PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nissan laurel-altima

ahmetsahin111
29-07-2012, 18:00
Nissan marka altima ve laurel modelleri arasında ne fark var ?
Bazı arkadaşlar ilan verirken laurel altima olarak ilan veriyorlar. 2modelde birbirinin aynısı gibi geldi bana

ahmetsahin111
30-07-2012, 10:11
saat 11 günceli

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-bakimli-sahibinden-85280295/detay/
böyle bi aracı tavsiye edermisiniz ?

TigeR
28-08-2012, 09:57
bende anlamadım ama laurel fiyatları nedense daha yüksek bilen biri varsa yazsın da bizde öğrenelim :D

tayreep_john
29-08-2012, 01:25
laruel bildiğim kadarıyla o senedeki nissanları daha opsiyonlu bir şekilde üreten bir firmanın adı... clarion müzik sistemi içerden bagaj depo açma monoblock şase gibi düz altimalardan farklı o güne göre birkaç yeniliği olan bir model ..

ensoztrk
29-08-2012, 01:41
Bu fiyatlatlara aslında 626 da alınır araştırdınızmı hiç?

ikisinin arasında ki farkı bende anlayamadm:D

orkuteren
29-08-2012, 07:10
Bu fiyatlatlara aslında 626 da alınır araştırdınızmı hiç?

ikisinin arasında ki farkı bende anlayamadm:D

626 için niyetliyiz ama çok yakıyor gibi şehir söylentileri var konfor ve yakıt olarak bi kullanıcı olarak ne düşüyorsun ?

aliozel
29-08-2012, 10:17
Bende bu aralar laurel ve altimalara bakar oldum. Bilgisi olan bunlar hakkında bilgi verebilirmi ?

AtmoSpheriC
29-08-2012, 10:33
sitede ilovedrifting nickli arkadaşa sor istersen altimacı kendisi project cars da konusu var o bilir.

altima
29-08-2012, 12:22
evveeettt :D:D::D

şimdi arkadaşlar olay sole oluyor... laurel ilgili yıllarda nissanın cıkardıgı daha opsiyonlu bir model..
bir nevi ""ilk once şahin cıktı = daha sonra hidrolik şahin cıktı"" gibi.

altima alacak arkadaşların en buyuk bildiği yanlış kitli difrensiyel demeleri !! bu araclar kitli değil,, sonradan yapabilirsiniz bunu unutmayın !!

S13 yada S14 lere verceğimiz para ile swap yapıp rahatlıkla binebileceğiniz bir aractır,, lakin 9 yıldır bu projeyi yapmaya calısıyorum,, ancak madiyattan oturu bi turlu denk getiremedim.

rizede bi arkadaş başlamış,, inş bitirirde bende memnun olurum icimde uhde kalmaz..

donanım olarak o yıllara gore dolu bi aractır,, klima sunroof, merkezi kilit, icerden depo acma gibi ozellikleri vardır.

yurtdışında cefiro diye gecer,, aratın bulabilirsiniz googleda..

7-8 lira gibi bi ortalaması vardır.. ***** turbo aracların (heleki bitmişler) 20 den aşagı olmadığı ulkemizde,, 7 liraya alıp bi 7 de motora verip swap yapıp kalan parayıda arabanın sagına soluna harcamak daha mantıklı gelmekte (stok kullanacaklar icin)

umarım acıklayıcı olmustur.

Saygılar
Rıdvan :icon_tup:

tayreep_john
29-08-2012, 15:24
evveeettt :D:D::D

şimdi arkadaşlar olay sole oluyor... laurel ilgili yıllarda nissanın cıkardıgı daha opsiyonlu bir model..
bir nevi ""ilk once şahin cıktı = daha sonra hidrolik şahin cıktı"" gibi.

altima alacak arkadaşların en buyuk bildiği yanlış kitli difrensiyel demeleri !! bu araclar kitli değil,, sonradan yapabilirsiniz bunu unutmayın !!

S13 yada S14 lere verceğimiz para ile swap yapıp rahatlıkla binebileceğiniz bir aractır,, lakin 9 yıldır bu projeyi yapmaya calısıyorum,, ancak madiyattan oturu bi turlu denk getiremedim.

rizede bi arkadaş başlamış,, inş bitirirde bende memnun olurum icimde uhde kalmaz..

donanım olarak o yıllara gore dolu bi aractır,, klima sunroof, merkezi kilit, icerden depo acma gibi ozellikleri vardır.

yurtdışında cefiro diye gecer,, aratın bulabilirsiniz googleda..

7-8 lira gibi bi ortalaması vardır.. ***** turbo aracların (heleki bitmişler) 20 den aşagı olmadığı ulkemizde,, 7 liraya alıp bi 7 de motora verip swap yapıp kalan parayıda arabanın sagına soluna harcamak daha mantıklı gelmekte (stok kullanacaklar icin)

umarım acıklayıcı olmustur.

Saygılar
Rıdvan :icon_tup:

keşke 7 lerle 17 lerle bitse o iş rıdvan :) benim kabataslak çıkardığıma göre motor + yürüyen + şanzuman + body 30 u eçmişti bile onun yüzünden sattım zaten ...

kelalper
29-08-2012, 15:36
bu paraya bence alabileceğin en zevkli araba Ford Sierra 2.0İ GLS die. Arkadan iter 125 hp 8V 1050 kg civarında çok zevkli bir arabadır.

Oldschool
28-02-2013, 11:24
her işin bir yolu yordamı var bilmeden ona buna para harcanırssa aracın fiyatı 30 ada cıkar 50 ye de cıkar ama mantıklı parçalar ve uygun motorla bu işi 15 bin e halledebilirsin

weST.27
28-02-2013, 13:14
kardeşim sürekli eski konuları güncelliyorsun ceza alabilirsin