PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmw yedek anahtar yardım

cem36
12-03-2012, 21:09
Kart anahtarım omrunu doldurmus olsa gerek aracım uzaktan acılıyor fakat kıtlenmıyor, kartı taktıgımda arac sarj ettıgı ıcın sıkıntı yok.
Yenı bır yedek anahtar yaptırıcam, daha evvel yaptırdıgınız guvenılır tavsıye edıcegınız bır yer varmı servıs harıcınde ? Ortalama fıyatlarınıda soylersenız ona gore bosuna ugrasmadan borusanda yaptırıyım anahtarı.

Fatih Kavak
12-03-2012, 21:26
Bro kartal sanayide anahtarcı bir tanıdık var fiyat konusunda yardımcı olur.

EM-RE
12-03-2012, 21:31
way akü arkadaş o özelliktemi var senın arabada... :)

cem36
12-03-2012, 21:58
ver e92 nın anahtarlarından birini kodlattırıyım hemen :P

wrcsinan
30-11-2012, 21:12
Kart anahtarım omrunu doldurmus olsa gerek aracım uzaktan acılıyor fakat kıtlenmıyor, kartı taktıgımda arac sarj ettıgı ıcın sıkıntı yok.
Yenı bır yedek anahtar yaptırıcam, daha evvel yaptırdıgınız guvenılır tavsıye edıcegınız bır yer varmı servıs harıcınde ? Ortalama fıyatlarınıda soylersenız ona gore bosuna ugrasmadan borusanda yaptırıyım anahtarı.

aynı sorun bendede var araç uzaktan açılıyor ancak kilitlenmiyor. kilitleme tuşuna 30-40 kere falan basınca algılıyor. uğraşmak istemiyorsam anahtarla kilitliyorum.

konuyu takip

cem36
30-11-2012, 21:30
konu çoktan çözümlendi de yinede yazıyım,
anahtarımın kitleme tuşu içten kopmuştu, anahtarcıda anahtar ortadan kesildi (kart anahtar açılmıyor) temassızlık eden yer onarıldı tekrar yapıştırıldı sonra bırdaha sorun yaşamamıştım

lnd_samet
30-11-2012, 21:33
ömür dolma diye bir şey yok arkadaşlar.temassızlık olabilir.en fazla yeniden tanıtılması gerekebilir.

wrcsinan
01-12-2012, 09:20
konu çoktan çözümlendi de yinede yazıyım,
anahtarımın kitleme tuşu içten kopmuştu, anahtarcıda anahtar ortadan kesildi (kart anahtar açılmıyor) temassızlık eden yer onarıldı tekrar yapıştırıldı sonra bırdaha sorun yaşamamıştım

Ne kadara mal oldu nerde yaptirdiniz ?