PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım eden arkadaslar..herkese cok tesekurler

doğan_1981
14-04-2012, 22:46
yaklasık 2 yıl önce bir konu acmıstım..kıbrısta maddı durumu kotu olan son sınıf öğrencisi bir kız kardesımıze yardım için..beni tanıyanlar hatırlayacaktır..neyse lafı uzatmayacağım..arkadaşlar kardeşimiz okulunu sizin az yada çok yolladıgınız paralarla bitirmiş..telefonumu kaybetmiş ..bugun siteyi bulup yönetici kardeşlerimizden birine telefonla ulasmıs..erkut abim saolsun telefonumu yazmıs..kız okulu bitirmiş mesleğini eline almıs parakazanmaya baslamıs..benden bana yardım eden herkese çok tesekur tesekur etmemı ve etrafımda benım gıbı okumaya calısan baska öğrenci kardeşimiz varsa kendisininde onu okutmak istediğini sizlere iletmemi istedi...allah herkesten razı olsun..herkese binlerce kez tesekurler...

ynsemr
14-04-2012, 23:24
Yardımı dokunan herkesten Allah razı olsun

orhan_guney
14-04-2012, 23:27
allah herkesten razı olsun.güzel bir duygu .

ensoztrk
14-04-2012, 23:30
Yardımda bulunanlardan Allah razı olsun Allah kabul etsin.

crused
14-04-2012, 23:30
yaklasık 2 yıl önce bir konu acmıstım..kıbrısta maddı durumu kotu olan son sınıf öğrencisi bir kız kardesımıze yardım için..beni tanıyanlar hatırlayacaktır..neyse lafı uzatmayacağım..arkadaşlar kardeşimiz okulunu sizin az yada çok yolladıgınız paralarla bitirmiş..telefonumu kaybetmiş ..bugun siteyi bulup yönetici kardeşlerimizden birine telefonla ulasmıs..erkut abim saolsun telefonumu yazmıs..kız okulu bitirmiş mesleğini eline almıs parakazanmaya baslamıs..benden bana yardım eden herkese çok tesekur tesekur etmemı ve etrafımda benım gıbı okumaya calısan baska öğrenci kardeşimiz varsa kendisininde onu okutmak istediğini sizlere iletmemi istedi...allah herkesten razı olsun..herkese binlerce kez tesekurler...

konuyu daha onceden gormedim ama. kiz arkadasi ayakta alkisliyorum. helal olsunnn allah herseyi gonlunce versin.

MaNiSaLı
14-04-2012, 23:32
ne güzel birşeye vesile olmuşsunuz . Ve tabiki techturkey de aynı şekilde :)

MBuğra
15-04-2012, 00:04
bizim okulda mühendislik okuyordu yanlış hatırlamıyorsam, ne güzel çıktığı gibi hemen iş bulmuş. Allah gönlüne göre versin herşeyi.

Kutluhan
15-04-2012, 00:54
Arkadaşımızın okumasına yardım eden herkes den Allah razı olsun... Allah arkadaşımızın gönlüne göre versin şimdiden yapacağı yardımları Allah kabul etsin.

bLackModeL
15-04-2012, 07:47
bu siteyi seviyorumm bunu binlerce kez söylerim allah yrdım edenlerın daima yanında olsun onlara guc para kudred ıhsan eylesın amin ..

Dodoo
15-04-2012, 09:02
Allah yardım eden herkesten razı olsun, ne ekersen onu biçersin, kendi de vefalı biriymiş, her ne kadar yardım almış olsa da para kazanmaya başlayınca geçmişini unutabilirdi kolaylıkla :)

serkanokan
15-04-2012, 09:26
Zamaninda kiza yardim edene de, kizin simdi yaptigi vefakarliga da helal olsun..

mechanic
15-04-2012, 10:14
ne mühendisi arkadaş ya bana elektrikelektronik mühendisi lazım.?? pm atabilir misiniz.

sinan-s
15-04-2012, 10:23
Yardımı dokunanlara teşekkürler..

ulas
15-04-2012, 10:25
helal olsun emeği geçen herkesede kız kardeşimizede vefalıymış yolu açık olsun

doğan_1981
15-04-2012, 16:58
tekrar tekrar tesekurler arkadaslar..

FurkanÇ
15-04-2012, 19:53
bu konudaki yardım toplama olayını hatırlıyorum o zaman forum a üye değildim ilk gördüğümde helal olsun demiştim arkadaşlara şimdide kıza helal olsun diliyorum...bu forumda herşeye bi çözüm var ona kesin kanaat getirdim :)

63owen63
15-04-2012, 19:57
Hatırlıyorum konuyu,Allah yardım edenlerden,forum ahalisinden razı olsun, kardeşimize de helal olsun, yolu acık olsun

alfonso4474
15-04-2012, 21:27
helal valla yapılan yardımların karşılığını vermiş hemde teşekür etmiş güzel bi davranış

SLH
15-04-2012, 22:54
herkesten Allah razı olsun bu ortamda daha çok yardımlar çıkar ihtiyacı olanlara ben eminim

ef186
16-04-2012, 00:25

Bana ulasti bende telefon numarani ilettim kendisinide tebrik ettim cokta mutlu oldum .

ruudvan
16-04-2012, 00:36
baya bir muhabbeti dönmüştü karşı cıkanlarda olmuştu ama sonucunun guzel olması sevındırıcı.
dogan unuttun bızı pampa .

doğan_1981
16-04-2012, 23:47
Bana ulasti bende telefon numarani ilettim kendisinide tebrik ettim cokta mutlu oldum .
çok tesekuler arkadasım..

SerhatA.
16-04-2012, 23:49
İşte techturkey farkı :)

Yardımı geçen herkese teşekkürler..

doğan_1981
16-04-2012, 23:51
baya bir muhabbeti dönmüştü karşı cıkanlarda olmuştu ama sonucunun guzel olması sevındırıcı.
dogan unuttun bızı pampa .

rıdvanım unutmak nedemek kardesım..gecen hafta bulgarıstandan dönüyodum.istanbuldan geçerken ugrayacaktım..cok geç oldu diye mehmetle vazgeçtik kardesim....senınde demet için yaptıklarını untmadım kardesim..ben sanırım zor gelirim ama sen istersen haziranda mustilerle gel..misafir etmek isterim kardesim..bizde uyarsa kıbrıs ve bulgaristandan bikaç araba bikaç arkadaş getirmeyi düşünüyoruz..görüşmüş oluruz kardesim..çok sevgiler saygılar rıdvanım...

dirk
16-04-2012, 23:53
böyle şeyler duymak görmek gerçekten cook güzel ...

bladerk
17-04-2012, 00:02
o numarayı verdiğime bu kadar sevinceğimi sanmıyodum :)

ruudvan
17-04-2012, 00:08
rıdvanım unutmak nedemek kardesım..gecen hafta bulgarıstandan dönüyodum.istanbuldan geçerken ugrayacaktım..cok geç oldu diye mehmetle vazgeçtik kardesim....senınde demet için yaptıklarını untmadım kardesim..ben sanırım zor gelirim ama sen istersen haziranda mustilerle gel..misafir etmek isterim kardesim..bizde uyarsa kıbrıs ve bulgaristandan bikaç araba bikaç arkadaş getirmeyi düşünüyoruz..görüşmüş oluruz kardesim..çok sevgiler saygılar rıdvanım...
organizasyon varsa bnde orda olmak isterim planlar netleşsin bi sonrası kolay.:icon_tup:

orhansah
17-04-2012, 00:10
hatırladım konuyu :) sonucunu iyi olarak görmek mutluluk verici :)