PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kargo hakkında

TigeR
02-04-2012, 14:41
arkadaşlar bir ürün sipariş ettim karşı taraf yarın ürünü kargoya verecek ama bir sorun var ki kargo bize ulaştığında evde kimse yoksa o kargo ne oluyor geri mi gönderiliyor yoksa ben o kargo şirketine gidip kargoyu alabiliyor muyum? kargo şirketine gidilecekse hangi şubesi olduğunu nerden öğreneceğiz?
Arattım ama forum da bulamadım ya da böyle bir bilgi yok bilmiyorum.Şimdiden teşekkürler.

bLackModeL
02-04-2012, 14:42
belli bi süre tutuyolar urunu sonra gonderıyolar sıze ulasamazlarsa satıcıyı arayıp bılgı vermesını ıstıyolar sıkıntı olmaz

TigeR
02-04-2012, 14:44
belli bi süre tutuyolar urunu sonra gonderıyolar sıze ulasamazlarsa satıcıyı arayıp bılgı vermesını ıstıyolar sıkıntı olmaz

yani ben şubeden gidip alabiliyorum o zaman?

Mert-
02-04-2012, 14:47
posta kutusuna veya kapıya kağıt bırakıyorlar hangi tarihe kadar hangi şubeden alman gerektiği yazıyor. gidip alıyorsun o şubeden. yurtiçi kargo 3 gün süre veriyor alman için. diğerlerini bilmiyorum

TigeR
02-04-2012, 14:47
posta kutusuna veya kapıya kağıt bırakıyorlar hangi tarihe kadar hangi şubeden alman gerektiği yazıyor. gidip alıyorsun o şubeden. yurtiçi kargo 3 gün süre veriyor alman için. diğerlerini bilmiyorum

teşekkürler bilgiler için