PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : corvette sorgusu

agresive
02-03-2012, 21:47
merhabalar izmirdeki satılık villamız için istanbuldan 2001 model corvette'le takas istenildi aracın değeri 75.000TL dedi araç sahibi geri kalan meblayıda nakit olarak öderim diye bir teklif sundu biz daha önce böyle bir takas işi yapmadığımız için ve amerikan arabalarından anlayamadığımız için sizlerin bilgilerinizi almak istiyorum öncelikle araç hakkındaki tek bilgimiz modeli ve sahibinin verdiği fiyatı sizlere sormak istediğim böyle bir araçla takasa girmek sizce mantıklımı ? takas yaparsak eyer bu aracı çabuk elimizden çıkartabilirmiyiz?

d16y4
02-03-2012, 21:51
o iş oyle olmaz. galeriye gidersin kaç para verdi 50 bin sende alacaksın 55 bine işin gerçeği budur

ProdriveSTI
02-03-2012, 21:51
şahsi fikrim,ev'le arabayı takas yapmam,evi kiraya verseniz küçükte olsa bi geliriniz olucak,corvette'i alsanız yıllık vergisiydi,benziniydi filan başınızı ağrıtabilir,ben olsam girmezdim.hani maddi durumunuz nasıl bilmiyorum ama siz bilirsiniz yine de.

agresive
02-03-2012, 21:59
o iş oyle olmaz. galeriye gidersin kaç para verdi 50 bin sende alacaksın 55 bine işin gerçeği budur

söylediğiniz çok mantıklı ama işte araç istanbulda biz izmirde olunca biraz saçma oluyor boşunada istanbul'a gitmek veya istanbuldaki alıcınında izmire gelmeside hoş olmaz

şahsi fikrim,ev'le arabayı takas yapmam,evi kiraya verseniz küçükte olsa bi geliriniz olucak,corvette'i alsanız yıllık vergisiydi,benziniydi filan başınızı ağrıtabilir,ben olsam girmezdim.hani maddi durumunuz nasıl bilmiyorum ama siz bilirsiniz yine de.

şöyle söyleyim ev daha bitmiş durumda değil kabası vs tamam fakat iç dekorasyonu kaldı bizde satmaya karar verdik benimde asıl sormak isteğim aslında takası yaparsak biz bu aracı elimizden kolay ve söylenilen değerde çıkartabilirmiyiz?

Ferhat_V
02-03-2012, 21:59
corvetteyi kolay satamazsın satmak isterken ya fiyatı düşersin yada çok şanslı olursan satılır..yapılacak iş değil bence ama maddi durumuda bilemem belki 4 evin vardır 2 3 de araban vardır 1 spor arabam olsun diye takas edersin keyif için..

hakotech
02-03-2012, 22:02
merhabalar izmirdeki satılık villamız için istanbuldan 2001 model corvette'le takas istenildi aracın değeri 75.000TL dedi araç sahibi geri kalan meblayıda nakit olarak öderim diye bir teklif sundu biz daha önce böyle bir takas işi yapmadığımız için ve amerikan arabalarından anlayamadığımız için sizlerin bilgilerinizi almak istiyorum öncelikle araç hakkındaki tek bilgimiz modeli ve sahibinin verdiği fiyatı sizlere sormak istediğim böyle bir araçla takasa girmek sizce mantıklımı ? takas yaparsak eyer bu aracı çabuk elimizden çıkartabilirmiyiz?

şimdi tabiki öle 2001 arabam var gel takas edelim diyerek ticaret yapılmaz..2001 senelı corvette c5 cok az sayıda ülkeye giriş yapmıştır..temiz ise pazarlıkla alınabilir..amerıkan arabaları sıkıntısız sorunusz makinalardır... hangi araç olduğunu öğrenirseniz satılıkta linki falan varsa size yardımcı olabilirim..

neredeyse hepsinin durumu hakkında malumatım vardır,siz aracın detaylarını öğrenin burdan yazın,ben size elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışayım..Aracın sarı olma ihtimali nedir?

agresive
02-03-2012, 22:06
valla okadar evim arabam olsa villayı tamamlar keyfini çıkarmak daha mantıklı olurdu =) demekki mantıklı olanı nakit :D

agresive
02-03-2012, 22:11
şimdi tabiki öle 2001 arabam var gel takas edelim diyerek ticaret yapılmaz..2001 senelı corvette c5 cok az sayıda ülkeye giriş yapmıştır..temiz ise pazarlıkla alınabilir..amerıkan arabaları sıkıntısız sorunusz makinalardır... hangi araç olduğunu öğrenirseniz satılıkta linki falan varsa size yardımcı olabilirim..

neredeyse hepsinin durumu hakkında malumatım vardır,siz aracın detaylarını öğrenin burdan yazın,ben size elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışayım..Aracın sarı olma ihtimali nedir?

öncelikle çok teşekkür ederim ilginiz için valla aracın inanın rengini bile bilmiyoruz sahibinden de baktım 2000 var 2001 yok oda bizi düşündürdü çok aslında çünkü nakit ihtiyacı var o aracın bize değerinde nakit olarak geri dönmesi gerekiyor bakalım aile büyüklerinin son kararı olumlu olursa ben alıcıyı arar aracın rengini falan öğrenip size bilgi veririm tekrar çok teşekkür ederim

c20let
02-03-2012, 22:14
Galericilerle görüşüp araç 10 liraya galerici alıyorsa 12'ye ev takasında sayılıp galericiye satılıp kar bile edilebilir.

zekky
02-03-2012, 22:14
öncelikle çok teşekkür ederim ilginiz için valla aracın inanın rengini bile bilmiyoruz sahibinden de baktım 2000 var 2001 yok oda bizi düşündürdü çok aslında çünkü nakit ihtiyacı var o aracın bize değerinde nakit olarak geri dönmesi gerekiyor bakalım aile büyüklerinin son kararı olumlu olursa ben alıcıyı arar aracın rengini falan öğrenip size bilgi veririm tekrar çok teşekkür ederim

Corvette konusunda Hakan abi ne diyorsa odur.
Ancak o fiyatlara çabuk satmanız birazcık zor olur..

_driver_
02-03-2012, 22:18
sitede yardımcı olacak arkadas varken bence arac sahibini arayıp plaka varsa ilan linki vs. gibi bilgilerini alırsanız kararınız daha kolay netleşebilir

BaybuRtlu69
02-03-2012, 22:22
Corvette yi alıp biraz tadını çıkarp, satılık ilanını koyup belki 2 - 3 hafta içerisinde satarsanız, yada bi galeriye götürüp verirsiniz.. zarar etmezsiniz ama, meraklısı çok var bu gibi araçların..

75 e aracı sayıyorsa, siz alın.. 80 e de siz satın :)

Hayırlısı olsun

Fatih_
02-03-2012, 22:29
Ben sizin yerinizde olsam kabul ederdim.
hem öyle bir aracın tadına bakmış olursunuz..

ama gaza gelip aracı pert etme ihtimali varsa gerek yok :D

en kötü galeriye verirsiniz satılır illaki..

Dünyaya birkere geliyoruz imkan varken herşeyin tadına bakmak lazım :D

agresive
02-03-2012, 22:30
valla bizde çok kararsız kaldık ama işte yabancıyız çok amerikan araçlarına birde bizim istediğimiz 90 bin tl arada çok az bir nakit geçicek elimize ve zarar etmemiz gerekiyor o yüzden sıkıntılıyız yani büyük ihtimalle bizimkilerde olumlu yaklaşmıyacaklar ilginiz için ve yorumda bulunan yardım eden herkeze çok teşekkür ederim

hakotech
02-03-2012, 22:32

size şöle sölıym ozaman gecen hafta bır tanıdıgımıza 85 bın tl'ye 2000 model 30 bın mılde tertemız bır c5 aldık..varın sız hesap edin..

bu arabanın temizi çok degerlıdır..heleki 2001 model olunca daha bı degerlı oluyo..siz bana aracın özelliklerini plakasını yada 1 resmi varsa onu gönderin,ben seceresini çıkarayım size..siz aracın sahibi beyfendiden saydıklarımı isteyin gerisini bana bırakın :)

bide şöyle bir bilgi sunmak istiyorum..süper sport cars araçlarda en hızlı satışı olan araç corvettedir..temiz ise bu sezonda 1-2 ay bile durmaz.. :)keza suan alınacak araç yok piyasada ve benım bıldıgım sırf 3-4 kişi deli gibi c5 vette arıyo..

agresive
02-03-2012, 22:34
Ben sizin yerinizde olsam kabul ederdim.
hem öyle bir aracın tadına bakmış olursunuz..

ama gaza gelip aracı pert etme ihtimali varsa gerek yok :D

en kötü galeriye verirsiniz satılır illaki..

Dünyaya birkere geliyoruz imkan varken herşeyin tadına bakmak lazım :D

valla bana kalsa atlıcam balıklama ama işte işin içinde aile olunca ***** yoksa corvettle iki piyasa yapmak çoğu gencin hayali :D

hakotech
02-03-2012, 22:38
Corvette konusunda Hakan abi ne diyorsa odur.
Ancak o fiyatlara çabuk satmanız birazcık zor olur..

eyvallah kardeşim,estafurullah,bildiğim kadarı ile sadece :) :)

agresive
02-03-2012, 22:44
size şöle sölıym ozaman gecen hafta bır tanıdıgımıza 85 bın tl'ye 2000 model 30 bın mılde tertemız bır c5 aldık..varın sız hesap edin..

bu arabanın temizi çok degerlıdır..heleki 2001 model olunca daha bı degerlı oluyo..siz bana aracın özelliklerini plakasını yada 1 resmi varsa onu gönderin,ben seceresini çıkarayım size..siz aracın sahibi beyfendiden saydıklarımı isteyin gerisini bana bırakın :)

bide şöyle bir bilgi sunmak istiyorum..süper sport cars araçlarda en hızlı satışı olan araç corvettedir..temiz ise bu sezonda 1-2 ay bile durmaz.. :)keza suan alınacak araç yok piyasada ve benım bıldıgım sırf 3-4 kişi deli gibi c5 vette arıyo..

şimdi abimle görüştüm telefonda alıcıyla abim konuştu yarın alıcıyı arayıp fotoğrafını plakasını falan istiyicek benim mail adresime göndericek bende sizinle paylaşıcam tekrar çok teşekkür ederim yardımınız için çok sağolun

hakotech
02-03-2012, 22:50
şimdi abimle görüştüm telefonda alıcıyla abim konuştu yarın alıcıyı arayıp fotoğrafını plakasını falan istiyicek benim mail adresime göndericek bende sizinle paylaşıcam tekrar çok teşekkür ederim yardımınız için çok sağolun

estafurullah elimden bişey gelirse seve seve yardımcı olmaya çalışırım..sızden haber bekliyorum o halde :)

asot
02-03-2012, 22:55
o aracın vergisi ne olacak? yattıgı yerde eve komple alçı sıva yaptırmak gibi para yiyecek :)

kesinlikle bulaşma.

hakotech
02-03-2012, 22:59
o aracın vergisi ne olacak? yattıgı yerde eve komple alçı sıva yaptırmak gibi para yiyecek :)

kesinlikle bulaşma.

senelik 2421 tl :) 6 aylık 1210 tl yani :)

agresive
02-03-2012, 23:00
valla oyüzden alır almaz en az iki ay içinde aracı elimizden çıkartmak istiyoruz bu yüzden sizlere danıştım ki gerçe böyle bir aracın alım satımına ne kadar para gider onuda bilmiyorum

hakotech
02-03-2012, 23:04
valla oyüzden alır almaz en az iki ay içinde aracı elimizden çıkartmak istiyoruz bu yüzden sizlere danıştım ki gerçe böyle bir aracın alım satımına ne kadar para gider onuda bilmiyorum

plaka degısımı ıstersen 135 tl,istemessen 70 tl :D sadece noter masrafın olucak :D

asot
02-03-2012, 23:06
senelik 2421 tl :) 6 aylık 1210 tl yani :)

aracın yaşının eski olduğuna şükretmek böyle bir şey olsa gerek. :)

agresive
02-03-2012, 23:16
plaka degısımı ıstersen 135 tl,istemessen 70 tl :D sadece noter masrafın olucak :D

valla abicim izmir piyasasıyla istanbul piyasasıda belli sonuçta ki aracın durumu da belli değil bu birazda şans işi temiz olsada 1 haftada da satılır 10 ayda da satılır ki vergileri duyunca baya riski olduğunu düşündü bizimkiler ben tekrar yardımlarınız için çok teşekkür ederim çok sağolun

hakotech
02-03-2012, 23:18
valla abicim izmir piyasasıyla istanbul piyasasıda belli sonuçta ki aracın durumu da belli değil bu birazda şans işi temiz olsada 1 haftada da satılır 10 ayda da satılır ki vergileri duyunca baya riski olduğunu düşündü bizimkiler ben tekrar yardımlarınız için çok teşekkür ederim çok sağolun

estafurullah kardeşim,hayırlısı olsun..çıkarlarını gözetmek zorundasın tabiki..tamam araç albenili ama işine yaramıyosa kesinlikle girme zaten o işe :) buyuklerın ellerınden öperim en dogrusunu onlar bilir,saygılar sunarım :)

agresive
02-03-2012, 23:42
abicim kusura bakma siteye giremedim geç de olsa yinede çok teşekkür ederim çok sağ olun yardımlarınız için

ümitech
02-03-2012, 23:48
çok mantıklı değil gibi o paralara...hemen satılan arac değil.ama bir bakarsınız 1 haftada satarsınız birazda nasip kısmet meselesi.tek olay fiyatı olabildiğince dipte tutmanızdır.kolay gelsin.hayırlı ticaretler.