıp ticari araçla servis yaparsan olur tabi, e amcam sıcağı da açmıştır üşümesin diye :)

Yine 14şubat yine afalladın bonnyfood. :)

Mehmet Gazihan
15-02-2012, 14:02
Bana 14 subat cok itici geliyor, bigün sonrasında yaparım ne yapıcaksam..

haliyle bugün gidip ümraniye atolyelerinden elden aldım saksımı..

Dağıtımı taşeron vermişler sahıslara.. Kuryeler kafalarına gore iş yapıyorlar..

Amator bi kurye sistemi..

RottingChrist
15-02-2012, 14:25
amaç sadece satışı yüksek tutmak olmamalı. teslimatın kalitesi de çok önemli. her kesimden insanlar sipariş veriyor ve süpriz yapayım derken pişman olabiliyor. senin firmanı çalışanını tanımıyorum bana teslimata gelen adam (abi sabahtan beri yoğunluktan işeyemedim afedersin) diyorsa benim gözümde olay bitmiştir. seni temsil eden en önemli elemanın budur, müşterinin gözünde prestij kazanmak istiyorsan bu adama yatırım yapmalısın. bende akşama manava uğrayıp güzel bir kombinasyon yapmayı deneyeceğim :)

Bana 14 subat cok itici geliyor, bigün sonrasında yaparım ne yapıcaksam..

haliyle bugün gidip ümraniye atolyelerinden elden aldım saksımı..

Dağıtımı taşeron vermişler sahıslara.. Kuryeler kafalarına gore iş yapıyorlar..

Amator bi kurye sistemi..

darkmoon
15-02-2012, 14:51
özel günlerde hep böyledir parayıda en çok vurdukları günlerdir.. normal zamanda sipariş etseniz pek sıkıntı olmaz rahattırlar.. ama özel günlerde sevgililer günü yılbaşı annelergünü öğretmenler günü v.b gibi günlerde şişiyorlar demekki..

sanırım sipariş veripde ben memnun kaldım yada kalmadım diyenlerde bu günlere göre sipariş verenler olsa gerek.. normal zamanda sipariş veren memnun kalmış olabilir sevgililer gününde ve özel günlerde verenler kalmamış olabilir..

GokhanRS
15-02-2012, 15:02
abartmıyorum çiçeksepetinden sipariş geçmiştim. sipariş ten tam 6 dakika 45 saniye sonra teslim edildiye döndü siparişim.

olamaz dedim bunlar kesin bi aptallık yaptı teslim etmedikleri şeyi edildi diyerek kapadılar siparişi. tam o sıralarda hatun yazdı çok teşekkür ederim çiçekler çok güzel diye.

şok olmuştum nasıl olur bu kadar hız diye. kimisi şanslı oluyo emekki.

Dragger
15-02-2012, 15:12
Özel günlerde bu tarz sitelerden hiçbirşey gönderilmez.

Normal zamanlarda iyi çalışıyorlar.

SOMEONESPECIAL
15-02-2012, 15:58
Sevgililerin iek jesti suya dt! - GAZETEVATAN.COM (http://haber.gazetevatan.com/sevgililerin-cicek-jesti-suya-dustu/431151/1/Gundem)

Aha gazetelere bile haber olmuşlar :D

imprezaWRC
15-02-2012, 16:19
Neyse demek ki ben şanslıyım, eşime değil ama eşimin fikri üzerine anne-babama gönderdik. Akşam evde 19:00'da olsun dedik annem öğlen aradı çikolatalı meyvelerin tadı çok güzelmiş dedi :D:D Yani yaklaşık 6 saat önce adrese teslim etmişler, buna da şükür, hiç gelmeseymiş, bonnyfood için pek hayırlı olmazdı.

Bonnyfood'dan da bugüne kadar 3 kere (1 tanesi 14 şubat yani dün) sipariş verdim, çok şükür hiçbirinde sıkıntı olmadı. (erkenden gelme olayını sıkıntı olarak saymazsak tabi)

Yerlerinide hiç görmedim.

lucky Jackal
15-02-2012, 16:23
benimde çiçeksepetinden 13 ü gece sipariş verdim,çikolatalı çilek midir nedir ondan.Ertesi gün saat 11 gibi eşim aradı teşekkür etmek için. daha öncede çok gönderdim ama hiç sıkıntı yaşamadım. (Ankara için konuşuyorum tabi) Oturduğum yerden sipariş vermek işime geliyor,nedense hiçte aksamadı

OzanCELENK
15-02-2012, 16:33
Ciceksepetiyle 2gundur birbirimize girmis durumdayiz.
Kendi bunyelerinde magicgift diye bir site var.sevgililer gununden 2gun once siparis verdim.gun bugun ne gelen var ne bilgilendiren var isin komigi calisanlarinda bu siteden haberi yok :)
Bugun twitterdan ulasabildim aradilar agzima ne geldiyse geri gitmedi.
O sitemiz henuz bitmedi tarzindada komik bi aciklama yapti.Bitmeyen siteden siparis aliyolar ama siteleri aktif degil hesapta :)

barutçu
15-02-2012, 18:37
Sevgililerin iek jesti suya dt! - GAZETEVATAN.COM (http://haber.gazetevatan.com/sevgililerin-cicek-jesti-suya-dustu/431151/1/Gundem)

Aha gazetelere bile haber olmuşlar :D
Böyle bir sacmalik olamaz.insan teslim edemiyecegi sparisi hangi akla hizmet alirki? Sonucta onlarin parasini iade edeceksin, bi de ustune rezil olduklariyla kaldilar.

Dookan
15-02-2012, 18:41
o yüzden bu sevgılıler gunu sacmalıgında hiç bişey almıyorum..benım ıcın hergun sevgılıler gunu.

cagri-35
15-02-2012, 19:42
Saçmalıyorlar yogunluktan..

Bonnyfood'un çeşitli ilçelerde bayiileri var. Yenigirne'dekini bizzat biliyorum daha önce siparişimde vardı. Normal bir gündü özel bir gün değildi ben saat 14:30 da teslimat istedim ve özellikten 14:30 dedim :) Saat 14:30 da elimizdeydi. Ne 31 ne 29 tam 30 şok olmuştuk.

Başka bir gönderimdede saatliydi 15 den sonra ulaşabilir ellerine ama 16.00 yı geçmesin demiştik oda mesela 15.05 te gelmiş. Cidden çok memnun kalmıştım. Aradılar memnunmusunuz istediğiniz zamanda geldimi vs. baya hoşuma gitmişti ama ilk çıktıgı zamanlardı.

Çiçeksepeti'nin olayı farklı, her şehirde ilçede çiçekçiler ile anlaşıyorlar. Amcam çiçekci mesela oda bu ağa üye. Özel günlerde kendi teslimatlarına öncelik verdiğinden bunlar hep ikinci planda kalıyor diyor kendisi yapıcak bişey yok o siteyede komisyon veriyor. Birde böyle günlerde indirim koduydu kampanyaydı derken çiçekçilerin kazandıgı kar çok azalıyor anca işte sürümden kazanırız mantıgına çoğu abone olmuş durumda. Ama mesela kesinlikle öyle göndermemezlik yapmıyor ki çok yogun bir semtte ve çok ciddi iş yapan biryer olmasına rağmen. Ama kendisi söyledi bana, birçok esnaf misal mezattan çiçek alırken bazı güller adetle satılırken , bazılarını düşük kalite oldugundan kiloyla alıyorlar harman usulü. İşte bazı çiçekçiler bu gülleri böyle özel günlerde satıyorlar ve zaten çok ucuza aldıkları gülleri kullanıyorlar. O çiçek bir gün dayanmıyor , ya da geldiğinde bilee yüzüne bakılmayacak durumda oluyor. Bu tamamen sistemlerinden kaynaklanıyor, çok büyüdüler ancak sistemlerine hakim değiller sorun oradan kaynaklanıyor. Kendi içlerinde ödüllendirme sistemi olsa belki daha özenli çalışanlar sivrileceğinden yapılan işin kalitesi artar ama malesef.

Benden size tavsiye kesinlikle özel günlerde tercih etmeyin , ben hep gider direk bizzat kendim alırım ya da gönderileceksede tanıdık bildik çiçekçiden telefonla sipariş usulü ısmarlarım. Hiç bir zaman sorun yaşamadım. Ama en garantisi gidip kendiniz almanız. Ama dün şunu anladım bunu yaparken. Böyle fırsatçı bir millet olamaz. YAni normal gül bile değil normal günde 30 tl civarına sattıkları buketleri( ki dünküler daha ufaktı) dün 50 tl den kitliyorlardı millete, gül vs. bahsetmiyorum bile. Sevgililer günü anneler günü vs. hep böyle.

R.I.P
15-02-2012, 19:48
yoğunluk falan düşünmeden 13 şubat öğleden sonra sipariş verdim 14şubat öğleden sonra ulaştı adrese :) şimdiye kadarda hiç bir problem yaşamadım çiçeksepetinde

blow07
15-02-2012, 21:32
Valla ben gonderdım hıc sıkıntısız saatınde elınde olmus. İyiki cicek almıssınız yoksa butun sene basınıza vurarlar :D
Edit: En Kt Sevgililer Gn Hediyesi! (http://www.haber365.com/Video/En_Kotu_Sevgililer_Gunu_Hediyesi/) adam sonunu erken gormek ıstemıs galıba :D

:D Ayrılmak için birebir :D

S.Özeren
19-08-2016, 14:36
Arkadaslar arastirmadan bi halt ettim ve cicek gonder. Com dan siparis verdim ancak hala eşime ulaşmadı ve telefon ile ulaşamıyorum vatandaslara. Daha önce burdan alışveriş yapan oldu mu ne yapmak lazım ?

braga26
19-08-2016, 20:59
Arkadaslar arastirmadan bi halt ettim ve cicek gonder. Com dan siparis verdim ancak hala eşime ulaşmadı ve telefon ile ulaşamıyorum vatandaslara. Daha önce burdan alışveriş yapan oldu mu ne yapmak lazım ?

o siteyi ilk defa duydum nete yazdım karşıma çıkan bütün sonuclarda ödeme yapılıp teslimat yapılmayan ürünler ile ilgili şikayet var çiçek sepetini kullansaymışsınız keşke (444çiçek ve çiçek.com da çiçek sepetinin)

S.Özeren
20-08-2016, 01:37
Aynen öyleymiş bende sonradan farkettim .. MAİL aderslerine ulaştım mahrumiyet yaşamam durumunda savciliga vericegimi güzel bir üslup ile anlattım yarım saat sonra çiçek ulaştı :)