PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : profeför & öğrenci

meta-R
03-03-2008, 10:28
olay bir üniversitede profesör ve bir öğrenci arasında geçer.

öğrenci yemekhanede boş yer bulamadığı için profesörün yanına oturur.profesör bu durumu kabullenemez ve çocuğa öküzlerle kuşlar bir arada oturmaz der.öğrenci hiç bozuntuya vermeden o zaman ben uçayım diyerek kalkar.profesör durumu içine sindiremeyince öğrencinin sınavdan kalması için elinden geleni yapar.fakat öğrenci bütün soruları eksiksiz cevaplandırır. bunun üzerine profesör sana bir soru soracağım der çocuğa: yolda karşına 2 kese çıktı birinde para,birinde akıl var hangisini alırdın öğrenci parayı alırdım diyince profesör ben akılı alırdım der.öğrenci karşılık verir doğaldır,insan neye ihtiyaç duyarsa onu alır. çıldırmak üzere olan profesör sınav kağıdına büyük harflerle 'öküz' yazarak öğrenciye verir odadan çıkan öğrenci birkaç dakika sonra gelip seslenir: hocam imzanızı atmışsınız ama notum nerede ? :D

kobeanil11
03-03-2008, 11:22
arkadaş şansını baya bi zorlamış..:)

Göki,ZD
03-03-2008, 11:57
hemde baya bi zorlamış ama iyi cevaplar :D

TT_BOY
03-03-2008, 12:05
öğrenciye bak sen değişik :D

yusufbatırel
03-03-2008, 12:50
amerıkalılar arac yalıtım konusunda arastırma yapmaları ıcın muhendıs ekıbı almanya mercedese yollamıs mercedes fırma yetkılılerıne sormuslar yalıtımı nasıl yapıyosunuz dıe
almanlar demısler bız kedı kullanıyoruz.o nasıl oluyor demısler aksamdan kedıyı arabaya koyuyoruz sabah geldıgımızde kedı yasıyosa yatılımda hata var kedı olmusse yatılım tamam demısler.donuste ucak rotar yapmıs tofas sahıne ugrayalım demısler.tofas muhendıslerıne sormuslar ısı yalıtmı sızde nasıl oluyor dıe demısler bız kedı kullanıyoruz allah allah demısler nasıl oluyor demısler bız demısler kedıyı aksamdan koyuyoruz arabanın ıcıne sabah geldıgımızde kedı yasıyorsa yatılım tamam kedı kacmıssa yalıtımda hata var demısler.

Absinthé
03-03-2008, 13:39
ahahhaa :D

OnurS
03-03-2008, 14:08
amerıkalılar arac yalıtım konusunda arastırma yapmaları ıcın muhendıs ekıbı almanya mercedese yollamıs mercedes fırma yetkılılerıne sormuslar yalıtımı nasıl yapıyosunuz dıe
almanlar demısler bız kedı kullanıyoruz.o nasıl oluyor demısler aksamdan kedıyı arabaya koyuyoruz sabah geldıgımızde kedı yasıyosa yatılımda hata var kedı olmusse yatılım tamam demısler.donuste ucak rotar yapmıs tofas sahıne ugrayalım demısler.tofas muhendıslerıne sormuslar ısı yalıtmı sızde nasıl oluyor dıe demısler bız kedı kullanıyoruz allah allah demısler nasıl oluyor demısler bız demısler kedıyı aksamdan koyuyoruz arabanın ıcıne sabah geldıgımızde kedı yasıyorsa yatılım tamam kedı kacmıssa yalıtımda hata var demısler.

Ahaahahhaha çok iyi yaaa=)

slave
03-03-2008, 14:14

euhhuehueh çok güzeldi ya yazan eline sağlık abi :icon_tup:

ugur
03-03-2008, 14:24
eheuhueuheuhe :D

Eriador
03-03-2008, 17:01
2 side çok gzl :) ama öğrenci harbi iyiymiş :)

B.Battal
03-03-2008, 17:06
:D:D:D ikiside çok iyi yaa :D:D

B!Rtan
03-03-2008, 18:30
hahahhaha :D

The Furious
07-03-2008, 18:28
Ben olsam bırakırdım:D:Dbunu okumuştum çok ii ya:D

pug35
09-03-2008, 20:37
2 side bombaa:D:D