PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : polüretan döküm makinesi !!!!

white light
15-02-2012, 22:51
arkadaslar allah utandırmazsa yeni bir işe atıldım belkı aranızda vardır işi kısaca bahsedeyım polüretan denınen maddeden mobilya ayakları ve masa ayaklarının dokumune basladım ama su an ıcın elle dokmekteyım bunun makınesını arıyorum bu makıne hakkında bılgısı olan ve ya bu makıneyle ugrasan varsa aranızda bazı soracaklarım bılgılerınızı esırgemezsenız benı cok mutlu edersınız sımdıden tesekkurler

mmustu
15-02-2012, 22:52
hayırdır başkan bu nerden çıktı benim hanıma sorayım sabah yazarım detaylı o anlar bu işlerden makinalardan

white light
15-02-2012, 23:03
saol mustu yenı bır ıs kurduk hayırlıysa bındık bır alamete gıdıyoz ıste beklıyom haberını yengeye hurmetler

otto24
16-02-2012, 09:17
nuh teknoloji
aynı zamanda türkiyedeki ilk yerli poliüretan firması

DENON
16-02-2012, 09:24
benım kalıplarını ürettiğim bir firma var nese kimya adında , onların makınalarını sahiplerinden birinin makına mühendisi olması itibari ile birlikte ürettik şu anda sorunsuz sıkıntısız çalışıyor makineler , sizde satın almak yerine bir firmaya ürettirirsenız yarı yarıya makina maliyetinden kurtulursunuz

bahsettiğim firmanın çalıştığı firmalar
tofaş
otosan
ranault
vs...

onursumer
16-02-2012, 10:15
bizde isteğe ozel makine imalatı yapıyoruz isterseniz biraz daha detay ulaştırabilirseniz bana babamla goruşup maliyeti konusunda fikir alabilirim ?

recky
16-02-2012, 10:20
Allah bol kazanc versin Hayırlı olsun

white light
16-02-2012, 20:07
saolun arkadaslar asıl sorunum bu makıneyı kullanan bırınden detaylı bılgı almak ve calısırken ıncelemek eger bu ımkanı saglayacak bırı varsa cok makbule gecer