PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çevirmede Yaptığınız Muhabbetler/Bahaneler

BaybuRtlu69
21-02-2012, 00:15
İyi geceler TT Ailesi

Aracınızla, Çevirmeye yakalanınca ne gibi bahanelerle yırtmaya çalışıyorsunuz ?

Ehliyetsiz yakalanınca, eksozla, cam filmiyle vs. bu gibi şeyler olunca ne gibi geçerli sebepleriniz oluyor ve cezadan ne gibi bahaneler bizi kurtarır :)

63owen63
21-02-2012, 00:17
gerçekten yaşanmış mıdır ? bilmiyorum, ama şöyle birşey de var.

radara yakalanan birisi ruhsatın arasına para koyup polise uzatır.

-mustafa nın selamı var.

-ooo özlemişim mustafayı. başka resmi yok mu ?

OnurÖzden
21-02-2012, 00:17
buna benzer bir konu vardı: http://www.techturkey.com/forum/sohbet/42386-en-cilgin-plis-diyaloglarii.html

cix boy
21-02-2012, 00:20
valla geçen gün polise makas attım ama trafik polisi değildi :) peşime yattı ışıklarda durdurdu yakam yapıştı dedim napıyon memur bey annem dükanda rahatsızlaştı acil dükana gitmem lazım diye o yüzden hızlı gidiyom dedim ama yemedi yedik 154 tl cik :)

By_HaNNibaLL
21-02-2012, 00:21
Ben bursadan cıktım akhisara gidiyorum baktim cevirme var ilerde biraz yaklaştim polisler gitmiş ama turuncu dubalar yolda duruyo öğlen saati yolda bomboş can sıkıntısı daldim dubalara slalom yapiyom aralarinda polislerde ağaçtan görünmüyormuş :D :D cevirdiler benim durdum selaminaleyküm dedi polislerin 2side geldi olum sen manyakmisin dedi dedim lastikleri yeni aldimda onlari deniyordum biri güldü dedi evraklari getirde bi bakalim bakalim durum nasilmiş diye sorgulatti 0 ceza puani app var dedi film var dedi sökerim amirim problem değil böyle aldim ben bu arabayi sınava gidiyorum öğrenci kimliğimi gösterdim hadi git düzgün git ama dediler saldilar :D

timucintt
21-02-2012, 00:22
90 modelemi kaldınız diyorum herzaman... hemen kıllanıyorlar...

erdem325
21-02-2012, 00:24
polislerle zaruri seyler haric hic diyaloga girmesemde her durdurduklarinda (mercedes le) kac model bu, na kadar yakiyo, ooo dizelmis, parcalari pahalimi bunun, herseyini bulabiliyormusun, kac senedir sizde, bunlarin piyasasi ne vs vs..
biktim artik ulan ben sizi aydinlatma memurumuyum ..!

Mr.K
21-02-2012, 00:28
Valla birkere sadece durduruldum egzozdan vakti zamanında ondada haram ederek ayrıldım zaten.Bahane sunmamıştım bile :D direk ruhsat arası :hehe: :D onun harici herşeyim genelde tamdır araçta ,kemerimi vs de takarım gunduz gozune farlarımda hep acıktır yatabıldıgım kadar çirkefe yatarım yalan yok :) Radar vs olunca bahanesi zaten yok.. :)

S.Özeren
21-02-2012, 00:30
valla geçen gün polise makas attım ama trafik polisi değildi :) peşime yattı ışıklarda durdurdu yakam yapıştı dedim napıyon memur bey annem dükanda rahatsızlaştı acil dükana gitmem lazım diye o yüzden hızlı gidiyom dedim ama yemedi yedik 154 tl cik :)

benzeri başıma geldi eski aracımla yalnız fark ben polise patlıyodum :D 20 metre fren izi bıraktım çektirdi sağa napıyosun diye dedim annem rahatsız ona yetişmem lazım yemezler dedi bağlıcam dedi al napıyosan yap ben gidiyorum senle uğraşamam acelem var dedim

şimdi gelsem senle kesin bişeyi yoktur falan dedi dedim gel öleyse blöf'ünü gördüm yani :D hıı tamam hadi git madem dedi gittim bahaneydi tabi :D

BaybuRtlu69
21-02-2012, 00:31
Bende yazıyım, konuyu açan kişi olarak..

Geçen yaz, Kartal sahil yolunda dokuz palmiyelerin orada Radara girdim, bir anlık dalgınlık işte pazar sabahı kız arkdaşımla pendike doğru gidiyordum, 110 km. ye kadar filan çıkmışım işte, bi baktım ilerde çevirme vaar.

Tabi ehliyet yok, dedim sıçtık.. bi an dursam mı durmasam mı diye düşündüm, durmasam ilerde bi ışıklar vardı ordan girip kaçardım cezadanda yırtardım ama biz duralım dedik..

Geldi yanıma, ehliyet ruhsat falan işte, indim arabadan. dedi radara yakalanmışssın.

Gözümü korkutmaya çalışıyor, arabayı bağlıcaz, mahkeme vs... ben tabi arada yapıştırıyorum bulalım bi yolunu, ilk defa aldım zaten evim arka sokakta aracı yıkatmaya gidiyordum falan filan tabi yemedi, trafikten kurtulmak çok zor. bide radara girmişiz plaka çıkmış..

paşa paşa 120 tl filan gittim ertsi gün ödedim.. yemedi hiç bi bahane :)

svtec
21-02-2012, 00:32
bugun fena muhabbet oldu :) benzin bitti elimde bidon benzinliğe aynen .. pompacı ve gurubu :D yok veremeyiz yok yasak git kağıt al vb. şeyler zırvadılar... agrasifimmm kompleskliyimmm yaptım atarımı sinir küpü karakola... böyle böyle kağıt lazım benzin alcam felan.. dedim ne oldu ne bu sinir dediler :D
7-8 polis bir arada

ben:
-pompacıyı az kaldı öldürcektim sinir etti beni abii yaa

polis:
-adam vurmak kolaymı lan öle vururum sıkarım bişi yapamazsın.. sinir yapma sıkma kolay mı öle

ben:

-kolay tabi 3 tane leşim var.. gerekirse 4 olur dedim :D

hepsi bana bakıyor o an :D :D

polis
-gbt temiz olum nediyon sen... şaşkın ama alaycı bakış.. :D

ben

- kafamdaki bereyi çıkardım ve 15 dikişlik uzun izi göstererek .. :D mermi sıyırdı burayı doğu beyazıtta vurduğumda oldu vurulduğumda sen rahat ol ... fiş için saol hayırlı görevler :D arkamdan şaşkın ve aciz bakışlar.. ve sessizce iyi akşmlar... :D :D

BaybuRtlu69
21-02-2012, 00:35
gerçekten yaşanmış mıdır ? bilmiyorum, ama şöyle birşey de var.

radara yakalanan birisi ruhsatın arasına para koyup polise uzatır.

-mustafa nın selamı var.

-ooo özlemişim mustafayı. başka resmi yok mu ?

Ruhsatın arasına konulan paraya, polisin hiç sert tepki ile cevap verdiği oldu mu ya ? kabul etmeyip, daha başka işlemler yaptğı filan ?

AEAlmas
21-02-2012, 00:37
Araba neden cufluyor diye 4 defa sordu en sonunda gaza bastirdikca zevk e geliyor dedim :)

m. ali öz
21-02-2012, 00:41
bu plaka neden mühürlü dedi (fransız tip app plakaya)

Antalya emniyet müdürü dayım dedim.

başka hiçbi yerde mühür vurmazlar buna dedi.

evet arabayı alınca hediye etmişti dedim.

o gün bugündür bulunduğum ildeki hiçbir polis hiçbir hareketime karışmıyor.

hatta laf yayılmış müdürün yeğeni diye :D arkadaşlarım bile duymuş.

CTG
21-02-2012, 00:45
Benim 2 senede 1 defa polisle diyalogum oldu onda da cezayi yedim :) Nisantasi trafigine girmemek icin Harbiye'den U dondum, ilk isiklarda cart diye cevirdi. Genc bi cocuktu, trafige girmeyerek Nisantasini rahatlattim yine de ceza kesicek misin dedim, kamera var yoksa cevirmezdim dedi basti 60 kusur lirayi (yaklasik 5 arabaydik :D)

Ertekin
21-02-2012, 00:54
Ben mümkün olduğunca güler yüzlü ve masum u oynuyorum genelde kıyamıyorlar.

Berk7767
21-02-2012, 01:24
bir arkadaşın başına gelmişti polis ilkten gıcık gitmiş biraz sonra filmden falan baglıcaz demişler

polis: o film ne içerisi hiç görünmüyor

arkadaşım:harbimi iyi tam istedigim gibi olmuş:D

sonra direk ceza tabi ilk anlattıgında baya gülmüştüm:D:D

M_PROJECT
21-02-2012, 01:31
buna benzer bir konu vardı: http://www.techturkey.com/forum/sohbet/42386-en-cilgin-plis-diyaloglarii.html

burdan devam edin