PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ön soldan gelen ses

BüLenT GöReN
01-08-2012, 22:01
arkadaşlar bu akşam bizim ihtiyarla bi tur atayım dedim aldım arabayı çıktım ışıklara gelene kadar hiç bi sey yoktu taktım bire hiç sıkıntısız kalktım 20 km hızdan sonra birde dibine kadar oturdum ve tam ikiye çektim derken birden çıkarttım ikiye tam sokarken kuturt kuturt kuturt die bi sesler geldi ve hemen debraja basıp boşa attım işin garip yani önceden vites geçişleri biraz sertti şimdi ise bi boş gibi çok boşluk var gibi yani hiç tıkır tıkır giriyo vitesler her neyse sağa çektim hemen arabayı birinci vitese takıyom tam kalkacakken yine kuturt kuturrt kuturt sesler yapıyor yine bu ses neden geliyodur bi fikri olan varmı aks sesimidir yoksa şanjımanın anasını ağlattım mı araba vitesdeyken arabayı ittirdiğimizde araba boştaymış gibi gitmeye devam ediyo size sorum başına böyle bişey gelen varmı aks la yırtıcaz mı yoksa şanzıman mı çıkıcak sorun

hddsheriff
01-08-2012, 22:05
aksı aldın eline , geçmiş olsun.

BüLenT GöReN
01-08-2012, 22:07
aks çıksın ona razıyım şanzımanı almayalım elimize o daha tehlikeli yarın dananın kuyruğu kopucak akşam pek bakamadık kilitledik arabayı geldik eve bakalım inşallah akstır

BüLenT GöReN
02-08-2012, 11:46
aksın şanzımana giren dişli kısmını sıyırmayı başarmışım :)