PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En APTAL sorular?

NOSman
19-01-2008, 20:17
OKUYACAKLARINIZ MAHKEMELERDE AVUKATLAR TARAFINDAN SORULMUŞ SORULARDAN DERLENMİŞTİR. ANCAK BİZİM AVUKATLARIMIZ HİÇ ALINMASIN, ÇÜNKÜ BU SORULAR AMERİKAN MAHKEMELERİNDE SORULMUŞ SORULARDIR. BİZ SADECE TÜRKÇEYE ÇEVİRDİK. ALINTIDIR:)

http://galeri.internethaber.com/gallery.php?id=345

:D

Berkan
19-01-2008, 20:22
:hahaha::hahaha:

yok artık

Ferhat_V
19-01-2008, 20:24
yuh yani :D:D

yiit
19-01-2008, 20:47
ahhaahha • • SORU: "BAY M., GEÇEN YAZ KUSURSUZ BİR BALAYINA ÇIKTINIZ, DEĞİL Mİ?" • CEVAP: "EVET, AVRUPA'YA..." SORU: "EŞİNİZ DE SİZİNLE GELDİ Mİ?"
yok dedemle cıktım bunlar ne ya wtf

OnurS
19-01-2008, 20:56
Ahahahha süpeeeeer

FRG
19-01-2008, 21:07
çok ilginc gerçekten
:)

Onu-R
19-01-2008, 21:49
Valla hukuk fakültesi öğrencisiyim ama bişey diyemiyorum, bunlarda jüri sistemi olduğu için işler karışık..

Olayı tam hatırlayamıyorum ama, kanımca; müvekkilin, eşini öldürdüğü şüphesi var, avukat da dünyanın sağlam avukatlarından biri ve jüriye "10 saniye içinde müvekkilimin eşi kapıdan girecek" şeklinde bişey söylüyo, jüri üyelerinden çıt çıkmıyo ve hepsi dönüp kapıya bakıyolar, biraz geçtikten sonra e hani gelen yok dediklerinde avukat da "öldüğüne inanmıyorsunuz ki hepiniz kapıya baktınız, içinizden biri bile böyle birşey olamaz çünkü o öldü tarzında bişey de söylemedi diyo, yani şüphenin ne kadar az olduğunu vurguluyo ve şüpheden sanık yararlanır ilkesi çerçevesinde müvekkil serbest kalıyo falan :)

Eriador
20-01-2008, 06:15
ahaha süperler ya sabah sabah güne gzl başladım saollasın :)

Tokyo Drift
20-01-2008, 13:36
şüpheli kişiyi tarif edermisiniz? orta boylarda sakallı bir adamdı.peki erkekmiydi kadınmı demiş yuh artık:D:D

PROMINENT
20-01-2008, 14:20
%100 doğru olduğunada inanırım bunun :)

Şahan
20-01-2008, 15:19
Valla hukuk fakültesi öğrencisiyim ama bişey diyemiyorum, bunlarda jüri sistemi olduğu için işler karışık..

Olayı tam hatırlayamıyorum ama, kanımca; müvekkilin, eşini öldürdüğü şüphesi var, avukat da dünyanın sağlam avukatlarından biri ve jüriye "10 saniye içinde müvekkilimin eşi kapıdan girecek" şeklinde bişey söylüyo, jüri üyelerinden çıt çıkmıyo ve hepsi dönüp kapıya bakıyolar, biraz geçtikten sonra e hani gelen yok dediklerinde avukat da "öldüğüne inanmıyorsunuz ki hepiniz kapıya baktınız, içinizden biri bile böyle birşey olamaz çünkü o öldü tarzında bişey de söylemedi diyo, yani şüphenin ne kadar az olduğunu vurguluyo ve şüpheden sanık yararlanır ilkesi çerçevesinde müvekkil serbest kalıyo falan :)

bunda bi eksik yer var, olayda sanık mahkum oluyor çünkü kapıya bakmayan tek kişi o :)

meta-R
20-01-2008, 19:07
süpermiş yaa :)