PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kolay Sabit Numaralar

HKA
14-04-2012, 17:50
Ya 15 gündür numara arıyorum şirkete. Yok adam gibi bir şey. Sahibinden.com da buldum onlarda abuk subuk fiyat yazmışlar.

Telekom'a gittim. Numarayı, başvuru onayından sonra veririm ve değiştiremezsin ya da vazgeçemezsin diyor. En az 5 numara alırsan özel numara secenegi sunabilirim diyor.

Peki bu köşe başı kebapçılar 355 10 10 gibi numaraları nasıl alıyor. Telekom'da tanıdığı olan yok mu? Parasını verip alıcam da laftan anlayan biri olsun.

hddsheriff
14-04-2012, 18:05
Ya 15 gündür numara arıyorum şirkete. Yok adam gibi bir şey. Sahibinden.com da buldum onlarda abuk subuk fiyat yazmışlar.

Telekom'a gittim. Numarayı, başvuru onayından sonra veririm ve değiştiremezsin ya da vazgeçemezsin diyor. En az 5 numara alırsan özel numara secenegi sunabilirim diyor.

Peki bu köşe başı kebapçılar 355 10 10 gibi numaraları nasıl alıyor. Telekom'da tanıdığı olan yok mu? Parasını verip alıcam da laftan anlayan biri olsun.

telekomda ki vatandaşa bu işin başka yolu yokmu diye sihirli bir cümle kuracaksın , alacağın tepkiye göre hareket edeceksin.

cagri-35
14-04-2012, 18:45
Ben yeni taşındıgım evin hattını alırken hatırlaması kolay bir numara istiyorum dedim :) görevlide herkes istiyor onu dedi :) Bende ama benımkının sebebi ayrı evde yaşlı var hatırlaması zor olur, eski numaranın sonu aynıydı bir kolaylık yapamazmısınız zor olucak bizim açımızdan dedim :) Sağolsunlar yardımcı oldular.

BAR22
14-04-2012, 18:54
arkadaşım 2345678 numarayı satıyordu kendisine söylerim iletişime geçer hala satılmadıysa.. K20SWAP nickli arkadaşççç

onursumer
14-04-2012, 19:25
bizimde aynı şekilde alırken kolay istediğimiz soyledik basit birşey vermişlerdi sağolsunlar

sanırım ordaki kişilerin insiyatifinde

tabi ben alalı çok uzun zaman geçtiğinden dolayıda işler biraz değişmiş olabilir

ondertopcu
14-04-2012, 19:31
rüşvetle falan olacak iş değil ataköye gidebilme durumu olursa yardımcı olabilirim. Yada telekom müdürlük binaları değilde bayilere giderek oradaki arkadaşı görsek belki birşey yapabilir.

HKA
14-04-2012, 23:46
telekomda ki vatandaşa bu işin başka yolu yokmu diye sihirli bir cümle kuracaksın , alacağın tepkiye göre hareket edeceksin.

Her türlü şeyi sordum ve konustum. Maalesef sonuc alamadım.

Bugün birini buldum, o da istanbulda 25-26 tane santral var. Her santralde farklı numara cıkıyor. Hepsine tek tek sormak lazım dedi. Ataşehir, Erenköy, Kozyatağı civarlarında neredeyse kolay numara kalmamış.

Neyse yani telekomlarda yetkili tanıdığı olan varsa bir zahmet irtibar kuralım. Parasıyla düzgün bir numara alalım.

douu
15-04-2012, 02:01
ev numaram 232 55 44. telekomdaki görevliye bu işin bi hal çaresi var mı demiştim. o da tabi neden olmasın diyerek olumlu yaklaşmıştı :D

cMg
15-04-2012, 08:29
biz 2 gün önce şirkete şu numarayı aldık tamamen tesadüf 344 1 000

TT_BOY
15-04-2012, 15:56
güzel numara denk gelmiş :D