PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chevrolet Kalos 1.4 16v Hakkında Yardım

Shadow_Dancer
07-05-2012, 18:00
Kız arkadaşıma geçen sene sıfır 206 almıştık ama manuel kullanamadıgı için elden çıkardık.. Bu aralar yine araba krizi tuttu :) otomatik vitesli 20 bin lira sınırına kadar bakındım.. Kaloslar km'leri ve modelinin yüksekligi sebebiyle dikkatimi çekti..

Bu modeli kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Sanırım opeldeki 1.4 motor var, klasik otomatik..

Tavsiyeleri yorumları bekliyorum..

mmged_jan
07-05-2012, 18:03
dostum sakın girme o araca en mantıklısı getz hyundai parçası aşırı ucuz +peynir ekmek gibi heryerden bulabilirsin

edit : lpg kullanabilirse eğer daha uygun araçlar bulabilirsiniz yada

http://www.sahibinden.com/hyundai-getz?price_max=21000

RSBurak
07-05-2012, 18:25
1.4 aveo kullandım uzun süre çok yakıyor ve gitmiyor.gerçi bayan arabası olacağı için gidip gitmemesi sorun değilse içi ses sistemi donanımları o fiyata göre gayet güzel.

onursumer
07-05-2012, 18:58
araç hakkında hiç bilgim yok kullananlar yorum yapıcaktır ama

onun yerine otomatik getz fiyat ve servis yedek parça olarak daha mantıklı gibi duruyor

devil_berk22
07-05-2012, 19:10
opel corsa veya yaris daha tercih edilebilir chevrolet in genel olarak bütün araçları çok yakıyor

Shadow_Dancer
07-05-2012, 20:02
Getzler çok pahalı ne yazık ki.. İkinci elinin daha hareketli oldugunu biliyorum ama hem km'ler çok yüksek hem de haddinden fazla para istiyorlar.. Bakalım araştırmalara devam ediyorum..

mechanic
07-05-2012, 20:11
pazar sahibi getz veya accent işinizi görür aslında..
beyaz olsun vurdukça spreylersiniz:D

Shadow_Dancer
07-05-2012, 20:23
pazar sahibi getz veya accent işinizi görür aslında..
beyaz olsun vurdukça spreylersiniz:D

Dediginden bişe anlamadım valla hemşerim :)

A.tkn
07-05-2012, 21:03
Bizde kalos var pek tavsiye etmem yedek parca bakımından diger arabalara göre geride kalıyor,örnegin motor arıza lambası yandı oksijen sensöründen oldugu görüldü bilgisayarda bu parca degistirildi yine sönmedi üstüne bi daha degistirdik 10 kerede reset attırdık yine yanıyo baska forumdada gördüm sanırım bu aracın kronik sorunu fakat biz yetkili serviste degistirmedik.Yol tutusunu fazla begenmiyorum ben tabi bu degisebilir kisiden kisiye bunlar dısında bi problem yasamadık.

overblack
07-05-2012, 21:10
çok yaktığını bende duydum.mitsubishi colt'lar var o fiyatlara o modellerde.