PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pert Aracım Hatasız diye satılıyor..

dirk
18-03-2012, 04:04
Audi TT 1.8 T Quattro 2005 Model 62.500 TL Galeriden satılık ikinci el Gri renk - 78009246 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-hatasiz-boyasiz-275-hp-lik-quattro-tt-78009246/detay)

2011 Yılında pert ettiğim aracım :) bugun sahibinden.com'da hatasız boyasız şeklinde ilan acılmış Satılıyor.. Aramızda bu aracı almayı düşünen cıkabilir .. Benim Olduğunu bilmesem ben bile alırdım. Cokk temizdi fotolara bakınca özlediğimi anladım :(

h.guroglu
18-03-2012, 07:03
sizin pert ettiğiniz araç olduğu kanısına nerden vardınız plaka fln değişmedimi

Mikrop_Ali
18-03-2012, 07:05
sizin pert ettiğiniz araç olduğu kanısına nerden vardınız plaka fln değişmedimi

rüyasında görmüş konu açmış.

VWci
18-03-2012, 07:34
Bu aracın plakası rmc idi yanlış hatırlamıyorsam, arka lastik kopuk, aks dif aşağıda yan yatar şekilde Aydoğanların önünde duruyordu....

Satıcı arkadaşlar aynen hatasız diye satıyorlar.... İlginc...

Bu arada Dirk sana geçmiş olsun.

Tunç
18-03-2012, 07:49
zaten 62*500 etmez :D yenı kasa vvar o paralara

AhmetYılmaz
18-03-2012, 08:09
Cok var boyle.

JapanVsGermany
18-03-2012, 08:43
Bu arabayi egzantriksiz beyinsiz vtec geciyodu :)
Bu lanet araba yuzunden turbo vtec alamadim Pertten gelecek olan parayi beklemekten. Bir daha hem parayi cok gec weren kasko firmasina, hem de pert araci boyle satmaya calisan adama...

Chatin
18-03-2012, 08:47
nick vermeyeyim ama burada sahibinden'de çalışan üye var. müdahale eder sanırım. veya şikayet edin. milletin parasına yazık eğer öyle ise.

mechanic
18-03-2012, 08:52
15 veririm :D

golfcu0101
18-03-2012, 09:02
fiyat olarak uçmuşlar:D

bLackModeL
18-03-2012, 09:15
yazık yaa bu turkıye nereye gıdıyoo bu ogrendıgım bılgıler benım ıcın artık araba alıp satmaktanda soguttu yazık

erhanarici18
18-03-2012, 09:34
allah bizi galericilerin gazabından korusun

Maxi
18-03-2012, 09:48
pert bir araç plakasından tramer sorgulaması yapınca çıkmıyormu ?
plakası değişse bile pert kaydı devam etmezmi?

oldu, plakayı değiş arabayı sıfır diye sat?
öyle bir açık olduğunu düşünmek bile istemem

Kadyr
18-03-2012, 09:54
ne taraftan pert olmuştu yalnız düzgün toplanmış sanki burdan bakınca öyle duruyor

mstpower
18-03-2012, 09:57
bayagı guzel duruyor

onursumer
18-03-2012, 10:11

sanırım bunla ilgili başvuru yapılmazsa plakada kalıyor

2012 model araca eski plaka takıldığında 2006 da kazası gozukebiliyor diye biliyorum

sefayzJ11
18-03-2012, 10:14

bunu bende merak ediyorum ??

34btr1907
18-03-2012, 10:34

kaskodan yapıldıysa şasi noyuda tramere giriyorlar pert değil harhangi bi işlemde olsa görünüyor ,kaçması imkansız dıye biliyorum plaka değişsede

SieRRa
18-03-2012, 10:37
ben aracı aldığımda eski plakalardan almıştım şimdi plaka sorgulatsak bu plakanın eski aracı kazalı olsa benimkide kazalı mı görünecek ? öyle olmaması lazım değilmi ?

34k4970
18-03-2012, 10:42
İlk defa olan bı şey degil sitedeki bazı arkadsalrdada Pert veya çekme belgeli araçlar var ama hatasız diye satıyorlar :) nasıl olcak

BAŞAR
18-03-2012, 10:42

Abi sana aynen katılıyorum bu konuda maleseft günümüz Türkiyesin'de hala böyle insanlar var.Para gelsin de nasıl gelirse gelsin.

caglargungor
18-03-2012, 11:51
ramo adamla konussana nası anlatcak hassarsız tt yi bence hatasız yazan adam aradıdmı ikna edebilir seni almaya :D:D:D:D

tdipower
18-03-2012, 12:09
ramazan sendeki halinden diri duruyor valla :D:D

1lker
18-03-2012, 12:23
ramazan sendeki halinden diri duruyor valla :D:D

hahahahahah :D

İnsanların milletin ahını alma politikaları :icon13: :icon_wack

kurtbil
18-03-2012, 12:29
Pert olmasa da bu paraya satılamazki,komikleşmişler :)

cabrioleter
18-03-2012, 14:07
ben şikayet ettim ilanı böyle bir durum olduğunu varsayarak.
yazık yahu pert aracı topla hatasız diye satmaya kalk .s

TUGCA
18-03-2012, 14:57
plakaya değil şase noya işleniyor hasar. 20 kerede plaka değişse, sorgulamada çıkıyor.

dirk
18-03-2012, 15:01
ne taraftan pert olmuştu yalnız düzgün toplanmış sanki burdan bakınca öyle duruyor

arabada boya yok :D alttan pert oldu 4 ceker sistemi yürüyeni ve şanzumanı iptal oldu..

Asimos
18-03-2012, 15:03
Bu aracın önceden sizin olduğunu , pert ettiğinizi , raporu , belgesi vs. olması bu durumu ispatlamanız lazım

Bu şekilde çamur at izi kalsın oluyo.

CasabLanca
18-03-2012, 15:03
ramazan gel gidek kanka ölücülük yapak alak bunu :hehe:

erkin006
18-03-2012, 15:06
boya yok yazmış yalan yok:D

hata, hasar karıştırmasa aslında bişey denemez adama:D

bykarakus
18-03-2012, 15:06
Ayni olay 3 sene once benimde basima gelmisti e39 5.20 aracimla elemanim kaza yapti ve pert karari cikti kasko sirketi parami odedi neyse sahibindende geziyorum baktim benim arabam vede kaza yok 2 parca boyali yaziyo msj yazdim aracin eski sahibiyim arac pertte cikmisti ayip degilmi insanlari kandiriyosunuz die herif pertt kaydi yok die yazmis tramerder baktirdim ki hakkatten pert kaydi yok yani anladimki kasko sirketinin isi bu pert kaydi cikartmiyo ki kolay satsin araci bunu yapanda ankara sigorta

dirk
18-03-2012, 15:07
Bu aracın önceden sizin olduğunu , pert ettiğinizi , raporu , belgesi vs. olması bu durumu ispatlamanız lazım

Bu şekilde çamur at izi kalsın oluyo.

sen bu aracın benim olmadığını pert olmadığını kanıtla Ben kendi aracımı bilemiycekmiyim yapıştırdığım revo tecnik yapıştırması önden aldığım quatro yok koltuk içinde kendi yaktığım sigara yanığım war :D araba ankarada mahallede bildiğim galericide

war elimde tüm belgeler camur atacak biri değilim dostum tawrını anlamış değilim beni tanıyan herkes bu aracımıda tanır başlık açtık biri alsında sonradan üzülmesin diye böyle bi yorum yapma gereğini anlamadım... Yalan olduğunu düşünüyorsan inanmazsın.

Osman Bahadır
18-03-2012, 15:12
Arkadaş aracın yürüyeninden dolayı perte ayrıldığı, fakat hakikaten boyası olmadığı, durumun bilinerek alınması gerektiği konusunda bilgilendirme yapmış. Bence güzel de yapmış. İnşallah alacak arkadaş siteden olsun veya olmasın aracın pert kaydını sorgulatır ve öyle alır.

Benim de pert olan arabamı siteden bir arkadaş almış. Öğrenince ben de üzüldüm, o da... Gerçi farklı başlıklarda konusu geçmişti ama keşke ben de zamanında böyle bir başlık açıp da bilgilendirseymişim forumdaşları...

Fatih_
18-03-2012, 18:08
O zaman foruma konu açılsın mod lar tarafından pert edilen ve alınmaması gereken arabaları plakaları ile yazalım herkes girsin baksın bilsin neyin ne olduğunu..

Asimos
18-03-2012, 18:47
sen bu aracın benim olmadığını pert olmadığını kanıtla Ben kendi aracımı bilemiycekmiyim yapıştırdığım revo tecnik yapıştırması önden aldığım quatro yok koltuk içinde kendi yaktığım sigara yanığım war :D araba ankarada mahallede bildiğim galericide

war elimde tüm belgeler camur atacak biri değilim dostum tawrını anlamış değilim beni tanıyan herkes bu aracımıda tanır başlık açtık biri alsında sonradan üzülmesin diye böyle bi yorum yapma gereğini anlamadım... Yalan olduğunu düşünüyorsan inanmazsın.

Ben bu aracın senin olmadığını vs.yi neden kanıtlayayım.İddia sahibi sensin dolayısıyla sen kanıt koymadan bu şekilde yazamazsın.
İlk mesajında benim sigara yanığım , benim stickerım , benim galericim , benim mahallemde diye belirtseydin , tawrımın neden böyle olduğunuda , yaptığım yorumun neden böyle olduğunuda anlayabilmiş olurdun.
Bu werdiğin örneklerden sonra yalan olduğunu düşünmüyorum(bütün insanlar böyle düşünür) , ancak bu örneklerin hepsinin birer tesadüf olma ihtimalinin çok azda olsa olduğunu unutmamakda fayda wardır.

sinan-s
18-03-2012, 18:56
Hatasız gibi duruyor ama yazık ya bu kadar para ya pert araç..

Oconner
18-03-2012, 19:07
böyle galericiler yüzünden temiz esnaflarda kötü dürüma düşüyor işte kurunun yanında yaşda yanar misali ...

JapanVsGermany
18-03-2012, 21:56
Ben bu aracın senin olmadığını vs.yi neden kanıtlayayım.İddia sahibi sensin dolayısıyla sen kanıt koymadan bu şekilde yazamazsın.
İlk mesajında benim sigara yanığım , benim stickerım , benim galericim , benim mahallemde diye belirtseydin , tawrımın neden böyle olduğunuda , yaptığım yorumun neden böyle olduğunuda anlayabilmiş olurdun.
Bu werdiğin örneklerden sonra yalan olduğunu düşünmüyorum(bütün insanlar böyle düşünür) , ancak bu örneklerin hepsinin birer tesadüf olma ihtimalinin çok azda olsa olduğunu unutmamakda fayda wardır.

Led sis farlari custom yapildi bu araca; o da tesaduf ;)
adam durduk yere neden camur atsin kardesim? Bu arabanin dirk kullanici isimli Ramazanin oldugunu bilen bir suru uye war sitede; yorum da yazmislar zaten, kaldi ki kanit olarak ne istiyorsun,onu da izah etseydin keske...

İddaa sahibi aracin eski sahibi de sen kimsin???

dirk
18-03-2012, 22:09
türkiyede 2005 model Audi tt zaten 5 tane bile yok malesef keşke arac benim olmasada gidip ben alsam :D

2 sene kullandığım araba 1 km öteden anlarım... Şahin değil ki bu karıştırayım :(

o alt ledleri piyasada led yokken yurtdışından getirip tek tek slikonlayıp yaptım = )

Araçta lpg olduğu için orjinal hava filtre kazanını sökmüştüm o bile ewimde duruyor hala :(

JapanVsGermany
18-03-2012, 22:14
türkiyede 2005 model Audi tt zaten 5 tane bile yok malesef keşke arac benim olmasada gidip ben alsam :D

2 sene kullandığım araba 1 km öteden anlarım... Şahin değil ki bu karıştırayım :(

o alt ledleri piyasada led yokken yurtdışından getirip tek tek slikonlayıp yaptım = )

Araçta lpg olduğu için orjinal hava filtre kazanını sökmüştüm o bile ewimde duruyor hala :(

Sen bence ramazan oldugunu da ispatla, nufus kagidi fotokopini, dogum belgeni, ilkokuldaki numarani we ikametgah ilmuhabirini goster, yoksa gecerli saymam yorumunu!!!

;)

crused
18-03-2012, 22:30

adam sirf olesine acti konuyu dimi kendi aracina benzetti ondan acti yani. sen nakadar mantiksiz bi yorum yapmissin bide kendini savunmaya calisiyosun. bole bos bos millete salca olup polemige girmekten ne anliyorsunuz anlamiyorum valla. adam demiski araba benim eski arabamdi. ha bu adam mal kendi arabasini tanimiyor yaptiklarini bilmiyor bi sen akillisin dimmi. ve halla tesaduflerden bahsediyorsun dogrudur ask tesadufleri sever ama artik ramazan vitek'e biner.

frkblt
18-03-2012, 23:42
İlk defa olan bı şey degil sitedeki bazı arkadsalrdada Pert veya çekme belgeli araçlar var ama hatasız diye satıyorlar :) nasıl olcak

sıte de pert yada cekme belgelı araclar war a kadar hersey normal ama hatasız dıye satıyolar ı okumak meraklandırdı dogrusu:soru:

34k4970
18-03-2012, 23:54
sıte de pert yada cekme belgelı araclar war a kadar hersey normal ama hatasız dıye satıyolar ı okumak meraklandırdı dogrusu:soru:

Ben araç sorgusu actım zamanında bı aracı sorguladım nedense sorgum kapatıldı araçta plakadan 40 bin hasar çıkarken iki parça boyasiz denildi

CinAli_06
19-03-2012, 00:07
ya arkadaş ne kullanıyosunuz neyin kafası bu bende istiyorum. Adam manyakmı başka birinin arabasını kötülesin ben bu arabanın ilk zamanlarını bilrim çil çildi :D

edit: hatta ilk tüplü olduğunu duyduğumda vay arkadaş demiştim :D

darkmoon
19-03-2012, 00:09
pert kaydı 2 türlü çıkmaz araç ya cepden para verilip tamir edilir.. yada plakası değişir..

Plakası değişsede şase no dan sorgulatılması en doğrusudur bizdeki en büyük hata devamlı plakayı sorgulatmaya çalışıyoruz esasen şase no yu sorgulatmak gerekiyor çünkü araç üstünde isterse 50 plaka değişsin bütün kazalar şase no üstünden işleniyor..

CGR328
19-03-2012, 01:10
bu araba gerçekten bahsedilen araba hatta plakasını değiştirmişler

Burak Mehmet
19-03-2012, 11:10
allianz sigortadan 06 RMC 65 plakalı ilken 22.10.2010 tarihinde muallak hasarı 50.000 tl olan bir kaza geçirmiş daha sonrada aracın plakası değişmiş ... kaza sırasında Araç sahibi Ramazan .....
bu kadarda tesadüf olurmu ?

JapanVsGermany
19-03-2012, 11:13
allianz sigortadan 06 RMC 65 plakalı ilken 22.10.2010 tarihinde muallak hasarı 50.000 tl olan bir kaza geçirmiş daha sonrada aracın plakası değişmiş ... kaza sırasında Araç sahibi Ramazan .....
bu kadarda tesadüf olurmu ?

olamaz mı? olabilir...
şarkısını seslendiriyordu mehmet günsür "aşk TESADÜFLERİ sewer" isimli filmde ;)

Burak Mehmet
19-03-2012, 11:14
pert kaydı 2 türlü çıkmaz araç ya cepden para verilip tamir edilir.. yada plakası değişir..

Plakası değişsede şase no dan sorgulatılması en doğrusudur bizdeki en büyük hata devamlı plakayı sorgulatmaya çalışıyoruz esasen şase no yu sorgulatmak gerekiyor çünkü araç üstünde isterse 50 plaka değişsin bütün kazalar şase no üstünden işleniyor..

doğru ama eksik bilgi var,pert kaydı araç sovtaj teklifi verene plakalı olarak satıldıysa da görünmez,araç araç sahibine kaldıysa da görünmez...

bu arada şase numaraları poliçelere doğru girilmediğinden bu işlemde çok sağlıklı görünmüyor, mesela "0"(sıfır) lar "O" olarak yazılabiliyor...Özellikle pert araçlara kasko yapılabilmesai için bulunan bu çözüm kullanılmış araç alıcısı için gerçek problem...

Almanci Tane-R
19-03-2012, 11:47
arac güzel toplanmis gercekten pert oldugu belli bile degil fotolardan

dirk
19-03-2012, 11:57
Sanzuman ve yürüyende sıkıntı var zaten gözle görülunce zaten boya hasar yok

Almanci Tane-R
19-03-2012, 12:01
Sanzuman ve yürüyende sıkıntı var zaten gözle görülunce zaten boya hasar yok

evet cünkü bende bisey göremedim. iste arac alirken sadece darbe boyasina degil sanziman yüreyenide iyice baktirin diye bosuna demiyorlar

Istilldo
19-03-2012, 12:25

valla yol göstermek gibi olmasın ama, ................................................

sildim bilmeyen biri burdan öğrenir uygular sonra, zaten bilen biliyor

dark
19-03-2012, 13:00
Ramazan senin polodan temiz duruyor walla :)
Nick inde zaten benden çalma :):):):):)

messi
19-03-2012, 13:06
o kadar güzel görünüyo ki "favorilerini paylaş" konusuna bile ekleyenler olabilir. :)

dirk
19-03-2012, 13:07
Ramazan senin polodan temiz duruyor walla :)
Nick inde zaten benden çalma :):):):):)

nickim nie senden calma olsun ki hacı benim dirk senin dark ben bunu ilkokula giderken counter strike oynarken yazardım :D

kerem54
19-03-2012, 13:51
ilanı değiştirmiş eleman =) ARACIMIZDA ŞANZIMAN DEĞİŞMESİ SEBEBİ İLE HASAR KAYDI VARDIR.YANİ SIFIR ŞANZIMAN VE HASAR KAYDI BULUNMAKTADIR. yazıyor =)

Almanci Tane-R
19-03-2012, 14:14
ilanı değiştirmiş eleman =) ARACIMIZDA ŞANZIMAN DEĞİŞMESİ SEBEBİ İLE HASAR KAYDI VARDIR.YANİ SIFIR ŞANZIMAN VE HASAR KAYDI BULUNMAKTADIR. yazıyor =)

techturkey etkilerini her yerde gösteriyor :D

KingoAtmo
19-03-2012, 15:09
Ramazan, Kaskocuların korkulu rüyası

VTec_king
19-03-2012, 15:43
bildiğim type r ve s2000 ler var su anda ilanlarda
ama birşey söyleyince suçlu oluyorsun

Fatih_
19-03-2012, 17:37
ağır yazmışız biraz değiştirmiş :D

crused
19-03-2012, 17:40
Ramazan, Kaskocuların korkulu rüyası

ramazan insanın ayi swaplanmis halide diyebiliriz. cok sewiyorum ramazani :)