PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evlenme teklifi için alternatif arayanlar.. Yettim! :)

Quantum
10-04-2012, 19:55
Ara sıra böyle konular açılıyordu..
Fikir (ç)alıntı ama ortaya hiç de fena şeyler çıkmıyor :)
Belki bir alternatif olabilir bu da.. 100 TL ye yapıyorlarmış.. Düşünen olabilir belki.. :)

yemeksepeti.com dan çekilişe katılır da size çıkarsa, 50TL imiş :D

BİR AŞK FİLMİ | BURDEN PRODUCTİON (http://www.biraskfilmi.com/)

Tunç
10-04-2012, 20:12
cok ıyı be :D

derece43
10-04-2012, 20:16
Önceden bahsi geçmişti htta forum üyeleri video çekip yayınladı..

rodya
10-04-2012, 20:18
Bunun hikaye kitabı versiyonu var. Karikatürlerinizden oluşan ve başınızdan geçen hatırda kalan olayların oldugu bir karakatür kitabı.
Tanıştıgınız günden başlayıp içinde dügününüzün de karakatürlerinin oldugu ve yaşlı tonton iki ihtiyar halinde biten bi kitap.
en azından o an hayır diyebilecek hatun yok :)

react1ve
10-04-2012, 20:27
Bunun hikaye kitabı versiyonu var. Karikatürlerinizden oluşan ve başınızdan geçen hatırda kalan olayların oldugu bir karakatür kitabı.
Tanıştıgınız günden başlayıp içinde dügününüzün de karakatürlerinin oldugu ve yaşlı tonton iki ihtiyar halinde biten bi kitap.

nerden bulcaz bu kıtabı =)

rebelh
10-04-2012, 21:00
nerden bulcaz bu kıtabı =)

evet belki teklif deilde güzzel bir hediye olabilir

alfonso4474
10-04-2012, 21:35
iyimiş aslında doğum günü için fln yaparlar heralde

erdinc06
11-04-2012, 08:36
evt banada bir alternatif lazım :)

EMRE KAAN
11-04-2012, 09:23
yahu bu alternatif bana taa ne zmaan lazım ama kesin lazım :)

heralde her bayan mükemmel bi evlilik teklifi ister ne yaparsak yapalım yinede istedikleri gibi olmaz

Yiğit G.
11-04-2012, 09:43
valla bayan olsam bana böyle birşeyle evlenme teklifi gelse dvd yi oynatıcısı ile beraber kırarım kafasında :)

milksop
11-04-2012, 09:50
al iste unutlarin yere dustugun an :)

erdinc06
11-04-2012, 09:51
yokmu yaratıcı arkadaslar help me

coolvtec
11-04-2012, 09:52
yakında bunun animasyon formatı da çıkar. demedi demeyin. devir değişiyor :)

milksop
11-04-2012, 09:52
bende konuyu takipdeyim daha siradisi fikirleri olanlar var ise paylassin.

BosphorusBoys
11-04-2012, 10:02
Müdü-R
Bence sen kendin için artık düşünmelisin :)

Quantum
11-04-2012, 10:53
Müdü-R
Bence sen kendin için artık düşünmelisin :)

İşim olmaz :D

Chn53
11-04-2012, 13:21
barışmak içinde işe yararmi sizce? :)

h.guroglu
11-04-2012, 13:43
yaw ne uğraşıyorsunuz alın bir tek taş nerde olursa olsun diz çökün ününe teklif edin gerek yok bukadar kafa yormaya

öylede böylede ayvayı yiyorsunuz sonuçta :D:D:D:D

TT_BOY
11-04-2012, 15:18
bence klasıkten şaşmamalı :)

Mert-
11-04-2012, 15:23

nerde kimde kitap cevap istiyoruz :)

lacticacid
11-04-2012, 15:40
evt banada bir alternatif lazım :)

çok mu klasik bilmiyorum ama güzel bi video hazırlayıp sinemaya gidebilirsin.sinemayla görüşübilirsin başlıcak olan filmden önce senin videonu yayınlarlar.herkez gibi 2 bilet alıyosun yengeyle filme geliyosun abi ışıklar sönüyo herkez bi kaç fragmandan sonra herkez film başlıcak diye beklerken senin video yayına giriyo.hatta elemanlara biraz bahşişle birlikte önceden hazırladığın konfeti gül yaprakları atılabilir. :D bence bu gayet güzel bi alternatif.

CinAli_06
11-04-2012, 15:57
o karikatür tarzı kitabı photoshop kullanmayı biliyorsanız kendinizde hazırlayabilirsiniz. Eski kız arkadaşıma yapmıştım ben evlenme teklifi değil kendisini camdan atamasını istesem yapardı o an :D ama herşey yalanmış gerek yok arkadaşlar böyle işlere :D

erdinc06
12-04-2012, 08:36
canlandıralım konuyu parlak fikirli arkadaslar yokmu

despe
12-04-2012, 08:40
sonrasında pişman olacağınız şeyler yapmayın :D

cenk
12-04-2012, 08:58
ben ayrılmayı düşünüyorum , millet neler yapıyor hay allah :D
evleninde görürüm ben sizi :D

EMD
12-04-2012, 10:11
İyiymiş :D

TünayK
12-04-2012, 10:12
moderasyon uyuma!!!bu kadar zararlı bir konu neden hala aktif???

despe
12-04-2012, 10:14
1 bardak süt için koca inek beslemeye ne gerek var :D

Orhan
12-04-2012, 10:21
amaaan yormayın kendinizi içinideki hanzoyu 10 dakikalığına saklayıverin sonra romantik bi şekilde teklif edin olursa olu olmassa zaten film parası vs. cepte kalmış olur ;)

TünayK
12-04-2012, 10:27
amaaan yormayın kendinizi içinideki hanzoyu 10 dakikalığına saklayıverin sonra romantik bi şekilde teklif edin olursa olu olmassa zaten film parası vs. cepte kalmış olur ;)

abi bıraz açalım bence buradaki ayılar yanlış anlar şimdi giderler kıza "şşşşth bakh hele artık seviştiğimizi belediye başkanıda bilsin!!!" diye evlilik teklifi yaparlar:D

mesutt1
12-04-2012, 11:28
tam da evlilik teklifi etmek üzereydim :D

Orhan
12-04-2012, 11:39
abi bıraz açalım bence buradaki ayılar yanlış anlar şimdi giderler kıza "şşşşth bakh hele artık seviştiğimizi belediye başkanıda bilsin!!!" diye evlilik teklifi yaparlar:D

Daha açık nasıl söylenir bilemedim :D
Arkadaşlar güzel bi günde tercihen güzel bi yerde (ben arabada yolculuk halindeyken söylemiştim) duydularınızı paylaşın klişelere girmeyin (diz çökme, tek taş pırlanta vs.)
Samimi olun niyetinizi net olarak belli edin fazlası daha sonra daha büyük jestler beklenilmesine yol açabilir.
Abartmayın sonra başınız ağrır. Kendinizi olduğunuzdan farklı göstermeyin ;)

EMD
12-04-2012, 11:46

Hahahah :hahaha: :D

fatihozturk
12-04-2012, 12:06
kitap soranlar buraya üye olup kendi kitaplarını yaratabilirler :)

Sevgiliye Hediye, Sevgili Kitabı | Sevgilinize en güzel hediye (http://www.sevgilikitabi.com/)

enesy
02-05-2012, 12:39
Grafik tasarımcı bir arkadaşım tanıştığı günden o güne kadar olan anılarını boyama kitabı yapıp , güzel bir sepetle renkli renkli bi sürü boya koyup " bu hayatı renklendirmeye varmısın " diye teklif etmişti.

Ama sakın kız arkadaşınızla barışmak için falan kullanmayın ; bu taktiği bir kez kullanabilirsiniz , zira garanti kabul ediyor sonra vay efendim elimizde kaldı , ayrılamıyorum falan olmasın :))

TünayK
02-05-2012, 12:51
Grafik tasarımcı bir arkadaşım tanıştığı günden o güne kadar olan anılarını boyama kitabı yapıp , güzel bir sepetle renkli renkli bi sürü boya koyup " bu hayatı renklendirmeye varmısın " diye teklif etmişti.

Ama sakın kız arkadaşınızla barışmak için falan kullanmayın ; bu taktiği bir kez kullanabilirsiniz , zira garanti kabul ediyor sonra vay efendim elimizde kaldı , ayrılamıyorum falan olmasın :))

kabul etmeseydi bir soğanı alıp yumrukla kırıp "hayatı paylaşak mı??" diyecekti herhalde...:)

Ahmet.S
02-05-2012, 12:59
konuyu açan arkadaş teklifi filan bırak evlen artık :)

GokhanE.
02-05-2012, 13:02
kabul etmeseydi bir soğanı alıp yumrukla kırıp "hayatı paylaşak mı??" diyecekti herhalde...:)

Tunay abi sen nasil teklif ettin merak ediyorum :)

TünayK
02-05-2012, 13:07
Tunay abi sen nasil teklif ettin merak ediyorum :)

hacı çok romantikdi benım teklıfım burda anlatırsam yıllardır yarattıgım ımajım bır anda yerle bır olur:D yuzyuze anlatırım :)

powERS
02-05-2012, 13:09
ee bizde merak ettik ! :D pm bekliyorum bende o zaman belki bi ışık yanar bizdede :D

TünayK
02-05-2012, 13:11
ee bizde merak ettik ! :D pm bekliyorum bende o zaman belki bi ışık yanar bizdede :D

yoooook öyle bedavadan:) telif hakkı isterim...abartacak bırsey degıldı ya klasık bır teklıftı benımki:) arkadaşımın e30 ıle cevresınde bır kac tur sıfır cızdım sonra teklıfımız yaptım:D:D

powERS
02-05-2012, 13:14
Hatta yeni bi konu açmayım burdan sorayım.

Ayın 8 inde 3. yılımıza giricez bizde hatunla. ole sallapati bi ilişkimiz yok ciddiyiz.

her yıl donumumuz ıcın puzzle alalım dedık ılk yılımızda 1 tane aldık yaptık.

gecensene es gectık :D bu sene 2 tane birden almayı planlıyorum.
ama birde başka bişey ozel bişey almak istiyorum aklımda şık bi kolye ve küpe set gibi bişey var ama daha farklı onerılere de acıgım.

yuzuk olayına gırmeyı planlamıyorum taaki orjinalleri takana kadar ;)

birde yemek yapmayı planlıyorum. yada dısarı cıkıcarıcam oda ozel birşey olursa.

evde değişik guzel bir yemek ne yapabilirim ? onerileriniz nelerdir ? burada elinden gelenlerden yardım istiyorum.

powERS
02-05-2012, 13:15
yoooook öyle bedavadan:) telif hakkı isterim...abartacak bırsey degıldı ya klasık bır teklıftı benımki:) arkadaşımın e30 ıle cevresınde bır kac tur sıfır cızdım sonra teklıfımız yaptım:D:D

ya benimki şaka canım. benim evlenme teklifim nasıl olcak hayal meyal aklımda plan var daha iyisi olana kadar en iyisi aklımdakı :D

Günkut
02-05-2012, 13:25
hahahha cok iyi ya harika yapmışlar :)

TünayK
02-05-2012, 13:25
Hatta yeni bi konu açmayım burdan sorayım.

Ayın 8 inde 3. yılımıza giricez bizde hatunla. ole sallapati bi ilişkimiz yok ciddiyiz.

her yıl donumumuz ıcın puzzle alalım dedık ılk yılımızda 1 tane aldık yaptık.

gecensene es gectık :D bu sene 2 tane birden almayı planlıyorum.
ama birde başka bişey ozel bişey almak istiyorum aklımda şık bi kolye ve küpe set gibi bişey var ama daha farklı onerılere de acıgım.

yuzuk olayına gırmeyı planlamıyorum taaki orjinalleri takana kadar ;)

birde yemek yapmayı planlıyorum. yada dısarı cıkıcarıcam oda ozel birşey olursa.

evde değişik guzel bir yemek ne yapabilirim ? onerileriniz nelerdir ? burada elinden gelenlerden yardım istiyorum.

güzel bi et kavurma yap...soğanları güzelce öldür üstüne bieber ve domatesi yapıştır en son kırmızı biberi bas.... aşkım ayı mısın ne bu yemek dediğinde....

canım soğanlar aslında hayatın hiç bir zaman göründüğü gibi olmadığını aslında beğenmediğin şeylerin ne kadar tatlı olabileceğini, biberler hayatın acı ama tadına bakalısı olduğunu, dometesler senin hayatıma her zaman renk verdiğini, kırmızı biber ise modern dünyaya muhafakar bakışımı yansıtıyor de...

not: kıyma ile de hayatının zenginlik içinde geçeceğine dair bir subliminal mesaj vermiş oluyorsun...

Low-Rider
02-05-2012, 13:27
Ya tünay insan değilsin aminyum:D:D:D

uerbas
02-05-2012, 13:28
koptum gene :D:D

naci
02-05-2012, 13:35
Evlenip de ne yapacaksınız, bekarlığı yaşayın :)

enesy
02-05-2012, 13:44
güzel bi et kavurma yap...soğanları güzelce öldür üstüne bieber ve domatesi yapıştır en son kırmızı biberi bas.... aşkım ayı mısın ne bu yemek dediğinde....

canım soğanlar aslında hayatın hiç bir zaman göründüğü gibi olmadığını aslında beğenmediğin şeylerin ne kadar tatlı olabileceğini, biberler hayatın acı ama tadına bakalısı olduğunu, dometesler senin hayatıma her zaman renk verdiğini, kırmızı biber ise modern dünyaya muhafakar bakışımı yansıtıyor de...

not: kıyma ile de hayatının zenginlik içinde geçeceğine dair bir subliminal mesaj vermiş oluyorsun...

:icon_tup::D

powERS
02-05-2012, 13:49

ya milletle konuşurken senin nasıl bi fantazi dunyan var diyolar bana.

seni duysalar duman atarlar devreleri yanar yeminle.

saygılarr hörmetlerrr... :D

UmitKC
02-05-2012, 15:49
cok guzel bence de (: