PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cunda hakkında

Ahmet Saraçoğlu
25-06-2012, 12:02
Hakkında hiçbi bilgim yok ama temmuz 2 3 gibi gidelim diyoruz.Nereye gidilir nasıl gidilier nerde kalınır , denizi nasıl nerde yenir içilir vss , giden gören arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

powERS
25-06-2012, 12:14
papalina yenir cokta lezzetli olur ustune bide dondurmalı kavun cakarsın sonrada artık kafana gore takıl :)

cok kıyak yerdır denızı accık soguk olabılır. cok guzel kafa dagıltılır.

esimsir
25-06-2012, 12:16
taş kahvede kahva içilir ama sakın sakızlı falan içme iğrenç tadı var normal iç derim :D ordan gezmek istersen şeytan sofrası falan var sarımsaklı gtarafında cıkıp bi manzarayı gör derim :D

DENON
25-06-2012, 12:17
balık tutma merakın varsa benım hersene yaptıgım gıbı cunda köprüsüne gidilir yem olarak sülünez alınır köprünün üstünden olta denıze bırakılır , balık garantı 1 gecede 4 kg ısparoz ve kupez yakalamışlığımız var despe aadisiyle gecen sene :D

despe
25-06-2012, 12:17
gidersen cunda köprsünde balık tut, balık tutmaya bıkarsın bi süre sonra :D

Ahmet Saraçoğlu
25-06-2012, 12:19
Aslında Bozcaada ya alternatif olsun diyoruz , 2 sene üstüste gittik , bi 3. olmasın , biraz özletsin kendini diye :D, Yani sessiz sakin denizi güzel ve kalabalık olmayan bi yer arayışı... Bu arada konaklama mevzusu nasıl , pansiyon vss varmı?fiyatlar ne aralıkta?Denize , merkeze yakın nerede kalınır?

DENON
25-06-2012, 12:24
butık oteller var orda daha cok , yemek mevzusu ise sahildeki balık lokantalarında rakı , balık, ayvalık şeytan üçgeniyle özetlenebilir

tekne turları düzenlenıyor ayvalık merkezde ona katılabılırsınız 12 ada geziyor öğlen yemeği ücretın içinde (kasayla papalına dökülüyor masanıza)

genel olarak buyuk bır yer değil 3 yada 4 gün kalınır ama sakin kafa dınleyebılecegınız bır yer

Chn53
25-06-2012, 12:39
Şeytan sofrasında 10 numara manzara var ama sakin degil gelen herkes oraya geliyo.

redbaron
25-06-2012, 13:06
adanın merkezinde denize girilmiyor.ortunç deniz olarak çok iyidir ve soğuktur.yada çataltepede kum sahilde denize girilir.ada merkezinde butik oteller var orda kalınabilir.yada biraz daha büyük olsun isterseniz adaya giderken haliçpark otel var orasıda olabilir.ayvalık otel yönünden sıkıntılıdır doğru düzgün oteli yok genelde hepsi küçük çapta.Akşam ada sahilinde rakı balık yapılırsa hoş olur.imkan varsa adada özel yat kiralanıp koylara gidilip mükemmel bir keyif yapılabilir.Gezi tekneleri hem müzik açısından çok gürültülü hemde çok kalablık oluyor ben sevmiyorum.

ÜSTÜNERC
25-06-2012, 13:12
abi bizim ayvalıkta yazlıgımız var cundaya falanda gıdıyoruz.gercekten yer mekan olarak cok temiz ve güzel biyer.yanlız haftasonu arabayla gıdeceksenız erken gıdın cunku aksamdan arac ile otopark sıkıntısı yaşarsınız.

XoR
25-06-2012, 14:06
Yeme içme Cunda
Deniz kum Güneş Ortunç

Cunda merkezda burda kaldım çok memnundum Otel Sobe, Cunda (http://www.otelsobe.com/)

Ortunçda burda kaldım Ortunc Club (http://www.ortuncclub.com/)

Bana kalırsa Cundaya hiç bulanma otelde sıkılırsan akşamüstü gezmek için gidersin. Direkt Ortunç'a git muhteşemdir ama Deniz'i buz gibidir şimdiden uyarayım.

douu
25-06-2012, 14:09
Ahmet denizi inanılmaz güzel bir yer. Harbi soguktur suyu ama cıkasın gelmez bir süre sonra. Ben de ortunçta ve panaroma otelde kaldım. ortunc mükemmel bir otel. ama biraz pahalıdır diger otele göre. ama panaroma otel hem ucuzdur hem de denize en güzel konumda otellerden birisidir :) cundada ve cevresinde gezmek iyidir keyiflidir sıkılmazsın 3-4 günlük bir tatilde.

Ahmet Saraçoğlu
25-06-2012, 14:12
Aynen 4 5 gün kalınacak bı tatil düşünüyoruz , ama suyun soğuk olması moral bozdu hafiften :D

XoR
25-06-2012, 14:15
Girit dondurması ve Papalina mutlaka ye :)

Eski taş rum evlerine yapılmış olan tavernalara mutlaka git bi akşam balık ye

Chn53
25-06-2012, 14:20
Papalina nedir?

kelalper
25-06-2012, 14:20
Araba ile ise Assos sokakağzını tavsiye ederim. Bizim yazlığın orası bütün yazlarım orada geçti . Bir sürü küçük butik otel vardır. Midilliye türkiyeden en yakın nokta. Hemen hemen bütün moteller tanıdık. Serap Hanımın oğlu Alper derseniz herkes size uygun fiyat yapabilir. Güzel bir tatil kasabasıdır. Sessiz sakindir. Bar disko falan yok. Yemekler güzeldir. Odalar klimalıdır. Denizi kumdur. O bölgedeki ender kumsallardandır. Arkası dağ oluğu için fazla rüzgar almaz. Kuytudur. Dalmak için güzel bir yerdir. Karşıda fenerin arkasında anforaların olduğu antik batık mendirek vardır.

Mehmet Gazihan
25-06-2012, 14:21
http://img272.imageshack.us/img272/5526/sany0692small4ef.jpg

görüntüye aldama iyidir iyii

DENON
25-06-2012, 14:21
Papalina nedir?
hamsiye benzeyen balık

burak özer
25-06-2012, 14:23
Rakı balık = Cunda deniz restorant veya Moshos Taverna
Konaklama: Ortunç otelin fiyatları biraz tuzludur ama güzel oteldir bazen boynerlerin uçagı denize iniyo felan izlemesi zevkli :) kendi otelimizde var badavutta denize sıfır ama eğlence aktivite yoktur ucuz yollu olsun sessiz sakin biryer olsun dersen yardımcı olurum..
zak Hotel (http://www.ozakhotel.com.tr/)
Gece hayatı : Gossip Club (Sarımsaklıda)
Cundada midye,lokma,badem yenmeden olmaz
Yat gezisi veya yat kiralanıp gezilebilir eğlencelidir

İyi tatiller..

DENON
25-06-2012, 14:24
Konaklama: Ortunç otelin fiyatları biraz tuzludur ama güzel oteldir bazen boynerlerin uçagı denize iniyo felan izlemesi zevkli :) kendi otelimizde var badavutta denize sıfır ama eğlence aktivite yoktur ucuz yollu olsun sessiz sakin biryer olsun dersen yardımcı olurum..

İyi tatiller..zak hotel sizin mi? sizinse 2 kişilik 4 gece 5 gün için son fıyat alabılırmıyım :D

CeM öZeR
25-06-2012, 14:26

İyi tatiller..

Demeye kalmamış... Deniz restaurant'da muhasebeci arkadaşım olur. İlkokul arkadaşın ismail cem özer'in selamı var diyin hesabı yarıya düşürsün. :) Moshos taverna yunan müzikleri ve sirtake + Türk müzikleri ve eğlencesinin en iddialı mekanıdır. Sahibi Ferit arkadaşım olur. Selamımı söyleyin indirim yapar. Cunda çok güzeldir... :)

burak özer
25-06-2012, 14:32
zak hotel sizin mi? sizinse 2 kişilik 4 gece 5 gün için son fıyat alabılırmıyım :D

Tarih ne zaman olucak ?:D

Temmuzda kişi başı yarım pansiyon sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyata dahil 130 tldir

burak özer
25-06-2012, 14:34
zak hotel sizin mi? sizinse 2 kişilik 4 gece 5 gün için son fıyat alabılırmıyım :D
Evet bizim..

Temmuzda kişi başı yarım pansiyon sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyata dahil 130 tldir

DENON
25-06-2012, 14:36

ramazan yaza gelince fıyatlar tavan yaptı tabıı sızde haklısınız :D

bıze yıne alanya göründü :D

CeM öZeR
25-06-2012, 14:37
Evet bizim..

İndirimli hali mi? Sor da indirim yaptır ona göre yaz. ;)

burak özer
25-06-2012, 14:39
ramazan yaza gelince fıyatlar tavan yaptı tabıı sızde haklısınız :D

bıze yıne alanya göründü :D

Evet biraz öyle oldu geçen sene 100-110dan gidiyodu bu sene ramazandan dolayı 130tl yaptık :)

DENON
25-06-2012, 14:39
İndirimli hali mi? Sor da indirim yaptır ona göre yaz. ;)yok badavut gıbı bı yerde yarım pansıyon için fıyat cok abartı yanlışlık yok değil mi? :D

CeM öZeR
25-06-2012, 14:42
yok badavut gıbı bı yerde yarım pansıyon için fıyat cok abartı yanlışlık yok değil mi? :D

Siz düşündükten sonra rezervasyonlar arasında yer varsa indirim konusunda yardımcı oluruz. Tarih söylemeniz yeterli :)

burak özer
25-06-2012, 14:46
yok badavut gıbı bı yerde yarım pansıyon için fıyat cok abartı yanlışlık yok değil mi? :D

Fiyatı birazdaha inerizde badavutu küçümsemeye gerek yok ben antalyayada gittim izmirede gittim kuşadasınada gittim kısacası bir çok yere gittim badavutun denizi kadar temiz değil otelde 2 sene önce tadilat gördü yemekleri odaları cundayı aratmaz..

DENON
25-06-2012, 14:46
benım amac farklı tatıl için değil badavut sahıllerı ınsan acısından seyrek oldugundan sırf balık tutmak için gelip kalmak ıstıyorum 2-3 hafta sonra falan :D

elpadre
25-06-2012, 14:54
benım amac farklı tatıl için değil badavut sahıllerı ınsan acısından seyrek oldugundan sırf balık tutmak için gelip kalmak ıstıyorum 2-3 hafta sonra falan :D

sözun vardı benı tatıle goturucektrın :D

mr.korhan
25-06-2012, 14:57
şeytan sofrasında manzara çok iyidir, arkadaşlar zaten dondurma ile ismine alışamadığım hep parpali diyesim geliyor (lazcada kelebek demektir) balığı söylemişler, taş kahve meşhurdur. birde aşıklar değirmenimi ne var orasıda fena değil. cundanın denizide işte klasik akçay esintileri taşıyor serindir. :)

redbaron
25-06-2012, 18:42
o papalina sandığınız balıkların hiç biri papalina değil malesef papalina diye herkes yutturuyor.başka bir ismi vardı ama unuttum.sardalyanın biraz küçüğü ama lezzetlidir

SULTANOGLU
25-06-2012, 18:44
Yer varsa kesinlikle SOBE otel i tercih edin muhteşem :)