PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oto yikama ve detailng merkezi acmak?

burak_skry
03-04-2012, 13:13
Herkese selamlar.butun site uyelerinin araclarina en sik ve severek yaptigi uygulamadir sanirim yikama ve detailing.benimde cok aklimda olmamasina ramen onume guzel bi firsat cikti ve degerlendirmeden once birde buraya danisayim dedim.asagi yukari 10 seneden fazladir cafe&bar isletmeciligi yapiyorum bi kac gun oncede izmirin guzel bi caddesi uzerinde (inciralti agacli yol uzerinde) mulk sahibi olan tanidigim hali hazirda calisan mekaninda kiraciyla anlasamadigi icin yollarini ayirmis simdi bize bi. Teklifre bulundu buyrun size vereyim diye.benim aklima yatti ama isi tam bilmedigim icin tereddutlerim var oncelikle konum olark ozel universite ve universite hastanesine yakin potansiyelli bi nokta islek bi cadde. Mekanda sadece yikama ile sinirli kalmak istemiyorum ayni zamanda guzel bi cafe olrakta hizmet vermek istiyorum.buraya kadar hersey guzel fakat bi oto kuaforun aylik geliri gideri temel harcamalari ihtiyaclari nelerdir gangi ozelliklere sahip olmalidir bu konuda yardimlara ihtiyacim var.suanda bayiilik alma gibi bi durumum yok ama markali urunlerle en iyi ve en duzgun insanlari memnun birakicak hizmeti vermek istiyorum.

by_vtec
03-04-2012, 22:50
guzel ıs gecen sene acmıstım,ama ben galerı ve esnaflara calısıyordum yanı musterı sıkıntım yoktu vardı aslında musterıler gerı cevırıyordum yogunluktan alamıyordum:D dısardan gorundugu gıbı kolay bır ıs degıldır onu dıyeyım,cok gec saatlere kadar calıstıgımı uykuya haster kaldıgımı soylım,gunde 2 3 arac cıkardınmı senden kralı yoktur ama uzun surelı yapılacak bır ıs degıl,cok asırı bır malıyetı yok normal yıkama kadar ama ben senın yerınde olsam normal yıkama acma sansın varsa o daha ıyıdır,detaylı temızlık oldukca tecrube ıster,bır sure sonra ellerını hıssetmezsın,dısardan gorundugu gıbı degıldır..kolay gelsın

burak_skry
04-04-2012, 10:54
Zaten normal yikama agirlikli olucak detailng hizmetide verilicek uygulamalari kendim yapmiycam eleman alirim bikactane ayriyetten cafe bar isletmemde oldugu icin cok agirlik veremiycem yikama isine ama cazip bi firsat oldugu icinde kacirmak istemiyorum.lokasyon olarak hareketli bi noktada izmirli arkadaslar bilirler ***** toplanma bolgesine yakin ayni cadde uzerinde.

burak_skry
04-04-2012, 10:55
Zaten normal yikama agirlikli olucak detailng hizmetide verilicek uygulamalari kendim yapmiycam eleman alirim bikactane ayriyetten cafe bar isletmemde oldugu icin cok agirlik veremiycem yikama isine ama cazip bi firsat oldugu icinde kacirmak istemiyorum.lokasyon olarak hareketli bi noktada izmirli arkadaslar bilirler ***** toplanma bolgesine yakin biyerde.

Tunç
04-04-2012, 10:56
bunula ılgılı bı cok konu var forumda eger arama yaparsanız baştan sona okumanızı tavsıye ederım.

1.8 turbo
04-04-2012, 11:08
bahsettıgınız yenı bılıyorum bır ara devren satılıktı.
oto yıkama ısı bıle markalastı artık. ben gelısı guzel br yerde yıkatmıyorum arabamı. kısacası bıraz reklam bıraz dısıplınle bu ıs olur.
hayırlısı olsun tıcaret= rısk.mulk sahıplernın sundukları ımkan ıyıyse denemek lazım