PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kapak Hikayesinde Mutlu SON:D

Arenimo
19-04-2012, 11:17
Savaş ustayla konustuk daha onceki aramizdaki olayi cozmek icin ugrastik fakat cozemedik kendisi kapaga ve resime bakmadan cekti gitti rauf ve bekirde yanimizdaydi bekir kapaga ve 2010 da cekilmis olan resme bakti inceledi ya ewet kapak cok benziyo dedi bende benzemiyo kapak bu zaten dedim

Resimlerle anlatiyorum*

1- facebook ta Cumhur abinin profilindeki resim ve yorumlar fotografin tarihi 8 ekim 2010 kapal portuna yeni baslanmis
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/fd346b55.jpg

Kare nin icindeki yara izine dikkat edelim
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/8fea4ef2.jpg

Kapagin 2010yilindaki fotografi

http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/6b99be18.jpg

Şimdiki hali Kutunun icindeki yaraya dikkat*
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/86e5eb9d.jpg

Ayni acidan resimlenmis hali bu gun cektim fotografi yanlis anlasilmasin sonra*
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/d9dbc593.jpg

*
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/b0c01948.jpg

POLİSH ÖNCESİ
http://www.hizliupload.com/di-38MV.jpg

POLİSH SONRASI
http://www.hizliupload.com/di-8995.jpg[/QUOTE]

TünayK
19-04-2012, 11:20
sanırım bir dil tutulması yaşanıyor forumda....

edit:forum saati yanlış gözüküyormuş:)

Arenimo
19-04-2012, 11:20
Çok sakin ve yavaş yavaş takip ettim her ayrıntıyı işlerin yoğunluğundan yurtdışına gitmemden dolayı biraz ağardan aldım ama herşeyinden eminimki kapak numarasını yazdım şasemide yazarım isteyen sorgulatır kapak EMG nin kendi kapağıdır PORT POLİSH işlemini yapan Savaş ustadır aksini idda eden buyursun her şeyiyle ispatlarım ki daha ne olsun 3. porta dikkat edelim lütfen kapaktaki izler hala durmakta :D

matthardy
19-04-2012, 11:23
sana okulda hiç komposizyon yazdırmadılar dimi kardeşim :)

4 kere okudum "dedimki matt sen geri zekalısın anlamıosun"

5 - 6 hala anlamadım.demekki sıkıntı sende :D

şu sonucu bi söyle allahın aşkına tek cümle ile

34tb9544
Bahtsiz bedewi arenimo gecmis olsun emg artık daha hızlı :)

XoR

+1 :)

bi *** anlamadım bende

Arenimo
19-04-2012, 11:24

Mal herif daha neyi anlamıyosun kapak kendi kapağım işte:D

herşeyiyle eminim şaseyle kodum tutuyo 2010 da savaşa kapak gittiğinde çeklen resim orda al işte karşılatır :D

matthardy
19-04-2012, 11:27
Mal herif daha neyi anlamıyosun kapak kendi kapağım işte:D

herşeyiyle eminim şaseyle kodum tutuyo 2010 da savaşa kapak gittiğinde çeklen resim orda al işte karşılatır :D

yani o port-polish'i savas osman paşaoglu yapmış burasıda kesinse...;)

haklısın kanki sorun çözülmüş :icon_tup:

kelalper
19-04-2012, 11:28
Senin kapak Kekuti den çıkacak diye ümitliydim kardeşim kısmet değilmiş başka bahara kaldı yaw.

Arenimo
19-04-2012, 11:30
yani o port-polish'i savas osman paşaoglu yapmış burasıda kesinse...;)

haklısın kanki sorun çözülmüş :icon_tup:

Kapak bizzat araca ait değişmemiş

8 ekim 2010 da savaşın dükkanındaki resim yukarıda var

3. gözdeki kaynak izlerinden çok net anlaşılıyo

olayın sonu budur :)

Maxiboost
19-04-2012, 11:30
Savas ustanin kapak isciligine bir cok kez sahit oldum boyle bir iscilik yapacagina ihtimal vermiyorum istese yapmasi zor. Ben yapsam daha iyi yaparim :D bildigin S var bi yerde resmen. Kapagin kurcalanmadigina eminsin degil mi?

Arenimo
19-04-2012, 11:32
Savas ustanin kapak isciligine bir cok kez sahit oldum boyle bir iscilik yapacagina ihtimal vermiyorum istese yapmasi zor. Ben yapsam daha iyi yaparim :D bildigin S var bi yerde resmen. Kapagin kurcalanmadigina eminsin degil mi?

Aracı aldığımdan beri aynı sorunlar cumhur satmadan da aynı sorunlar vardı

kapağı kim neden açıp üzerinde uğraşsın ki o kadar çok araştırıldı araç hiç bir zaman başında 1 kişi olmadan ellenmedi ( ki yapılan işlemler cam filmi sökme muayeneye gitmeden hazırlık ve cumhurdayken Yekta başında durmuş headrs egzost montajı )

Maxiboost
19-04-2012, 11:34
Aracı aldığımdan beri aynı sorunlar cumhur satmadan da aynı sorunlar vardı

kapağı kim neden açıp üzerinde uğraşsın ki o kadar çok araştırıldı araç hiç bir zaman başında 1 kişi olmadan ellenmedi ( ki yapılan işlemler cam filmi sökme muayeneye gitmeden hazırlık ve cumhurdayken Yekta başında durmuş headrs egzost montajı )

Ne biliyim cok enteresan geldi :) onceki sahibi is bitince bakmamis mi?

onursumer
19-04-2012, 11:38
dizilik hikaye çıktı valla :D

matthardy
19-04-2012, 11:41

Arenimo ; The kapak trilogy :D

rahmi
en az 20 bölüm :D

gp74
Gozum korktu artik bu islerden, heryerde ayri bir film...

ice
19-04-2012, 11:45
Ne olacak şimdi ?

Schumi
19-04-2012, 11:47
Kısaca kapak kayıp değil miş. Aracın üstündeki kapak bahsi geçen kapak mış öyle mi ? Sübaplar bahsi geçen marka mı pek i?

SekoLive
19-04-2012, 11:50
aren gecms olsun bulmana sevndm aradn mı tekrar orayı? Sana bsey dendimi

imhotep
19-04-2012, 11:51
+1 :)

bi *** anlamadım bende

5000 tl kaçmış kanka sonuc olarak :D:D

arencim geçmiş olsun canım benım banada zamanında cok kaçmıştı :D

SULTANOGLU
19-04-2012, 11:52
#kapakkapak sonuclanmasina sevindim. Twitter trnd topik

Arenimo
19-04-2012, 11:54
Kısaca kapak kayıp değil miş. Aracın üstündeki kapak bahsi geçen kapak mış öyle mi ? Sübaplar bahsi geçen marka mı pek i?
yok Subaplar yay herşey OEM di ben kendime kapak satın aldım almışkende eski kapaktan sadece schirc derecelimi aldım gerisini ferreadan sipariş ettim onlarda dün geldi Serdar usta Peak garage hayırlısıyla başladı

Ne olacak şimdi ?

Cüneyt abim bişe olmicak vallahi :)

olan bana oldu arada kapağı yapmışken nokta virgül bırkmadık benim içimin rhat ettiği kapağın bana ait olduğunu bilmekti

oğrendim rahatım:D

Kekuti*
19-04-2012, 11:57
ben yine bi pok anlamadım resimlerden :D

geçmiş olsun kardeşim..

Göki,ZD
Aren kapak 2003 model bi araç demiştin o olay neydi ?

Bu kapağı Savaş ustanın bende işleyeceğine ihtimal vermiyorum, ben bile daha başarılı iş çıkartırım :D

Kapak işlendiğinde Cumhur, Yekta yada Görkem(oda çok ilgilendi biliyorum) hiç kimse bakmadımı kapak nasıl olmuş etmiş diye..

Arenimo
aren gecms olsun bulmana sevndm aradn mı tekrar orayı? Sana bsey dendimi
Olaylar olaylar :D arayıp ne dicem Serkan ?

herşey ortada yaptığı inkar ediyo daha ne diyim ? :D

5000 tl kaçmış kanka sonuc olarak :D:D

arencim geçmiş olsun canım benım banada zamanında cok kaçmıştı :D
Abi biliyosun konuştuk işte daha öncede olan oldu şemsiye girdi açılmak istedi ama nafile:D

#kapakkapak sonuclanmasina sevindim. Twitter trnd topik

hahaha :D içim rhatladı ama kanka sonuçlandı ya oh parçalarımda geldi

Kekuti*
19-04-2012, 11:58
Senin kapak Kekuti den çıkacak diye ümitliydim kardeşim kısmet değilmiş başka bahara kaldı yaw.

yahu o kapak bende olsa sana sıkarım abi :D yektada olabilirdi diye ümitliydim bende, bi yazılımda 3 boy hızlanmış adam :eek:

Arenimo
19-04-2012, 11:59
Aren kapak 2003 model bi araç demiştin o olay neydi ?

Bu kapağı Savaş ustanın bende işleyeceğine ihtimal vermiyorum, ben bile daha başarılı iş çıkartırım :D

Kapak işlendiğinde Cumhur, Yekta yada Görkem(oda çok ilgilendi biliyorum) hiç kimse bakmadımı kapak nasıl olmuş etmiş diye..

Abi 2 numara var kapakta ben diğerini verdim hafta içi hürmakta otururken netleşti o da şaseden girince kapak benim kapağım kendi kapağımın kod numarasının olduğu resmide koydum oh kapak benm çıkıtı ya daha ne isyim zaten yeni kapak almışım parçalarım gelmiş :D prestij meselesi olmuştu artık benim için

kapağı işleyen Savaş herşeyi ile kanıtlandı fotoğrafına kadar koydum şimdide ben işlemedim desin :D

Arenimo
19-04-2012, 12:00
yahu o kapak bende olsa sana sıkarım abi :D yektada olabilirdi diye ümitliydim bende, bi yazılımda 3 boy hızlanmış adam :eek:

olm adamın arbası r53 tabki hızlanır sen r56 mı sandın Yekta panpamın arabasını :D

cumhur
19-04-2012, 12:01
Ne biliyim cok enteresan geldi :) onceki sahibi is bitince bakmamis mi?

yılLArdır aracımı yaptırım savasta basında dururum, durmam , sorun çıkar yada çözülür benim sonuna kdar güvendiğim birisidir. birokdarda çalışanlarına. dün aren lede konuştuk bu konuyu ne diyeceğimibilemedim. yorum yapmak istemiyorum.

fakat bu sorunlar oldugundan beri arenle sürekli konusuruz ve 1 tek kelime bile söylememiştir şahsıma ,herkez değişmişolabileceğini söylüyordu kapağın ama ben kendimden emindim kimseye aracımı vermem ve sürekli kapalı garajda durur, ama herşey ortada artık benime içim rahat.

Göki,ZD
19-04-2012, 12:03
kapağı işleyen Savaş herşeyi ile kanıtlandı fotoğrafına kadar koydum şimdide ben işlemedim desin :D

Gidip görüştün mü Savaş usta ile ne diyor ?

Sendeki şemsiye plaj mı yoksa standar mı :D

Semii
19-04-2012, 12:05
mutlu sonla biten herşeye bayılırım :D

hadi geçmiş olsun kanka :)

Kekuti*

bugün okuduğum en anlamlı cümle :D :D

matthardy
yukardaki mesajı aren attı sanıyorum aren ve cumhur abinin resimler aynı :S

dedim noluyor aren,arenle konustum falan diyor.

illümiyati oldum şerefsizim :D

15 dakka kendime gelemem. by

cumhur
19-04-2012, 12:08

Arabamı sattım ama resmımı o çalmış:D:D:D

Arenimo
19-04-2012, 12:10
Gidip görüştün mü Savaş usta ile ne diyor ?

Abi onlar ufak bu madoda falan büyük celal birsenler var ya abi o boyutlarda :D

aşşasını bünye kabul etmiyo :D gidiyim ne konuşiyim ne söyliyim:D

Kekuti*
19-04-2012, 12:10

dikkat et abi, resmim kaybolmuş diye konu açmasın :hahaha:

_muhaRRem
19-04-2012, 12:12
kazanan taraf hep ustalar , portları büyütülen, polishlenen araç sahipleri :D

iyi bari araba çıksında gazla acısını çıkar :)

Schumi
19-04-2012, 12:12
Kapakta şase numarası gibi tanımlayıcı bir numara var demek. Oradaki numara tüm kapaklarda aynı değil bundan eminsiniz değil mi ?

Arenimo
19-04-2012, 12:14
yılLArdır aracımı yaptırım savasta basında dururum, durmam , sorun çıkar yada çözülür benim sonuna kdar güvendiğim birisidir. birokdarda çalışanlarına. dün aren lede konuştuk bu konuyu ne diyeceğimibilemedim. yorum yapmak istemiyorum.
fakat bu sorunlar oldugundan beri arenle sürekli konusuruz ve 1 tek kelime bile söylememiştir şahsıma ,herkez değişmişolabileceğini söylüyordu kapağın ama ben kendimden emindim kimseye aracımı vermem ve sürekli kapalı garajda durur, ama herşey ortada artık benime içim rahat.

Abi herşey için çok teşekkürler 1 tek gün şüphelenmediğimi biliyosun için rahattı sonuç olarak iş çözüldü gerçekten yılan hikayesine döndü ama çözüldü oh :) şeytanın bacağını kırdım artık :D

mutlu sonla biten herşeye bayılırım :D

hadi geçmiş olsun kanka :)
Sağolasın kanka benimde şansım dönüyo heralde:D

bugün okuduğum en anlamlı cümle :D :D
dur araba çıksın sana çok manidar şeyler okudutucam panpacım:D

EEE olum dedik sana :D

Abi arabayı alınca resmede sahiplendim bi ara haha:D Tolga panpamız çekmedi ki yeni resimler:D

adamda haklı arabayı ben göremedim ki doğru düzgün o görsün:D

Arenimo
19-04-2012, 12:15
Kapakta şase numarası gibi tanımlayıcı bir numara var demek. Oradaki numara tüm kapaklarda aynı değil bundan eminsiniz değil mi ?

1 tanesi sonuna kadar nokta virgül gidiyo sonunda ufak bi değişklk var bide kapaüın öbür tarafında numaralar var kapak kendi öz malım:D

XoR
19-04-2012, 12:17
Aren benim şu kulaklıkları change et başka bişeyle baktıkça çınlatıyorum seni :D

Arenimo
19-04-2012, 12:18
dikkat et abi, resmim kaybolmuş diye konu açmasın :hahaha:
Kerem oluyo ya valla seninde mizahın baya gelişti hahahaha:D kardeşim benm ya gerçek bi R56 kullanıcısı :D

kazanan taraf hep ustalar , portları büyütülen, polishlenen araç sahipleri :D

iyi bari araba çıksında gazla acısını çıkar :)

kanka valla doğru kendimide portlattım polishlettim yağlattım bademlettim :D

çıksın araba bir süre emrime hizmet edicem A noktasından B noktasına taşicak :D

havalar ısındı SC ler turbolar bayıldı:D

Redbull
19-04-2012, 12:18
İki gündür hayretle izliyorum allah sabır versin sizlere.

Arenimo
19-04-2012, 12:19
Aren benim şu kulaklıkları change et başka bişeyle baktıkça çınlatıyorum seni :D

Abi sen önce kardeşinin telefonlarını açıcaksın :D

açmazsan ben daha ne yapiyim sen iste J J ürünlerinden değeri kadar seç istyosan mesele değil:D

şu an yine aradım açan yok telefonunu:D

_muhaRRem
19-04-2012, 12:21
Kerem oluyo ya valla seninde mizahın baya gelişti hahahaha:D kardeşim benm ya gerçek bi R56 kullanıcısı :D

kanka valla doğru kendimide portlattım polishlettim yağlattım bademlettim :D

çıksın araba bir süre emrime hizmet edicem A noktasından B noktasına taşicak :D

havalar ısındı SC ler turbolar bayıldı:D

futbolculara sıkılan uyuşturucu spreylerden bolcana bulundur arabada birde , otobanda kritik anında 500ml erikli soğuk su :D

XoR
19-04-2012, 12:22
Abi sen önce kardeşinin telefonlarını açıcaksın :D

açmazsan ben daha ne yapiyim sen iste J J ürünlerinden değeri kadar seç istyosan mesele değil:D

Makara yapıyorum :D ofisdeyim telefonda şimdi konuşamam bu mevzuyu patron kızıyo :D 17:30 sonrası ararım konuşuruz kardeşim :)

!KO
futbolculara sıkılan uyuşturucu spreylerden bolcana bulundur arabada birde , otobanda kritik anında 500ml erikli soğuk su :D

abi o sogutucuyu omzuma sıkmıslardı benım baya kafa yapıyo o dikkat :D

Arenimo

hahaha tecrübeyle sabit diyosun yani kanka:D yok artık bıktım Muharrem bir süre binmek istyorum arabama şu deliğin sızısı geçsin o zaman gazlicam:D

Arenimo
19-04-2012, 12:23
Makara yapıyorum :D ofisdeyim telefonda şimdi konuşamam bu mevzuyu patron kızıyo :D 17:30 sonrası ararım konuşuruz kardeşim :)

Aramayan ??? ne olsun peki akşama işin yoksa sana nevizadede telafi edici ilk vergimi oderm:D

_muhaRRem
19-04-2012, 12:27
hahaha tecrübeyle sabit diyosun yani kanka:D yok artık bıktım Muharrem bir süre binmek istyorum arabama şu deliğin sızısı geçsin o zaman gazlicam:D

bilirim o binmeleri ben :)

bii akşam koltuksuz bi mcs görürsem çok gülerim sana :D

Arenimo
19-04-2012, 12:29
bilirim o binmeleri ben :)

bii akşam koltuksuz bi mcs görürsem çok gülerim sana :D

hahaha :D arkalara gergi gelicek knka sökücem zaten içini GP ye çeviricez sus çaktırma aramızda sır :D

_muhaRRem
19-04-2012, 12:31
hahaha :D arkalara gergi gelicek knka sökücem zaten içini GP ye çeviricez sus çaktırma aramızda sır :D

bak noldu şimdi :D

Göki,ZD
19-04-2012, 12:34
arabayı gp ye çeviriceğine dodiklerini siyaha orjinal yap :D

emre_
19-04-2012, 12:35
Hepi end :D kanka hadi hayirlisi seni izlemeye devam ediyorum :)

Arenimo
19-04-2012, 12:36

Abi o aklımda zatende onun için yan marşpiyel on ve arka tamponlarda lazım biraz gereksiz olur sanki :D şmdilik delik kapanana kadar hiç bir harcama söz konusu değil :D

@muahrrem bu gün formundasın Hasan mezarcı styla:D

mody
19-04-2012, 12:39
Gecmis olsun arencim, yeni kapakta hayirli olsun, agiz tadiyla gazlarsin insallah
Ne diodunuz?

EMG gergin :)

Arenimo
19-04-2012, 12:40

Gecmis olsun arencim, yeni kapakta hayirli olsun, agiz tadiyla gazlarsin insallah
Ne diodunuz?

EMG gergin :)

:D EMG gergin abi 4 zincirle bağlı yatıyo düşün daha üstünde kapak yok o kadar gergin :D hava soğuk EMG gergin

bide urfa güzel söylüyo abi

Abi EMG gerçektennnnn çok hızlı :D

powERS
19-04-2012, 12:50
ne kapakmış beh dallasa döndü yok surdan cıkar yok burdan cıkar :D

abı bu kola kapagımı motor kapagımı bellı degıl ne la bu :D:D bırbırınızın kapagınımı alıyonuz bos vakıtlerde heuehueh :D

neyse sıkıntı yok artık.

pekı bısey sorucam :D

yenı kapaklamı devam edıceksın eskı kapaklamı ***** bu kadar degerlı kapak ole kenarı bırakılmaz vallaha alırlar bak :D

Arenimo
19-04-2012, 13:02
ne kapakmış beh dallasa döndü yok surdan cıkar yok burdan cıkar :D

abı bu kola kapagımı motor kapagımı bellı degıl ne la bu :D:D bırbırınızın kapagınımı alıyonuz bos vakıtlerde heuehueh :D

neyse sıkıntı yok artık.

pekı bısey sorucam :D

yenı kapaklamı devam edıceksın eskı kapaklamı ***** bu kadar degerlı kapak ole kenarı bırakılmaz vallaha alırlar bak :D

Yeni kapak aldım araca , yeni kapakta aklınıza gelen herşeyi çok daha iyileri ile değiştirdim yayından şapkasına subaplarına kadar birtek eski kapağımdan egzantriğimi aldım hayırlısı diyorum artık son olsun:D

powERS
19-04-2012, 13:08
onurcan izmire geldiğinde en son sıkan, iyi bi R53 sesi duymuştum :D

araç bitince inline bi video bekliyoruz o zaman bol vıyvıylı :D

gönlüne göre olsun hepsi :)

aslan
19-04-2012, 13:09
Aren şimdi öğlen olduya benim kafa pek basmıyor :)
Şimdi hani savaş abi bu benim yaptıgım kapak değil demiştiya senin araştırmaların sonucu o kapagı savaş paşaoğlumu yapmış kısaca özü bumu konunun?
Tekrar kusura bakma

Arenimo
19-04-2012, 13:13
Aren şimdi öğlen olduya benim kafa pek basmıyor :)
Şimdi hani savaş abi bu benim yaptıgım kapak değil demiştiya senin araştırmaların sonucu o kapagı savaş paşaoğlumu yapmış kısaca özü bumu konunun?
Tekrar kusura bakma
Aynen konunun özü budur abi:D kapak savaş osman paşaoğlunun yaptığı kapaktır abi yorum açık:)

onurcan izmire geldiğinde en son sıkan, iyi bi R53 sesi duymuştum :D

araç bitince inline bi video bekliyoruz o zaman bol vıyvıylı :D

gönlüne göre olsun hepsi :)

Allah razzı olsun senden:D eski sesi güzzeldi seste bi deişklik olmaz koyarım ama videoları:D

Göki,ZD
19-04-2012, 13:14
aren whatsapp ına baksana

Ranthor
19-04-2012, 13:34
bu kodu yazinca google a kapak resimleri cikiyor. Parca kodu numarasi bu..

google a yazin gelsin

04777751AB C

Google-Ergebnis für http://i15.ebayimg.com/03/i/001/49/5b/8b78_35.JPG (http://www.google.de/imgres?q=04777751AB+C&um=1&hl=de&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=np&biw=1366&bih=665&tbm=isch&tbnid=wd9GnAeTzfNMIM:&imgrefurl=http://www.ebay.it/itm/Testa-Cilindro-Mini-One-1-6-90-cavalli-W10B16AA-04777751AB-/170331824812&docid=EcaFRvDXemMfNM&imgurl=http://i15.ebayimg.com/03/i/001/49/5b/8b78_35.JPG&w=300&h=278&ei=XPWPT7XcE4nZ4QTs3fn-Aw&zoom=1&iact=hc&vpx=127&vpy=151&dur=2067&hovh=143&hovw=151&tx=136&ty=106&sig=101043956384270984004&page=1&tbnh=143&tbnw=151&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:0,s:0,i:66)

dragon07
19-04-2012, 13:38
dostum bu kadar zamandır bu işin içindesin, insan kör olsa böyle bi kapagı polişliyemez :)

akıl var izan var markaları karalamaktan vazgeçin ustalarla görüşün herkes burası aglama duvarı degil her konuyu açan haklı olcak diyede bişiy yok kimsenin ekmegiyle oynamayın herkes kendi ekmegine baksın...

sülüman
19-04-2012, 13:41
kapagı kim taktı ?

Arenimo
19-04-2012, 13:43
bu kodu yazinca google a kapak resimleri cikiyor. Parca kodu numarasi bu..

google a yazin gelsin

04777751AB C

Google-Ergebnis für http://i15.ebayimg.com/03/i/001/49/5b/8b78_35.JPG (http://www.google.de/imgres?q=04777751AB+C&um=1&hl=de&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=np&biw=1366&bih=665&tbm=isch&tbnid=wd9GnAeTzfNMIM:&imgrefurl=http://www.ebay.it/itm/Testa-Cilindro-Mini-One-1-6-90-cavalli-W10B16AA-04777751AB-/170331824812&docid=EcaFRvDXemMfNM&imgurl=http://i15.ebayimg.com/03/i/001/49/5b/8b78_35.JPG&w=300&h=278&ei=XPWPT7XcE4nZ4QTs3fn-Aw&zoom=1&iact=hc&vpx=127&vpy=151&dur=2067&hovh=143&hovw=151&tx=136&ty=106&sig=101043956384270984004&page=1&tbnh=143&tbnw=151&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:0,s:0,i:66)

Bir yere kadar aynı geliyo dedim zaten:D bir yerden sonra değişiyo sonra alttaki damga ve kapağın sağ üstte yazan başka 3 haneli numarası var :D

Arenimo
19-04-2012, 13:47
dostum bu kadar zamandır bu işin içindesin, insan kör olsa böyle bi kapagı polişliyemez :)

akıl var izan var markaları karalamaktan vazgeçin ustalarla görüşün herkes burası aglama duvarı degil her konuyu açan haklı olcak diyede bişiy yok kimsenin ekmegiyle oynamayın herkes kendi ekmegine baksın...
Akıl bendede var sağol çok teşekkür ederim bi önceki konudada kimseye en ufak bi ithamda yada bir karalamada bulunmadım 2 aydır bu işle uğraşıyorum emin olmadığım hiç birşeyi yazmıyorum merak etme kimsenin ekmeğinde gözümüğz yok ne sanayide dükkanım var nede bu işte bir rantım zaten ben 5000 TL para harcamışım sırf kapak için ben parayı sokaktan mı topluyorum? şu sosyal mesaj vermelere bayılıyorum ya kimseyede ne ağladığım var nede sızladığım maddi hiç birşey için ne ağladım nede sızladım

kapagı kim taktı ?

Takan Savaş OSMAN PAŞAOĞLU . kapağı yapan benim dedi ama o kapak bu kapak değil dedi

kapağın kendi şase numaralı araca ait olduğunu ispatladım

resimlerde işlemden önceki fotoğrafları var kapaktaki 3. gözdeki kayanğa bakabilirsin sonrakinede bakabilirsin konunun özü budur

TarikS
19-04-2012, 13:50
Olm ben cok uzuluyorum sana ya :D Bu havaya sactigin kacinci bin lira, bi arabanda yuzun gulsun ag :D

Arenimo
19-04-2012, 13:50
Deli oluyorum ya herkez burada memnuniyetsiz olduğu herşeyi yazıyo neden insanlar ilinçlensin diye başımdan geçen olaylar bu anlatmayalım mı aman kimsenin ekmeğiyle oynamaylım eee ben ve benim gibilerin suçu günahı ne ?

herkez işini yapsın önüne baksın iskenderde birçok araç yaptırdım sorun yaşamadım AYN ototda tum bakımlarımı yaptırdım sorun yok peak garage ve ES motor yürekli garajda iler yaptırdım sorun yaşmadım ve %90 sorun yaşmadı kimse

benim eski SX imdede sorun yaşamıştım ve son zamanlada sorun yaşayanlar oldu bu onun kötü usta olduğu anlamına gelmiyo ağzımdanda bu şekilde birşey çıkmadı herkez işini doğru yapsın yapana kimsenin lafı yok

cem
19-04-2012, 13:51
Takan Savaş OSMAN PAŞAOĞLU . kapağı yapan benim dedi ama o kapak bu kapak değil dedi

kapağın kendi şase numaralı araca ait olduğunu ispatladım

resimlerde işlemden önceki fotoğrafları var kapaktaki 3. gözdeki kayanğa bakabilirsin sonrakinede bakabilirsin konunun özü budur

Geçmiş olsun öncelikle,
Bu kapagın bu araca ait oldugunu kanıtlayan durumları savaş paşaoglu görünce ne diyor peki ?

Ranthor
19-04-2012, 13:51
Bir yere kadar aynı geliyo dedim zaten:D bir yerden sonra değişiyo sonra alttaki damga ve kapağın sağ üstte yazan başka 3 haneli numarası var :D

emin misin, nerden sonra degisiyor.Hangi numara o ve kac ? nerde yaziyor?

hatta

http://d1204.hizliresim.com/w/m/4mmgh.jpg

Arenimo
19-04-2012, 13:52
Olm ben cok uzuluyorum sana ya :D Bu havaya sactigin kacinci bin lira, bi arabanda yuzun gulsun ag :D

SX ve EMG nin 1 yıldan kısa sürede yediği para arabaların kendisi hariç 40000 TL üstü harcadığım işçilikler de hariç:D ne diyim allah kaza bela vermesin EMG yi nokta virgül eksiksiz yapıp saklicam ama 2. el araba faslı kapandı

Arenimo
19-04-2012, 13:55
emin misin, nerden sonra degisiyor.Hangi numara o ve kac ? nerde yaziyor?

hatta

http://d1204.hizliresim.com/w/m/4mmgh.jpg

dikkat ettiysen 04777751AB C diye hepsi altında yuvarlak içinde 14/A var

birde kapağın sağ üst koşesinde biri tek 2 si çember içinde var

fotoğrafını paylaşırım

Arenimo
19-04-2012, 13:56
Geçmiş olsun öncelikle,
Bu kapagın bu araca ait oldugunu kanıtlayan durumları savaş paşaoglu görünce ne diyor peki ?

Bu olayı netleştirdikten sonra yanına gitmedim daha bu gun yazıyorum olanı biteni cumartesi yanına gidicem zaten

dragon07
19-04-2012, 13:59
aynı kod numarasına sahip kapaktan bendede var resimde koyarsım istersen :)

??????????????

Dou
19-04-2012, 13:59
Geçmiş olsun Aren,

Umarım bundan sonra sıkıntısız dertsiz tasasız kullanırsın arabanı

ondertopcu
19-04-2012, 14:03
Forum 2 gündür çalkalanıyor kapak kapak diye bu aralar çok sık sorun olmaya başladı. Yaptırmayı düşünen arkadaşlarda bilgi sahibi olur. Geçmiş olsun

Arenimo
19-04-2012, 14:14
aynı kod numarasına sahip kapaktan bendede var resimde koyarsım istersen :)

??????????????

http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/abed52ce.jpg

Burda yazan. Koduda koy olur mu? Şasemide veriyim mi lazim olursa ?

Arenimo
19-04-2012, 14:17
ya ispatlamışım kapağın ne olduğunu resmilerini koymuşum porttan önceki hiç mi bakmıyosun 3. gözdeki kaynağa bu araba Emre gürkandan aldıktan sonra Yüksek EGT görmüş ve conta yakmış Yekta Cumhur ve Görkem görürse yazar

kapak açıldığındaki fotoğraf orada işte öncesi ve sonrası olarak

dragon07
19-04-2012, 14:22
dostum kapak degişmiştir zaten üretim yılları vs ile ilgili kod o gördügünde bildigim kadarıyla :)

ama sen koca koca harflerle mutlu son zart zurt yazıyosun kapak bnm kapagım çıktı yazıyosun sen kendin emin degilsinki neyin ne oldugundan bide konu açıyosun ...

bizde kimsenin yancısı degiliz bu aralar çok moda oldu konu açmak bizim adımızada açıldı böyle konular, açanlar genelde patladı ...yüzde 100 emin olmadan yardırmayın

Arenimo
19-04-2012, 14:25
Bak güzel kardeşim sen fotğraflara iyice baktın mı?_

bakmadığın net2. fotografta sağdan sola 2. gözün altındaki kaynağa bir bak olur mu bu fotograf 2010 8 ekimnde çekilmiş bir resim iyice bak

portlandıktan sonraki fotografta aynı göze bak

2 kişiye telefonda anlattım anladılar ben mi anlatamadım bilmyorum ama dikkatlice bakmanı istiyorum fotğraflara ben 2 aydır herşeyi en ince ayrıntısına kadar sordum soruşturdum araştırdım resimlere dedğim gibi birdaha bak porttan önce porttan sonra

Ranthor
19-04-2012, 14:26
telde konustuk biz,kaynagi filan anlatti aren

bu arada bu koydugun 04 03 uretim zamani, her arba parcasinda vardir.

kapak 2003 un 4. ayinda uretilmis

Arenimo
19-04-2012, 14:30
telde konustuk biz,kaynagi filan anlatti aren

bu arada bu koydugun 04 03 uretim zamani, her arba parcasinda vardir.

kapak 2003 un 4. ayinda uretilmis

Araç türkiyeye gelen son araçlardandır ve yeni aldığım kapak ingiltereden geldi ve çok az km de bir araca aitmiş çok ince eleyerek sık dokuyarak aldım aldığım insandıda buradabirçok kişi tanımaktadır CRM Suat abiden aldım

numaralı farklıdır kaldı ki 2010 8 ekiminde çekilmiş kapak fotografı var elimde kapağın yüksek egt gördüğü ve conta yaktığı biliniyo daha sonra A dan Z ye savaş tarafından yapılmış emin olmadığım nkta virgul şeyi yazmıyorum

kaynak izlerine kadar aynıdır bunu telefonda sana ve Serhata anlattım o anda daha iyi anlayabildiniz

Bulut Y.
19-04-2012, 14:33
adam inanmış beyler dağılalım.

Arenimo
19-04-2012, 14:35
ne diyosun arkadaşım sen adam inanmış falan ?

Fatih_
19-04-2012, 14:38

Önceki konuyu okudunuz mu merak ettim.

antalyalı antalyalıya yandaşlık edecek diye saçma mesajlar yazmayın :icon_tup:

Bulut Y.
19-04-2012, 14:38
davana inanmışsın ve bu yolda inançlı şekilde devam ediyosun bizde izliyoruz bunu diyorum ?

okudum kardeşim her konuyu okudum bu mevzuyuda dikkatle takip ediyorum.

mevzuyu memleket işine çekme benım mesajlarımda bi saçmalık yok hadi işine gücüne bak sen koçum ;)

CocoRe
19-04-2012, 14:41

bursalı yandaş da var merak etme.

Kekuti*
19-04-2012, 14:43

katılıyorum.. gereksiz cümleler kurmayalım.

Aren, benim kafamda soru işareti var cidden anlamadım. Sen bu sayıları karşılaştırdığında bu kapağın senin olduğu nasıl ortaya çıktı ? Numarayı kurcalattım benim araba dedin, ama koyduğun rakam üretim senesi veya haftası olması lazım. Specific bi numara var mı ? atıyorum 31 nolu kapak gibi ? :) insanlar bunu anlamadı , bende anlamadım..

2. porttaki kaynak izinden bu kapak olduğunu anlaşılıyor diyorsun ? o nasıl oluyor ?
Ben brad pitt'e benziyorum diye brad pitt'mi oluyorum ? aynı mesele :D

neyse sonuçta kardesimsin, seni sorgulamıyorum ne diosan odur.. ama anlamıyor millet net bişey yok iki resim koydun bu kapağın eski hali bunuda savaş işledi diyon ? :D ee tamam tarrak gibi işlenmiş ama onun kapak bu kapak mı ? numaralar aynı mı ?

anlam karmaşası var ortada ?

Bulut Y.
19-04-2012, 14:46
kekoti kardeşimiz dogru soyluyor yanı bu kapağın senin arabanın kapağı olduguna dair NET bir bulgu göremiyorum ben ortada sadece üretim yılı haftası vs bilgiler tutuyor simdi ben o tarihte üretilmiş bi kapak alıp geleyim senin kapagın bu kardes karısmıs yanlıslık olmus falan diyeyimm sende olmadıgını ispat et hadi buyur burdan yak şimdi.

Ranthor
19-04-2012, 14:48
Bu arac kac model?

Kekuti*
19-04-2012, 14:49
Bu arac kac model?

2006 :beuj:

ibooo
19-04-2012, 14:50
bursalı yandaş da var merak etme.

Sen ne diyosun kapak hakkında sen gördüysen savaş abide görmüştür bide seni dinlesek ona göre anlasak?

Arenimo
19-04-2012, 14:51
katılıyorum.. gereksiz cümleler kurmayalım.

Aren, benim kafamda soru işareti var cidden anlamadım. Sen bu sayıları karşılaştırdığında bu kapağın senin olduğu nasıl ortaya çıktı ? Numarayı kurcalattım benim araba dedin, ama koyduğun rakam üretim senesi veya haftası olması lazım. Specific bi numara var mı ? atıyorum 31 nolu kapak gibi ? :) insanlar bunu anlamadı , bende anlamadım..

2. porttaki kaynak izinden bu kapak olduğunu anlaşılıyor diyorsun ? o nasıl oluyor ?
Ben brad pitt'e benziyorum diye brad pitt'mi oluyorum ? aynı mesele :D

neyse sonuçta kardesimsin, seni sorgulamıyorum ne diosan odur.. ama anlamıyor millet net bişey yok iki resim koydun bu kapağın eski hali bunuda savaş işledi diyon ? :D ee tamam tarrak gibi işlenmiş ama onun kapak bu kapak mı ? numaralar aynı mı ?

anlam karmaşası var ortada ?
Kerem kapağın işlenmeden önceki fotoğrafı var dikkatli bakarsan ?

bu kapak yuksek egt görmüş ve conta yakmış daha sonra gördün gibi soldan sağa 3. gözdeki kayanağa bak ve temizlenmiş kaynaktan sonra nokta virgül herşeyi ile kaynaklar aynı

istesen aynı formu veremezsin kerem

Neticede kapağı Savaş kapağı ben yaptım diyo ama kapak bu değil diyo

Kapak portlanmadan önce resmleri var , sonrasıda işte burada

Yekta ve Görkem ilgileniyo araçla savaştan çıktıktan sonra ve hep başlarında bekliyolar Cumhur hep aynı sorunları yaşıyo benimle , benim yine kıl husuzluğmdan dolayı kapak açıldı zaten sen biliyosun

Ranthor
19-04-2012, 14:53
2006 :beuj:

2006 arabada 2003 kapak olmaz, bir acaiplik var bu iste.

Neyse ben bu konuya daha cok karismak istemiyorum.
Insallah arkadasimizin arabasi istedigi gibi olur, gule gule kullanir

ibooo
19-04-2012, 14:55

Nasıl yani 2002 den beri aynı kapak üretiliyosa araca ilk çıkarken 2006 modelse 2006 model kapakmı takılıyor??

Ranthor
19-04-2012, 14:56
uretim tarihi o, iste ne zaman uretildiyse o parca o damgalaniyor iste.

genelde ureticiler cok stok tutmaz diye biliyorum, 3-5 ay max 1 yil eyvallah da 3 sene beklemez bence kapak.

Bulut Y.
19-04-2012, 14:57
Nasıl yani 2002 den beri aynı kapak üretiliyosa araca ilk çıkarken 2006 modelse 2006 model kapakmı takılıyor??

aracın modeli neyse üstündeki makinanında üretim yılı aynı oluyor benım aracım 2003 model motoruda 03 model di. :D

edit: 06 model araçta 03 üretim ürün görmek biraz zor heleki mini gibi ülkemizde bol satılan bir araçta.

Arenimo
19-04-2012, 14:59
ozan herşeyi kenara koy bu kapak sökülüyo yüksek EGT den conta yakıyo ve Savaşa gidiyo

Hiç bir kapağın üstünde kayank izi olmaz fabrikadan çıkarken

Portlanmadan önceki fotoğrafında 3. gözün altında kaynak izi var ,

portlandıktan sonra çıkan kapakta aynı yerde aynı şeklde kaynak izi var şimdi sencede çok tesadüf değil mi?

Arenimo
19-04-2012, 15:00
aracın modeli neyse üstündeki makinanında üretim yılı aynı oluyor benım aracım 2003 model motoruda 03 model di. :D

edit: 06 model araçta 03 üretim ürün görmek biraz zor heleki mini gibi ülkemizde bol satılan bir araçta.

bizim üst kapağımız chrysler in üretimi ve PT cruiser ile aynı bu yüzden oldukça stok tutuluyo

ibooo
19-04-2012, 15:00

Motora eyvallah demek istediğim 2002 model arabanın parçası 2005 de kullanıyolar ozaman adamlar her sene stoğa parçamı üretecek:)

VTec_king
19-04-2012, 15:03
geçmiş olsunmu diyim hayırlı olsunmu diyim ne diyim bilemedim
birilerine illa kapak olmuştur herhalde..

Kekuti*
19-04-2012, 15:05

bunu söylemeye çalışıyorum bende. Senin "benim kapak" dediğin sonuçta 2006 çıkmadı.. 2003'le 2006 arasında kapaklarda falan farklılık yoktur diye tahmin ediyorum..
mini 2006 model arabada elinde fazla kalan 2003 yılında ürettiği kapağımı kullandı ? aklın alıyormu bunu ? benim almıyor ?

olm muhalefet olmaya çalışmıyorum ama bi yanlışlık var. ben ne kapak portlattım daha evvel, ne başka bişey, ne de Savaş Paşaoğlunu tanırım. Ama bütün millet bu kapağı kesin Savaş yapmadı dediğinde, kıçından mı sallıyordu ? yoksa kendi arabalarına kapak yaptırıp işlenişini görüp sonra mı bu kapak, o kapak olamaz diyordu ?

Hani kapak işlemede üstüne yoktu bu adamın ?

Madem bu adam bu kadar iyi, bunu yapmış olamaz diyorum ben. 2006 model arabadan 2003 kapak diye sen diyorsun :D yanlış anlaşılmasın Cumhur'u falanda suçlamıyorum sadece bir karmaşa var.

taaaaa ilk sayfadaki ilk resimde, stock kapakta 3. bölümde kaynak izi var.. o zamanki kapakta EGT görmüşmüydü ki ?
yoksa daha evveli mi ? Google'dan bitane 2006 2005 kapak resmi bulup sıfır koyun buraya? orada da bu iz varmı ? Seri no'dan birşey anlaşılmamış çünkü anladığım kadarıyla ?

Bulut Y.
19-04-2012, 15:05
bizim üst kapağımız chrysler in üretimi ve PT cruiser ile aynı bu yüzden oldukça stok tutuluyo

noktası virgülüne kadar aynı mı ? bi pt cruiser kapağı görelim ölçelim biçelim ozaman.

Motora eyvallah demek istediğim 2002 model arabanın parçası 2005 de kullanıyolar ozaman adamlar her sene stoğa parçamı üretecek:)

tabikide üretmicek ama bu miniler cok kapak parçalar diyip 2002 - 2003 senesinde bolca üretelimde ilerde sıkıntı yasamayalım en azından 3-4 yıl bizi götürsün gibi bi iş yapacaklarını da sanmıyorum.

Kekuti*
19-04-2012, 15:06

ben bu bilgiyi unuttum SORRY !!! :icon_tup: haklısın, işin öyle bir tarafıda var :)

ben balkondan atlıyorum :D

Arenimo
19-04-2012, 15:06
geçmiş olsunmu diyim hayırlı olsunmu diyim ne diyim bilemedim
birilerine illa kapak olmuştur herhalde..

O bana oldu abi başkasına olmadı ben bu konuyu açtım ve başına bu tarz bi olay gelen kimse açmazdı

Neden satarken zorlanırlar diye :D benim bu tarz bir kaygım yok olmadıda

şimdiden bikaç kişi beni görünce abi geçmiş olsun blok patlatmışsın diyo artık totom la gülüyorum ben en çok araba satılığa çıktığında ki niyetim YOK bu araba için neler söylenicek kim bilir:D benm gönlüm ferah sattığım hiç bir aracın arkasndan ne küfür yedim nede bişe alnım açık harcadığım taktığım belli işin ticaretinde değilim

Arenimo
19-04-2012, 15:10
bunu söylemeye çalışıyorum bende. Senin "benim kapak" dediğin sonuçta 2006 çıkmadı.. 2003'le 2006 arasında kapaklarda falan farklılık yoktur diye tahmin ediyorum..
mini 2006 model arabada elinde fazla kalan 2003 yılında ürettiği kapağımı kullandı ? aklın alıyormu bunu ? benim almıyor ?

olm muhalefet olmaya çalışmıyorum ama bi yanlışlık var. ben ne kapak portlattım daha evvel, ne başka bişey, ne de Savaş Paşaoğlunu tanırım. Ama bütün millet bu kapağı kesin Savaş yapmadı dediğinde, kıçından mı sallıyordu ? yoksa kendi arabalarına kapak yaptırıp işlenişini görüp sonra mı bu kapak, o kapak olamaz diyordu ?

Hani kapak işlemede üstüne yoktu bu adamın ?

Madem bu adam bu kadar iyi, bunu yapmış olamaz diyorum ben. 2006 model arabadan 2003 kapak diye sen diyorsun :D yanlış anlaşılmasın Cumhur'u falanda suçlamıyorum sadece bir karmaşa var.

taaaaa ilk sayfadaki ilk resimde, stock kapakta 3. bölümde kaynak izi var.. o zamanki kapakta EGT görmüşmüydü ki ?
yoksa daha evveli mi ? Google'dan bitane 2006 2005 kapak resmi bulup sıfır koyun buraya? orada da bu iz varmı ? Seri no'dan birşey anlaşılmamış çünkü anladığım kadarıyla ?

Yeni aldığım kapağın resmini çekerim koyarım kanka eskisinide koyarım o zaman anlicaksın sen belli:D

Arenimo
19-04-2012, 15:11
noktası virgülüne kadar aynı mı ? bi pt cruiser kapağı görelim ölçelim biçelim ozaman.

tabikide üretmicek ama bu miniler cok kapak parçalar diyip 2002 - 2003 senesinde bolca üretelimde ilerde sıkıntı yasamayalım en azından 3-4 yıl bizi götürsün gibi bi iş yapacaklarını da sanmıyorum.

üzerinde yazıyo zaten:D bizim birçok parçamız PT cruiser ile aynı :D

Bi1ReD
19-04-2012, 15:11
O kapak senin bu kapak benimdi forum baya karıştı kime ne yaptırcaz ayıkamadım. Kapak deyince bi acayip oluyorum zaten :D:D

Arenimo
19-04-2012, 15:12
O kapak senin bu kapak benimdi forum baya karıştı kime ne yaptırcaz ayıkamadım. Kapak deyince bi acayip oluyorum zaten :D:D

kime ne yaptırırsan yaptır başında dur yeter :D

Kekuti*
19-04-2012, 15:12
neyse Aren buda sana KAPAK olsun ben toplantıya giriyorum :D

Arenimo
19-04-2012, 15:14
neyse Aren buda sana KAPAK olsun ben toplantıya giriyorum :D

1 kapak yüzünden ben hiç birine girmedim sinirim acayip tepemde

Bi1ReD
19-04-2012, 15:18
Abi bırakın şu kapağın peşine düşmeyin sonu kötü oluyor:D
Şakamaka 3. konu sanırım bugun okuduğum. Neyse çözüme kavuşmuş abicim geçmiş olsun.

34tb9544
19-04-2012, 15:19
Yarın gel benim kapağa bak arabam 2006 ecu fastta olurum büyük ihtimal yarın gel resim çeker yükleriz

GökhanO
19-04-2012, 15:32
ikili atışmaya çevirmeyin konuyu, sonra niye ceza aldım niye banlandım diye soruyorsunuz.

Kekuti*
19-04-2012, 15:55
Aren boşver kanka artık uğraşma neredeyse nerde kapak..
Kaç para zarardasın ? kaç cm'lik şemsiye ? :) bize değil sana girdi maalesef, uyarını yaptın sen. Millette bu konulardan sonra biraz bilgi sahibi tecrübe kazanmıştır ;)

CocoRe
19-04-2012, 16:06
Aren boşver kanka artık uğraşma neredeyse nerde kapak..
Kaç para zarardasın ? kaç cm'lik şemsiye ? :) bize değil sana girdi maalesef, uyarını yaptın sen. Millette bu konulardan sonra biraz bilgi sahibi tecrübe kazanmıştır ;)

bence milletin bu konudan kazanacagı tecrübe kafasına göre konu açmaması olur
işallah böyle olur tek temennim budur.

Arenimo
19-04-2012, 16:12

Kafama gore acmiyorum konuyu kapagi alip geliyorum gelince bakarsin

AEAlmas
19-04-2012, 16:15

Valla babamın oglu hata yapsın ben yine gösteririm mesela

Mazworx ten malzeme aldım kusurlu cıktı orda bak mamışlar dogru düzgün e ne oldu adamlarla konuştum geri gönderim parası ve tekrar malın geri gelme parasını onlar ödedi ve adamlar amerikadalar demedilerki Türkiyeye gönderdik bize ne demediler
Bir insanı hatası varsa amac karalama degil amac arkadaşım bizim başımıza geldi olay netleşmedi şu bu konusu bazen böyle pürüzler olabilir ticaret işinde herşey oluyor
Ben chiller sistemi ihalesine girdim adam toshiba motoruna cin malı dedi direk karşı firma itirazda bulunmuş fabrikada yapım aşaması videolarını gönderdim kırmızı cok yakıştı o yüzden herşey olur sorun olmaz insanlar konuşa konuşa hal etmeli

Arenimo
19-04-2012, 16:28
Kapagin tum detayli resimlerini yuklicem kapak elimde suan

34tb9544
19-04-2012, 16:33
Adam kapak benim dese suc çalındı dese suc napicak kendide bilmiyo herkes bi şey söylüyor kotu bı durum kendi eminse sorun yoktur

Arenimo
19-04-2012, 16:35
2010 dali resimdeki 2 cok belirgin unsuru simdi koyucam kapak elimde heryerini cekicem ondan sonra yorum yapalim

kelalper
19-04-2012, 16:47
Aren bütün suç sende kardeşim. yakında Aren kapağı kendi işlemeye çalışmış işleyemeyince boku başkasına atıo derlerse şaşırma. Hissediyorum o yöne doğru gidio.

Osman Bahadır
19-04-2012, 16:52
Yani iki farklı kapağın da aynı noktadan birebir aynı şekilde hasar görüp, tamir edilip, tıpatıp aynı şekilde, aynı izde kaynatılmış olabileceğine ihtimal veriyorsunuz ama 2006 model arabada 2003 üretimi kapak çıkabileceğine ihtimal vermiyorsunuz, öyle mi?

_muhaRRem
19-04-2012, 17:08
artik kapak denilince aklima aren geliyo :))

Kakus
19-04-2012, 17:09
CUP Subapları Aren abinin kapağından çıkacak diye öyle korkmuştum ki... aahah :D

Aren abi geçen açtığın konuda da davranışını takdir etmiştim hatırlarsın. Kaç haftadır bu kapak mevzusu ortada dönüyor, seninde defalarca tekrarladığın gibi kimsenin günahını almadın ya da "şu yapmıştır" demedin. Şimdi emin olduğunu söylüyorsun. Umarım, emin olduğun konusunda yanılmıyorsundur. Çünkü bu kadar uğraşın, koşuşturmacanın sonucunda yanlış birini suçlu bulmak, sende takdir edeceksindir ki hiç hoş olmicak.

rapstar
19-04-2012, 17:14
Geçmiş olsun acı bi tecrübe olmuş söz meclisten dışarı ama kapaktanda eminseniz ki öyle görünüyor anlaşılıyor ki kim olursa olsun bi iş yapılırken başında durmak gerekiyor. Olay yılan hikayesine dönmüştü kapak kayboldu ordamı burdamı nerde sonucuna sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim olan cebinizdeki paraya oldu tekrardan Allah beterinden saklasın geçmiş olsun. O kapak bu kapak şu kapak derken aklıma şu karikatür geldi :)http://29.media.tumblr.com/tumblr_lajpns8bGf1qe1lm7o1_400.jpg

zübeyir
19-04-2012, 17:29
Ben şu iki detaydan drekt anlaşılıyo zaten. :)

POLİSH ÖNCESİ

POLİSH SONRASI
http://www.hizliupload.com/di-8995.jpg

Arenimo
19-04-2012, 17:35
Savaş ustayla konustuk daha onceki aramizdaki olayi cozmek icin ugrastik fakat cozemedik kendisi kapaga ve resime bakmadan cekti gitti rauf ve bekirde yanimizdaydi bekir kapaga ve 2010 da cekilmis olan resme bakti inceledi ya ewet kapak cok benziyo dedi bende benzemiyo kapak bu zaten dedim

Resimlerle anlatiyorum*

1- facebook ta Cumhur abinin profilindeki resim ve yorumlar fotografin tarihi 8 ekim 2010 kapal portuna yeni baslanmis
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/fd346b55.jpg

Kare nin icindeki yara izine dikkat edelim
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/8fea4ef2.jpg

Kapagin 2010yilindaki fotografi

http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/6b99be18.jpg

Şimdiki hali Kutunun icindeki yaraya dikkat*
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/86e5eb9d.jpg

Ayni acidan resimlenmis hali bu gun cektim fotografi yanlis anlasilmasin sonra*
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/d9dbc593.jpg

*
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/b0c01948.jpg

onursumer
19-04-2012, 17:39
çok fazla ince detayından anlamam ama

iki ayrı tarihlerde çekilen kapak resimlerindeki

ayrıntılar farklı farklı iki kapaktada aynı şekilde birebir olamaz :D

Arenimo
19-04-2012, 17:39
Şimdi bana sagdan soldan kimsenin agzindan yazmadan delikanli gibi yorum yapsin yeter lab artik kendi kapagimda beni mi yalanci cikarticaksiniz herkez kendine gore delikanlida karsinizdakide karamursel sepeti degil yorumlari bu dogrultuda yapalim hala o kapak bu kapak mi diye idda eden arkadaslari saygiyla selamlar zekasindan suphe duyarim saygilar

Arenimo
19-04-2012, 17:41
Ben şu iki detaydan drekt anlaşılıyo zaten. :)

POLİSH ÖNCESİ

POLİSH SONRASI
http://www.hizliupload.com/di-8995.jpg

Sagol kanka anlayan adam anliyo iste daha ispat kanit isteyen?

Alicanrs
19-04-2012, 17:43
Adam resimli belgelerle yazılarla sunuyor hala değimiştir bişe yapmıştır vs deniliyorsa zaten aklından şüphe etsin daha napsın adam apaçık kanıtlamış.. Geçmiş olsun tekrardan

cem
19-04-2012, 17:44
Güzel bi yüksek lisans tezi, bilgi almak isteyenleri doyurabilir ;

Motorlu araç kimliğinin tespiti [Motor vehicle identification] (http://www.belgeler.com/blg/1f3t/motorlu-arac-kimliginin-tespiti-motor-vehicle-identification)

Arenimo
19-04-2012, 17:45
Adam resimli belgelerle yazılarla sunuyor hala değimiştir bişe yapmıştır vs deniliyorsa zaten aklından şüphe etsin daha napsın adam apaçık kanıtlamış.. Geçmiş olsun tekrardan

Sagol Alican inanin yiprandim ben paranin pulun pesinde degilim cok sukur yaptim toparladim eskisinden 100 kat iyisini yaptim artik bu konu prestij meselesi oldu herkez bnle sakayla karisik takiliyo en azndan kapak benimmis degismemis icim cok rahat degistirilmemis bu bana yeter

percussionali
19-04-2012, 18:08
bitane daha var detay olarak onu atlamışın çizmeyi ben çizdim belirgin kırmızı yuvarlak bu günlerde moda oldu zaten yapılan işi kabulllenmememk bakalım ne olacak bu işlerin sonu kapak aynı kim ne derse desin işte kendi derdini anlatamamak insanlara bu olsa gerek çok can sıkıcı bişy

http://f1204.hizliresim.com/w/m/4myp8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Arenimo
19-04-2012, 18:28
Kapaklar ayni hic bunun yok calinmis degismis yok iste kapak benim kapagim sabah birtakim arkadaslar canimi skti yok kanit belge daha lazimsa elmden geleni yaparim buda kapak yaptiricak arkadaslara ibretlik paylasim kapaginizin basinda durun gormeden taktirmayin sagolsun suanda kapagimi serdar usta peak garage yapiyo fotograflarini paylasacagim saygilar

mesutt1
19-04-2012, 18:33
ya arencim sen nie kendini parçalıon ki kanka sal gitsin mevzunun merkezi sensin zaten sen doğruyu biliyosan eğer tamamdır kim ne düşünürse düşünsün

percussionali
19-04-2012, 18:48
Kapaklar ayni hic bunun yok calinmis degismis yok iste kapak benim kapagim sabah birtakim arkadaslar canimi skti yok kanit belge daha lazimsa elmden geleni yaparim buda kapak yaptiricak arkadaslara ibretlik paylasim kapaginizin basinda durun gormeden taktirmayin sagolsun suanda kapagimi serdar usta peak garage yapiyo fotograflarini paylasacagim saygilar

ya öylede kapağın başında duramıyon işte kimin n olduğu belli olmuyo piyasada güvendiğin insanlarda yanlışlarla dolu oluyo işini gücün oluyo mecburen bırakmak zorunda kalıyosun o da yapan adamın elinsafına bırakıyom öyle 1 saatte de yapılıp verilmiyo az çok sende biliyon

Selcuk_RoL
19-04-2012, 18:51
Bu kapak isleri bu ara sikintili harbiden arenim gecmis olsun ins en kisa zamanda sonuc istedigin dogrultuda gelisir

emre_
19-04-2012, 18:57
aren emg çok daha iyi oldu zaten daha sıkma canını rahatla biraz iyi tarafından bakalım araba en azından herhangi bi yerde kurcalanmamış :) kapak arabanın orjinal kapağı ayrıca o.b.k. da yazmış konuya ama aynı seri nolara üretim tarihlerine sahip aynı yerişnde aynı izler olan aynı yerinde kaynak tamir birebir izleri aynı ikiz gibi kapak olduğuna inananlar 2006 arabada 2003 kapak olucağına niye şaşırdı :D ahada kapak ahada resimler

CanberkD
19-04-2012, 19:05
kardeşim mutlu sona ulaştın sonunda çok kararlıyım bulucam bu işin peşini bırakmıycam diyordun ve herşeyi kanıtlarıyla ortaya sundun. Tebrik ediyorum seni azminden dolayı, abuk subuk konuşanlara da kulak asma bütün resimler detaylar burda hala anlayamayan varsa onlara denebilecek çok birsey yok ... EMG artık daha da gergin :D

peace
19-04-2012, 19:24
en üstteki alıntı yapılmış fotoda gayet belli oluyo. geçmiş olsun. giden para olsun.

Arenimo
19-04-2012, 19:32
ya arencim sen nie kendini parçalıon ki kanka sal gitsin mevzunun merkezi sensin zaten sen doğruyu biliyosan eğer tamamdır kim ne düşünürse düşünsün
Parcalamiyorum kankacim azmettim buldum mutluyum en azndan kapak kendi aracima ait bilmek istedigim buydu

ya öylede kapağın başında duramıyon işte kimin n olduğu belli olmuyo piyasada güvendiğin insanlarda yanlışlarla dolu oluyo işini gücün oluyo mecburen bırakmak zorunda kalıyosun o da yapan adamın elinsafına bırakıyom öyle 1 saatte de yapılıp verilmiyo az çok sende biliyon
Basinda duramiyosun hergun evet ama arada gitmek gerekir yada takmadan bir bakmak serdar abi kapak yapicak bitince gel gor bakalim kapagini dedi:D resmleri patlasirim

Bi kapak isleri bu ara sikintili harbiden arenim gecmis olsun ins en kisa zamanda sonuc istedigin dogrultuda gelisir
selcuk sagolasin kankam ugrasiyoruz :D aksilikler silsilesi

aren emg çok daha iyi oldu zaten daha sıkma canını rahatla biraz iyi tarafından bakalım araba en azından herhangi bi yerde kurcalanmamış :) kapak arabanın orjinal kapağı ayrıca o.b.k. da yazmış konuya ama aynı seri nolara üretim tarihlerine sahip aynı yerişnde aynı izler olan aynı yerinde kaynak tamir birebir izleri aynı ikiz gibi kapak olduğuna inananlar 2006 arabada 2003 kapak olucağına niye şaşırdı :D ahada kapak ahada resimler
kanka kapak 2003 olabilir sonucta araba ile ayni anda uretilmiyo kapaklar aracim 2006 7. Ay son minilerden elde kalan kapaklardan kullanilmistir banttan cikarken:D

kardeşim mutlu sona ulaştın sonunda çok kararlıyım bulucam bu işin peşini bırakmıycam diyordun ve herşeyi kanıtlarıyla ortaya sundun. Tebrik ediyorum seni azminden dolayı, abuk subuk konuşanlara da kulak asma bütün resimler detaylar burda hala anlayamayan varsa onlara denebilecek çok birsey yok ... EMG artık daha da gergin :D
Kanka gercekten cok hizli EMG dahada gergin gelmiyosun artik mesayinden kesicem:D

en üstteki alıntı yapılmış fotoda gayet belli oluyo. geçmiş olsun. giden para olsun.

Para degildi meselem zaten prestij meselesi olmustu bu konu artik:D cozdum mutluyumda

Kekuti*
19-04-2012, 20:00
Rıza Komsere buradan selamlarımı yolluyorum :hahaha:

gabxer
19-04-2012, 20:05
Zamanında benimde başıma geldi serviste yapılan aracı servis garantiye sokmadı 3.000tl boşuna harcama yaptım 1 ay beklememde cabası resmi servis olmasına ragmen.

Özel bir servisde v8 bmw motoru yaptırdım yanlış torklama sebebiyle araç bloğu kastırdı ve çatlattı. 8.000tl zarar ettim hiç yoktan yere.

Geçmiş olsun inşallah başka problem çıkmaz.

meh66
19-04-2012, 21:22
kardesim tekrardan gecmis olsun.arenim bosver kardesim zaten soluyodun bu kapak meselesini me olursa olsun sonuclandiricam diye herseyiylede kanitladin zaten acikladinda insallah bundan sonra emg cok cik daha guzel olucak

Arenimo
19-04-2012, 21:33
kardesim tekrardan gecmis olsun.arenim bosver kardesim zaten soluyodun bu kapak meselesini me olursa olsun sonuclandiricam diye herseyiylede kanitladin zaten acikladinda insallah bundan sonra emg cok cik daha guzel olucak
Kanka sozumde durdum sonuna kadar gidicem dedim ve gittim sonucta buldumda sunu iyi anladim hic bisey gizli kalmiyo ole yada bole cikiyo emg ile gezicem artik heryerini sifirladim birazcik dolastirsin beni:D

Zamanında benimde başıma geldi serviste yapılan aracı servis garantiye sokmadı 3.000tl boşuna harcama yaptım 1 ay beklememde cabası resmi servis olmasına ragmen.

Özel bir servisde v8 bmw motoru yaptırdım yanlış torklama sebebiyle araç bloğu kastırdı ve çatlattı. 8.000tl zarar ettim hiç yoktan yere.
Malesef benim sansizligim araclardan yana bole ama varsin bole seyler olsun :) uzulmuyoru artikcalistim
Geçmiş olsun inşallah başka problem çıkmaz.

Rıza Komsere buradan selamlarımı yolluyorum :hahaha:

Seni operim guzel kardesi ama bu kapak cikasasenden suphelenicektim:D

ef186
19-04-2012, 21:33
Fotograflari gordum .
Bugun kapagida canli canli gordum .
Fotografdaki kapakla , kaynakli kapak ayni. Kaynagi izleri ezikleri lekeleri ayni bire bir .
Ne fotograflarda nede kapakta burada arenin yazdigi haricinde bir durum sozkonusu degildir .

Bunun disindaki mevzular beni ilgilendirmez .

Arenimo
19-04-2012, 21:40
Fotograflari gordum .
Bugun kapagida canli canli gordum .
Fotografdaki kapakla , kaynakli kapak ayni. Kaynagi izleri ezikleri lekeleri ayni bire bir .
Ne fotograflarda nede kapakta burada arenin yazdigi haricinde bir durum sozkonusu degildir .

Bunun disindaki mevzular beni ilgilendirmez .

Eyvallah sagolasin abi sende yasadigim stresi canli olarak gordun :D kapagida gordun bugun burada kanitlamak iscin dunyanin zamanini harcadim ama sonuc olarak cikti ortaya kapak degismemis ya super haber:)

ef186
19-04-2012, 21:43
Eyvallah sagolasin abi sende yasadigim stresi canli olarak gordun :D kapagida gordun bugun burada kanitlamak iscin dunyanin zamanini harcadim ama sonuc olarak cikti ortaya kapak degismemis ya super haber:)

En azindan kapak degismemis yada ucmamis yokolmamis oldugu yerde ayni kapak duruyomus ama mevzu farkliymis ....

bu yasima geldim daha neleri gorup sasiricaz bakalim bundan sonra ...

Arenimo
19-04-2012, 21:52
En azindan kapak degismemis yada ucmamis yokolmamis oldugu yerde ayni kapak duruyomus ama mevzu farkliymis ....

bu yasima geldim daha neleri gorup sasiricaz bakalim bundan sonra ...

Biz baska yerlerde ariyomusuz ama allah icin temiz kalpliymisim kimseye ne camur attim nede suphelendim bak abi bi anda couldu iste kapak kendi aracima ait cikti ya daha ne istyim :D daha cok sasiricagimiz seyler olucak abi hayaller ulkesi turkiye:D

SekoLive
19-04-2012, 21:53
5 bin masrafa girip kapağın kendi kapağı oldugunu öğrendiğinde tek sevinen üye sen cıktın aren :D

Onamdar
19-04-2012, 21:54
Hocam senin iki konuyuda başından sonuna kadar takip ettim öncelikle geçmiş olsun sonrasındada gözün aydın sonuca ulaşmışsın :)
Benim merak ettiğim bi açıklama yapılmadımı yani herşey ortada
Çırak filan deney yapmış sanki sürrealist bi polishing olmuş
Adı geçen Savaş Paşaoğlunu tanımam ama okuduğum kadarıyla onun elinden değilde yanında çalışanlardan biri yapmış olabilir.

Arenimo
19-04-2012, 21:55
5 bin masrafa girip kapağın kendi kapağı oldugunu öğrendiğinde tek sevinen üye sen cıktın aren :D

Kanka semsiye zaten girmisti kacari yoktu tek tesellimiz kapak kendi kapagim sagda solda ellenmemis kurcalanmamis :D zaten kurcalanicagi kadar kurcalanmisti neyse allah buyugunden saklasin kanka guluyoruz aglanicak halimize

Göki,ZD
19-04-2012, 21:57
5bin lira işçilikde dahil mi yoksa +sı varmı :D

Arenimo
19-04-2012, 21:59
Hocam senin iki konuyuda başından sonuna kadar takip ettim öncelikle geçmiş olsun sonrasındada gözün aydın sonuca ulaşmışsın :)
Benim merak ettiğim bi açıklama yapılmadımı yani herşey ortada
Çırak filan deney yapmış sanki sürrealist bi polishing olmuş
Adı geçen Savaş Paşaoğlunu tanımam ama okuduğum kadarıyla onun elinden değilde yanında çalışanlardan biri yapmış olabilir.

Ben ismi gecen sahisla alakali konusmak istemiyorum neyse ne ben sonucta herseyi tek tek ortaya cikardim kanit dendi belge dendi tek tek cikardim bana hala konuyu kaldir yeni bi konu ac ozur dile o zaman kapaginla ilgilenirim yardimci olurum dedi daha once kendisi ile bi surtusmemiz olmustu ozur dilemedim konuyuda kaldirmadim kaldirsam bircok arkadasim yanlis dusunurdu neyse ben zaten kendisinden ne para ne kapak nede el isciligi hicbirsey talep etmedim bana yardimci olucakmis bana bedava kapak verse portlasa arabama takmam is gurur meselesi oldu benden uzak istedigine yakin olsun

zübeyir
19-04-2012, 22:01
Bence bilerek yapılan bir şeyse son derece ayıp ve terbiyesizce...Bunun öteki tarafıda var demiyorum orası zaten varda bıde burdada çeker elbet sorumlu kişi İNŞALLAAAHHH

Arenimo
19-04-2012, 22:01
5bin lira işçilikde dahil mi yoksa +sı varmı :D

Kutumda buyuk hissediyorum:D daha kapak takilicak yag degisicek conta monta yine bi 500 luklte ole oluruz abi e dahafiltre alicam filtre borulari var hakan abi gaz kelebegi yapicak cocugun ameliyat masraflari dahil 6500 de sen ona:D

mmustu
19-04-2012, 22:03
Abi ne kapakmis yaa ben ankarada yediemin otoparkindan soktuydum ekenin kapagini :)

Göki,ZD
19-04-2012, 22:04
Kutumda buyuk hissediyorum:D daha kapak takilicak yag degisicek conta monta yine bi 500 luklte ole oluruz abi e dahafiltre alicam filtre borulari var hakan abi gaz kelebegi yapicak cocugun ameliyat masraflari dahil 6500 de sen ona:D

o yüzden 5lira girdi diye dolanma ortalıkda o daha da kalınlaşıcak büyümeyi hissediceksin derin derin nefes al :D:D:D

eser
19-04-2012, 22:04
kanka hayırlı olsun sonuca ulaşmana sevindim,Turkıyeye donduysen goruselım artık,bu arada rehberım sılındı bı numara atıver yaw

Arenimo
19-04-2012, 22:06
Abi ne kapakmis yaa ben ankarada yediemin otoparkindan soktuydum ekenin kapagini :)
Walla abi bnmkine ole bise olmamis cok sukurya:D sokme yok mis oh

o yüzden 5lira girdi diye dolanma ortalıkda o daha da kalınlaşıcak büyümeyi hissediceksin derin derin nefes al :D:D:D

Abi daha ne hayallerim vardi ama emg kalir daha bise acmaz insallah emg kalir ama 2 el araba sayfasini kapattim abi daha sifir alirim ben bilirimc:D

Arenimo
19-04-2012, 22:07
Bence bilerek yapılan bir şeyse son derece ayıp ve terbiyesizce...Bunun öteki tarafıda var demiyorum orası zaten varda bıde burdada çeker elbet sorumlu kişi İNŞALLAAAHHH

Kanka bnm gonlum ferah Cumhur abininde rahat o admda bir dunya stres yasadi hic 1 gun ufacik ne laf ettim nede ettirdim iyi oldu cumhur abide binoh cekti insan ister istemez kendini zan altinda hissediyo

zübeyir
19-04-2012, 22:09
Kanka bnm gonlum ferah Cumhur abininde rahat o admda bir dunya stres yasadi hic 1 gun ufacik ne laf ettim nede ettirdim iyi oldu cumhur abide binoh cekti insan ister istemez kendini zan altinda hissediyo

Yazık valla kime güveneceğini şaşırıyo insan.3 kuruş için yapılan şeylere bak yaw...:icon13:

Arenimo
19-04-2012, 22:10
kanka hayırlı olsun sonuca ulaşmana sevindim,Turkıyeye donduysen goruselım artık,bu arada rehberım sılındı bı numara atıver yaw

Kanka dondum anca iste bu islere odaklandim ki islerim cok yogun 1 gunumunayirdim ondada isi cozdum tabi siz okumadiniz kendini bilmezin biride yok adam inanmis beyler yok dgalin seni portlarim gibi talihsiz seyler yazdi ama sesi su anda cikmiyo :D herseyi lamba gibi koydum dahada inanmayanin aklindan suphe duyarim:D

eser
19-04-2012, 22:13
her şaşıranla bır olmamak lazım ;) boşver

levent
19-04-2012, 22:20
aren gecmis olsun tekrardan hersey gonlunce olsun bundan sonrasi icinde :)

GokhanRS
19-04-2012, 22:31
aynı firmayla, s2k ile alakalıda bi mevzu olmuştu dimi? yanlış hatırlamıyorsam.

ice
19-04-2012, 22:36
Ne diyeyim Allah hayr etsin aren...

Eray Yümsel
19-04-2012, 22:39

helal kapakmış :D

mmustu
19-04-2012, 22:40
helal kapakmış :D

O kapak sayesinde yurudu la :)

Eray Yümsel
19-04-2012, 22:42
zittir senden aldıgımda kapağın millerini sökmek için çekiç balta tornavida gibi bilimum kesici biçiçi kırıcı malzemelerle giriştim 2 kapaktan 1 kapak anca cıkardımda taktım :D

khan
19-04-2012, 22:48
oncelikle gecmis olsun, savas ustayi tanirim, severim boyle bir konuyuda anlatsalar inanmam. peki bu port polish islemi sizin arabayi aldiginiz kisi yani cumhur tarafindan mi yaptirildi yoksa aracin onceki sahiplerinden biri mi?

khan
19-04-2012, 22:54
1. mesaj degismis konudaki cumhur yaptirmis, peki kapakta kaynak niye var?

mmustu
19-04-2012, 22:54
zittir senden aldıgımda kapağın millerini sökmek için çekiç balta tornavida gibi bilimum kesici biçiçi kırıcı malzemelerle giriştim 2 kapaktan 1 kapak anca cıkardımda taktım :D

O yuzden iste haci cok calisti kapak hahah

Arenimo
19-04-2012, 22:57
aren gecmis olsun tekrardan hersey gonlunce olsun bundan sonrasi icinde :)
Cok sagol insallah son olucak:D

aynı firmayla, s2k ile alakalıda bi mevzu olmuştu dimi? yanlış hatırlamıyorsam.
Walla oldu Sinanda biseyler oldu cocuk haksiz cikti yok yere bide :D

Ne diyeyim Allah hayr etsin aren...
Cuneyt abim bide gereksiz siknti stres yasadik 2 aydir neticede kanitsa kanit belgeyse belge verdim daha dicek bisey yok:)

Cok yaratici yakin takibindeyim abi:D

oncelikle gecmis olsun, savas ustayi tanirim, severim boyle bir konuyuda anlatsalar inanmam. peki bu port polish islemi sizin arabayi aldiginiz kisi yani cumhur tarafindan mi yaptirildi yoksa aracin onceki sahiplerinden biri mi?

Bu konuyu ve bir ust kapak hikayesi adli konuyu okuyun hersey ortada hani baska bir aciklamasi ve yolu kalmadi 2 aydir buyuk beyin firtinasi yasadik neyse ki bitti kapak bana ait tek tesellim o oldu en azndan:D

khan
19-04-2012, 23:07
eyvallah tamam simdi tek tek arattirma bana gozunu seviyim bir suru isim var cogunu okudum zaten iki konununda, ben bir taraf degilim kimesyide savunmuyorum sadece kaynak neden var onu merak ettim yazi ver:)

Arenimo
19-04-2012, 23:15
eyvallah tamam simdi tek tek arattirma bana gozunu seviyim bir suru isim var cogunu okudum zaten iki konununda, ben bir taraf degilim kimesyide savunmuyorum sadece kaynak neden var onu merak ettim yazi ver:)

Orada kapaga baslanmis muhtemelen patlatilmis ve devam edilmis :D baska aciklmasi yok

Talih.b16
19-04-2012, 23:24
geçmiş olsun arkadaşım işin cözülmüş.benim anlamdığım neden sabahtan beri sana gerizekalı muamelesi yapılıyor onu anlamadım:)demek insanlara kanıtta yatmiyor tek tek kapağı alıp gezmen gerekeiyor demekki..neyse tekrar geçmiş olsun

Arenimo
19-04-2012, 23:30
geçmiş olsun arkadaşım işin cözülmüş.benim anlamdığım neden sabahtan beri sana gerizekalı muamelesi yapılıyor onu anlamadım:)demek insanlara kanıtta yatmiyor tek tek kapağı alıp gezmen gerekeiyor demekki..neyse tekrar geçmiş olsun

:D bintarafimla guluyorumda bna gerizekalinmuamelesi yapan arkadaslarin hic biri yazamiyo iste :D 1 gunumu biraz ayirdim ama degdi hersey ortaya ckti neticede artik eminmisin kanitla belgele diyenlere gelsin :D

otimli
19-04-2012, 23:32
aren araba cok goz onunde be kanka kımse bu kadar gıderının olucagını bılmıyodu o kapakla oyle gıttıyse sımdı nasıl olur gorucez ıns

Arenimo
19-04-2012, 23:41
aren araba cok goz onunde be kanka kımse bu kadar gıderının olucagını bılmıyodu o kapakla oyle gıttıyse sımdı nasıl olur gorucez ıns

Hayirlisi diyorum kanka bi ciksin daha aklimda cok sey var bu aksilikler olmasaydi coktan 300 hp ustu olmustuk neyse yavas yavas temiz temiz yapiyorum bitsin aklimdakieri yapicam 1 1 ama kosturmicam arabayi garajda yatiricam yeter:D

otimli
19-04-2012, 23:48
emg cıddı guzel oldu arabadakı emege deger bıcılemez bıkere bence

CanberkD
19-04-2012, 23:59
EMG yi sahalarda görmek istiyoruz artık :D

34tb9544
20-04-2012, 00:20
Hediyeni aldim Aren araban çıkmadan gel al cok güzel bı hediye bı sana bide Mesuta (Bayrampasali) ya aldim ama gormessem konuşmam

_muhaRRem
20-04-2012, 00:27
her garajın yamuk işleri var burada şimdi herkes bi yazmaya başlarsa ortalık karışır.. hata olmuş bitmiş gitmiş, görenler gördü duyanlarda duydu ,Daha fazla uzamasın.Bi garaja bu kadar alenen , yüklenmeyelim.

Kekuti*
20-04-2012, 07:52
Hayirlisi diyorum kanka bi ciksin daha aklimda cok sey var bu aksilikler olmasaydi coktan 300 hp ustu olmustuk neyse yavas yavas temiz temiz yapiyorum bitsin aklimdakieri yapicam 1 1 ama kosturmicam arabayi garajda yatiricam yeter:D

araba downgrade olursa Nişantaşında totomu açıp gülücem :hahaha:

koşturmican mı ? araba çıktığı gün yanıma gelmezsen adam değilim :D

Bayrampaşalı
20-04-2012, 08:51
Hediyeni aldim Aren araban çıkmadan gel al cok güzel bı hediye bı sana bide Mesuta (Bayrampasali) ya aldim ama gormessem konuşmam

göki arenle bende kısmet yoksa biz napalım aksilikler peşımizi bırakmıyo baksana :)

aren gecmıs olsun cok degısık ınsansın vesselam :) bende senın kadar sabır yoktur

Arenimo
20-04-2012, 09:59
her garajın yamuk işleri var burada şimdi herkes bi yazmaya başlarsa ortalık karışır.. hata olmuş bitmiş gitmiş, görenler gördü duyanlarda duydu ,Daha fazla uzamasın.Bi garaja bu kadar alenen , yüklenmeyelim.
kankacım haklısın belki çok doğru değil fakat ben zamanında konu açmadan gittim konuştum derdimi anlattım sonra açtım konuyu ve en ufak bir ne laf söyledim kişi ve kurumlara nede ettirdim fakat olay ortaya çıktı birde beni yanlış yönlendirdiler çalınmış olablir dendi 2 ay yaşadığım stresi ben bilirim :D

araba downgrade olursa Nişantaşında totomu açıp gülücem :hahaha:
koşturmican mı ? araba çıktığı gün yanıma gelmezsen adam değilim :D
Sen o totoyu açmaya mahkumsun olm :D sen üzülme downgrade olma gibi bi lux u yok sen şimdiden hazırlan :D beymenin orda tam ortada açtırtıcam sana :D araba çıksın ilk sana sıkıcam :D

göki arenle bende kısmet yoksa biz napalım aksilikler peşımizi bırakmıyo baksana :)

aren gecmıs olsun cok degısık ınsansın vesselam :) bende senın kadar sabır yoktur

valla sabrettim 2 ay sabrettim şok üstüne şok neticede çözüldü birde orası maslak sanayiymiş kim düzgün kim yalansız iş yapıyouş :D wallaha o kadar çok doğru dürüst esnaf garaj sahibi tanıyorum ki :D tek tek yazmaya gerek yok herkez kim dürüst kim ne kadar iyi iş yapıyo biliyo :D

Arenimo
20-04-2012, 14:35
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/5ccc501a.jpg

Gokhan kankamdan EMG ye ozlu sozler :D

Onamdar
20-04-2012, 15:12
Yazının arka fonunda kutup ayısı olaydı transparan şekilde iyi olurdu :)

Bayrampaşalı
20-04-2012, 15:13
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/5ccc501a.jpg

Gokhan kankamdan EMG ye ozlu sozler :D

Gökhan bana ve arene hedıye aldım dedıgın şey bumu yoksa :D

34tb9544
20-04-2012, 15:27
Kanka size en cok yakışan şey bu olur :):):)
Yani böyle olaylar sizi bedevi yapti kızmayın darılmayın
Emg yi gordum bu gun baya bı gergindi araba

Arenimo
20-04-2012, 15:36

Yok be kanka ne darılıcaz çok teşekkür ederim Nasıl ama 4 zincirli bağlı deli oğlan Canberk kankamında dediği gibi EMG çok gergin

Gökhan bana ve arene hedıye aldım dedıgın şey bumu yoksa :D
benim kısmetimdeki buydu :D

Yazının arka fonunda kutup ayısı olaydı transparan şekilde iyi olurdu :)

:D ayı bize sık sık uğruyo resmide olmasın haha:D

Bayrampaşalı
20-04-2012, 15:41

eywallah kanka akşam getır direk takıcam arabaya :) belki kısmetımız bu sefer düzelir :D

emg fenalarda olucak desene :)

34tb9544
20-04-2012, 15:42
Emg bana Cooper aldiran arabadir cok gergin merakla bekliyorum insallah eskisinden iyi olur
He bu arada Yekta pampisimin BT sine binemedim hala :)

Alper
21-04-2012, 19:09
Aren'cim hayırlı olsun

Ak koyun kara koyun belli olmuş

Artık sen rahat uyu
Rıza baba konuyu çözdü

34tb9544
21-04-2012, 19:41
Aren'cim hayırlı olsun

Artık sen rahat uyu
Rıza baba konuyu çözdü

Benim konuyuda cozermisin Alper komserrim

Arenimo
21-04-2012, 20:16
Aren'cim hayırlı olsun

Artık sen rahat uyu
Rıza baba konuyu çözdü

Ak koyun karakoyun cikti nihayet abi :D azmettim buldum burdan riza komsere tesekkurler:D

ahmetuygur
03-05-2012, 15:13
aren senin kapağı buldum bizim r60 ın üzerine takmışlar bmw almanyanın öküzlüğü :P

ahmetuygur
03-05-2012, 15:33
eski bir cadde efsanesi arkadaş vardı onun bi lafı var

emege gerçehten çoh hızlı ama kapaklı ama kapaksız