PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beykent simay kent

S.Özcan
18-07-2012, 15:57
merhaba arkadaşlar,

beykentte bulunan simakent hakkında görüşlerinize ihtiyacım var, bilen kimse var mıdır?

ilandaki evi almayı düşünüyoruz.

Emlak Ofisinden Satılık Daire 150.000 TL 170 m2 3+1 odalı İstanbul Beylikdüzü Adnankahveci Mah. - 93483607 (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-1-kuzen-emlak-havuzlu-sitede-cok-acil-3-1-170m2-daire-93483607/detay)

ahmetbaha-drs
18-07-2012, 21:41
Beykent'in en sonunda SİMA Kent,yani oralardada pek birşey yok yeni yeni yapılıyor sitede oturum var ama pek beğeneceğinizi zannetmiyorum.

M.Sözge
18-07-2012, 22:44
SİMA kent bana çok yakın çevresi yeni yeni yerleşiyor önceden çok aşağıda kalıyordu in cin gitmezdi çok boş bir siteydi ama şuan baya doldu oturaklı site haline geliyor geçen sene otobüs ve minibüs hatlarını onun önüne kadar getirdileri sitenin kapısından yenibosnaya kadar otobüs var sitenin kendi alışveriş merkezi tarzında bir yeri var marketinden kasabına nalburundan 1 milyoncusuna kadar bir sürü dükkan var çevreside max 2 seneye kalmaz dahada iyi olur zaten metrobüste geliyor minibüsle 15 dk mesafede bence değeri yükselebilecek bir mevkii tekrar hayırlısı olsun

SOMEONESPECIAL
18-07-2012, 22:47
Tapusu var mı bu fiyata ?

S.Özcan
19-07-2012, 07:58
Beykent'in en sonunda SİMA Kent,yani oralardada pek birşey yok yeni yeni yapılıyor sitede oturum var ama pek beğeneceğinizi zannetmiyorum.

teşekkürler yorum için, bende fazla bilmiyorum o civarları bakalım kısmet,

SİMA kent bana çok yakın çevresi yeni yeni yerleşiyor önceden çok aşağıda kalıyordu in cin gitmezdi çok boş bir siteydi ama şuan baya doldu oturaklı site haline geliyor geçen sene otobüs ve minibüs hatlarını onun önüne kadar getirdileri sitenin kapısından yenibosnaya kadar otobüs var sitenin kendi alışveriş merkezi tarzında bir yeri var marketinden kasabına nalburundan 1 milyoncusuna kadar bir sürü dükkan var çevreside max 2 seneye kalmaz dahada iyi olur zaten metrobüste geliyor minibüsle 15 dk mesafede bence değeri yükselebilecek bir mevkii tekrar hayırlısı olsun

amin mert saolasın,

Tapusu var mı bu fiyata ?

var abi.

zemin hakkında bilgisi olan var mı? geçenlerde bir konuda beykentin bir bölümünün zemini iyi olmadığı konuşuluyordu.

SOMEONESPECIAL
19-07-2012, 08:09
zemin hakkında bilgisi olan var mı? geçenlerde bir konuda beykentin bir bölümünün zemini iyi olmadığı konuşuluyordu.

Tam olarak ne tarafta kalıyor bu bahsedilen yer...
Ya şöyle biliyorum... Jetkent, Parlementerler önü eğimli bölge sorunlu olan kısım.
Orada yeraltı akarsuyu varmış. Hatta S virajı mezarlığın oradan itfaiye, Park villaları,
Vistalar yeni apılan Kübist hattından taaaa Gürpınar a kadar giden bölge için
bir değil 2 kez düşünmek lazım. Mesala arka kısımda da yeni Balıkçı Kenan'ın olduğu
yerin ilerisine de Dereyatağına binalar dikiyorlar oralar da pek sağlıklı değil bence.
Yeni pazaryeri Cami ve Bizimkent arasında kalan dereyatağına yapılan binalar
her ne kadar sağlam yapılırsa yapılsın zemin sorunlu. Konu da bahsigeçen Simakent
ten sahile kadar olan bölgeye de dikkat etmek lazım.

SOMEONESPECIAL
19-07-2012, 08:14
Linke şimdi baktım. Sıfır daire ve bu fiyat bende biraz soru işaretleri yarattı.
Oturmulu bir site mi burası. Sonradan extra masraflar çıkmasın. O taraflarda
bi yerlerde bi site var. Site full oturumlu kapalı garajı var ama garaja insanlar
park edemiyorlar. Garajın yapıldığı yerin toprak sahibi mahkemeye vermiş böyle
acayip durumlarda olabiliyor. Gürpınar Belediye iken bu tarz sorunlar olmuş.

Ayrıca tam Beykent değil burası. Beykent ile nereden baksan 4km filan E5 ten
içeride gibi sanırım. Beykent Perla Vista'nın olduğu yer. Burası Kolon Hastanesinin
biraz daha aşağılarında galiba

enesy
19-07-2012, 08:24
İskan durumunu kontrol etmenizi tavsiye ederim, zira Anadolu yakasında Çekmeköy de Taşdelen de böyle mahkemelik , iskanı olmayan , iskan alınamayan problemli bir sürü site var ucuza satılan.

SOMEONESPECIAL
19-07-2012, 08:26
İskan durumunu kontrol etmenizi tavsiye ederim, zira Anadolu yakasında Çekmeköy de Taşdelen de böyle mahkemelik , iskanı olmayan , iskan alınamayan problemli bir sürü site var ucuza satılan.

Aynen... Yukarıda da bahsettiğim gibi. Parayı saydıktan sonra extra bi maliyet çıkmasın
karşınıza. İskan gibi, toprak sahibine garaj parası gibi, bahçe düzünlemesi peyzaj gibi

S.Özcan
19-07-2012, 08:27
Tam olarak ne tarafta kalıyor bu bahsedilen yer...
Ya şöyle biliyorum... Jetkent, Parlementerler önü eğimli bölge sorunlu olan kısım.
Orada yeraltı akarsuyu varmış. Hatta S virajı mezarlığın oradan itfaiye, Park villaları,
Vistalar yeni apılan Kübist hattından taaaa Gürpınar a kadar giden bölge için
bir değil 2 kez düşünmek lazım. Mesala arka kısımda da yeni Balıkçı Kenan'ın olduğu
yerin ilerisine de Dereyatağına binalar dikiyorlar oralar da pek sağlıklı değil bence.
Yeni pazaryeri Cami ve Bizimkent arasında kalan dereyatağına yapılan binalar
her ne kadar sağlam yapılırsa yapılsın zemin sorunlu. Konu da bahsigeçen Simakent
ten sahile kadar olan bölgeye de dikkat etmek lazım.

abi ilgilendiğin için çok teşekkür ediyorum,

Beylik Dürüm, Beylikdüzü (http://www.tubiba.com/harita/beylik-durum-beylikduzu)

abi bir haritasını buldum, bende tam olarak bilmiyorum o tarafları.

Linke şimdi baktım. Sıfır daire ve bu fiyat bende biraz soru işaretleri yarattı.
Oturmulu bir site mi burası. Sonradan extra masraflar çıkmasın. O taraflarda
bi yerlerde bi site var. Site full oturumlu kapalı garajı var ama garaja insanlar
park edemiyorlar. Garajın yapıldığı yerin toprak sahibi mahkemeye vermiş böyle
acayip durumlarda olabiliyor. Gürpınar Belediye iken bu tarz sorunlar olmuş.

Ayrıca tam Beykent değil burası. Beykent ile nereden baksan 4km filan E5 ten
içeride gibi sanırım. Beykent Perla Vista'nın olduğu yer. Burası Kolon Hastanesinin
biraz daha aşağılarında galiba

daire sıfır değil abi, dairenin içinde ufak tefek keyfi masraflar varmış, içini falan daha göremedim otopark sıkıntısı falan var mıdır bilemiyorum. evet abi haritaya baktığıma göre e-5'ten içeri kalıyor

S.Özcan
19-07-2012, 08:29

Aynen... Yukarıda da bahsettiğim gibi. Parayı saydıktan sonra extra bi maliyet çıkmasın
karşınıza. İskan gibi, toprak sahibine garaj parası gibi, bahçe düzünlemesi peyzaj gibi

site 12 yıllık, öyle birşey olacağını zannetmiyorum.

SOMEONESPECIAL
19-07-2012, 08:56
Tamam Tamam neresi anladım. Bulvar üstü kalıyor.
Valla o bulvar Bağdat Caddesinden sonra İstanbulda ki
en geniş gidişli gelişli bir bulvar ve geleceği için güzel konuşuyorlar.
5 sene önce bomboştu şimdi güzel bi 5 sene sonra kimbilir nasıl olur.
Imhodep Özgür e ev bakmıştık geçen sene ama o pek beğenmedi.
Hatırladım şimdi. Galiba buranın otoparkı mahkemelikti :)

S.Özcan
19-07-2012, 09:15
Tamam Tamam neresi anladım. Bulvar üstü kalıyor.
Valla o bulvar Bağdat Caddesinden sonra İstanbulda ki
en geniş gidişli gelişli bir bulvar ve geleceği için güzel konuşuyorlar.
5 sene önce bomboştu şimdi güzel bi 5 sene sonra kimbilir nasıl olur.
Imhodep Özgür e ev bakmıştık geçen sene ama o pek beğenmedi.
Hatırladım şimdi. Galiba buranın otoparkı mahkemelikti :)

tekrar teşekkür ederim abi bilgilendirdiğin için,

ben almayacağım evi, nişanlımın annesi alacak, kocamustafapaşadaki evleri satılırsa burayı düşünüyor. kısmet artık.

huseyinturk
19-07-2012, 09:27
İlanın aslı varmı? Emlakçılar yapıyor bazen bu tarz şeyler 5 liralık yere 3 lira diye ilan açıyorlar ondan sonra orası yeni satıldı oluyor :)

SOMEONESPECIAL
19-07-2012, 09:28
tekrar teşekkür ederim abi bilgilendirdiğin için,

ben almayacağım evi, nişanlımın annesi alacak, kocamustafapaşadaki evleri satılırsa burayı düşünüyor. Kısmet artık.

hayırlısı olsun. Almadan önce iyi bi araştırma yaparsanız yararınıza olur

S.Özcan
19-07-2012, 09:50
İlanın aslı varmı? Emlakçılar yapıyor bazen bu tarz şeyler 5 liralık yere 3 lira diye ilan açıyorlar ondan sonra orası yeni satıldı oluyor :)

evi gördüler, o olayları daha önce yaşadım :) yönetim el değiştirmiş tekrar düzenleme falan yapılıyormuş.

hayırlısı olsun. Almadan önce iyi bi araştırma yaparsanız yararınıza olur

abi ben oraları hiç bilmiyorum, o yüzden bilen birileri vardır diye sordum.