PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MB 200K Guclendirme?

TarikS
12-07-2012, 21:02
Mercedes-Benz CLK200K, 2000-2001 modellerdeki motora modifiye olarak neler yapilabilir, ne kadar guc alabiliriz? Bunlar 163 HP'lik versiyon sanirim.

Bildigim kadariyla SC kasnagini degistirebiliyoruz.

Klasik olarak acik filtre sistemi yapilabilir?

Kat iptali

Pek dusunecegimi sanmiyorum ama cok faydasi olursa headers :soru:

Sessiz ama rahat bir egzoz sistemi

Yazilim yapilmasi icin bu motorlarin beyninde bir engel yoktur heralde :soru:

Hangi islem ne kadar katar, deneyen, bilen var mi acaba? Parca fiyatlari hakkinda da birsey bulamadim pek, kasnak kolay bulunur mu, kaca bulunur:soru: :)

163'u 200-220 yapabiliyorsak ne ala :)

Tesekkurler simdiden

Ayrica

E kasada Elegance-Avantgarde farki olarak suspansiyon ozellikleri de degisiyor sanirim, A.gardelar daha sportif, Elegancelarsa daha konfor ozellikli oluyor diye biliyorum, dogru mudur?

CLK'da da boyle bir fark var mi? Oyleyse en dolu bile olsa Elegance'e bulasmasam daha mi iyi olur surus zevki acisindan?

Zorbey
12-07-2012, 21:19
Ben serviste yapılmış clk200 gördüm,14000 tl harcanmıştı.200+ güç olduğu söyleniyordu.Arı gibi vızıldıyordu

TarikS
12-07-2012, 21:23
Ben serviste yapılmış clk200 gördüm,14000 tl harcanmıştı.200+ güç olduğu söyleniyordu.Arı gibi vızıldıyordu

Soylemeyi unuttum o tip bir butcem yok kesinlikle. O araca daha buyuk SC takilmis olabilir.

Benim niyetim asiri beslemenin nimetlerinden faydalanarak ufak dokunuslarla alabilecegimiz her seyi almak :)

onur_S
12-07-2012, 21:27
etuners : (http://etuners.gr/?s=13&t=360)

http://etuners.gr/de/index.php?s=13&t=59

SONE-R
12-07-2012, 21:28
polonun yerine mercedes alacaksın sanırım.. :)

TarikS
12-07-2012, 21:46
polonun yerine mercedes alacaksın sanırım.. :)

Arkadan itmenin zamani geldi :D En mantikli araba da o su an benim icin :)

E46 istiyorum ama mantikli gelmiyor, servis kismi biraz korkutuyor model/km bakimindan.

SONE-R
12-07-2012, 21:47
arkadan itiş güzeldir... :) hele merso ile daha da güzeldir.. :)

TarikS
12-07-2012, 21:48
etuners : (http://etuners.gr/?s=13&t=360)

etuners : Abstimmen (http://etuners.gr/de/index.php?s=13&t=59)

Bunlar cok extreme kacar bana, hem stroker kit, hem enjektor, egzantrik girmis isin icine :) Ama basarili bir islem, buyuk dusunenler icin

Link icin tesekkurler, bir seyler yapilabildigini gormek de guzel :icon_tup:

Remap-kasnakla 200-205 HP bana da yeter gibi :) IC ve egzoz ile 220, temiz :)

arkadan itiş güzeldir... :) hele merso ile daha da güzeldir.. :)

Hakkini verebiliyorken kendime de bir tane edinmemde fayda var artik.. :D

tolga900
12-07-2012, 21:50
2000 modeller 186 hp çok daha güçlü makina çip katalitik kasnak 240 hpleri bulursun ama bmw den çok yakar

EM-RE
12-07-2012, 21:52
Playboymu olcan len :D

997TT
12-07-2012, 21:53
S/C degisebilirsin ama senin aracin sc si kuvvetli zaten. Eger saglikliysa kasnak-yazilim ve kat iptali ile 163 deb 210-220 hp ye cikarsin.180 lik ise 230hp lere uzarsin...

TarikS
12-07-2012, 22:06
Playboymu olcan len :D
Yok yahu tamamen kisisel tatmin :D E kasayla nereye kadar :)

S/C degisebilirsin ama senin aracin sc si kuvvetli zaten. Eger saglikliysa kasnak-yazilim ve kat iptali ile 163 deb 210-220 hp ye cikarsin.180 lik ise 230hp lere uzarsin...

2000 veya 2001 model almak motor gucu disinda bir sey degistirmiyor sanirim. :soru: 99'a inmeyecegim zaten onlarin direksiyonlari falan da bir garip.

erh
12-07-2012, 22:24
tarık ben yapmıstım bi tane mb kasnak ve yazılım.. yaklasık 200-210 hp oluyor ve yakıtı ciddi dusuyor.. dusunursen elimde kasnagı da mevcut ;)

TarikS
12-07-2012, 22:27
tarık ben yapmıstım bi tane mb kasnak ve yazılım.. yaklasık 200-210 hp oluyor ve yakıtı ciddi dusuyor.. dusunursen elimde kasnagı da mevcut ;)

Arastirirken bir arsivde gordum, boosterperformance'tan boyle boyle dediler, sizce bir sey olur mu? tarzinda sorusturmus birisi, servisteki ustalar bir sey olmaz demis falan.. :D

tamam arabayi bulayim kapini calarim o zaman Erhan, sagolasin :) alternatifler var ama nokta atisi yapamadim henuz araba konusunda :o

Eworen
12-07-2012, 22:34
Std olarak gidişat durumları biraz zayıf Mercedes in klasik durumu söz konusu yüksek süratte doyumluk araçlar ama rwd keyfine ne kadar ulaşılabilir orası hakkında çok olumlu düşüncelere sahip değilim şahsen
Alacağınız aracın motor verimi en üst seviyede olduğunu düşünsek 200 hp gibi güçlerle ne kadar keyif verir kestiremedim
Std haliyle 9.6 sn 0-100 verileri var ne kadar iyileşir ne kadar atak ve atik hale gelir bilemedim..

Oynayan bi arkadaşım vardı oda 200 hp civarlarına ulaşmıştı ama halen heyecandan çok uzak olduğunu düşündüğü için görsel devam etmişti.

TarikS
12-07-2012, 22:39
Std olarak gidişat durumları biraz zayıf Mercedes in klasik durumu söz konusu yüksek süratte doyumluk araçlar ama rwd keyfine ne kadar ulaşılabilir orası hakkında çok olumlu düşüncelere sahip değilim şahsen
Alacağınız aracın motor verimi en üst seviyede olduğunu düşünsek 200 hp gibi güçlerle ne kadar keyif verir kestiremedim
Std haliyle 9.6 sn 0-100 verileri var ne kadar iyileşir ne kadar atak ve atik hale gelir bilemedim..

Oynayan bi arkadaşım vardı oda 200 hp civarlarına ulaşmıştı ama halen heyecandan çok uzak olduğunu düşündüğü için görsel devam etmişti.

Elimde bir E320 var zaten, 3.2 V6 224hp, 139bin km'ye geldik, yanlama konusunda fazlasiyla tatminkar, yer yer acik diferansiyelin dezavantajlarini yasiyorum veya guc olarak kaliteli asfaltta 2. kez yatirmaya yetmiyor vs.

CLK200K'yi hic zorlamadim, kisa bir tur atmisligim var, gideri fena degil gibi geldi, 200HP civari yapabilirsem kotu arka lastikle(:D) tatmin eder diye dusunuyorum

TarikS
12-07-2012, 22:51
E kasada Elegance-Avantgarde farki olarak suspansiyon ozellikleri de degisiyor sanirim, A.gardelar daha sportif, Elegancelarsa daha konfor ozellikli oluyor diye biliyorum, dogru mudur?

CLK'da da boyle bir fark var mi? Oyleyse en dolu bile olsa Elegance'e bulasmasam daha mi iyi olur surus zevki acisindan?

onursumer
12-07-2012, 22:58
hazır konuyu yakalamışken 2006 model E200K da aynı makine dimi ?

arkadaşımın babasına yeni aldık ve birşeyler yapmak istiyor babası

yazılıma cevabı nedir bu aracın ?

veya denilen gibi kasnak yazılım yapsak ne alırız ?

997TT
12-07-2012, 23:07
Avantgarde daha alcak,ıc mekanı degısık,bıraz daha sert ve spor odaklı....
Elegance cok daha konfor odaklı dedıgın gıbı. Kompresorun durumu cok onemlı kasnak takmak ıcın,ayrıca kayıs ve sogutma sıstemı gozden gecmelı.
2006 ların kompresoru daha farklı,euro emısyonundan dolayı br cok seyı kısıtlı. Ancak yazılım ve kasnak ıle guclendırılebılır...

turkerrr
13-07-2012, 10:11
elegance ile avantgarde arasında 2 cm yükseklik farkı var amortisör üzerindeki lastik parçaları farklı ... amortisörlerin kendileri farklı mı onu bilmiyorum yalnız ...

bir muhabbette geçmişti 200 k ların beyni biraz narin sanırım yazılım riskli diye biliyorum araştırmak lazım garantili yaptırmak lazım ...

TurboJDM
13-07-2012, 18:35
Arkadan itmenin zamani geldi :D En mantikli araba da o su an benim icin :)

E46 istiyorum ama mantikli gelmiyor, servis kismi biraz korkutuyor model/km bakimindan.

o fiyata onu alacağına RX-8 gibi birşey alsan. ne kadar yüklesende MB'ler konfor için tasarlanmış araçlar AMG almadıktan sonra fazla birşey beklemenin anlamı yok. onun yerine E46 3.20ci, 3.25ci, 3.30ci düşün daha tatminkar olur.

by serçe
13-07-2012, 19:06
güzel bi konu benim için takipteyim :icon_tup:

TarikS
14-07-2012, 01:27
o fiyata onu alacağına RX-8 gibi birşey alsan. ne kadar yüklesende MB'ler konfor için tasarlanmış araçlar AMG almadıktan sonra fazla birşey beklemenin anlamı yok. onun yerine E46 3.20ci, 3.25ci, 3.30ci düşün daha tatminkar olur.

Valla E320 bende epey beklenti olusturdu, yeterli guc ve tork geldikten sonra Mercedes fazlasiyla tatminkar.

Ben daha dogru duzgun yanlayabilen bir RX8 goremedim, kullanma firsatim da olmadigi icin yorum yapamam ama simdiye kadar gorduklerimle Mercedes E320 cok daha iyi diyebilirim :D

Yanlayan stock RX8 videosu olsa da izlesek

vodkan
14-07-2012, 03:15
avangarde & elegance hakkında burdan bilgi sahibi olabilirsin
http://www.techturkey.com/forum/genel/119767-mercedes-clk-hk.html

99 ile 200 w208 arasındaki fark kücük makyaj operasyonu ile diraksiyon tuşlu oldu ondandır :)

TurboJDM
14-07-2012, 10:26
Valla E320 bende epey beklenti olusturdu, yeterli guc ve tork geldikten sonra Mercedes fazlasiyla tatminkar.

Ben daha dogru duzgun yanlayabilen bir RX8 goremedim, kullanma firsatim da olmadigi icin yorum yapamam ama simdiye kadar gorduklerimle Mercedes E320 cok daha iyi diyebilirim :D

Yanlayan stock RX8 videosu olsa da izlesek

Yapan yapıyor türkiyede olmasada yapan var sonuçta :D

RX8 touge drift - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=3pjxIWJ3S6U)

TarikS
15-07-2012, 19:37
Forumda aracini inceleme firsayi bulabilecegim Elegance CLK sahibi arkadasimiz var midir acaba?

Bizdeki E320 avantgarde, baska arabadan inip binince cok konforlu gelse de surekli kullanimda sert hissettiriyordu zaten, genel olarak gazlamaya da uygun aslinda genel dinamikleri, Elegance cok yumusak/hissiz kaliyorsa hic bakmayacagim ama cook nazik gelmezse elegance CLK da bakabilirim, tatminkar araclar var piyasada.

efe_
15-07-2012, 19:56
sürüş olarak fark war , alçaklık , sertlik vs...Spor sürüş istiyorsanız direkt avantgarde alın derim ayrıca donanım olarak avantgarde en dolusu sanırım ? E2 paketli araçlar (tam içerdiği donanımları bilmesemde) elegance da hiç duymadım

TarikS
15-07-2012, 19:59
sürüş olarak fark war , alçaklık , sertlik vs...Spor sürüş istiyorsanız direkt avantgarde alın derim ayrıca donanım olarak avantgarde en dolusu sanırım ? E2 paketli araçlar (tam içerdiği donanımları bilmesemde) elegance da hiç duymadım

Donanimda degilmis fark, yukarida da linkte aciklaniyor, fark daha cok surus-gorsellik odakli.

Elegance olarak eksiksiz donanimli araclar oldugu icin onlara yonelebilirim ama hata yapmak istemiyorum o yuzden tecrube etmek niyetindeyim :)

M3CSL
15-07-2012, 21:49
Ben neden avantgardeyi yillarca en dolu en ust version bildim anasini satiyim:D nese

Tarik yanlamak virajda donuslerde arkasini hafif sallamasimi yoksa bildigin kontrollu drift atmasimi?
clk surus dinamikleri acisindan cok basarili deil, yumusak direksion tepkisiz. yanlasada sportif suruste keyif vermeyecektir, bu araclar bir minideki arkayi salip topladigi keyfi vermezki:S

vodkan
15-07-2012, 23:16
Forumda aracini inceleme firsayi bulabilecegim Elegance CLK sahibi arkadasimiz var midir acaba?

Bizdeki E320 avantgarde, baska arabadan inip binince cok konforlu gelse de surekli kullanimda sert hissettiriyordu zaten, genel olarak gazlamaya da uygun aslinda genel dinamikleri, Elegance cok yumusak/hissiz kaliyorsa hic bakmayacagim ama cook nazik gelmezse elegance CLK da bakabilirim, tatminkar araclar var piyasada.

mersine gelirsen var:D benimki w209 elegance cabrio fabrika siparişi amg süspansiyonlu :) avangarde ile elegance arasında aman aman bir park yok tamamen senin zevkine hitap eden dokunuşlara sahip ici,w208 de comfort ve sport moda sahip vites varmı hatırlamıyorum. fakat w209 da bu standart grey galeri olanlada sport ve winter secenegi var almanya ici satılan modellerde sunulan opsiyondu.
hız merakım olmadıgı sadece şu şekilde özetleyim,comfort modda kickdown yapınca bariz yavaşlıgı hissediyorsun fakat sport modda sanki 5.5 litre amg gibi köpek gibi gidiyor :)

TarikS
16-07-2012, 00:25
Ben neden avantgardeyi yillarca en dolu en ust version bildim anasini satiyim:D nese

Tarik yanlamak virajda donuslerde arkasini hafif sallamasimi yoksa bildigin kontrollu drift atmasimi?
clk surus dinamikleri acisindan cok basarili deil, yumusak direksion tepkisiz. yanlasada sportif suruste keyif vermeyecektir, bu araclar bir minideki arkayi salip topladigi keyfi vermezki:S
Simdi soyle acikliyim :D

Arabanin gucu yettigince kontrollu drift yapiyorum tabi ki, karda kista cok kolay, onun disinda caddede falan arkayi sala sala makas atarak gidebiliyorum E320'de, yaz sicaginda kotu asfaltlarda falan Mercedes'in yuksek manevra kabiliyetinin de etkisiyle epey gideri var, dolayisiyla benim CLK'dan beklentim de en az E'nin verdigi hazzi vermesi. CLK 320 alabilirsem ne ala ama vergi dolayisiyla 200K daha uygun geliyor.
Viraj kabiliyeti falan cok iyi, trafik yapmaya da iyi geliyor E320 Avantgarde, bi spor yay tarzi bir sey eklesem salinimlari azaltsam efsane olacakmis gibi bir hali var :D

He bir de bizim araba da Avantgarde diye geciyor ama bos oglu bos :D Alman paket diyenler var, koltuklar yari deri, sunroof/cam tavan yok, airmatic yok, B sutunlarinda arka taraf icin ek havalandirma izgaralari yok, koltuk isitma zaten yok, hafiza koltuk yok vs vs :D Ama yine baz donanimi bile fazlasiyla tatminkar tabi

mersine gelirsen var:D benimki w209 elegance cabrio fabrika siparişi amg süspansiyonlu :) avangarde ile elegance arasında aman aman bir park yok tamamen senin zevkine hitap eden dokunuşlara sahip ici,w208 de comfort ve sport moda sahip vites varmı hatırlamıyorum. fakat w209 da bu standart grey galeri olanlada sport ve winter secenegi var almanya ici satılan modellerde sunulan opsiyondu.
hız merakım olmadıgı sadece şu şekilde özetleyim,comfort modda kickdown yapınca bariz yavaşlıgı hissediyorsun fakat sport modda sanki 5.5 litre amg gibi köpek gibi gidiyor :)
Bizim arac MB Turk cikisli ama W/S modlari var sadece, kitapciga baktim o S de Standart demekmis zaten :D O dedigin farki tecrube edemedim yani ama Standart bile baya tatmin ediyor ya, ahmak yari-otomatikler gibi degil, hizlanmayi cok kesmiyor.
Bkz. 0-200 :)

W211 E320 0-200 kmh - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=FuNmy3Q9h-U&feature=plcp)

FuNmy3Q9h-U

Emir_b16a
16-07-2012, 00:58
kompressör motorlara turbo uygulaması vardı mosselmanın ve benzeri 1 2 firmanın 250 hpler alınıyordu :)

clk 320 ddiğiniz araba yeterli drift kabiliyetine sahip yol için yanlama diyelim :)

demekki 200 hp ler aşırı beslemeyle alınırsa yüksek torkla gayet keyifli olur

heleki küçük kasnak yazılım la gzl güçler çıkar yeterlide olur

mosselmanın hazır yazılımları var firmayla irtibata geçilip bilgi alınabilir kişisel görüşüm :)

vodkan
16-07-2012, 01:55
benimkide koluman cıkışlı zaten ben vermiştim siparişi :) benim kitapcıkta sport ve comfort diyor :)
satılık w209 500 var fiyatı iyi ama kazası büyük

Mr.K
16-07-2012, 07:32
tarik herturlu yanlarsin ama benim gibi biyerden sonra takoz olmasini isticeksin arabanin :) 140beygir dizelle 245 lastikle yanliyosam clk ile haylihayli yanlaman lazim amma velakin 2.kntrayi devam ettiremiyosun. :) bitek yagmur yagcak o zmn viraj falanda donuyorum ben:D onun harici bildigin besik :) 6-4bastik arabayi aga 1gr sertlesme olmadi :hehe: :D ona gore dusun

XSi
16-07-2012, 11:45
w203 (2000-2007 arası), c200k lerde (1.8 kompressor 163 hp) 19 inç jantlı versiyonlar mevcut. Piyasada çokça satıldı da.

c320 ye göre şanzıman tepkileri çok daha hızlıydı, esp yi kapatınca sanırım büyük jant+düşük profilli lastiklerin etkisi ile (kilitli dif olduğunu düşünmüyorum açıkçası) arkasını çok kolay bırakıyordu.

bir keresinde servisten ödünç verilen bir c200k ile baya bi eğlenmiştik.. :D

TurboJDM
16-07-2012, 14:08
CLK 320 alabilirsen ondan al derim yakın arkadaşımın kuzeni geldi almanyadan CLK 320 ile dün geldi akşam bi marmaris yaptık aracın gidişi on numara yanlama dersen hiç denemedik ama o serilikte yanlamaya güzel gidicek bi araç. Tam playboyluk araba. travestiler dahil herkes bize bakıyordu o sesle :D:D:D:D
Araç çok temiz Almanya'da 10700€ aldığını duyunca kafayı yiyordum :D:D

iynn-RS
16-07-2012, 16:15
w209 clk 270 cdi ler nasıldır peki. kolay güç alınabilirmi?

TurboJDM
16-07-2012, 17:01

dizel sonuçta yazılıma bakar olay.

iynn-RS
16-07-2012, 17:33
dizel sonuçta yazılıma bakar olay.

öyle kolay olmayabiliyor o işler.

uzaktan banada oyle gelıyor hacim var turbo var.

ama işi bilenlerden aracı tanıyanlardan yorumlar beklıyorum.

nasıldır 270 dızel. fazla zorlarsak sanzuman yada turboda sıkıntı yaratırmı vs....

levent
16-07-2012, 18:49

nasıldır 270 dızel. fazla zorlarsak sanzuman yada turboda sıkıntı yaratırmı vs....

Çok verimli olmadığını duymuştum 220 lerin ama 270 leri öneriyorlardı biraz mıncıklamak için, düşünülebilir derim :)

TurboJDM
16-07-2012, 18:49

RS den CLK 270 geçesin var galiba :)

Emir_b16a
16-07-2012, 18:57

mosselmanın sitesinde 170 hp den 218 hp ye çıktığı yazıyo

+48 hp
+70 nm tork

yakıt tüketmince -0.3 lt düşüş

son hızda 21 kmlik artış

Chiptuning Mercedes CLK270 CDI 170pk quality engine tuning warranty (http://mosselmanturbo.com/remapping-carstyling-chiptuning/mercedes/car-tuning/chiptuning/x/mercedes-clk270-cdi-170pk/)

link burda onlar yapmışsa burda da yapılır

TurboJDM
16-07-2012, 18:59

+48 hp
+70 nm tork

son hızda 21 kmlik artış

Chiptuning Mercedes CLK270 CDI 170pk quality engine tuning warranty (http://mosselmanturbo.com/remapping-carstyling-chiptuning/mercedes/car-tuning/chiptuning/x/mercedes-clk270-cdi-170pk/)

yazılımla birlikte 470Nm baya güzel tork. :)

iynn-RS
16-07-2012, 21:04

+48 hp
+70 nm tork

son hızda 21 kmlik artış

Sadece yazilimla guzel deger:)

250 ler gorulur o zaman biraz daha minciklansa

RS den CLK 270 geçesin var galiba :)

Arastiriyoruz bakalim:) ama rs in yerine degil yanina:)

TurboJDM
16-07-2012, 22:15

Turbo, intercooler büyüterek baya bi görürlürde otomatik şanzuman alınırsa müsade eder mi şanzuman.:beuj:

Emir_b16a
16-07-2012, 23:32

şanzumanın limitlerini bilmek lazım ona göre 300 lerde imkansız değil yeterki şanzuman ve bütçe müsade etsin :)

ama mosselman 218 i bu kadar rahat yazdığına göre biraz daha yukarısına çıkmak sorun olmaz diye düşünüyorum

keza aynı sitede turbo kitleri vs de mevcut incelemek lazım

daha evel bnde sanayide 98 c 200k kullandım denk geldi sahibi 236 hp ddi o zmn ne var diye sormak aklıma gelmedi :)

ama bnm bildiğim kadarıyla 200k motorlar çok sıkıştırıldığında kapaktan buji atıyo dikkat etmek lazım 2 3 tane gördüm

efe_
17-07-2012, 00:03
270cdi yazılım sonrası koltuk kıran oluyor...Düşünülmeli derim

TurboJDM
17-07-2012, 23:16
270cdi yazılım sonrası koltuk kıran oluyor...Düşünülmeli derim

o kadar hassas mı onların kolları be. 40+ hp güç değişiminde böyle birşey yaşıyorsa. belkide 2700 motor olmasının devir çevirememe gibi sorundan olabilir RPM limitini kaldırınca krank ve kollar zorlanıyor belki ondan kırıyor.:soru:

ukku
17-07-2012, 23:49
Standart ebatlarda adamsın, kap bi mx5, bitsin :) :)

chaylak
18-07-2012, 00:28
o kadar hassas mı onların kolları be. 40+ hp güç değişiminde böyle birşey yaşıyorsa. belkide 2700 motor olmasının devir çevirememe gibi sorundan olabilir RPM limitini kaldırınca krank ve kollar zorlanıyor belki ondan kırıyor.:soru:

Kol degil koltuk:)

TurboJDM
18-07-2012, 00:35
Kol degil koltuk:)

teşekkür ederim dalgınlıkla piston kolu anlamışımda :)

TarikS
18-07-2012, 00:38
Standart ebatlarda adamsın, kap bi mx5, bitsin :) :)

Olm o kadar da "pure" bi araba istemiyorum sanirim :D Azcik sekli, konforu falan da olsun :D

100-110 binde orijinal Advanli S14A vardi ona niyetlenmistim de ben satamadan o satildi. Gerci gordugum kadariyla "200SX Pismanliktir" diye bi kabullenilmislik de var, o yuzden cekiniyordum.

E46 Coupe bakiniyorum, asil gonlumdeki araba o da, CLK 200K'ya razi etmeye calisiyorum kendimi :)

Ahmet Saraçoğlu
18-07-2012, 00:45
W210'daki 200k lar kac hp??? Gecen Ankara'da sürdüm bı tane , ne emmeye geliyor ne gömmeye , dip gazda rokette nazlanmalar , gaz tepkilerine geç cevap ,,,, cok enteresan geldi.. O aracta mı bi sorun vardi , yada 560 mı yukseltti o an beklentimi nooldu bilmiyorum.

.::EmrE::.
18-07-2012, 01:04
Olm o kadar da "pure" bi araba istemiyorum sanirim :D Azcik sekli, konforu falan da olsun :D

100-110 binde orijinal Advanli S14A vardi ona niyetlenmistim de ben satamadan o satildi. Gerci gordugum kadariyla "200SX Pismanliktir" diye bi kabullenilmislik de var, o yuzden cekiniyordum.

E46 Coupe bakiniyorum, asil gonlumdeki araba o da, CLK 200K'ya razi etmeye calisiyorum kendimi :)

200SXi Mehmet aldı yakın bir arkadaşım,cidden kitap gibi araba,ben böyle bir 200SX görmedim keşke kaçırmasaydın :)

Bırak olum CLK falan filan yaa hayat Japonda :D E46 falan diyon tiki mi olcan başımıza gel seni de S2K cı yapalım :D

ukku
18-07-2012, 11:26

Gel bir akşam, S3'e bak, kullan, gez dolaş istersen. Fikir olsun. :)
Ama rwd değil, awd. :)

Eyup Duygun
18-07-2012, 11:54
O model avrupa aracında ne yazılım kısıtlaması Tarık S :)

TarikS
18-07-2012, 22:38
Gel bir akşam, S3'e bak, kullan, gez dolaş istersen. Fikir olsun. :)
Ama rwd değil, awd. :)
S3'e cok niyetim var zaten her ilanda elim gitti gitti geldi :D Bi bakalim konusalim faydasi olur mutlaka, aydinlat beni Mr.VAG :)

O model avrupa aracında ne yazılım kısıtlaması Tarık S :)
Ben ne bileyim olm, sorduk iste cevabi aldik :D Sen yapabiliyo musun ondan bahset :hahaha:

200SXi Mehmet aldı yakın bir arkadaşım,cidden kitap gibi araba,ben böyle bir 200SX görmedim keşke kaçırmasaydın :)

Bırak olum CLK falan filan yaa hayat Japonda :D E46 falan diyon tiki mi olcan başımıza gel seni de S2K cı yapalım :D

E46 :icon_tup: Calismalar devam etmekte ama CLK olacak gibi..

S2000'e biraz daha zaman var, belki bundan sonraki adim, belki bir sonraki :D

Dou
18-07-2012, 22:47
Kanka clk guzel w209 coupe alsanda direksiz olmasi falan baya keyifli

Ama 320 kadar gidemez onu unut :)

ukku
20-07-2012, 01:39
S3'e cok niyetim var zaten her ilanda elim gitti gitti geldi :D Bi bakalim konusalim faydasi olur mutlaka, aydinlat beni Mr.VAG :)

Gel bir ara da bakalım..

TarikS
20-07-2012, 23:56
Bursa'da Mercedes gosterebilecegimiz servis bilen var midir acaba? Kaporta-boya icin de bir usta lazim, bugun(Cumartesi) baktiracagim bir arabayi da..

Sert@ç
21-07-2012, 22:38
Tarık boşver atmosferiği manuel e46 330ci alalım sana bide egzoz zırıl zırıl gezersin :D

TarikS
22-07-2012, 00:58
Tarık boşver atmosferiği manuel e46 330ci alalım sana bide egzoz zırıl zırıl gezersin :D

Manuel 330i olarak bir tek sedan buldum o da pek iyi durumda degildi :)

Neyse arac arayisini kapattik simdilik :)

Konu gunceldir :icon_tup: