PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara yardım

ta_one
02-06-2012, 15:50
arkadaslar allah ızın verırse pazar gunu sabah konyadan ankaraya hızlı trenle asker zıyarete gıtmeyı dusunuyorum ama hızlı tren nerde durur veya nerden gıder hıc bı bılgım yok yardımınıza ıhtıyacım var benı aydınlatırsanız sevınırım....

GIDECEGIM YER :ANKARA ETIMESKUT TANKCI BIRLIGI ..... ulasım nasıl yapmalıyım nerden gıtmelıyım

Chn53
02-06-2012, 15:51
arkadaslar allah ızın verırse pazar gunu sabah konyadan ankaraya hızlı trenle asker zıyarete gıtmeyı dusunuyorum ama hızlı tren nerde durur veya nerden gıder hıc bı bılgım yok yardımınıza ıhtıyacım var benı aydınlatırsanız sevınırım....

GIDECEGIM YER :ANKARA ETIMESKUT TANKCI BIRLIGI ..... ulasım nasıl yapmalıyım nerden gıtmelıyım

ulusta bırakıyo.. indiğiniz yerden biraz yürüyüp otobüse binerek etimesgut a gidebilirsiniz

AvcI
02-06-2012, 16:32
detaylı anlatayım, garda inip yolun tam karşısında ara yol var yürüme mesafesinde yürüyüp solunuzda otobüs durağı var ;)

CasabLanca
02-06-2012, 19:29
garda inip sıhhıyede adliyeyi kime sorsan gösterir, adliyenin önünden otobüler gidiyor

ASC
02-06-2012, 22:17
eger tren sincanda duruyo ise sincanda inip hemen cıkısında dolmus durakları var ordan sorup binersen önünde inersin ama arkadasların dedigi yerden binersen etimesgutta inip tekrar bi arabaya binmen gerekebilir(garda inersen duraklardan 508-505-510 bunlar kesin etimesguta gider bunlara binebilirsin)

ta_one
02-06-2012, 22:51
yardımınız ıcın tesekkurler allah ızın verırse sabah 6:45 de bıncem hızlı tren e pekı otobusler ıcın elkart nerden bulcaz bızım burda sıkıntı el kartsız almıolar ya sabahın korunde satan yerler acıkmıdır

ASC
02-06-2012, 23:07
söyledigim numaralı otobüslerin hem kartlısı hemde paralısı var kart almana gerek kalmaz

chiefkadir
02-06-2012, 23:27
Cigerim şöfere söyle Marşandiz Durağında in :D veya sincanda in dolmuşa bin :)