PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook için yardım!

MatraX_07
07-06-2012, 16:08
Sabah iş yerine geldiğimde karşılaştığım sorunla sinirlerim bozuldu..Sabah girmeye çalıştım ama giremedim

''Hesabınız geçici olarak Kilitlenmiştir'' şeklinde bir uyarı aldım.Devam butonuna basıyorum ve sonuc olarak hıcbırsey alamadım.
Daha önce basınıza boyle bırsey geldımı veya bıoyke bırseyde ne yapılabılır sizce

Şimdiden Herkese Teşekkürler

Ranthor
07-06-2012, 16:08
facebook? techturkey?

ReFiK
07-06-2012, 16:12
facebook? techturkey?

'' Facebook için yardım! ''

Dipnot:linki koymayı unutmuşum...
http://www.bilgimanya.com/facebook-hesabim-kapatildi-gecici-bir-sure-durduruldu/3901

MatraX_07
07-06-2012, 16:15
facebook? techturkey?

paylasım platformu olduğu için sadece yardım istedim,ne yapılabilir diye
Belki daha önce basına bu tarz sey gelmıs olabılır

TünayK
07-06-2012, 16:28
fütürsuzca ekleme talebi gönderme geçer...

HaKo
07-06-2012, 16:32
fazla saldırmışsın :)

dorukky
07-06-2012, 16:36
ya cok kısıye saldırmıssındır yada sıkayet etmıslerdır 3. sıkta bırısı sureklı sıfrenı denemıstır kıtlenmıstır

ProdriveSTI
07-06-2012, 16:37
Actirmak icin baya bi ugrascaksin gecmis olsun.

Kimlik bilgilerini fotografini hesap bilgilerini mail olarak face yonetimine yollamalisin,hem ing hem turkce olarak.

Cevap gelene kadar gunde bikac defa ayni maili tekrarla.

MatraX_07
07-06-2012, 17:08
fütürsuzca ekleme talebi gönderme geçer...
kardeşim kımseye oyle ekleme talebı göndermedım kı :soru:

fazla saldırmışsın :)
Fazla abandık sanırım :D

ya cok kısıye saldırmıssındır yada sıkayet etmıslerdır 3. sıkta bırısı sureklı sıfrenı denemıstır kıtlenmıstır
Bende anlamadımpekı çözumu varmı?yoksa Yenı mı acarız :)

Actirmak icin baya bi ugrascaksin gecmis olsun.

Kimlik bilgilerini fotografini hesap bilgilerini mail olarak face yonetimine yollamalisin,hem ing hem turkce olarak.

Cevap gelene kadar gunde bikac defa ayni maili tekrarla.

Kardeşim uzun iş bence sonuc alınır mı alınmaz mı o da suphelı

ProdriveSTI
07-06-2012, 17:18
Sonuc alinir basima geldi benimde cunku ayrica bugra akpinar diye arkadasimiz da acmisti konu halletti oda.

driftboy
07-06-2012, 21:25
Birisi senin hesabına girmeye çalışmış büyük ihtimalle. 3 5 kez farklı şifre girince kitlenir hesap. Şifremi unuttum de devam et öyle..

ProdriveSTI
07-06-2012, 21:34
Birisi senin hesabına girmeye çalışmış büyük ihtimalle. 3 5 kez farklı şifre girince kitlenir hesap. Şifremi unuttum de devam et öyle..

bi yararı olmaz kilitlenmiş çünkü...

benim söylediklerime göre hareket etmeli Buğra A. nickli üyemizin konusu yardımcı olur büyük ihtimal.

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/116702-facebook-sorunsali.html

driftboy
07-06-2012, 22:30
Hee yanlıs anlamışım ben kanka pardon

DEJ
07-06-2012, 22:31
Hazır konusu açılmışken sorayım. bu yeni sürümde paylaşımları yoruma/beğeniye kapatamıyoruz heralde araştırdım biraz bulamadım. bilen var mı?

MatraX_07
08-06-2012, 12:06
Sonuc alinir basima geldi benimde cunku ayrica bugra akpinar diye arkadasimiz da acmisti konu halletti oda.

Hazır konusu açılmışken sorayım. bu yeni sürümde paylaşımları yoruma/beğeniye kapatamıyoruz heralde araştırdım biraz bulamadım. bilen var mı?

Herkese sonsuz Tesekkurler sorun çözuldu
Admınler konuyu sılebılır;)

gurlekyasin
08-06-2012, 12:53
şuan aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve sabah 9 dan buyanada uğraşmaktayım izlediğin yol nedir?nasıl çözebildin?

mechanic
08-06-2012, 13:19
ya varya kesni bu işleri türkiyeden yapmak için bizimkilerden oluşan bir takım kurdular onlar da yüzüne gözüne bulaştırıyor...

gurlekyasin
08-06-2012, 13:25
yardımcı olacak arkadaş arıyorum gitti face.. :(

MehmetCanA.
08-06-2012, 13:40
Aynı durum benim başıma da geldi. Eski kız arkadaşım girmeye çalışmış. 3-5 kere şifreyi yanlış girince kitlenmiş hesap.

Kimliğinin resmini çekip yüklüyorsun. Ben yaklaşık 6 kere falan yükledim :D Sonuç aldım. Mail falanda atmak gerekiyor. Hatta bi abimiz atmıştı. Görürse yazar diye düşünüyorum. Kolay gelsin

mechanic
08-06-2012, 14:48
kimlikteki resim mi. iyiymiş.
fotoşop diye birşey var . ulan hiç aklıma gelmemişti.
kimin sitesini çalsam acaba şimdi onu düşünüyorum :D

emrem123
08-06-2012, 17:05
bende sunu soracagım ;

benım begendıgım yada yorum yaptıgım foto ve baglantıları arkadaslarım xxx yorum yaptı begendı dıye goruyor bunu kapatmanın yolu yokmu ? :)

Bad-Fast
08-06-2012, 17:28
bende de oldu bugun , devam devam diyip güvenlik taraması yap dediğinde açılıyor tekrar ;)

MatraX_07
08-06-2012, 17:47
şuan aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve sabah 9 dan buyanada uğraşmaktayım izlediğin yol nedir?nasıl çözebildin?

ya varya kesni bu işleri türkiyeden yapmak için bizimkilerden oluşan bir takım kurdular onlar da yüzüne gözüne bulaştırıyor...

yardımcı olacak arkadaş arıyorum gitti face.. :(

Aynı durum benim başıma da geldi. Eski kız arkadaşım girmeye çalışmış. 3-5 kere şifreyi yanlış girince kitlenmiş hesap.

Kimliğinin resmini çekip yüklüyorsun. Ben yaklaşık 6 kere falan yükledim :D Sonuç aldım. Mail falanda atmak gerekiyor. Hatta bi abimiz atmıştı. Görürse yazar diye düşünüyorum. Kolay gelsin

kimlikteki resim mi. iyiymiş.
fotoşop diye birşey var . ulan hiç aklıma gelmemişti.
kimin sitesini çalsam acaba şimdi onu düşünüyorum :D

bende de oldu bugun , devam devam diyip güvenlik taraması yap dediğinde açılıyor tekrar ;)

Ben bır gun sonra sabah ıse geldım Wındows Essentiel guvenlık programını kurdum face gırdım devam yolunu ızledım ve acıldı
sızde aynı sekılde deneyın

gurlekyasin
08-06-2012, 17:54
arkadaşlar bi ara bu zaman tunelinden kurtul muhabbeti vardı ya o sebeple virus filan kapmış olabılırmıyız acep?

R.I.P
08-06-2012, 18:02
facebook yine bookunu çıkardı. zorla microsoft essentials yükletmek için hesabınız kilitlendi şunu yükleyin vs diyor. programı indirdim devam dedim problem kalktı. programı indirin ama kurmayın

ensoztrk
08-06-2012, 20:39
Dün gece ilk abimin facesine oldu ki öle facede çok vakit geçiren birisi değil. Sabahda benim faceime aynısı oldu. Kız arkadaşım kendi bilgisayarından girmiş devam butonuna bastıktan sonra tarat falan olayı var taratmış düzeldi. Sonra abimin faceine de yaptırdım oda oldu.

Yan diceğim farklı bilgisayarlardan ağlardan girip facenizi tarattırın.

Emrecan-R
08-06-2012, 20:48
benim bi arkadaşımın başına geldi açtık hemen kimlik istiyorda kimliği bulmaya üşendik :D

gurlekyasin
09-06-2012, 08:49
oldu şu an giriyorum face e ama cepten girmiyor ?