PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracı İle Yoldan Geçen Kızlara Laf Atan Sataşan Karaktersizleri Kınıyorum

GokhanRS
15-02-2012, 15:14
4 Yıllık bir ilişkim var. Hatta gittim istedim verdiler. Yakında nişanımı yapıcam. Günü belilemeye çalışıyoruz. Çok düzgün hava karardımı dışarıya çıkmaya bile korkan biri. Ailesinden ben izin alıp ancak ben çıkarabiliyorum bir yemeğe filan yani sokak yüzü gördüğü yok kızın.

Üniversitesi bitti bi hipermarketin muhasebesini yapıyor. Evi ve iş yeri arasında tam 3 sokak mesafe var yürüyerek 3 Dk.

Geçen gün gene şerefsizin biri şu 3dk lık mesafe içinde camı açıp sataşmış yok bırakalımmı yok tanışalımmı camdan laf atıp durmuş bizimki hiç kafasını çevirip bakamamış korkusuna tek görebildiği modifiyeli mavi bir araçtı diyor. Bakmaya korktum plakasını filan alamadım koşar adımla evime gittim dedi benim kız.

Yer avcılar parseller.. m.k.paşa mh.

biliyorum parsellerden bu sitede çok arkadaşımız var eskiden bende o mahallede oturuyordum. parsellerdeki bu arkadaşlara sesleniyorum tanıyorsanız böyle tipler mavi modifiyeli bir araç içinden kızlara laf atabilcek serseri tarzı adam kullanıyor lütfen bana teşhis edin bu adamı. aranızda da barındırmayın.

bu konu aracılığıylada herkese sesleniyorum, aramızdan bu tarz o. çocukları çıkacağını sanmıyorum muhtemelen aramızda yoktur ama arkadaş çevrenizde böyle o çocuklarına, milletin karısını kızına sevgilisine yani tek suçu yolda efendice yürümek olan bi hatuna laf atan o... çocuklarına denk geldiğinizde boş geçmeyin, polise şikayet etsek bi halta yaramıyor, bu tarz insanlara sağlam sopa çeken her arkadaşımın eline bileğine sağlık derim. inş bana denk gelirlerde gerekeni yaparım.

berkay_aydin
15-02-2012, 15:18
Ne şerefsizler var ya :mad:

pashaboy
15-02-2012, 15:19
arkadaşım çok haklısın keşke istanbulda olsamda bulunca iyi bi sopa çeksek,kaba kuvveti sevmem ama böylesine mustahak bende eşimi inan dışarı çıkarmaya korkuyorum millet o kadar o.ç ki nerden ne geleceği belli değil.

5500
15-02-2012, 15:20
Bu kadar şerefsizlik hakkaten olmaz ya. benimde kız arkadaşıma kayseride bi 106 lı eleman böyle yapmıştı. çok aradımda bulamadım. bulup komalık ediceksin böylelerini.....

özgür67
15-02-2012, 15:20
sıkma sen canını allah nasıl biliyorsa öyle yapsın öyle tipleri.

akbaba78
15-02-2012, 15:21
vay okuzler vay:ofk:

SOMEONESPECIAL
şerefsiz it sürüsü dolu... Karın kızkardeşin anan yok mu oğlum senin ?

exca-
5 yıllık kız arkadaşıma laf atan kangoo cu dingillerler yaşadıklarımız paha biçilemezdi,evine bırakıyorum arabadan indi karşıya geçip eve girecek o arada 3 dangalak mahluk şşt pişt yaptı ben ordan dönüp yetişemem sandılar herlade ama yetiştim.. midesiz şerefsizler..

GokhanRS
15-02-2012, 15:22
arkadaşım çok haklısın keşke istanbulda olsamda bulunca iyi bi sopa çeksek,kaba kuvveti sevmem ama böylesine mustahak bende eşimi inan dışarı çıkarmaya korkuyorum millet o kadar o.ç ki nerden ne geleceği belli değil.

biz hatunları sıkmak daraltmak istemedikçe böyle şerefsizler yüzünden dışarı çıkmalarından korkar hale geliyoruz. yeri geliyor işimi gücümü bırakıp gidip ben bırakmak zorunda kalıyorum gideceği yere.

ayıptır şerefsizliktir bu insanların anaları bacıları v.b bi değer verdikleri bayan yokmu nasıl bi kafayla böyle o.ç lik yapabiliyorlar ben çözemiyorum.

orhan_guney
15-02-2012, 15:22
şu hani Fıratpen nin Su hortumları var Kalın Onunla ipn evladını dövuceksın dizlerinden.

Day Walker
15-02-2012, 15:23
yaa böyleleri anca laf atar aslında bu o.ç larının olayı taa çocukluğunda başlıyor aile içi şiddetten tut her türlü şey gelmiştir başına tabii hep içe ata ata kimseyle adam gibi konuşamazlar yada böyle laf atar el hareketi yapar kendini adam sanar bunlar.

berkay_aydin
15-02-2012, 15:24
o.ç oldukları için annesini kardeşini düşenemiyor tabi :ofk:

RSBurak
15-02-2012, 15:25
yolda masum,efendi,erkek gibi yürüyen kızlara laf atan ağır o.çocuğudur. tahminim kendi anasında laf atıldığı için o olmuş ve milletin kızına kardeşine laf atıyor.ona normal geliyor çünkü.

exca-
15-02-2012, 15:26
sorunca senin annen kardeşim yok mu diye,benim anama bacıma kimse laf atamaz diyolar bi de utanmadan :fire:

Evrenoz
15-02-2012, 15:27
Böyle köpekler kendi sevgililerine, eşlerine, dostlarına, bacılarına laf atıldığında bir delikanlı olurlar bir delikanlı olurlar sormayın gitsin..

Kadyr
15-02-2012, 15:27
O cocuklari boyle ipneler yuzunden insanin sevglisi karisi disardayken hep aklimiz kaliyor arkadas nezaman insan olucaz

poseidon
15-02-2012, 15:30
Hayvanlar şehre inmiş.
Keşke plakasını falan alsaydı nişanlınız.
Avcılarda sebil gibi mavi modlu araba vardır.
Geçmiş olsun umarım tekrar yaşanmaz.

darkmoon
15-02-2012, 15:30
zamanında ne dövdük barındırmadık beşiktaş civarında o tip itleri sadece iki üç araba çıkar o tip dövücek adam arardık çokda zor olmazdı bir bakardık biri yanaşmış laf atıyor sarkıyor bizde adamları taciz ederdik bizi tek sanırlardı çekerdik arkadan 2 araç daha çekerdi az dövmedik dövmek ne kelime hastanelik etmedik.. ama işde bitmiyorlarr bitmiyorlarrrr bitmiyorlarrr biz 15 sene önce yapardık bak aradan 15 sene geçmiş şerefsiz sayısında bir azalma yok halbuki her kez bizim gibi kapısının önünü temizleselerdi bu itler barınamaz hiç bir yerde tırsarlar..

halilkarakas
15-02-2012, 15:31
esenyurtta sevgilimi izliyordu biri bize geliyordu ben hastaydım ..aradı beni biri izliyor dedi bende bezbol sopasıyla adamı dövmüştüm....böyle şeylere bende çok sinir olurum....laf atanlara tanımadıklarıma çok kötü kelimeler kullanıyorum...mekan olarakta kötü bi yerde oturuyor :(

omerta.
15-02-2012, 15:33
bunların anası bellı babası anonim. :@
Mavı honda dımı ?( bıraz daha tarıf edebılır mısınız ? ) cevrede gorursem kesın solerım haramıderede calısıorum

fatihcakin
15-02-2012, 15:35
Herkesin anası bacısı karısı var cahillik cok kötü birşey

GokhanRS
15-02-2012, 15:37
esenyurtta sevgilimi izliyordu biri bize geliyordu ben hastaydım ..aradı beni biri izliyor dedi bende bezbol sopasıyla adamı dövmüştüm....böyle şeylere bende çok sinir olurum....laf atanlara tanımadıklarıma çok kötü kelimeler kullanıyorum...mekan olarakta kötü bi yerde oturuyor :(

ne bilim bende esenyurt tayfadan olduklarını sanıyorum bunların. ben parsellerde oturdum kendi mahallesinin kızına laf atıcak kadar salak değildir heralde millet. o mahallede olsalar buluruz zaten. bence gezinerek nerde kim denk gelirse modunda olan o.ç ler bunlar.

Low-Rider
15-02-2012, 15:37
böyle ******çocuğu dolu piyasada

bide aq çocukları sağda solda gördüğü kıza laf atar,eğer kendi kız kardeşi varsa aynısını biri yaptı mı gider vurur öldürür allahsız karaktersizler

Talih.b16
15-02-2012, 15:38
bulucan insan gibi diil hayvan gibi dövücen.benim hanımda hergün okula gidip geliyo arabayla sıkıştıranmı dersin kornamı dersin hangisini yakalıycan bulucan bitmez şerefsizler.tavsiyem söle yengeye koysun bitane biber gazı çantaya yaklaşana bassın gazı.geçmiş olsun bu arada

GokhanRS
15-02-2012, 15:38
bunların anası bellı babası anonim. :@
Mavı honda dımı ?( bıraz daha tarıf edebılır mısınız ? ) cevrede gorursem kesın solerım haramıderede calısıorum

malesef markasınıda bilmiyor dediğim gibi bakamamış korkusuna. tek gördüğü aptalca modifiyeli mavi bi arabaydı diyor. ne markasına ne plakasına bakamamış korkusuna. onlara doğru bakarsa karşılık veriyo sanarlar diye korkmuş

alper_pug
15-02-2012, 15:39
Eski kız arkadaşımın başınada gelmişti beylikdüzü migrosun orda. Birde üstüne sürmüştü ****** çocukları arabayı. Onunda söylediği mavi renk egzozlu bir subaruydu. Çok dolandım oralarda denk gelirim belki diye ama şansları varmış. Belki aynı araç aynı şahıslardır. Geçmiş olsun bu arada , hadım edip ağızlarına vericeksin bunların.

aegean76
15-02-2012, 15:41
Böyle köpekler kendi sevgililerine, eşlerine, dostlarına, bacılarına laf atıldığında bir delikanlı olurlar bir delikanlı olurlar sormayın gitsin..

yada kendi yaptıkları hayvanlıkları , onlarınkine yapmasınlar diye...

kapı dışarı çıkarmazlar....

poseidon
15-02-2012, 15:44
tavsiyem söle yengeye koysun bitane biber gazı çantaya yaklaşana bassın gazı.geçmiş olsun bu arada

Kesinlikle bir biber gazı şart.
sinek gibi kıvrandıracak şerefsizleri arabanın içinde.

gökberk
15-02-2012, 15:46
Bu kodumun evlatları tek başlarına bi halt edemezler o cesareti anca yanında onun gibi lavuklar olduğunda buluyorlar.

AşkınS.
15-02-2012, 15:46
Şerefsizin evlatları ya..

VTEC®
15-02-2012, 15:47
Karakolluk oldum ben dövdüm diye 5 sene önce, ama laf atanlar haklı oldu ben haksız... niyemi? Devletin polisinin işine karışmayacakmışım... şikayet edecekmişim onlar bulurlarmış. Direk dedim karakoldan çıkınca bi daha denk gelirsem dövmezsem adam değilim dedim karakolda bide şerefsizler dayak yemeden evlerine varsınlar diye 2 saat daha kız arkadaşımla birlikte merkezde kaldım. durum böyle bu memlekette, O.ç çok dövmeside ayrı dert

GokhanRS
15-02-2012, 15:48
ben böyle bişey için konu açmazdım kolay kolay ama bu olay 1 değil 2 değil. geçmişte bi kerede kango tarzı bi araçla sataşmaya kalkmışlar neyseki tam evin önündeymiş hemen içeri kaçmış.

hani bakkaladamı gidemicekler böyle şerefsizlik olmaz yaw. işimizi gücümüzü bırakıp mahallelerde nöbetmi tutucaz bunları denk getirip dövmek için. bu insanları çocukken eğitemeyen o ailelere yazıklar olsun.

ben balıkesirliyim. bahçelievler semtindeydim balıkesirdeyken, biz hiç böyle şeyler görmedik orda. nerde istanbul gibi çokluk orda b.kluk

izmirin şimdikini halini bilmiyorum ama benim izmride yaşadığımda dönemde de pek böyle şeyler görmemiştim. gerçi o zaman şimdiki kadar pek kro yoktu orda şimdi nasıldır bilemiyorum.

ama gerçekten insanlar çok bozulmaya başlamış. rabbimden diliyorum denk getirsin bana diye. denk gelmiyo bi türlü.

TheAce
15-02-2012, 15:55
böyle bir bozuk insan evladını 2-3 ay önce aynı meseleden dolayı işyerimin önünde iyice bir benzettik bütün esnaf olarak, bozuktu iyice düzeldi, salya sümük ağlıyordu itin doğurduğu "abi allahınız kitabınız varsa beni polise verin" diye. sağlam bi dayaktan sonra polise verdik sonrada birdaha oralarda göremedik düzgün aile çocuğunu. geçmiş olsun umarım birdaha yaşanmaz böyle şeyler...

ulasoztas1
15-02-2012, 15:56
Şerefsizler, birkaç kişi bir araya gelip milletin karısına kızına laf atmayı erkeklik sanıyorlar.. benzer birşey kendilerine olsa namus bekçisi kesilirler..

Onurkk06
15-02-2012, 15:57
Bu kadar şerefsizlik hakkaten olmaz ya. benimde kız arkadaşıma kayseride bi 106 lı eleman böyle yapmıştı. çok aradımda bulamadım. bulup komalık ediceksin böylelerini.....

denizlide de böyle cok şerefsiz var kocaman 30 40 50 yaşlarında adamlar karı kıza laf atıyo üniversite çevresinde kız arkadaşımla bi yere giderken bile millete saldıracak gibi bakıyorum sırf bu yüzden

Almanci Tane-R
15-02-2012, 15:58
Su an icimden gecen keske istanbulda olsak onlari bulup kafalarini bacaklarini kirip hastanelik etsek. Serefsiz itler. 3-5 kisi toplanir adam sanarlar kendilerini it sürüsü hepsi.

denizlide de böyle cok şerefsiz var kocaman 30 40 50 yaşlarında adamlar karı kıza laf atıyo üniversite çevresinde kız arkadaşımla bi yere giderken bile millete saldıracak gibi bakıyorum sırf bu yüzden

Denizlide böyle bir olay yasarsaniz her zaman bir alo demeniz yeterli. bu olaylara karsi alerjim var.

asot
15-02-2012, 15:59
allah belalarını versin, başka bir şey denemez.

darkmoon
15-02-2012, 16:04
bunların zaten aile içide ensest falan harala gürle vardır.. kendi bacısına yiğenine falan.. bunların aile yapısı böyle olduğu için yolda yürüyen hatunlar tam bunlar için hak etmişler gözüyle bakıyorlar.. çoğundada küçükken geçmişine insen taciz olayı falan vardır ya amcası ya dayısı ya mahalledeki bir abisi bir şey yapmışdır bilinç altında bu yolla intikam alıyodur..

sağlıklı bir insan bakın okul eğitimi almasınada gerek yok.. yani ünv lise mezunu olmasınada gerek yok sağlıklı aklı bali yerinde başında biri iyi aile terbiyesi almış dinide bütün allah korkusu olan biri zaten elin kadınına kızına laf atmaz allahdan korkar sonra annesi bacısı aklına gelir derki bu gün bunu yaparsam yarın aynısı benim başıma gelebilir..

asot
15-02-2012, 16:07
Su an icimden gecen keske istanbulda olsak onlari bulup kafalarini bacaklarini kirip hastanelik etsek. Serefsiz itler. 3-5 kisi toplanir adam sanarlar kendilerini it sürüsü hepsi.

Denizlide böyle bir olay yasarsaniz her zaman bir alo demeniz yeterli. bu olaylara karsi alerjim var.

denizlide bu olayın hası var, liselisi, 50 yaşındası fark etmez tam oc. benim de aynı derecede alerjim var, kendimi niye yakayım diyorsun ama rahatlıkla birisini öldürebilirim.

başı belaya sokmamak için kız arkadaşı da tembihleyip, belli bölgelerden yürümemekte fayda var.

F.Dogan
15-02-2012, 16:09
söylencek söz yok dayak atsan daha bi dert atmasan da olmuyor

mesutt1
15-02-2012, 16:11
biz hatunları sıkmak daraltmak istemedikçe böyle şerefsizler yüzünden dışarı çıkmalarından korkar hale geliyoruz. yeri geliyor işimi gücümü bırakıp gidip ben bırakmak zorunda kalıyorum gideceği yere.

ayıptır şerefsizliktir bu insanların anaları bacıları v.b bi değer verdikleri bayan yokmu nasıl bi kafayla böyle o.ç lik yapabiliyorlar ben çözemiyorum.

+1 söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.. bi insan kansız şerefsiz olmasın işte kendi bacısına laf atıldığı zaman artist olur i.neler gördünmü ağzını burnunu dağıtıcan yapcak başka bişe yok

asot
15-02-2012, 16:12
şu an romanyadayım 3. dünya ülkesi filan dense de, o kadar dekolteli tipe ragmen, kafayı çevirip bakan yok. bizim memleket resmen aç.

rebelh
15-02-2012, 16:15
aynı olay bizede sık sık oluyor hatuna biber gazı aldım bi gün yakalicam o oç.larını muştayla dövücem fotoğraflicam ibret olsun die

emrah-58
15-02-2012, 16:19
Bunu yapan daha doğrusu yapabilen eziktir , hiç kız arkadaşı olmamış , kimse suratına bakmamış ,mahallesinde bacım dediği kıza bile binbirçeşit fantezi düşünen , karşısına kız koysan merhaba diyemez , ama altına 3-5 tllik saçma bir araba alıp içinde kendini Brad Pitt sanıp saçlarına 1 kg jöle süren tipler bunlar.. Erkek erkeğe muhabbetlerinde o biçim delikanlıdırlar v.s.. Ağzımda bi ton küfür birikti şuan ediyorum buraya yazmama gerek yok.. Çevrenizde böyle adamlarla arkadaşlık bile etmeyin beyler selam vermeyin..Köpek bunlar

SULTANOGLU
15-02-2012, 16:20
bunun gibi şerefsizler her yerde ve her alanda, resmen insan ziyanı pezevenkler.

geçenlerde bizim bahçeye bildiğin kendi köpeğini bırakmış sözde benim köpeklerimde dövüştürücekler. sonra noluyo diye bahçeye çıkınca problem yok yokyok diyor. ve üstlerine gidince 12765175 kişiler ya evin önünde oluuummmmmm dışarı gelsene ?? hadii ne bakıyon ?? tarzı laflar ediyorlar.

hani Evde o saatte annem babam olmasa ? içeride dedemin duasına gelicek insanlar için hazrlık yapılıyor olmasa ? birde evimi bilmeselerde bunu çok delikanlılarya sokakta yapsalar olmazmı ? hakikaten katil olmak çok kolay ama değermi bu 3 5 kansız ciğeri 5 para etmez adamlara.

GokhanRS
15-02-2012, 16:21
inş bi gün köklerini kurutmayı başarırız. rusyadaki gibi kadınlara sataşmanın zarar vermenin çok ağır cezaları olsa. burda da zamanla kimse sataşıp zarar veremez belki.

imprezaWRC
15-02-2012, 16:21
Gökhan, geçmiş olsun, inşallahı tekrarı olmaz. Ben hayret ediyorum, halen böyle 50 iq'lu kendini bilmez insan görünümlü terliksiler var mı ya.

Almanci Tane-R
15-02-2012, 16:23
denizlide bu olayın hası var, liselisi, 50 yaşındası fark etmez tam oc. benim de aynı derecede alerjim var, kendimi niye yakayım diyorsun ama rahatlıkla birisini öldürebilirim.

başı belaya sokmamak için kız arkadaşı da tembihleyip, belli bölgelerden yürümemekte fayda var.

ne kadar tembihlesende malesef bu tür serefsiz itlerin ne zaman nerede olacagi belli olmuyor. denizlinin en nezih camlik ve kampüs civarinda bile bir sürü it cakal var. benim düsüncem artik kendine hakim olup derslerini öyle vereceksen bu yüzden bu söz her zaman cok hosuma gider:
vur ama öldürme

Naman
15-02-2012, 16:25
yaa böyleleri anca laf atar aslında bu o.ç larının olayı taa çocukluğunda başlıyor aile içi şiddetten tut her türlü şey gelmiştir başına tabii hep içe ata ata kimseyle adam gibi konuşamazlar yada böyle laf atar el hareketi yapar kendini adam sanar bunlar.

+1

Çocukken topu inşaata kaçanlardan çıkıyor böyle tipler..

Baran^
15-02-2012, 16:26
Geçen sene arkadaşımın nişanlısı önde onlarda 3 araba halinde arkadan takip ediyorlar nişanlısını evine kadar eşlik ediyorlar arkadaşın ve caddede bitane bmw 5 kasa kıza salça oluyor kız bakmayıncada üstüne kırıyor.Ondan sonraki şenliği sizin hayal gücünüze bırakıyorum :)

reckor
15-02-2012, 16:27
Abi bu nasil bi fantezi ya laf atipta manita yapa bilen kimse varmi ya okuz heryerde okuz abi onun bacisinin basina gelince nasil bi tepki veriyor acaba (calma kapiyi calmasinlar kapini)

rebelh
15-02-2012, 16:28
haklı durumlar için çeteleşmeyi hep düşünmüşümdür

şöle her şehirde 10-15 kişi olsak böle durumlar için birbirimizle haberleşip böle şerefsizlerin hakkından gelicek bi çete olsak çok sağlam olurdu.. sadece ağzıyla gözünün yerini değiştirip salardık tekrar belki zamanlar duyulur böle şerefsizlere korku salardık ta azaltırdık bu gibi işleri

keşkee

imprezaWRC
15-02-2012, 16:29
Geçen sene arkadaşımın nişanlısı önde onlarda 3 araba halinde arkadan takip ediyorlar nişanlısını evine kadar eşlik ediyorlar arkadaşın ve caddede bitane bmw 5 kasa kıza salça oluyor kız bakmayıncada üstüne kırıyor.Ondan sonraki şenliği sizin hayal gücünüze bırakıyorum :)

Hayatının hatası olmuştur :D

Oconner
15-02-2012, 16:31
onun bunun çocukları bunları ıslatıp dövecenn

lucky Jackal
15-02-2012, 16:31
walla geçmiş olsun var böyle o.ç ları maalesef,ben eşime sprey aldım bi tanede arabaya koydum bak başın belaya girerse sık diye,çünkü arabayıda kullanıyor bazen,internete arabayı satış ilanı verirken plakayıda kapatıyorum,semtide yanlış yazıyorum salça olmasınlar die,camlar zaten filmli,kendi çapımda önlemler almaya çalışıyorum ama o.ç çok memlekette

Jeandan-R
15-02-2012, 16:36
Ben bağdat caddesinde tanımadığım bir kıza salça olan 106yı minübüse patlatıyordum. İşin garibi 106nın içinde kız bile vardı.

Mert G
15-02-2012, 16:37
ben yolda eşimle arabayla önlü arkalı giderken camı açıp laf atmaya çalıştı bi o.ç., arkadan gelip bariyere patlatıyodum şerefsizi ki vurmak için direk üstüne kırmıştım.. aklı varmış o g.t korkusuyla kaldı orada gelemedi.. geçmiş olsun çok, sinirlenemek elde değil, heleki inşallah evlilik arifesindeki en güzel günlerde..

Kadyr
15-02-2012, 16:38

Super olmus ibneye gokhan bunu sende dene bence belki denk gelir fantezi nasil kurulur ogretirsiniz

Gokhan43
15-02-2012, 16:40
Geçmiş olsun bu o çocukları heryerde var malesef..

Bu tipler yeminle israf ya atcaksın çöpe direk en temizi.

_FrKn_
can sıkıcı cahillikten kaynaklı gereksiz hareketler :@

by serçe
bunları dansöz kıyafeti giydirip semtine salıcaksın böyle o.....ç luklarını hala aşamadılar :ofk: kendi annelerini bacılarını düşünmeden yapıyorlar hala ..

mmged_jan
15-02-2012, 16:42
ya ben gece vakti bir kadının arkasından bile yürümüyorum kaldırımı değiştiriyorum kadın korkmasın diye millet neler yapıyor ölür müsün öldürür müsün durumu tam

Burak-Akın
15-02-2012, 16:48
dostum epey dolup sinirlendigin belli. bunun gibi piyasa çok şefesiz var! Geçen gün mahallede bi sapıgı yakalayıp dövdüler. Adamlar bu dilden anlıyor. Umarım en kısa zamanda bulur ve gerekeni yaparsn...

Rec.O
15-02-2012, 17:04
ya ben gece vakti bir kadının arkasından bile yürümüyorum kaldırımı değiştiriyorum kadın korkmasın diye millet neler yapıyor ölür müsün öldürür müsün durumu tam

Katılıyorum aynı şeyi bende yapıyorum..

Aynı olay benimde kız arkadaşımın başına gelmişti oluyor malesef istemesek de cıkıyor o.ç ları gerçekten böylelerini cıktığı deliğe geri sokasım var..!

Onuralp
15-02-2012, 17:22
Aynısını benim kız arkadaşıma askeri araçtan yapmışlardı. :D
Büyük hata! :D

GokhanRS
15-02-2012, 17:41
Aynısını benim kız arkadaşıma askeri araçtan yapmışlardı. :D
Büyük hata! :D

öyle resmi bir araçla filan denk gelse anında bulurum askeriyede elim kolum uzundur.

kızda haklı yapacak bişi yok plakasını alayım diye dönüp baksa bu seferde bize baktı diyip kendilerini avutup iyice salça olucaklar diye korkuyor.

karşılık verse o çocuklarında laf bitmez dahada uzar hiç dönüp bakmadan kaçarak uzaklaşmak zorunda kalıyor hatunlar.

yazık yani sadece sözlüm için demiyorum tüm bayanlar için yazık. ne günahları var ya?

laf atmasınlar diye takma sakal bıyıkmı taksınlar anlamadımki, niye rahat bırakmıyorsunuz ulan bayanları.

yeminle başkasına bile yapılırken denk gelse kesicem. bügün bana yarın sana. beni ne ilgilendirir dememek lazım.

hani bizim duyduklarımızda sınırlıdır 3-5 olayı duyuyoruzdur.

çoğumuzun eşi sevgilisi günde kim bilir kaç defa denk geliyorlar bi bakkala kadar bile gitseler. çoğunu bizler katil olmayalım diye anlatmıyorlar belkide.

gerçekten durumlar çok kötü. sinir küpüyüm,

seref1
15-02-2012, 18:07
bulursan haber ver buraya yaz hep beraber gidelim en güzel cezalarını verelim.buyuk geçmiş olsun

HondatugraL
15-02-2012, 18:12
bu tur bi işin mantığını anlamış değilim laf atınca noluyokı aşıkmı oluyo çok yureklısın dıyıp tanışıyomu arabandasın bas gıt gez kafayı çek öl bişey yap başkasına nıye bulaşıyosunkı ? şerefsızlık resmen.

YEY®
15-02-2012, 18:14
Bu insan musvetteleri kendi kiz kardeslerine sevgililerine laf atilinca kaplan kesilirler ama yolda sagda solda onune gelene laf atmayida delikanliliktan sayarlar. Allah hepsinin belasini versin ,kendi kiz kardeslerinin nisanlilarinin baslarina kat kat ve kotusu gelsin !!

BaybuRtlu69
15-02-2012, 18:25
Altına araba alan kendini bi *** sanar oldu.

Apaçi Team ayrı bi şey zaten Şahin'de müzik son ses dım tıs dım tıs camlar yarıya kadar açık yoldan geçenlere salçalar şerefsizler. tabi bunu her kesimden insan yapıyor ne hikmetse..

Sevgilisi olanda olmayanda, bu biraz karakter meselesi ve de kafa yapısına bağlı....

Ve malesf yapılabilcek birşey yok... Bende 3 yıldır birlkteyim şuanki sevgilimle, yazın sözleniyoruz hayırlısıyla, bu zamana kadar böyle 1-2 mesele oldu ama nerden denk geliceksin ki ? .. Biber gazı vs. bayan için şart

Geçmiş olsun sizede, bulunabilse keşke bi ağızlarını yamultmak gerekir

onursumer
15-02-2012, 18:30
öyle resmi bir araçla filan denk gelse anında bulurum askeriyede elim kolum uzundur.

kızda haklı yapacak bişi yok plakasını alayım diye dönüp baksa bu seferde bize baktı diyip kendilerini avutup iyice salça olucaklar diye korkuyor.

karşılık verse o çocuklarında laf bitmez dahada uzar hiç dönüp bakmadan kaçarak uzaklaşmak zorunda kalıyor hatunlar.

yazık yani sadece sözlüm için demiyorum tüm bayanlar için yazık. ne günahları var ya?

laf atmasınlar diye takma sakal bıyıkmı taksınlar anlamadımki, niye rahat bırakmıyorsunuz ulan bayanları.

yeminle başkasına bile yapılırken denk gelse kesicem. bügün bana yarın sana. beni ne ilgilendirir dememek lazım.

hani bizim duyduklarımızda sınırlıdır 3-5 olayı duyuyoruzdur.

çoğumuzun eşi sevgilisi günde kim bilir kaç defa denk geliyorlar bi bakkala kadar bile gitseler. çoğunu bizler katil olmayalım diye anlatmıyorlar belkide.

gerçekten durumlar çok kötü. sinir küpüyüm,

babam anneme biber gazı tarzında bir sprey aldı hem çantasında hem arabada var

rahatsızmı ettiler direk daya gitsin dedik tembihledik

gerçekten çevre çok kotu bırakın bayanların dışarıda rahat gezmesini

artık erkek olarak bile tek başımıza rahat rahat tehlikeden uzak gezemez olduk neyin nerden çıkıcağı hiç belli olmuyor

iti kopugu hırsızı

1lker
15-02-2012, 18:37
Yazık ya insan olmayı bile unutanlar var yazık şeref bu kadar ucuz mu ?
Allah büyük bu tarz insanlarla, ülkeyi bölen , satanlarla , hakkımızı yiyenlerle alayıyla... görüşeceğimiz bir yer olacak ben inanıyorum hiçbirine hakkımı helal etmiyorum.

Parsia
15-02-2012, 18:45
kız arkadaşıma biber gazı aldım sırf bu şerefsizler yüzünden. çok şükür kullanmasına gerek kalmadı hiç ama ne olur ne olmaz. arabalardan çok laf atıyorlar, çok istedim bir kere denk gelsem diye ama gelmedi hiç. ama yolda, otobüste sağda solda başka bayanlara salça olan tiplere girişmekten hiç geri durmadım, pişman da değilim. bir keresinde otobüste denk gelmişti, 20li yaşlarda bir kız, telefonunu kurcalıyordu sanırım, yani sağına soluna pek dikkat etmiyor. benim de tam görüş açımdaydı, elemanın birinin kızı kestiğini farkettim. götün götün yaklaştı kıza, otobüs zaten dolu. değdirmeye falan çalışıyor şerefsiz. ben farkedince fırladım yerimden, elemana bi tane giydirdikten sonra şöföre bağırdım otobüsü durdur diye, şöför de afalladı birden durdurdu otobüsü, orta kapıyı aç dedim, yaka paça çektim kapıya kadar, kapının merdiveninden elemana tekmeyi koyduğum gibi fırlattım aşağıya. inip giydirmeye devam edecektim ama insanlar anlamamış tabi neden daldığımı, amcalar falan var sordular, anlattım böyle böyle. sonrasında bana gerek kalmadı, otobüste kim var kim yok indi aşağıya elemanın akıbet bayağı kötü olmuştu.

MehmetCanA.
15-02-2012, 18:46
Geçmiş olsun. Bu yaşıma kadar yapmadım yapmam. Benimde annem var, kuzenim sevgilim vs var. Onları düşünürek bakıyorum eğer bakmam gerekirse. Yada bişey sormam gerekirse kibarca sorup teşekkür ediyorum. Ama bunların yaptığı hakikten itlikten başka birşey değil. Hadi açık saçık giyinen bi kıza laf attın onuda anladım da, kendi işinde gücüne olan, hanım hanımcık bi bayana laf atmak nasıl bir şerefsizliktir ya. Ayıp be kardeşim ayıp.

berkay_aydin
15-02-2012, 18:47
Zaten belli bir seviyenin altındaki kişilerde görülüyor ilkokul terk gibi

Emre Akçay
15-02-2012, 19:11
Ne insanlar var ya. Kız arkadaşımı arabayla evinin önüne bırakıyorum. Karşıdan karşıya geçerken korna atıyor şahinciler. Ya bu kadar olmaz yani.

SekoLive
15-02-2012, 19:12
Ne insanlar var ya. Kız arkadaşımı arabayla evinin önüne bırakıyorum. Karşıdan karşıya geçerken korna atıyor şahinciler. Ya bu kadar olmaz yani.

o denyonun altına ferrari ver yine yapar emin ol... şahincilik bence artık bi kitle olmus altındaki araba deil ruhları böyle olan adamlar.

gokhan cok uzuldm... o civarda oturan arkadaşlar var sorucam acaba varmı böyle eşgalli birisi araştırıcm

AEAlmas
15-02-2012, 19:17
O.c lari valla sınır durum Agbi yapanı büyük rakı şişesine oturtacan iktimin kroları mobese varmi saati hatırlıyorlar sa bulurlar

EkReM
15-02-2012, 19:17
Dostum öncelikle çok geçmiş olsun.Bu tipler her yerde.Geçen akşamlar benim hanımada musallat olmuş biri.kibarca uyarmış git belanı benden bulma diye.arkadaş erkeklik yapmış arabadan inmiş.hanımda boş gezmez.çıkarmış sustalı bıçağını ve biber gazını.basmış suratına.yandım allah diye yerde bağırıyomuş.ikide tekme çakmış herife.uzaklaşmış.tekrar geçmiş olsun.

low&slow
15-02-2012, 19:19
O yüzden ne yapıyoruz arabada bu serefsızlere karsı haydar'ı veya beyzboll sopasını dolastırıyoruz :) Büyük serefsizmişler bu arada.

berkay_aydin
15-02-2012, 19:19
Biber gazı çok iyide boş dolu nerden anlayabiliriz o an geldi bastın boş çıktı ?

SekoLive
15-02-2012, 19:21
Biber gazı çok iyide boş dolu nerden anlayabiliriz o an geldi bastın boş çıktı ?

sprey boya gibi düşün saallarken illa bi ağırlık ve içindekini hissediyorsn

ama biber gazını herkes başarılı kullanamaz heycandan kendini bike cantada keklik edebilirsin. yada rüzgara göre... onunda incelikleri var.

ekrem abi bu arada yengemizin eline sağlık oğlan cocugu bu işlere tövbe etmiştir bu olaydan sonra.

berkay_aydin
15-02-2012, 19:23

ama biber gazını herkes başarılı kullanamaz heycandan kendini bike cantada keklik edebilirsin. yada rüzgara göre... onunda incelikleri var.

ekrem abi bu arada yengemizin eline sağlık oğlan cocugu bu işlere tövbe etmiştir bu olaydan sonra.

Yarın denerim :) ne olur ne olmaz..

Emre Akçay
15-02-2012, 19:38
o denyonun altına ferrari ver yine yapar emin ol... şahincilik bence artık bi kitle olmus altındaki araba deil ruhları böyle olan adamlar.

gokhan cok uzuldm... o civarda oturan arkadaşlar var sorucam acaba varmı böyle eşgalli birisi araştırıcm

Laf atan arabakiler şahindi de ondan aga. Edirne ufak yer daha sonra bulduk zaten. :)

EkReM
15-02-2012, 19:44

:)sağolasın seko.bilmiyo ki garibim laf attığı polis kızı :D

GokhanRS
15-02-2012, 19:56
bende alıcam bu gaz zımbırtısından iyi olcak gibi.

izmirlicem
15-02-2012, 19:59
yenge keşke plakasını alsaymış abim,bence eğer oralarda mobesa varsa o sokaktaki dükkanlara sor mobesa varsa bi şeklide görüntüleri almayı dene sonrada gerisi ***** abim

Falmor
15-02-2012, 19:59
bende alıcam bu gaz zımbırtısından iyi olcak gibi.

Al mutlaka Gökhan.3 tane veled burnum gözüm diye kıvranırken Allah ne verdiyse sağlam bi sopa çekilip bırakılıyo.

TolgaEsentepe
15-02-2012, 20:00
sana ve kız arkadaşına geçmiş olsun.. Geçen haftasonu kız arkadşımla gece eğlenmeye çıktım, karşıdaki masadaki 2 o.ç evladı dikkatimi çekti izlemeye başladım ben onlara bakarken onlar kız arkadaşıma bakma cesaretini bulunca işler değişti bir anda aldım şişeyi fırladım hayırdır diyene kadar güvenlik geldi şansa arkamızdaymış direk ayırdı ama o şişeyi parçalamadığım için çok pişmanım sırf güvenliğin ricası için dışarı çıkarttılar.. Tiplerine baksan 35 yaşında edepli adam dersin.. Hayatı fındık kadar delik olarak gören herkese çok acıyorum...

Trance-R
15-02-2012, 20:04
nasıl bir cahilliktir abi ya ...
allah iyi insanlarla karşılaştırsın ...

exca-
15-02-2012, 20:05
işte hayvanlığın sınırı yok hayvanoğlu hayvanlığın hiç sınırı yok bre şerefsiz yanında erkek arkadaşı kardeşi olan kız bir de bu yahu! bi çüş diyin kendinize be hayvanoğlu hayvanlar ne oluyo bakıyolar da anlamıyorum ki bi türlü

onurgoyunc
15-02-2012, 20:06
şerefsiz, kişiliksiz çok. geçmiş olsun. benimde kız arkadaşıma metrodan inerken kartını vermiş o.ç. nin biri. ara tanışalım diye. sinirden başlamış ağlamaya, almış atmış kartı. atmasaydı iyi eğlence çıkacaktı

onur_S
15-02-2012, 20:07
bi kız akşam dısardaysa bitmiştir,kesin aranıyordur diye düşünen çook.havanın kararması yeter.*** işimi var dışarda kendi kaşınıyo derler.kendi anası bacısı karanlık yüzü görmedi ya..
ben bu memlekette mümkün olduğunca kızla pek dışarda olmamayı seviyorum boş yere can sıkıntısı işte.iti var kopuğu var.
ben bi kere kız arkadasımı minibüse bindirmek için karşı şeritte bekledim,karanlıktı hava,10 araç geçtiyse çoğu korna çaldı.kızda açık saçık boylu poslu bişey olsa neyse.aç,abaza cok bu memlekette.
ne denir geçmiş olsunmu diyelim can sıkmayınmı diyelim.insan deliriyor bos yere,analarının geninden gelen bişey heralde herkesi analarına benzetiyorlar laf atıyorlar..
gaza da hep güvenmeyin ben 3 tane aldım tekini de kız arkadasıma verdim.bendeki bi tanesi zamanla bozulmus .deneyim bi sıkcakmı dedim pek sıkmadı.ayrıca arabanın kol dayamasına akmıs ben gazi oldum gözümü kasıyınca gözü acamaz oldum bi süre :D

GokhanRS
15-02-2012, 20:13
valla açık saçık giyinmez hiç bi zaman. yani albenisi yada dikkat çekiciliği hiç bi zaman olmadı. buna rağmen böyle şerefsizler her yerde hep var.

ayrıca kimse zaten giyim tarzıyla yargılanamaz. belki benimki kapalı bi kız ama açık saçık olsa mini etek giyip çıkan kızlar olsa ne yazar hiç birine hiç kimsenin sataşmaya hakkı yok.

bu ülkede gece geç saatlere kadar anasına babasına bakmak için tekstil atolyelerinde 16 saat mesai yapıp evine gece dönmek zorunda kalan servisi ara sokağa girmeyen kızlar var.

bu kızlarında başına geliyor bunlar, yazık günah şerefsiz hep şerefsizdir. açığından kapalısana kime laf atarsa atsın kime salça olursa olsun.

Kadyr
15-02-2012, 20:15
Gokhan haklisin bizm millet carsafli giyinse bi gozu gozukse yine laf atar ** ..in ogullari ya

Alper_
15-02-2012, 20:17
budaklı odunla dövüp kenara bırakıcaksın şerefsizi..

emirzukak
15-02-2012, 20:24
kardeşim içimden geleni yazıcam banlanıcam bunların anası bacısı yokmu şerefsiz sanamı kalmış bırakmak acaip gerildim akşam akşam yakalasan sorsan yok abi yanlış oldu birine benzettik türü bin tane yalan uydurur ne diyeyim kötü bişey olmamış ya ona şükür..

drummer582
15-02-2012, 21:03
en korktuğum şeydir heleki farklı şehirlerde olunca.nekadar büyük bi ayıp ya bu gerçekten insanlık ayıbı,katil ederler insanı,Allah böyle şeylerle sınamasın insanı

Ome_RS
15-02-2012, 21:08
ben biber gazı kadar güzel birsey görmedim oyle bi durumda durup karsılık veriyior gibi cama dogru yanasıp vericek içeri gazı tüp bitene kadar sonra cevreye haber verildimi esek sudan gelinceye kadar döverler

mehmetRS
15-02-2012, 21:09
Gökhan arkadaşın anlattığı benzer bir olay eşimin başına gelmişti.. neyseki bizimki plakayı almış. Arabayı bıraktıgım evin oradaki otoparkcıya sordum ilk aklıma o kişi gelmişti cünkü semtin eskisiydi ve güzel bir tesadüf oldu ki araç otoparka gelen bir araçmış.. Akşam gelmesini bekledik, gelince bir temiz dövdük.. kırık bir kol ile yolladık ŞEREFSİZİ. İçim çok rahat ki ne vicdani olarak ne de mantıken hiç rahatsızlık duymuyorum. Aynısı başıma tekrar gelse tekrar yaparım. Bu tarz şerefsizlere sizde denk gelirseniz ve bir dayak v.s. planı olursa zevkle katılabilirim.. Cünkü Polisin yada herhangi bir merciinin üstesinden geleceği türden olaylar değil bunlar. Allah topunun belasını versin, evlisinede bekarınada hiç farketmez, insanı taciz eden adamın Allah bin türlü belasını versin diyorum.

"Ciddi tepem attı okuyunca üslubumda sertlik yada kural dışı kelime v.s. varsa kimse kusura bakmasın"

MaXo
15-02-2012, 21:09
Böylesi adi herifler çok bunları bir güzel sopalayıp komaya sokmaktan başka bir çaresi yok:hele heleki okuduğum lisede sarkıntılık tecavüz kavga olayları çok yaşanıyor.Bu adi heriflerin yüzünden ortam bozuk her kız arkadaşımız evine tek başına gitmekten korkuyor ne yapıp ne edip bayanlara sahip çıkalım arkadaşlar sevgili olsun nişanlı olsun

ÖmerF.Bayar
15-02-2012, 21:15
Bu serefsiz, kansiz, ahlaksiz itlerden burda da cok var,(Urdun) Allah islah etsin bunlari bayanlar yolda yuruyemiyo.
Hatta oyle bi hale gelmis ki bikeresinde yolda bi kadina adres sormak icin yanina yanastim kadin uzaklasti hizlica.

TigeR
15-02-2012, 21:18
millete laf ederler biri onların anasına bacısına aynı şekilde davrandıklarında namuslu kesilirler böylelerini alıp iyi bi dövecen

blow07
15-02-2012, 21:20
O. çocuğu memlekette çok. Büyüklerimin dediği gibi bulup vericeksin sopayı . Ama bitmiyorlar .

by_speedvw
15-02-2012, 21:32
Allah belalarını versin ya valla bir keresinde yanımda nısanlım var ya ısıklarda duruyorum camlarda 2 numara film var yanımdaki araçta 2 kişi film oldugu halde arabanın içine bakmaya calısıyorlardı. ama yeşil yanınca affetmedim arkadaşlar bi 5 km felan arkadan 15 kere felan tıklayıp dengesini kaybettirdim. sonra ani sapıp kaçtı zaten

Turk-Look
15-02-2012, 21:34
2007'de başıma geldi eski eşimi iş çıkışı yaya olarak takip ediyor
bi mağara çıkartması mahalleye yakın bırakıyor peşini,
ama öyle laf atma falan değil ne kadar istiyosun kaça gelirsin benle, o derece !

Gece arabayla sokak sokak gezdim evime çok yakın yerde buldum pro-kro'yu
kadavraya çevirdim,200mt sürükledim bahçeye yığdım.

yarım saate abartısız 100 kılıçlı bıçaklı ilkel varlıklar doldu bahçeye,
ortalık karıştı,aşiretlermiş s..ktiğimin evlatları aşiretlerine s.kayım.

Asla geri basmadık abi-kardeş girdik,kandavasına bindirdiler olayı
yapmayanın ta a.. dedik.

Jandarma geldi münferit olay bu dedi,konuşun anlaşın .!!! :)
Aşo reisleri de komutanın yanında biz boşunamı doğutuyoz gebersin o.çocukları diyo kendi elemanları için.Asker onlar bizim için tabi ölcek diyo.!!!

Kafama 8 dikiş yedim,sabaha kadar 2 minibüs adam peşimde y..vşak oldu.
Karımdan özür dilettim ayağına getirtip,dikiş masralarımı ödettim.Postamı koydum

Günler sonra o kabile ilkelleri "abi bi isteğin var mı ? yenge hürtmetler" yaptılar !

Sırtlan sürüsü gibi bu yaratıklar tekken gölgesinden tırsar sürü halindeyken kaplan kesilirler.iliklerine kadar bilirim tanırım o dölübozukları.

Polis falan şikayetten bile saymıyor Şikayetçi misin diyo Evet'se cevabın tutanak mahkeme , 3-4 yıla da duruşma tarihin gelir ki sen unutmuşundur bile olayı..!

O da geldi başıma.. Lanet olsun böyle adalet anlayışına zaten...:ofk:

GokhanRS
15-02-2012, 21:39
2007'de başıma geldi eski eşimi iş çıkışı yaya olarak takip ediyor
bi mağara çıkartması mahalleye yakın bırakıyor peşini,
ama öyle laf atma falan değil ne kadar istiyosun kaça gelirsin benle, o derece !

Gece arabayla sokak sokak gezdim evime çok yakın yerde buldum pro-kro'yu
kadavraya çevirdim,200mt sürükledim bahçeye yığdım.

yarım saate abartısız 100 kılıçlı bıçaklı ilkel varlıklar doldu bahçeye,
ortalık karıştı,aşiretlermiş s..ktiğimin evlatları aşiretlerine s.kayım.

Asla geri basmadık abi-kardeş girdik,kandavasına bindirdiler olayı
yapmayanın ta a.. dedik.

Jandarma geldi münferit olay bu dedi,konuşun anlaşın .!!! :)
Aşo reisleri de komutanın yanında biz boşunamı doğutuyoz gebersin o.çocukları diyo kendi elemanları için.Asker onlar bizim için tabi ölcek diyo.!!!

Kafama 8 dikiş yedim,sabaha kadar 2 minibüs adam peşimde y..vşak oldu.
Karımdan özür dilettim ayağına getirtip,dikiş masralarımı ödettim.Postamı koydum

Günler sonra o kabile ilkelleri "abi bi isteğin var mı ? yenge hürtmetler" yaptılar !

Sırtlan sürüsü gibi bu yaratıklar tekken gölgesinden tırsar sürü halindeyken kaplan kesilirler.iliklerine kadar bilirim tanırım o dölübozukları.

Polis falan şikayetten bile saymıyor Şikayetçi misin diyo Evet'se cevabın tutanak mahkeme , 3-4 yıla da duruşma tarihin gelir ki sen unutmuşundur bile olayı..!

O da geldi başıma.. Lanet olsun böyle adalet anlayışına zaten...:ofk:

devlet büyüklerinden bir tanesinin eşiyle ilgili burda 1 cümle yaz. anında içeri tıkılırsın dayakta yersin resmi işkencede görürsün.

ama bizler karakola gittikmi tutanak tutulur göstermelik. sonra güle güle.

o yüzden kendi işimizi kendimiz halletmek zorunda kalıyoruz. ah bi denk gelebilsem içeri girmeyide göze alırım. yeminle alırım.

zaten bu yüzden çoğu olayları saklıyorlar eşlerimiz bizlerden, onlarda kendilerince haklı.

MehmetCanA.
15-02-2012, 21:46
devlet büyüklerinden bir tanesinin eşiyle ilgili burda 1 cümle yaz. anında içeri tıkılırsın dayakta yersin resmi işkencede görürsün.

o yüzden kendi işimizi kendimiz halletmek zorunda kalıyoruz. ah bi denk gelebilsem içeri girmeyide göze alırım. yeminle alırım.

zaten bu yüzden çoğu olayları saklıyorlar eşlerimiz bizlerden, onlarda kendilerince haklı.

İçeri girmeyi göze alırım diyosunda abi, Allah korusun sen içeri girdikten sonra kim sahip çıkıcak ablaya ? O zaman daha kötü eğil mi ? Birde böyle düşünmek lazım döverken bile. Sonuçta 1-2 tane değil o tip yavş*klar.

rebelh
15-02-2012, 21:48

abi yanında kesici delici bişi taşıma ben sırf bunun için basit bi muşta aldım yoksa sinir anında insan kendini kaybediyor..

en temizi yengeye biber gazı al onlar laf atarken sana ya da yakın birine haber versin siz yaklaşırkende aracın içine bol bol sıksın biber gazını

sonrası hayal gücünüze kalmış

MehmetCanA.
15-02-2012, 21:50
abi yanında kesici delici bişi taşıma ben sırf bunun için basit bi muşta aldım yoksa sinir anında insan kendini kaybediyor..

en temizi yengeye biber gazı al onlar laf atarken sana ya da yakın birine haber versin siz yaklaşırkende aracın içine bol bol sıksın biber gazını

sonrası hayal gücünüze kalmış

Aman dikkat abi, muşta taşımanın, kavgada kullanmanın falan çok sağlam cezası var.

rebelh
15-02-2012, 21:52
Aman dikkat abi, muşta taşımanın, kavgada kullanmanın falan çok sağlam cezası var.

silahla aynıymış cezası ama asayiş 2 kere yakaladı güvenlik için dedim bişi demedi

sinan-s
15-02-2012, 21:56
Vay şerefsizler vay..

GokhanRS
15-02-2012, 21:57
biber gazı bu saatten sonra kesin zaten. 2-3 tane birden alıcam

MehmetCanA.
15-02-2012, 21:57
silahla aynıymış cezası ama asayiş 2 kere yakaladı güvenlik için dedim bişi demedi

Bizim arkadaşın gözünün yaşına bakmadılar, güzel bi para cezası kitlemişler öyle dedi.Bide bildiğim kadarıyla sustalı çakının cezası silahla aynı diye biliyorum. Muşta elmacık kemiğini kırma ve kafatasını çatlatma vb işlevleri olduğu için çok problem çıkarıyolar diye biliyorum.

Ronin_
15-02-2012, 22:00
arkadaşımdan alıntıdır

^^^ulan o beğenmediğimiz ruhsuz ingilizler markette alışveriş yaparken veya cok kalabalık bir yerden geçerken bile sorry , please ağızlarından düşmüyor adamların bırak karıya kıza bakmalarını ki bizim ülkemiz hariç hemen hemen heryer artık böyle^^^

bu kadar bano yu asıcaksın arkadaşlar gözleriylemi baktı kör ediceksin

sol eliyle tacizmi etmeye calıştı çat kesiceksin
tecavüze mi girişti kesip ağzına vericeksin

bu abi bu ha bunları yaptımı idam ediceksin ya idam

bak bakalım ondan sonra 1 kere bile oluyo mu bu suçlar?

GokhanRS
15-02-2012, 22:01
şimdi bu millete sataşan laf atarak fantazilerini geliştiren şerefsizlere karşı sağlam bir fantazim var benimde.

kalın bir sopaya gidip kabartma yazı yazdırıcan 4 köşeli sopanın 4 tarafına ayrı ayrı yazdırıcam.

2 tarafına beğendinmi yazıcam diğer 2 tarafına haydarı yazısı olucak kabartma olarak

sağlam vurunca çıkan yazıları düşünün sırtında kaburgasında v.s

exca-
15-02-2012, 22:04
şimdi bu millete sataşan laf atarak fantazilerini geliştiren şerefsizlere karşı sağlam bir fantazim var benimde.

kalın bir sopaya gidip kabartma yazı yazdırıcan 4 köşeli sopanın 4 tarafına ayrı ayrı yazdırıcam.

2 tarafına beğendinmi yazıcam diğer 2 tarafına haydarı yazısı olucak kabartma olarak

sağlam vurunca çıkan yazıları düşünün sırtında kaburgasında v.s

bunu yapan insan tanıyorum cnc de baseball sopası işlemişti bu şekilde,büyük yazılar belli ediyo kendini vücutta..

MehmetCanA.
15-02-2012, 22:07
Güzel fikirmiş abi. Muşta fikride aklında olsun, legal değil ama ciddi manada adamın yüzünde ömür boyu kalıcak izler bırakıyorsun.

Kadyr
15-02-2012, 22:09
Musta polis cevirir sakat olablir.bendede beyzbol sopasi gibi el yapimi sopa var bi direksiyon kilit bir adet bicak boyle ibneler icin her arabaya laizm

MehmetCanA.
15-02-2012, 22:10
Bende öyle dedim zaten ama gerçekten böyle itlerin hakettiği şey o.

Mehmet Gazihan
15-02-2012, 22:11
Hala daha kavacık civarında nişanlımın kullandığı aracı arkadan sıkıştırıp iniş aşağı sert bi virajda sollıcam diye tamponun kösesine carpıp savrulmasına ardından duvara carpmasına sebep olan, üstüne kaçan.. o kangoo yu arıyorum.. bulamazsam kavacıkdaki bütün kangoları kullanılamaz hale getiricem.. oyle sinirliyim..

GokhanRS
15-02-2012, 22:13
seninki daha sakat bi olaymış geçmiş olsun

Kadyr
15-02-2012, 22:14
Sanada gecmis olsun umarim blursun.ama byle ipneler gezici kamera falan yokmuydu hic

rebelh
15-02-2012, 22:15
muştada dikkat etmek lazım yalnız allah neverdiyse vurursanız o yüz bi daa kendine gelmez çünkü muşta kemiği kırmaz parçalar

Mehmet Gazihan
15-02-2012, 22:16
seninki daha sakat bi olaymış geçmiş olsun

saol...

Bazen terketmek istiyorum bu şehri..

eminimki daha uzun yasıcam..

exca-
hafif ticariii... ah nası öfkeliyim bi tanesine nasıl,şuan mahkeme sürecindeyiz henüz ama elbet bitecek o mahkeme de..

MehmetCanA.
muştada dikkat etmek lazım yalnız allah neverdiyse vurursanız o yüz bi daa kendine gelmez çünkü muşta kemiği kırmaz parçalar

Aynen öyle. Ki yüze vurma taraftarı değilim, mideye yada karaciğere muştayla tek yumruk, kusturur o iti oraya.

MehmetCanA.
15-02-2012, 22:17
saol...

Bazen terketmek istiyorum bu şehri..

eminimki daha uzun yasıcam..

Geçmiş olsun abi. Bulursun inşallah.

GokhanRS
yakalayabildikce öldürmeden gereken dayağı ve dersi vericez. başka yapabilecek bişeyimiz yok. hatta bunlara simsiyah giyinip maskelerle dalıcaksın döt korkusundan iyice altlarına işicekler.

h.savas
abi en güzel çare yengeye biber gazı al o.ç.nun birisi sataştımı sıksın abi a...s... çocuğunun gözüne gözüne sonra bak bi daha sataşıyomu haysiyetlerini s*ktiklerim..:mad:
ben arabada kriko kolunu koltuğun altında taşıyorum belki bi p*ç le karşılaşırım diye...:icon_tup:

RSBurak
15-02-2012, 22:20
oyuncak el bombası alıcan bide biber gazını boşaltıcan arabanın içine sonra atıcan oyuncak bombayı :) ömür boyu kıza bakamazlar *** korkusundan suçta değil

MaXo
15-02-2012, 22:26
Aslında bu ülkeye irandaki idam kanun sistemi gelmeli bence bak bakalım toplumda adilik hainlik yapanları asacaksın sonra ne oluyor

rebelh
15-02-2012, 22:27
yakalayabildikce öldürmeden gereken dayağı ve dersi vericez. başka yapabilecek bişeyimiz yok. hatta bunlara simsiyah giyinip maskelerle dalıcaksın döt korkusundan iyice altlarına işicekler.

abi sen kim olduğunu bulursan yaz buraya toplanalım bi gece sağlam bi dayak atıp fotolayalım

rebelh
15-02-2012, 22:28
Aynen öyle. Ki yüze vurma taraftarı değilim, mideye yada karaciğere muştayla tek yumruk, kusturur o iti oraya.

görünen bi yere vur organlar daa sıkıntı iç kanama olurda kişide farketmezse sonuç ölüm olur en temizi kaşını yarıcak şekilde koymak yoksa çene ve elmacık kemiği dayanamayabilir muştaya yada dişlerini dökücen

MehmetCanA.
15-02-2012, 22:31
Baya fantazi kurguladık :D Allah mecbur bırakmasın öyle şeylere ya :)

Emre Aktaş
15-02-2012, 22:36
Aklı Fikri Bacak Arasından Başka birşey olmıyan şerefsizlerrrr. Bu konu çoğumuzun yakındığı bir durum. Herhangi bi bayanla gözgöze geldiği Anda bana iş atıyo düşüncesine kapılır bunlar... Psikolojileri Bozuk Beynini Söküp Almak Lazım

GokhanRS
15-02-2012, 22:44
Aklı Fikri Bacak Arasından Başka birşey olmıyan şerefsizlerrrr. Bu konu çoğumuzun yakındığı bir durum. Herhangi bi bayanla gözgöze geldiği Anda bana iş atıyo düşüncesine kapılır bunlar... Psikolojileri Bozuk Beynini Söküp Almak Lazım

ben onlara haltech montaj edip dr ecuya göndericem onları. kişiye özel ayar yaparsa onlara belki düzelirler.

FB10ur
16-02-2012, 19:21
ben zaten bu laf atan zihniyeti hiç bir zaman anlamadım arkadaş ya bu nasıl karaktersizliktir sizin ananız bacınız yokmu arkadaş kardeşim sıkma canını diycem ama tatsız bir durum ama allahından bulurlar merak etme..

HaKo
16-02-2012, 19:49
bulursan haberimiz olsun bizde stres atalım mk çocuklarının üstünde