PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adanalı Arkaşlar yardımcı olabilirmi ?

chatlaxs
09-06-2012, 12:08
merhaba arkaşlar teknosadan bi ürün alacağım fakat denizlideki mağazalarında yok ürün adana mağazasında var müşteri hizmetlerini aradım şube müdürüyle görüşün adana mağazaından istek yapsın denizliden alırsınız dediler gittim buradaki teknosaya adam istesemde göndermezler diyor,müşteri hizmetlerini aradım alabilirsiniz dediler diyorum olsun göndermezler diyor niye dedim teknosa kıldır diyor :D

alacağım ürün Adana TEKNOSA CARREFOURSA EXXTRA Adres:100.Yıl Mah.Yüzevler Mevkii Adana Carrefour Tic.Merkezi Bağımsız Bölüm No : Ext-1Seyhan Adana

Ücretini havale & eft yapacağım, Gidip ordan alıp bana kargo yapabilecek varmı acaba ? :rolleyes:

drn106
09-06-2012, 12:11
İyi de Teknosa'da başka şubeden getirtmek zorundalar ben daha önce çok yapmıştım.

murat_ileri
09-06-2012, 12:14
alacağın ürün turuncu kampanyadamı? eğer kampanyalı ürünse gönderimi yapılmaz.

MKT
09-06-2012, 13:17
Urun nedir.bugun sartmi almak yarin olmazmi.ebatlari va buyukmu

murat_ileri
09-06-2012, 13:29
mustafa gidip baktım ürünede pek iç açıcı değil çok aşırı deforme olmuş, ben alınmamasından yanayım işin açıkcası.

golfcu0101
09-06-2012, 13:32
bende muro nerde diyordum adanamın yardım sever mkt si ve muro su:icon_tup:

chatlaxs
09-06-2012, 13:36
mustafa gidip baktım ürünede pek iç açıcı değil çok aşırı deforme olmuş, ben alınmamasından yanayım işin açıkcası.

3. el olmuş diyosun yani :) peki hocam sağol zahmet verdik sanada :)

murat_ileri
09-06-2012, 13:49
3. el olmuş diyosun yani :) peki hocam sağol zahmet verdik sanada :)

kısaca detay vereyim istersen, servisten swap olarak anakart değişimi yapılmış, daha sonra ölü pixel nedeniyle lcd değişimi, şuan içi tamamen sıfır ama piano black kasa olduğu için kasadaki çizikler nedeniyle griye yakın bir kasa rengi olmuş :D

chatlaxs
09-06-2012, 14:00
kısaca detay vereyim istersen, servisten swap olarak anakart değişimi yapılmış, daha sonra ölü pixel nedeniyle lcd değişimi, şuan içi tamamen sıfır ama piano black kasa olduğu için kasadaki çizikler nedeniyle griye yakın bir kasa rengi olmuş :D

bana teşhir demişlerdi ama bayaa sorunlu ikinci el olmuş ozaman kasayıda değiştirseler tam olcakmış :)

murat_ileri
09-06-2012, 14:01
ürünün servis kayıtlarına herkes girmezde ondandır :D

mechanic
09-06-2012, 17:26
oha mala bak pert olmuş 2 kere hala utanmadan "0" gibi teşhir diye satmaya çalışıyorlar.
Allahtan murat var da teknosadan yana kazık yemeyiz.

murat_ileri
09-06-2012, 23:14
ismet tamamen kanunlara uygun şekilde satış yapılmak, zaten ürünün durumuna göre fiyatı ayrıca 2 yılda garantisi var. kişisel olarak ben verdiğim para karşılığında gözümün önünde bu kadar deforme olmuş bir monitör istemem, yoksa fiyat/performans bakımından çok iyi bir ürün.