PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cloverfield (canavar)

M_PROJECT
10-02-2008, 07:29
bu gece bi kac arkadasla bu filme gittik . fragmanlarini taa transformers ciktiginda izlemeye baslamistik . senaryoda belirli diildi , hatta son bi kac aya kadar ismide yoktu . yayinlanacagi gun ay yil ismiydi filmin .( 1/18/08 )
herneyse , cok karisik ve yorucu bi film gitmek isteyenler bence hic gitmeyin . el kamerasi ile butun film bastan sona kayit ediliyor . nerden nasi geldigi belli olmyan bi canavar saldiriyor newyork city ye , olmuyor falan fisman :D
aslinda efektler olarak gusel , olen insanlar yikilan sehir ama konu garip ne oldu nerden geldi neden olmuyor vsvs fazlada yazmayim izleyecekler icin .

ayrica assagidaki aciklamada yanlislik var o insanlar bir barda deil , evde bir veda partisindeler :)
izlemek isteyen merak edip gitsin ama film bitince nedemek istedigimi anliyacaksiniz :)

http://www.cloverfieldmovie.com/

New York’taki bir barda kulakları sağır eden bir gürültü duyulur, bardaki kargaşa sırasında davetliler merdivenden aşağıya kaçmaya çalışırken New York caddelerini alev alev yanan yıkıntı ve enkazlar kaplar. Ardından Manhattan tarafında şiddetli bir patlama olur, Özgürlük Heykelinin kafası tıpkı dev bir top güllesi gibi caddeye çarpar. New York’a düzenlenen bir canavar saldırısına tanıklık eden insanların öyküsü.

gorke
10-02-2008, 08:03
hmmm, mustafa izlerken kaçırdığın kelime olmuyo di mi? :) değişik bişeye benzio da tam göstertmiler fragmanda ne olup bittiğini... bende son izlediğim 2 filmi önerim, shattered ve sessiz tanık.. mutlaka izlemelisiniz. bu da değişik bi filme benzio..

meta-R
10-02-2008, 12:34
fragmanı güzele benziyo aslında biraz dünyalar savaşını anımsattı bana

merttepe
10-02-2008, 13:05
efektler çok sağlam olmuş gibi, godzillanın amca oğlumu bu ne anlamadım ben şimdi :D