PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A-G SAKAT ÖZÜRLÜ ENGELLİ OTOMOTİV hakkında?

63owen63
05-04-2012, 19:03
Epeydir jetta arayışındayım, konularıma denk gelmiş olabilirsiniz. Ötv muafiyetli alacagım aracı (engelli raporuyla). Ankaradan bir yerle görüştüm '' A-G SAKAT ÖZÜRLÜ ENGELLİ OTOMOTİV'' adıyla . Araçları kendileri direk ithal ediyorlar, distribütör aracılıgıyla degil. Almanyadan direk hazır araç bulup 15-20 güne getirdiklerini + garanti konusunun sorun olmadıgını ve 36 ay garantisinin oldugunu,doğuş un garanti kapsamına almama gibi bir yetkisinin olmadıgını söyledi. Getirdikleri araçların donanımlarıda almanya donanımları üzerinden olacak. Mesela highline olarak alacagım araçta , türkiyede ki highline donanıma ilaveten : sunroof + koltuk ısıtma + bixenon far + mambo jant varmış. Bu kuruluşu tanıyan,alışverişi olan yada,konuyla ilgili fikirleriniz nelerdir ? Bu kurumla araç alımı bize ne gibi sıkıntılar cıkarabilir ,garanti konusu eğer ki dedikleri gibi sorun degilse almayı düşünebilirim?

A-G SAKAT ÖZÜRLÜ ENGELLİ OTOMOTİV Ankara Etimesgut - Satılık Otomobiller (http://www.arabam.com/ikinciel/Galeri/Detay/1574024?galeriAdi=sakatozurluengelliotomotiv)

Adresleri de : OTO SAN .SİT 2500 CAD NO 15-4 ŞAŞMAZ 06930
ŞAŞMAZ / ETİMESGUT / ANKARA

onursumer
05-04-2012, 19:19
güvenilir bir firmaysa çok mantıklı aslında hem donanım olarak daha zengin olucak hemde çok aşırı beklememiş olucaksınız

garanti olayındada araştırmak lazım firmaların insiyatiflerinde olabiliyor galiba

genede kanunen garantisi vardır diye düşünüyorum :D

63owen63
05-04-2012, 19:39
İlanlarına bakılırsa portfolyoları geniş, konuştugum kadarıyla da gayet beyfendi bir tavır vardı, telefonla görüştüm.

rodya
05-04-2012, 19:44
çoğu dolandırıcı oluyor bunların.
Öncesinde temsili bi para verilse de araç türkiyeye gelmeden paranın tamamını vermeyi aklına bile getirme.
Bu tarz pek çok firma temsili fotolardan bi sürü araç koyup portfoliolarını geniş gösteriyorlar.
Farklı araç getirenler de çok oluyor.
Fiyat olarak ne söylediler? Uygun olursa birlikte getirtiriz :)

Edit : CEKAP ne abi

63owen63
05-04-2012, 20:21
çoğu dolandırıcı oluyor bunların.
Öncesinde temsili bi para verilse de araç türkiyeye gelmeden paranın tamamını vermeyi aklına bile getirme.
Bu tarz pek çok firma temsili fotolardan bi sürü araç koyup portfoliolarını geniş gösteriyorlar.
Farklı araç getirenler de çok oluyor.
Fiyat olarak ne söylediler? Uygun olursa birlikte getirtiriz :)

Edit : CEKAP ne abi

Haklısınız,bende ince eleyip sık dokuyorum,mümkünse doğuş çıkışlı arıyorum zaten,
elinde hazır araç olmadıgı icin fiyat vermedi, pazartesine kadar dönüş yapacak,almanyadan araç opsiyonlarını ayarlayıp, seçenekler sunacak, fiyat olarak da tr' baz alınabilir dedi, araç gümrüge girmeden fiyat verilemiyor biliyorsunuz.

levent
05-04-2012, 20:35
O değilde, yeni Jetta'nın hiçbir ülkede Bi-xenonlusu yok :)

Alman Highline Jetta donanımında; Porto jantlar standart geliyor 17" olan ve ısıtmalı ön koltuklar.

Entdecken Sie den Jetta in 4 Ausstattungsvarianten. < Jetta < Modelle < Volkswagen Deutschland (http://www.volkswagen.de/de/models/der_neue_jetta/trimlevel_overview.html)

63owen63
05-04-2012, 20:59
bende yok dedim,ısrarla var deyince, üzerine düşmedim kardeşim, zaten şuan comfortline + sunroof mu alsam diyorum, kararsızlık bastı.

C!N
06-04-2012, 08:42
Bence hiç bulaşma, yurtiçinden alabileceğin sıfır aracı al keyfine bak. Bu tür firmalara yetki verdiğiniz zaman bütün herşey onların elinde olacak, size önerecekleri aracı kontrol etme şansınız olmayacak. Hatasız denilen araç boyalı çıksa da yapacak pek bişey olmuyor, nasıl olsa gümrükten sizin adınıza geçmiş oluyor. Çok meşakatli işler bence değmez. 10 yıl sonra aracı engelsiz birine satabilmeniz de size bonus kalıyor. Yurt içinden gözünüzün göreceği sıfır aracı alın,
gönlünüzce binin, 5 yıl sonra istediğinize satın ya da satmayın, tercih sizin.

orhan_guney
06-04-2012, 08:45
en son izmitde oldu bu olay 25 kişi parasını verdı araclar 20 gün sonra geliyor dedıler 20 gün sonra gitdiklerinde sadece tek buldukları kıralık dükkan yazısı oldu. :D

yusufbatırel
06-04-2012, 09:21
ugrastıga degmez dunyanın teferruatı var para en sonkı sey burdan bak

erhann
06-04-2012, 09:31
illa alacagim derseniz sozlesme yapin getirsin vaz gecerseniz para odersiniz o getrmezse size para oder yada imkan varsa siz gidip alin gelin

özgür67
06-04-2012, 09:37
ilanlara baktım da hiç sarmadı beni

C!N
06-04-2012, 12:49
Zamanında düşünmüş, niyetlenmiş, araştırmış biri olarak sadece değmez diyorum tekrardan, benim araştırdığım zamanlarda 3 yaş sınırı da yoktu oysa ki...

63owen63
06-04-2012, 19:13
Teşekkür ederim herkese, vazgeçmiş bulunuyorum an itibariyle :)

erhann
06-04-2012, 20:22
Başlık ilginç !!biraz daha duyarlı olabiliriz;)

rodya
06-04-2012, 20:23
başlıkta bişey yok :)

Edit'i eklimde nolur nolmaz. Firmanın adı bu oldugu için öyle yazılmış.

63owen63
06-04-2012, 20:35
Başlık ilginç !!biraz daha duyarlı olabiliriz;)

Normalde kullanmam bu şekilde,hem tabirin özensiz oluşu hemde normalde de 'özür' sıfatının insanla kullanılmadıgından dolayı,anlatım bozuklugu yani. Firmanın ismi bu malesef:)