PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bugün Arabayı Çektiler..

106GTİ
10-07-2012, 16:12
herkese hayırlı günler dilerim

bildiğiniz gibi hostluk işine başlayacağım için evrak hazırlıyordum bugün adalet sarayına gittim sabıka kaydı için. ondan sonra da marmara forum a uğrayıp ayakkabı alcaktım iş için.

adalet sarayının önüne gittiğimde park edeyim dedim hemen 4lüleri yakarım alır gelirim, ama aklıma da yatmamıştı... neyse park ettim girdim 10 dk sonra bi çıktım araba yok.....

dedim kesin çektiler sordum soruşturdum oralarda akbem otoparkı varmış sahil yolu üstünde atladım taksiye gittim bi baktım araba orda..

60 tl çekici parası 10 tl de otopark parası ödedim.. halbu ki ben o paralara ayakkabı almaya niyetlenmiştim içimde kaldı üzüldüm ettim....

aldım arabayı çıktım.. merak ettiğim bir husus var.

orda arabayı alsam direkt bassam çıksam çıkış açıktı otoparkın ne olurdu acaba bi sıkıntı olurmuydu 70 tl yi vermeyip basıp çıksam ? zoruma gitti ayakkabı alcakkaen 70 tl çekiciye vermek bir de ceza gelirse vay halime.... ah taş kafam....:)

kagan-07
10-07-2012, 16:16
neyse geçmiş olsun 70le kurdulduysan dua et bence :D:D

aslan
10-07-2012, 16:16
Bak işte sen gel büyüklerini dinle bu host işine hiç bulaşma daha başlamadan iş .çatırdamaya başladı bile

DOHC
10-07-2012, 16:17
Ben 3-4 defa yaptım. Gittim otoparka, aldım arabayı çıktım. 1 keresinde arkadan park cezası geldi o kadar. diğer 2-3 ünde birşey olmadı.
Otoparkta kamera yoksa aslında gidip "Arabam çekilmiş, nerede" diye sorup, araba bulunamayınca (sen aldın ya çaktırmadan) adamlara çaldırdınız arabayı muhabbeti yapıp, üzebilirsin onları......

106GTİ
10-07-2012, 16:18
valla inşallah 70 tir eve ceza gelmez daha sonrasında..

aslan abi sorma yaa ne güzel umutlarla gitmiştim ordan marmara forum a geçer ayakkabımı alırım iş için diye bi baktım araba yok.. zoruma gitti valla ayakkabıya verceğim parayı otoparka verdim... inşallah daha fazlasını çıkartıcam ama gerekirse yorulucam etcem değer inşallah..

SekoLive
10-07-2012, 16:18
70 de ceza gelicek. geçmiş olsun

ama ya sende bişeyler var yada sen yoksun

bize bi fotoraf atsana kardesm

106GTİ
10-07-2012, 16:20
valla bi an için çıkmayı düşündüm basıp gitmeyi para ödemeden adamların kulübe hemen çıkışın orda çıkış açık ama engellerler diye düşündüm bir de yola çıktım mı kırmızı ışık varsa yakalarlar dedim :))) ama keşke kaçsaymışım ödemeden basıp gitseymişim..

Burak K.
10-07-2012, 16:27
70 de ceza gelicek. geçmiş olsun

ama ya sende bişeyler var yada sen yoksun

bize bi fotoraf atsana kardesm

Adam haklı beyler.

senna
10-07-2012, 16:29
sende bi sıkıntı var ama çözemedim bi başın döner araban çalışmaz çalışsa zarar verirler, çalışıp sürsen arabayı çekerler, gızla konuşmaya çalışırsın o olmaz kimsin aslanım sen ismin ne emrah mı senin:D küçük emrah riçi riç gibi la yanında:D

Low-Rider
10-07-2012, 16:30
Senide cekselerde kurtlsak