PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Metrobüs yolunda kaza

Mivec_4G63
24-06-2012, 20:45
İstanbul'da Feci Kaza Meydana Geldi! 24 Haziran 2012 21:25 (http://www.aktifhaber.com/istanbulda-feci-kaza-meydana-geldi-622857h.htm)

D100 Merter-Cevizlibağ yolunda meydana gelen trafik kazasında araç metrobüs yoluna girdi. Yaşanan kaza sonucu metrobüs seferlerinde aksama meydana geldi. Alınan bilgilere göre ölü ve yaralılar var. Kaza ardından E-5 Merter Cevizlibağ yönü 1 şerit trafiğe kapandı.

Skyhawk34
24-06-2012, 20:47
:( yinemi, bugün gün boyu metrobüsle işim vardı Allah korusun

Allah geride kalanlara sabır versin

Vtec-SEDAN
24-06-2012, 20:48
1 saat boyunca e-5 de ambulans sesi kesilmedi..
kaza resimleri faceden ekleyenler ;

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/543303_212958692160209_1140274165_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/562069_400731486631522_380267534_n.jpg

corcor
24-06-2012, 20:49
genemi lan belliki metrobüs yolunun mühendisliğinde bi problem var bunu yaparken arabanıın kaza anında oraya girebilme ihtimalini düşünmeleri gerek daha öncede çok araç girdi oraya

bugramutlu
24-06-2012, 20:51
durağa doğru girmiş :(

emre_
24-06-2012, 20:53
Ya bu kacinci yeter artik yazik gunah yarin binmek gerekiyo sirf bu sebeplerden arabayla gidim dedim bu seferde o gelip atlarsa yola diyorum

Anu
24-06-2012, 21:00
Yüzyılın projesi.

M.Sözge
24-06-2012, 21:05
genemi ya her gün metrobüs kazası duymaktan gına geldi artık yazık günah

OnurGTI
24-06-2012, 21:09
Ölü yok kesinlikle.. Yaralılar vardı.. Ben direk olay yerindeydim.. Fotoğraflardaki fiorino söylenene göre mecidiyeköyden beri makas halindeymiş.. en son metrobüs durağına gelmeden bayağı sağlam şekilde bariyerlere patladı.. ve takla atarak durağa kadar gitti.. Direği falan devirdi.. Haberde yazıldığı gibi ölü yok ama kesinlikle..

huseyinturk
24-06-2012, 21:26
Ölü yok kesinlikle.. Yaralılar vardı.. Ben direk olay yerindeydim.. Fotoğraflardaki fiorino söylenene göre mecidiyeköyden beri makas halindeymiş.. en son metrobüs durağına gelmeden bayağı sağlam şekilde bariyerlere patladı.. ve takla atarak durağa kadar gitti.. Direği falan devirdi.. Haberde yazıldığı gibi ölü yok ama kesinlikle..

şu yoruma sevindiğim kadar hiç bir yoruma sevinmedim.. Allaha şükür en azından ölü yok

OnurGTI
24-06-2012, 21:27
şu yoruma sevindiğim kadar hiç bir yoruma sevinmedim.. Allaha şükür en azından ölü yok

Aynen ölen olmaması sevindirici.. Kaza çok az ileride olsaydı durum çok farklı olabilirdi.. Büyük şans gerçekten..

sinan-s
24-06-2012, 21:43
Yazık ya çok kötü olmuş..

yucelebeci
24-06-2012, 21:59
zaten bu minivanları çok dengesiz kullanıyor genellikle

onurdestan
25-06-2012, 01:25
adam takla atıp metrobüs yoluna girmiş hala metrobüse söven var yav :)

Muharrem C.80
25-06-2012, 01:38
zaten bu minivanları çok dengesiz kullanıyor genellikle

öyle biz milletçek şirketler vasıtasıyla fiorino clio tarzı araçlarda gizlice rally pilotları yeriştiriyoruz. babasının malı değil nasıl olsa heryerleri ayrı oynuyor normal sonuçlar bunlar.

ruudvan
25-06-2012, 01:44
dun 2 kazamı olmus metrobuste lınktekı fotolarda posttakı fotolar farklklı bırı cevızlıbag bırı zeytınburnu dıyor.

OnurGTI
25-06-2012, 01:46
dun 2 kazamı olmus metrobuste lınktekı fotolarda posttakı fotolar farklklı bırı cevızlıbag bırı zeytınburnu dıyor.

Aynı olay fakat haber sitesi başka fotoğraf eklemiş.. Fotoğrafta kazaya karışan metrobüs gözüküyor.. Metrobüs kazaya karışmadı..

ruudvan
25-06-2012, 01:54
bnde o yuzden sordum .ama artık alıstık 2 kaza neden olmasın dıe ıcımden bı dusundum :D gecmıs olsun vatana mıllete olen olmaması sevındırıcı

SErhat.
25-06-2012, 01:56

Metrobüs yolu olmasa karşı şeride geçerdi.

Onun haricinde eğer denildiği gibi Mecidiyeköy'den makas makas gelmişse gram da üzülmedim açıkçası. E5'in zaten adı 3 şeritli yol. 3 şerit yanyana arabalar birbirini sıyıracak resmen..

Şirket araçlarının da tamamına yakınının nasıl kullanıldığı *****. Nasılsa cebinden beş kuruş çıkmıyor. Ehh; hayatını da beleş görüyor demek ki birçoğu..

OnurGTI
25-06-2012, 01:56
bnde o yuzden sordum .ama artık alıstık 2 kaza neden olmasın dıe ıcımden bı dusundum :D gecmıs olsun vatana mıllete olen olmaması sevındırıcı

Evimin önü olduğu için her akşam genellikle Mc Donald's ta olurum.. ve hemen hemen hergece burda bi kaza olur..

Ama bu akşam kaza yapan arkadaşın verilmiş sadakası varmış baya bi takla attı, direği devirdi.. İlk gördüğümde havada takla atıyodu zaten.. Sonrada yere düştü takla ata ata durağa gitmeye başladı..

GokhanRS
25-06-2012, 02:01

birde o sövenler gibi düşünmeye çalış neden sövüyorlar burda ben mi birşeyi kaçırıyorum gibi düşünmeye çalışsan olmaz mı?

söverler haklılar. yüzyılın projesi diyip kazaları hesap etmemiş olamazsın. yada etmişsindir ama arada olur öyle şeyler demişsende yüzyılın projesi diyemezsin o projeye!

daha proje aşamasında iken tonla insan söyledik tepki gösterdik bu iş olmaz şeritleri kaldırmazsın dedik. ama kafa nereye para kazandırılacağına çoktan kilitlenmişti. havadan giden sistemi yapsalardı şimdi o sistemin parası çıkmıştı çoktan devlet ekstra kâr etmeye başlamıştı trafik çilesi bu derece olmazdı 3 tane şerit e-5den çalınmazdı, emniyet şeridi olmadığından dolayı trafikte kilitlenip kalan ambulanslar yüzünden insanlar ölmezdi.

bu arabada kaza yaptığında kendi başını yerdi, otobüs durağındaki yolcular dalmazdı, nitekim gördük metrobüse dalanda oldu devirende oldu. lastiği patlayıp yola fırlayan metrobüste oldu. tanıtım günü bile kaza yaptı bu metrobüs. bütün basının önünde daha ilk seferinde kaza yapan bir sistemde sorun yoksa sorun kimde?

karşıyız diye gene mi bizde!

ruudvan
25-06-2012, 02:18
birde o sövenler gibi düşünmeye çalış neden sövüyorlar burda ben mi birşeyi kaçırıyorum gibi düşünmeye çalışsan olmaz mı?

söverler haklılar. yüzyılın projesi diyip kazaları hesap etmemiş olamazsın. yada etmişsindir ama arada olur öyle şeyler demişsende yüzyılın projesi diyemezsin o projeye!

daha proje aşamasında iken tonla insan söyledik tepki gösterdik bu iş olmaz şeritleri kaldırmazsın dedik. ama kafa nereye para kazandırılacağına çoktan kilitlenmişti. havadan giden sistemi yapsalardı şimdi o sistemin parası çıkmıştı çoktan devlet ekstra kâr etmeye başlamıştı trafik çilesi bu derece olmazdı 3 tane şerit e-5den çalınmazdı, emniyet şeridi olmadığından dolayı trafikte kilitlenip kalan ambulanslar yüzünden insanlar ölmezdi.

bu arabada kaza yaptığında kendi başını yerdi, otobüs durağındaki yolcular dalmazdı, nitekim gördük metrobüse dalanda oldu devirende oldu. lastiği patlayıp yola fırlayan metrobüste oldu. tanıtım günü bile kaza yaptı bu metrobüs. bütün basının önünde daha ilk seferinde kaza yapan bir sistemde sorun yoksa sorun kimde?

karşıyız diye gene mi bizde!

güzel yazı.

gecen metrobuse bınmeden aramızda yasanan bı dıyalog su sekılde kaza yapmazsa yarım saate evdeyız
.
burda kaza haberı okuyunca soylenıyoruz ama yerı gelıyor kullanıyoruz mecburuzda bıgun sofor bıgun lastık bı gun yolcu bıgun akbıl kusurlu olur ama metrobus asla kusurlu olmaz.
asfalttandır o.

corcor
25-06-2012, 03:40

metrobüse söven hiç yok başlıkta sadece sistemde yanlışlık olduğunun herkes farkında ;)