PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza yardım

adilhcl
12-06-2012, 10:21
Arkadaslar pazar gunu arabamıza bı kalıtelı arkadas ısıklarda dururken arkadan carptı ve sonrasında kactı bız bu kısının plakasını aldık sonra kendı sıgortacımdan bazı polıce bılgılerını ve acente numarasını aldım ama yalnız ben bu kısıye ulasmak ıstıyorum elımde ;
polıce no, acente no; ve plaka var ( 34 tz 1258 )olay yerı avcılar barısmanco kultur merkezı onundekı ısıklar acaba bana bu konuda yardımcı olabılecek arkadas varmıdır aramızda ? yada nasıl bır yol ızlemelıyım ?

XoR
12-06-2012, 10:23
Ulaşmaya ne gerek var, Polis'e başvur çevredeki mobese kameralarından belirlesinler gidip evinden alsınlar, atsınlar içeri pezevengi.

Çarpıp kaçanlardan nefret ediyorum, damın oğlu estaban vurdun bi dur bak noldu ölen yaralanan varmı.

bluestain
12-06-2012, 10:27
bunun gibi insanlar hiç bitmiycek özellikle ülkemizde hep var olucaklar geçmiş olsun hemen polise bildirin gerekeni polis yapsın

VA_VTİ
12-06-2012, 10:31
Kesin Alkolü olduğundan kaçmiştir yvsk

pnrkc
12-06-2012, 10:34
karakola gittiğinizde polis dava açın diyor , her hangi bir işlem yapmıyorlar..

tanıdık polis arkadaşınız varsa plakadan adresini öğrenebilirsiniz .

SOMEONESPECIAL
12-06-2012, 10:36
karakola gittiğinizde polis dava açın diyor , her hangi bir işlem yapmıyorlar..

Tanıdık polis arkadaşınız varsa plakadan adresini öğrenebilirsiniz .

adresi öğreneceksin ne olacak. Gidip bulacaksın indireceksin
insan evladını. Gidecek karakola beni indirdi diyecek. Polis
sen haklısın ya atacak seni nezarete al başına belayı ondan sonra

fatihtemizer
12-06-2012, 10:40
bence polise başvurun uğraşsın biraz vurupta kaçmak neymiş..

cagri-35
12-06-2012, 10:44
Benım bıldıgımde polise gidip şikayette bulunacaksınız ama sonrasında iş mahkemeye gidiyor.

EREN34
12-06-2012, 10:47
Kaskonuz varsa plaka bilgileri ile beyan yazin kaskonuz yaptirsin sonra gidip onun dotunden kani aliyorlar merak etmeyin. Kan aldiklarindan ve magdur siz oldugunuzdan kaskonuz delinmiyor. kasko size bir nevi borc vermis oluor yani

adilhcl
12-06-2012, 12:20
Arkadaslar uzun ugraslar sonucu sabahtan berı sagı solu araya araya en sonunda elemana ulastım hala bıde telefonda atarlı atarlı konusuyordu bı araya gelıp tutanak tutucaz ole konustuk...
allahtan kımseye bırsey olmadı sadece aracta hasar olustu ... herkese tesekkurler ;)