PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmw e46 ? Yardım...

RIDVAN
12-04-2012, 14:33
Hayırlı günler herkese..
Aracımı şuan sattım satacağım. ve uzun süreden beri almak ve gerçekten çok istediğim BMW E46 320İ 2001 Model buldum tam istediğim özellikte dolulukta temizlikte 2'ci sahibinden borusan çıkışlı bu güne kadar hiç bir yere gitmemiş sadece borusanda bakılmış 2.5 parça yüzeysel boya çıktı.aslında otomatik araba kesinlikle istemiyorum ve otomatik arabam olucak ama gözümün önünde ve temiz olduğu için mecburen yöneldik. bu ilandaki araç hakkında düşünceleriniz benim aracımında ilanını ekliyorum Bora'ya göre beni çok üzermi sıkıntı yaratırmı ve fiyatı özellikleri hakkında düşünceleriniz gerçekten çok önemli düşünceleriniz çünki arabam şimdi satılsa direk almaya gideceğim. arabamda 1 hafta içinde kesinlikle satılır..teşşekürler..

Bu BMW'nin İlanı Fiyatı ( 34.000 Bitiyor)

BMW 3 Serisi 3.20i 2001 Model 35.000 TL Galeriden satılık ikinci el Füme renk - 80401918 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ekspres-plaza-dan-2001-model-bmw-3-20i-indivual-80401918/detay/)

Buda Benim Aracım ( Aracımdan Aşırı Memnunum Ama İste BMW veya Heves Gözümüzü Kör Ediyor Değermi Sizce ?

Volkswagen Bora 1.6 Pasific 2005 Model 26.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 81020871 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2005-sunrooflu-hatasiz-kiz-gibi-bora-81020871/detay/)

Chn53
12-04-2012, 14:38
bence alınır :)

Kekuti*
12-04-2012, 14:41
KM kontrol ettirin derim.. ;)

Kutluhan
12-04-2012, 14:45
biraz daha pazarlık yapılıp alınır bence bide m tampon,jant,spoiler,direksiyon tadından yenmez :)

redbaron
12-04-2012, 14:49
34 bence pahalı , ci lar o fiyatlara satılıyor. aracın tek esprisi km si nin az olması başka bir albenisi yok.

RIDVAN
12-04-2012, 15:16
KM kontrol ettirin derim.. ;)

Kontrol Edildi :) Okey ;)

biraz daha pazarlık yapılıp alınır bence bide m tampon,jant,spoiler,direksiyon tadından yenmez :)

Aldıktan sonra bir süre dokunamam ama aynen istediklerimi saydınız :) ama fiyatta inmezler yüksek ihtimal :)

34 bence pahalı , ci lar o fiyatlara satılıyor. aracın tek esprisi km si nin az olması başka bir albenisi yok.

Gözününüzün önünde olması vs. temizlik bütün bakımları yeni + muanesi yeni + borusan çıkışlı + ve tom dolu :)

bence alınır :)

alıcam inşallah :)

Nightfish
12-04-2012, 15:19
Hocam tam dolu demişsin de sunroof yok, elektrikli koltuk yok.

Edit: ilanda sunroof var yazmış da, fotoğraflarda hiç var gibi görünmüyor.

meLaNchoLic
12-04-2012, 15:22
yanlış anlama çok güzel aracın varda.. ilana bakanların yanlış düşünmesine neden olabilir bu olay..

Aracımızda ;
KAZA - DARBE - DEĞİŞEN - BOYA - YOKTUR

( Not : Ufak Bir Ezikten Dolayı Avuç İçi Kadar Boya Vardır. )

serkan demir
12-04-2012, 15:50
fiyat yüksek bence. km si düşük olması servıs bakımlı olması albenisi olabilir ama 34 uçuk rakkamlar 2001 model için.

cem06
12-04-2012, 16:15
ben bu ank.daki e46 sahiplerinin taaa .... 1 haftadır bakıyorum araclara en temizi en iyisi diye gidiyoruz les bitik cıkıyor hepsi...

daha bugun baktırdım onca vaktim gitti.. 318 hatasız en temizi diye gittik. takım conta sarj dinamosu kasnak ıvır zıvır cıktı gorunende bide lastik bitik son oluru 38mis.... :))))

RIDVAN
12-04-2012, 16:26
Hocam tam dolu demişsin de sunroof yok, elektrikli koltuk yok.

Edit: ilanda sunroof var yazmış da, fotoğraflarda hiç var gibi görünmüyor.

Sunrooflu Araba :)

yanlış anlama çok güzel aracın varda.. ilana bakanların yanlış düşünmesine neden olabilir bu olay..

Aracımızda ;
KAZA - DARBE - DEĞİŞEN - BOYA - YOKTUR

( Not : Ufak Bir Ezikten Dolayı Avuç İçi Kadar Boya Vardır. )

Sen O Kadar Yazıdan Bunumu Çıkardın ? Almak İsteyen Gönlü Olan Onu Her Türlü Anlar .. Çokta Merak Ediyorsa Arar Sorar .. Köre Demişler Bir Malın İyi Olduğunu Nasıl Anlarsın Fiyatına Bakarım Demiş ;)

fiyat yüksek bence. km si düşük olması servıs bakımlı olması albenisi olabilir ama 34 uçuk rakkamlar 2001 model için.

Sizce Ne Kadar Teklif Edim ?

ben bu ank.daki e46 sahiplerinin taaa .... 1 haftadır bakıyorum araclara en temizi en iyisi diye gidiyoruz les bitik cıkıyor hepsi...

daha bugun baktırdım onca vaktim gitti.. 318 hatasız en temizi diye gittik. takım conta sarj dinamosu kasnak ıvır zıvır cıktı gorunende bide lastik bitik son oluru 38mis.... :))))

Ne Demek İstediğinizi Gayet İyi Anladım Eyvallah ;)

bond777
12-04-2012, 16:33
gecen yil 200binde, 120binde turbo dahil 0'ladigimiz, boya dahi olmayan ayni donanimda 2004 320d yi 39a satmistik, ordan cikarin bence sonucu.

RIDVAN
12-04-2012, 16:38
gecen yil 200binde, 120binde turbo dahil 0'ladigimiz, boya dahi olmayan ayni donanimda 2004 320d yi 39a satmistik, ordan cikarin bence sonucu.

Siz Nerdeydiniz Biz Nerdeydik Niye Haberimiz Olmadı :D

asot
12-04-2012, 16:39
facelift olsa tadından yenmez ama bu paralara bu modelde araç bana çok gibi geliyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2003-bmw-320-td-compact-gumus-siyah-spor-paket-full-81666491/detay

böyle bir şey alırdım.

Burak Mehmet
12-04-2012, 16:44
06 de 320
bu araç şuan 6. ruhsat sahibinde...2. değil yani...
ilk plakası 33 b 1126 ikincisi 27 bs 666

bence bu aracı iyi kontol ettir..

C2VTS
12-04-2012, 16:46
Harika bir arac bulmussunuz ozel bir seri.100 adet uretilen tuerkei edition modelidir

dorukky
12-04-2012, 16:49
gerek yok bence m3 al daha ıyı o paraya ;)

playka
12-04-2012, 16:49
Bende bakıyorum bu aralar e46 ya eger tek kapı cok buyuk sorun olmucaksa ci serisine bakın derim hemen hepsi komple m paket.birde triptronik 320 olacıgına manuel 318 alın hem yakıtta hemde gidişte cok daha üstün, teknik verilerini inceledim saygılar.

poseidon
12-04-2012, 17:14
Modeline göre fiyat biraz yüksek gibi geldi.
Ben de bir arkadaştan takasla 2005 model 316i alıyorum.
Tamam arkadaşfiyatına alıyorum ama boysız kazasız araca 35,000 altında para vereceğim.
Birkaç kere kullandım. 1,6 dan Performans açısından çok şey beklemiyorum ama konforu güzeldi.
320i de performans farkını da kapatır.

Eğer 4-5 bin farka katlanırım. Aklımda soru işareti kalmaz dersen. Kaçırma.

m-power07
12-04-2012, 17:44
Şahsım adına söylüyorum ben almazdım M paket değil birşey değil 34 bana göre çok bu arabaya..
genede siz bilirsiniz..

RIDVAN
13-04-2012, 08:53
facelift olsa tadından yenmez ama bu paralara bu modelde araç bana çok gibi geliyor.

Evet Fiyat Biraz Galiba Çokmuş Gidip 32.000 Teklif Etmeyi Planlıyorum Sizce Nasıl Teşşekürler ?

BMW 3 Serisi 3.20td Compact 2003 Model 29.500 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 81666491 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2003-bmw-320-td-compact-gumus-siyah-spor-paket-full-81666491/detay)

böyle bir şey alırdım.

Hep İstediğim Bir Araçtı E46 BMW Onun Sadece E46 2000-2001 320 Düşünüyorumm Teşşekürler :)

06 de 320

Eyvallah çok teşşekür ederim. çok makbule geçti bunu öğrendiğim. birazdan galeriye gidicem ne dicekler acaba..

Harika bir arac bulmussunuz ozel bir seri.100 adet uretilen tuerkei edition modelidir

Bunu bilmiyordum işte teşşekürler çok sağolun.

gerek yok bence m3 al daha ıyı o paraya ;)

O bize ağır gelir biraz bindirmezler :)

Bende bakıyorum bu aralar e46 ya eger tek kapı cok buyuk sorun olmucaksa ci serisine bakın derim hemen hepsi komple m paket.birde triptronik 320 olacıgına manuel 318 alın hem yakıtta hemde gidişte cok daha üstün, teknik verilerini inceledim saygılar.

Nedense tek kapı arabaya hiç ısınamadım 106 hariç 4kapı e46 daha çok hoşuma gidiyor teşşkür ederim 318 düşünürüm.

Modeline göre fiyat biraz yüksek gibi geldi.
Ben de bir arkadaştan takasla 2005 model 316i alıyorum.
Tamam arkadaşfiyatına alıyorum ama boysız kazasız araca 35,000 altında para vereceğim.
Birkaç kere kullandım. 1,6 dan Performans açısından çok şey beklemiyorum ama konforu güzeldi.
320i de performans farkını da kapatır.

Eğer 4-5 bin farka katlanırım. Aklımda soru işareti kalmaz dersen. Kaçırma.

Şuan 34.000 çok diyor herkes fiyat araca 32.000 teklif edicem sizce nasıl ? teşşekürler sağolun :)

_cAgdAsH_
13-04-2012, 09:09
4 kapı ile ci arasında kaldım 2001 ci aldım düz vites 4 kapının temizini bulamadım arkdşların dediği gibi cok bitik araçlar piyasada bu paralara 3.18 ci ler war düz wites onlarıda bi değerlendir derim...

RIDVAN
13-04-2012, 09:11
4 kapı ile ci arasında kaldım 2001 ci aldım düz vites 4 kapının temizini bulamadım arkdşların dediği gibi cok bitik araçlar piyasada bu paralara 3.18 ci ler war düz wites onlarıda bi değerlendir derim...

Hayırlı olsun..Ben tek kapıya hiç alışamadım ve sevmiyorum ayrıca 4kapı gözüme çok daha farklı güzel geliyor :) 4 kapı 320 olucak manual olursa çok iyi olur önerebiliceğiniz araçlar varsa bakabilirim arkadaşlar sizinde beğendiğiniz favoriniz olan..

_cAgdAsH_
13-04-2012, 09:15
teşekkür ederim rıdwan saol....
tawsiyeden ziyada işten anlayan arkdşlarınla cıkıp kafana yatan araçları incelmen olur sana önerim

lucky Jackal
13-04-2012, 09:35
e46 dediler geldik :) şimdi hocam o araba tam dolu deil bu 1. mesele,ikinci mesele sunroof var yazılmış sizde var demişsiniz ama ben mega fotolarda bile göremedim ilginç geldi :) 3. mesele 3.20 lerde şöyle bir durum var,2001 in belli yarısından sonra motor değişti bmw,2001 belli döneme kadar 2.0 150 hp m52TU motor kodlu motor vardı üzerlerinde bu motor hem verimsiz bir motor hemde problemli,2001 de ise m54b22 lere geçtiler 2.2 lt 170 hp,işte bu motor güzel bi motor.sen şimdi o arabanın 2.2 mi 2.0 mı olduğunu bi öğren 2.0 sa hiç gerek yok boşver.fiyat konusunda ise bir şey demek uygun deil aklına yattıysa beğendiysen sağdan soldan gelen önerilere kulağını tıka,Allah gönlüne göre versin inşallah

RIDVAN
13-04-2012, 09:42
e46 dediler geldik :) şimdi hocam o araba tam dolu deil bu 1. mesele,ikinci mesele sunroof var yazılmış sizde var demişsiniz ama ben mega fotolarda bile göremedim ilginç geldi :) 3. mesele 3.20 lerde şöyle bir durum var,2001 in belli yarısından sonra motor değişti bmw,2001 belli döneme kadar 2.0 150 hp m52TU motor kodlu motor vardı üzerlerinde bu motor hem verimsiz bir motor hemde problemli,2001 de ise m54b22 lere geçtiler 2.2 lt 170 hp,işte bu motor güzel bi motor.sen şimdi o arabanın 2.2 mi 2.0 mı olduğunu bi öğren 2.0 sa hiç gerek yok boşver.fiyat konusunda ise bir şey demek uygun deil aklına yattıysa beğendiysen sağdan soldan gelen önerilere kulağını tıka,Allah gönlüne göre versin inşallah

Abicim Eline Koluna sağlık çok sağol.

1.Aynen sunroof resimlerde hiç çıkmamış :) ama bende hastalık olduğu için galeriye görmeye gittiğimde çalıştırdım hemen sunroof'un kıçını kaldırdım var yani :)

2.Tam doludan ne eksikleri var abi mesala ?

3.Motorun 2.0 - 2.2 olduğunu sormadan anlama gibi şansımız varmı yoksa ruhsatındanmı bakim ?

4.Fiyat konusunda kafam çok karıştı şimdi burdan çok yüksek dediler bende 32.000 teklif etmeyi düşünüyorum ama o paraya vereceklerini sanmıyorum arabada çok hoşuma gidiyor :)

lucky Jackal
13-04-2012, 10:02
Abicim Eline Koluna sağlık çok sağol.

1.Aynen sunroof resimlerde hiç çıkmamış :) ama bende hastalık olduğu için galeriye görmeye gittiğimde çalıştırdım hemen sunroof'un kıçını kaldırdım var yani :)

2.Tam doludan ne eksikleri var abi mesala ?

3.Motorun 2.0 - 2.2 olduğunu sormadan anlama gibi şansımız varmı yoksa ruhsatındanmı bakim ?

4.Fiyat konusunda kafam çok karıştı şimdi burdan çok yüksek dediler bende 32.000 teklif etmeyi düşünüyorum ama o paraya vereceklerini sanmıyorum arabada çok hoşuma gidiyor :)
Elektrikli hafızalı koltuk yok,board monitor yok,lastik basınç yok,büyük ihtimal 6 lı cd changer yok,yanlış görmediysem eğer far sensörü yok v.s
diceksin çok mu önemli deil tabi,bunların hepsini bir arada bulabileceğin araç sayısı zaten tr de çok çok az,bunların üzerine 3.20 sedan olsun bide dışı fabrika çıkışı m olsun dersen,sedan olarak tr de bir elin parmağını geçmez o kombinasyon.Demek istediğim galerici sana full abi araba tam dolu falan diyorsa,araba full deil o galerici kurnazların oyununa gelmeyin.
motor içinde aç ruhsatı motor hacmine bak,2198 veya 2199 cc yazıyorsa yeni tip motordur,1998 civarı bi şey yazıyorsa eski tiptir.en güzeli ama sen onu iyi bir bmw ustasına götür.
Dediğim gibi ben fiyata karışmam,gönül meselesi gibi geliyor bana.ben bi arabayı beğendiysem eğer 3e 5 e bakmam hiç,fiyat konusunda fazla veya az diyenede bakmam.o yüzden sana karışmak istemiyorum. Yeri geldi 3 liralık arabya 5 lirada verdim beğendiğim için,içine sindiyse beğendiysen git al kardeşim,tereddütün varsa boş ver gitsin

asot
13-04-2012, 11:10
12 yaşında 35 binlik araba..

boşver hocam, eleman bu kadar yıl binmeden tertemiz sakladıysa torunlarına versin, niye satıyorki?

RIDVAN
13-04-2012, 11:18
Elektrikli hafızalı koltuk yok,board monitor yok,lastik basınç yok,büyük ihtimal 6 lı cd changer yok,yanlış görmediysem eğer far sensörü yok v.s
diceksin çok mu önemli deil tabi,bunların hepsini bir arada bulabileceğin araç sayısı zaten tr de çok çok az,bunların üzerine 3.20 sedan olsun bide dışı fabrika çıkışı m olsun dersen,sedan olarak tr de bir elin parmağını geçmez o kombinasyon.Demek istediğim galerici sana full abi araba tam dolu falan diyorsa,araba full deil o galerici kurnazların oyununa gelmeyin.
motor içinde aç ruhsatı motor hacmine bak,2198 veya 2199 cc yazıyorsa yeni tip motordur,1998 civarı bi şey yazıyorsa eski tiptir.en güzeli ama sen onu iyi bir bmw ustasına götür.
Dediğim gibi ben fiyata karışmam,gönül meselesi gibi geliyor bana.ben bi arabayı beğendiysem eğer 3e 5 e bakmam hiç,fiyat konusunda fazla veya az diyenede bakmam.o yüzden sana karışmak istemiyorum. Yeri geldi 3 liralık arabya 5 lirada verdim beğendiğim için,içine sindiyse beğendiysen git al kardeşim,tereddütün varsa boş ver gitsin

Anladım abi ellerine sağlık çok makbule geçti..fiyat konusunda aynı şekil sadece hoşuma gitmesi önemli beni aslında bu arabayı çook istesem arabamı takasa verir 1-2 zarar çekerim üstünü verir yine alırım tek tereddüt eddiğim nokta otomatik olması ve otomatikden nefret ederim ilk otomatik arabam olacak eğer olursa. bu araba şuan manuel olmuş olsaydı ben biniyordum :) bizi bu arabaya yönlendiren. sebepler antepde olması . özelliklerin çok olması . servis bakımlı borusan çıkışlı kilometresi . öğleden sonra gidicem galeriye 32.000 teklif edicem verirlerse alıcam. senin görüşün nedir abi fiyat konusunda ??

12 yaşında 35 binlik araba..

boşver hocam, eleman bu kadar yıl binmeden tertemiz sakladıysa torunlarına versin, niye satıyorki?

abi arabayı verip. 530d almışlar zaten takasdan gelmiş galeriye araba :) 12 yaşında 35 binlik araba :D :D

lucky Jackal
13-04-2012, 11:26
Anladım abi ellerine sağlık çok makbule geçti..fiyat konusunda aynı şekil sadece hoşuma gitmesi önemli beni aslında bu arabayı çook istesem arabamı takasa verir 1-2 zarar çekerim üstünü verir yine alırım tek tereddüt eddiğim nokta otomatik olması ve otomatikden nefret ederim ilk otomatik arabam olacak eğer olursa. bu araba şuan manuel olmuş olsaydı ben biniyordum :) bizi bu arabaya yönlendiren. sebepler antepde olması . özelliklerin çok olması . servis bakımlı borusan çıkışlı kilometresi . öğleden sonra gidicem galeriye 32.000 teklif edicem verirlerse alıcam. senin görüşün nedir abi fiyat konusunda ??

abi arabayı verip. 530d almışlar zaten takasdan gelmiş galeriye araba :) 12 yaşında 35 binlik araba :D :D
sen bu arabayı borusana götürüp bakımlarını kontrol ettirdin mi? yani km si orjinal olduğunu,bütün bakımlarında borusanda yapıldığını galericimi söyledi sen mi borusana götürdün? galerici sölediyse inanma kendin öğren.Otomatikten de çekinme çok keyifli olur.Zorla fiyatada soktun beni :) fiyatıda öldür 31 binim çıkıyor dersin.baktın vercek gibi deil 32.5 dan yukarı verme bence,ama beğendiysen 34 de verebilirsin dediğim gibi :)

asot
13-04-2012, 12:44
Birkaç yıl önce 3.18i almak için galeriye gittim, km. si 100.000 altında ve 99 modeldi, sahibindende açıkça km. orjinal yazıyordu... Haliyle gider gitmez km. orjinal mi diye sordum, arkadaşın yanıtı şu oldu; "valla abi orjinal desem yalan olur, şimdi bu araba doktorun birininmiş, adam 100.000 tl para verip bu arabayı bu km.de satmaz, binmek için almıştır" dedi... Servise gösterdim, düşürülmüş dendi.

ettiğim küfürü siz düşünün, kimseye kesinlikle güvenmeyin, bu adam saf galericiydi, o yüzden söyledi. Birbaşkası bu kadar saf olmayabilir.

6 silindirli bir bmw candır, otomatik bu motorda zevk verir... Dediğim gibi temiz ve orjinalse bu paralara gider.

ERY98
13-04-2012, 12:46
O fiyatlarda E46 nın 2001 model Ci kasaları bulunabiliniyor rahatlıkla.. Onlarada bakabilirsiniz.. Ama buaraçta olabilir enazından Bora dan sonra iyi gelecektir :)

asot
13-04-2012, 12:49
O fiyatlarda E46 nın 2001 model Ci kasaları bulunabiliniyor rahatlıkla.. Onlarada bakabilirsiniz.. Ama buaraçta olabilir enazından Bora dan sonra iyi gelecektir :)

Bu paraya Ci bulunur ama muhtemelen canı alınmış ve içinde günahlara girilmiş olacaktır. 4 kapılıda bu ihtimal daha düşük. Ben yine de riske atıp ci arardım, orası ayrı :)

onursumer
13-04-2012, 12:55
aslında fiyatı çokta abartı gelmedi bana

sebebide benim sat kurtul dediğim cinsten

arkadaşımın 99 e46 3.18 otomatik aracına

donanım olarak mercek far,fonksyonel dreksiyon sunroof gibi şeyler var çok boşta bir araç değil

+ 18jant ve lpg li 30bintl verdiler şaşırdım açıkcası :D

km olarakda 290binkm de + duşurulmuş hali zamanında alırken baktırmıştı düşürüldüğü çıktı pazarlıkla aldı :D

RIDVAN
13-04-2012, 13:12
Birkaç yıl önce 3.18i almak için galeriye gittim, km. si 100.000 altında ve 99 modeldi, sahibindende açıkça km. orjinal yazıyordu... Haliyle gider gitmez km. orjinal mi diye sordum, arkadaşın yanıtı şu oldu; "valla abi orjinal desem yalan olur, şimdi bu araba doktorun birininmiş, adam 100.000 tl para verip bu arabayı bu km.de satmaz, binmek için almıştır" dedi... Servise gösterdim, düşürülmüş dendi.

ettiğim küfürü siz düşünün, kimseye kesinlikle güvenmeyin, bu adam saf galericiydi, o yüzden söyledi. Birbaşkası bu kadar saf olmayabilir.

6 silindirli bir bmw candır, otomatik bu motorda zevk verir... Dediğim gibi temiz ve orjinalse bu paralara gider.

Anladım abi ne demek istediğini yok zaten galericilere güvenilmeyeceğini biliyorum. heryere gösterip dedikleri gibiyse öyle alıcam gidip fiyat 32.000-33.000 arası teklif edicem.

Tek kapıya ısanamadım. bir türlü tek kapı sevdiğim tek araç 106 bana daha oturaklı şık geliyor 4kapı onun için hiç bakmıyorum bile aynen Bora'dan sonra bizi bu paklar :)

Bu paraya Ci bulunur ama muhtemelen canı alınmış ve içinde günahlara girilmiş olacaktır. 4 kapılıda bu ihtimal daha düşük. Ben yine de riske atıp ci arardım, orası ayrı :)

Abi dediğim gibi sadece 4 kapı düşünüyorum tek kapılar beğenmiyorum..

aslında fiyatı çokta abartı gelmedi bana

sebebide benim sat kurtul dediğim cinsten

arkadaşımın 99 e46 3.18 otomatik aracına

donanım olarak mercek far,fonksyonel dreksiyon sunroof gibi şeyler var çok boşta bir araç değil

+ 18jant ve lpg li 30bintl verdiler şaşırdım açıkcası :D

km olarakda 290binkm de + duşurulmuş hali zamanında alırken baktırmıştı düşürüldüğü çıktı pazarlıkla aldı :D

Anladım daha fiyatı ben gidip 32.000-33.000 arası birşeyler teklif edicem işte peşin parayı masanın üstüne koyarsam ne düşürürsem o kardır. hakkımıza hayırlısı olsun.

herkese teşşekür ederim ellerinize sağlık .

bond777
13-04-2012, 14:19
06 de 320

arkadasim galeriden araba alim konusunun neden cok ciddiye alinmasi gerektigini belirten noktayi koymus. plakayi neden kapattiklarida anlasildi boylece.

6. elde olupda 99binde kalmasi imkansiz

bu arada km dusurme konusuda soyle, bazen beynin ve anahtarin her ikisindede kmyi dusurunce anlamak cok zorlasiyormus o yuzden hem yetkili servisten bakimlarini sordurup hemde en iyi ozel serviste araci kontrol ettirmek en saglami.

ALPER-VNS
13-04-2012, 14:37

bu konu önemli bence bu araçtan tr de 50 tane var.. hatta bmwteamde arşivini yapıyolar buara

Sign In - BMWTEAM FORUM (http://www.bmwteam.net/board/Index.php?/topic/71301-bmw-e46-320i-tuerkei-edition/)

fiyata gelirsek bence çok fazla değil.. 33 veririm ben.. arabanın eksiği olarak görebileceğim tek şey recaro ve elektrikli koltuk olur.. Km orjinalse o da bu dezavantajları görmezden gelmemize sebep olabilir..

ben sana temizinin linkini verdim, fiyatta da anlaşılacak bi araba hemde ama sallamadın :icon_tup:

vtec_alp
13-04-2012, 15:40
Bende 2006 model Leonumu sattım sahibinden.com da.sağda solda deli gibi BMW arıyorum.Bende 4 kapı olsun istiyorum.Otomatik manuel olması benim için sorun değil.Açıkçası benim'de 3 harfli hakkında pek bilgim yok.O yüzden konuyu takipteyim.

redbaron
13-04-2012, 17:15
tuerkei edition ın ne önemi var anlayamadım açıkçası özel bir araç görüntüsüde yok.limited edition falanda yazmıyor düz bir 320 den pek bir farkı yok.elektrkli hafızalı koltuk ve changer yok sanırım yinede tatmin eder donanımı var.Ama düşünün 1 sene önce 150 binde 330xi için 34 bin fiyat almıştım m paket ve bundan doluydu yanında duran 2005 318 e de 37 fiyat almıştım 36 ya bırakacaktı.kafanızda örnek bir fiyat olsun diye bahsediyorum.Arkadaşın dediği gibi 2.0 150 ise 30 bin altı eder gözümde.170lik se temizi 31-32 eder içinize sindiyse 32 teklif edin.ölücü falanda değilim kusura bakmayın ama artık f10 çıktı bir kasa daha yaşlandı...

JosephuS
13-04-2012, 17:39
Hemşo antepde piyasası biraz fazla sanırım..bence biraz araştır ankarada daha uygun fiyata bulursun..

ERY98
13-04-2012, 18:30

Bende o riski göze aldığımdan öyle dedim zaten :D

SerkanYazgan.
13-04-2012, 19:03
bu konu önemli bence bu araçtan tr de 50 tane var.. hatta bmwteamde arşivini yapıyolar buara

Sign In - BMWTEAM FORUM (http://www.bmwteam.net/board/Index.php?/topic/71301-bmw-e46-320i-tuerkei-edition/)

fiyata gelirsek bence çok fazla değil.. 33 veririm ben.. arabanın eksiği olarak görebileceğim tek şey recaro ve elektrikli koltuk olur.. Km orjinalse o da bu dezavantajları görmezden gelmemize sebep olabilir..

ben sana temizinin linkini verdim, fiyatta da anlaşılacak bi araba hemde ama sallamadın :icon_tup:

Tr de 50 tane olmasının bi önemi yok.Bildiğimiz 320 den farkı ne ? Donanımsa bu araçta doğru düzgün donanım bile yok.El gazı,deri döşeme,açılır tavan zaten çoğu e46 da var.
Tr de full+full e46 zaten pek yok. Dsc,board monitör,elektrikli-hafızalı koltuk vs. bunlar doluluğu gösterir.:cool:
Bmw de tüm donanımlar opsiyonel olduğu için tam dolu bmw bulmak imkansız gibi.M3 lerin bazıları tam donanımlı sadece.
Opsiyonları ekletirsen dolu olsun diye bir araç parası daha veriyorsun:D

34 çok fazla bu araç için, km borusanda yazmışsınız.Bu km yi borusan ne zaman veritabanına almış öğrenin ve bakımları arasındaki tarihlere bakın.150 bg bu araç yani makyajsız kasa, eski nesil.Bu yüzden bu parayı hiç mi hiç haketmiyor. Tek albenisi km si.( doğrumu şüpheli.)

cem06
13-04-2012, 21:20

konudaki mesajini daha yeni gordum... Fotolardan temiz duzgun araca benziyor fiyatta iyi ama 46lardan bazgectim Jetta tdi buldum ayni fiyat araliginda daha mantikli geldi...

RIDVAN
14-04-2012, 08:00
Herkese yorumları için tek tek teşşekür ederim. Sizlerin ve arkadaşlarımıza sorduk arabayı değerlendirdik ve arabanın genelde 30.000 Maxisumum Biniciye 32.000 Edeceğini Sölediler Galeri 33.750 İnmiyor Aşşağıya şuan kafam çok karıştı başka arabalara bakıcam galiba bu durumda..

turbo&quattro
14-04-2012, 08:18
Acele etme hic araba alirken . Senin yasadiklarini bende yasadim iki ay arabasiz kaldim, onlarca marka ve model ile test surusu yaptim ve icime en fazla sinen bmw yi oldukca uygun fiyata birkac gun once aldim . Biraz sabret elbet duser birseyler .

oguzhankutlu
14-04-2012, 09:15
çok yakıcak ve yürümicek bence 328 e bakılabilir fiyat daha uygun yakıt da aynı yakar en azından gider.

RIDVAN
14-04-2012, 09:50
Acele etme hic araba alirken . Senin yasadiklarini bende yasadim iki ay arabasiz kaldim, onlarca marka ve model ile test surusu yaptim ve icime en fazla sinen bmw yi oldukca uygun fiyata birkac gun once aldim . Biraz sabret elbet duser birseyler .

Aynen abi acelet etmicem arabam var zaten hem arabamı istediğim rakama satıcam. hemde istediğim arabayı umarım manuel bulucam..teşşekürler sağolasın abi.

çok yakıcak ve yürümicek bence 328 e bakılabilir fiyat daha uygun yakıt da aynı yakar en azından gider.

1.6 Bora'dan inip 328 çok gelir Bmw maceramıza bu kadar hızlı girersek iyi olmaz 1.6 sonra 2.0 ideal olur abi ama bundan sonra inşallah ;):icon_tup:

ALPER-VNS
14-04-2012, 17:28
Tr de 50 tane olmasının bi önemi yok.Bildiğimiz 320 den farkı ne ? Donanımsa bu araçta doğru düzgün donanım bile yok.El gazı,deri döşeme,açılır tavan zaten çoğu e46 da var.
Tr de full+full e46 zaten pek yok. Dsc,board monitör,elektrikli-hafızalı koltuk vs. bunlar doluluğu gösterir.:cool:
Bmw de tüm donanımlar opsiyonel olduğu için tam dolu bmw bulmak imkansız gibi.M3 lerin bazıları tam donanımlı sadece.
Opsiyonları ekletirsen dolu olsun diye bir araç parası daha veriyorsun:D

34 çok fazla bu araç için, km borusanda yazmışsınız.Bu km yi borusan ne zaman veritabanına almış öğrenin ve bakımları arasındaki tarihlere bakın.150 bg bu araç yani makyajsız kasa, eski nesil.Bu yüzden bu parayı hiç mi hiç haketmiyor. Tek albenisi km si.( doğrumu şüpheli.)

BMW hakkında bilgilendirdiğin için çok teşekkürler.. bu arabanın en özel yeri rengi bi kere ayrıca individual seri bi araba.. özel olup olmadığına biz değil bmw karar vermiş bile.. Doluluğu elektrikli koltuk dsc monitor gösteriyosa ne mutlu bana hem x5 hem de 520i m full+full+full :)

2003 e60 530larda masajlı koltuk bile varken dijital klima yok mesela boş mu yani o araba

arabanın fiyatı umrumda değil açıkçası ama bu piyasada temiz araba zor iş.. buarada ben sunroofsuz deri koltuksuz düz vites 318i mi 29a sattım 2 sene oldu..

konudaki mesajini daha yeni gordum... Fotolardan temiz duzgun araca benziyor fiyatta iyi ama 46lardan bazgectim Jetta tdi buldum ayni fiyat araliginda daha mantikli geldi...

hayırlı olsun güzel tercih olmuş polo oldu sanırım ;)

Numan
14-04-2012, 21:25
bu bmwye yanni 320i ye 35 verilmez . canı alınmamış full 320 Cİ içnde 43-44 lirayı gözden çıkarıcaksın yada dededen ci arıyacan.

RIDVAN
25-04-2012, 10:02
Hayırlı günler herkese
Aracımı dün devrini verdim paramı aldım yeni sahibine verdim.

İlandaki bmw'dende vazgeçtik şimdi bana 1999-2001 4K 320i manuel olursa çok çok iyi olur e46 lazım ama boyası maxisumum 3 parça olacak çevrenizde eşinizde dostunuzda tanıdığınızda veya takip ettiğiniz temiz oynanmamış düzgün araçlar varsa bakabilirim teşşekürler.