PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : carsamba gunu olan kaza

Mehmet Opc
04-08-2012, 15:04
arkadaşlar çarşamba gece saat 1 gibi ben e5 mecidiyeköyden ataköye dogru gidiyodum yolda güzeldi hafif bastım arkama bi linea yapıştı yanımdada kız vardı gaza geldim 1-2 hareket yaptım hala arkamdan gelmeye devam etti sonra okmeydanı sapagına gelmeden 140 la falan gidiyodum en sağda bir araba ortadada kamyon vardı o arada baya dardı girdim benim aracımın **** falan baya attı cok zor topladım sonra lineada hırs yaptı o araya girdi girer girmezde topluyamadı direk gitti ilk sağ barıye çarptı dondu sol barıyere çarptı 1 tanede kamyon duramadı lineaya carptı ama yavas carptı bende aynadan gordum o olayı duramadım dursamda neyse karsılasacagımı bilmiyodum ondan dolayı durmadım 10 dk sonra arkadasımı evine bıraktım donuste baktım cekici falan gelmişti polisler falan gelmisti bende o gun bizim sirket arabasıylaydım clio semboldu.Sizce adam benden şikayetci olsa benim hakkımda bi tutanak veya herhangi bişey olurmu ben hiç sıkıstırmadım etmedim ben girdim araya benden 5 saniye sonra o girdi o patladı yani eger kaza yapasan arkasa burdaysa geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum

Seven7
04-08-2012, 15:07
O heyecanla plakanı bile alamamıştır bence. Ama yine de gaza gelmemek gerek, geçmiş olsun o patlayan siz de olabilirdiniz.

ÖmerF.Bayar
04-08-2012, 15:07
Sirf bu olay basima gelmesin diye arkamdan basana yol veriyorum sonra basicaksam devam ediyorum, vicdan azabi cekerim diye, size birsey olmaz heralde sizlik bisey yok orada.

Mivec_4G63
04-08-2012, 15:08
Kendi etmiş kendi bulmuş sizlik bir durum yok. Ehliyeti aldığına göre aklı başı yerinde olması lazım, akıllı adam trafik kurallarına uyar, uymassa da cezasını çeker. Aynı şey sizin içinde geçerli tabii.

doncarlo
04-08-2012, 15:11
Büyük geçmiş olsun kendi iradesiyle girmiş o araya sizden şikayetçi olmaz sanıyorum.

ceskin
04-08-2012, 15:13
o delikanlılığı yapıp basıyosa şikayet etmiycek..

dirk
04-08-2012, 15:15
Keşke Dursaydınız :( Sizlik bişey yok.. Ama kaçmsaydınız iyidi.. Kazaya sebebiyet vermek. Yada tehlikeli araç kullanmak Tarzınd bi ceza yiyebilirsiniz. Hastanedeyse plakanızı aldıysa Oda memurun insiyatifinde

ecz_murat
04-08-2012, 15:17
olay anlattığınız gibiyse şikayetçi olabileceği birşeyde yok

Mehmet Opc
04-08-2012, 15:21
olay anlattıgım gibi ben 140la falan gidiyodum kazayı gördüm yavaşlıcaktım yanımdada kız arkadasım vardı lineadada 3 kişi vardı şimdi inerim giderim yanlarına neyle karşılacagımı bilmiyorum ve dursamda e5 te geri geri gelemem ve ben ufakken 17 yasındayken yani ehliyetsiz kaza yapmıstım mahkemelerim falan var bide ondan dolayı durmadım ama hala vicdan azabı cekiyorum ben yaptırmasamda yine icim rahat degil

emirarslan34
04-08-2012, 15:22
işallah bir sıkıntı cıkmaz. cıkacagını sanmıyorum. cok gecmiş olsun. bizi bilgilendirmeye devam edin

34tb9544
04-08-2012, 15:22
Beni sıkıştırdı küfür etti bende kaçıyordum bu kadar basit

redbaron
04-08-2012, 15:57
senin suçun yok kendi iradesinde kapışmasaymış... senin tek suçun yanında kız var ve daha çok gaza geliyorsun tam tersi olmalıydı ,sallamamalıydın.geçmiş olsun

berkay_aydin
04-08-2012, 16:03
olayın bence sizle alakası yok ..

Tiger_VTi
04-08-2012, 16:07
senin suçun yok kendi iradesinde kapışmasaymış... senin tek suçun yanında kız var ve daha çok gaza geliyorsun tam tersi olmalıydı ,sallamamalıydın.geçmiş olsun
:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

_FaRuK_
04-08-2012, 16:11
gozune kestırmıs yurumus senle yapacak bır sey yok patlaması kendısının problemı hıc bır sey yapamaz

darkmoon
04-08-2012, 16:15
o bölgede bolcana kamera var zaten kameralarda kaydınız vardır adamın şikayet etmesine gerek yok o yüzden bir şey olucağınıda sanmıyorum sizlik bir durum yok.

brs852
04-08-2012, 16:20

:icon_tup::icon_tup:

Burak K.
04-08-2012, 16:33

Neden kaçıyordunuz derlerse de yanımda kız arkadaşım vardı onlarda arabada 3 kişiydi o yüzden der geçersin.

Geçmiş olsun.

ZaZy
04-08-2012, 16:40
arkadaşlar çarşamba gece saat 1 gibi ben e5 mecidiyeköyden ataköye dogru gidiyodum yolda güzeldi hafif bastım arkama bi linea yapıştı yanımdada kız vardı gaza geldim 1-2 hareket yaptım hala arkamdan gelmeye devam etti sonra okmeydanı sapagına gelmeden 140 la falan gidiyodum en sağda bir araba ortadada kamyon vardı o arada baya dardı girdim benim aracımın **** falan baya attı cok zor topladım sonra lineada hırs yaptı o araya girdi girer girmezde topluyamadı direk gitti ilk sağ barıye çarptı dondu sol barıyere çarptı 1 tanede kamyon duramadı lineaya carptı ama yavas carptı bende aynadan gordum o olayı duramadım dursamda neyse karsılasacagımı bilmiyodum ondan dolayı durmadım 10 dk sonra arkadasımı evine bıraktım donuste baktım cekici falan gelmişti polisler falan gelmisti bende o gun bizim sirket arabasıylaydım clio semboldu.Sizce adam benden şikayetci olsa benim hakkımda bi tutanak veya herhangi bişey olurmu ben hiç sıkıstırmadım etmedim ben girdim araya benden 5 saniye sonra o girdi o patladı yani eger kaza yapasan arkasa burdaysa geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum

Son pişmanlık neye yarar! Herşeyin bedeli var! Olmadı geçmiş olsn!

SekoLive
04-08-2012, 16:44
olmasaydı iyidi... cahil ve aşırı cesaretli adamlardan cok var artık istanbul trafiğinde...

sword
04-08-2012, 17:19
arkadakı arac senı bağlamazda o yolda hız sınırı kac daha sakın gıdersek herkes ıcın daha ıyı olur....

bartubasot
04-08-2012, 17:23
En kötüsünü düşünelim şikayet ettiler seni çağırdılar ben şerit değiştirdim o değiştirmedi dersin ve o guzargahta birusuru kamera var kayıt istersin sonuçta adama sen vurmamissin hiç bir sıkıntı olmaz

hddsheriff
04-08-2012, 17:25
bişey çıkarsa mobeseden çıkar onun dışında br numara olmaz , adam plakanı okuduysa bile kazanın şokundan unutmuştur.

audilover
04-08-2012, 20:28
Buraya bu konuyu acarkada kendini afise ettigini unutmuyorsun umarim adam plakani alamadiysa bile buradan gorup sikayetci olabilir.Gecmis olsun ama sizlik bir sey olacagini dusunmuyorum yaris halinde degilsiniz siz yolunuzda gidiyorsunuz o artislik yaparken kaza yapmis ..

emirzukak
04-08-2012, 21:16
aracı siz sıkıştırmadığınız ***** arkanızdan geliyormuş sizlik bir şey yok ne diye şikayet edicek geçemedim onada cezamı yazın diycek.

d16y4
04-08-2012, 21:20
hahaha:D ne diycek adam ondeki arabanın gazına geldım ondan şikayetçimiyim diycek yok oyle bişey takma kafanı

Colin McRae
04-08-2012, 21:26
hamama giren terler demişler,geçmiş olsun.

erkin006
04-08-2012, 21:36
eskiden çocukken derlerdi tanımadığınız insanlarla konuşmayın diye...şimdide tanımadığınız insanlarla gazlamayınmı demek lazım:D

yanında kız arkadaşın varken bu işlere kalkışmanada zaten hiç bişey demiyorum...

Arenimo
04-08-2012, 21:39
Asla tanimadiklarimla gazlam trafik yapmam yazik gecmis olsun

07VTS07
04-08-2012, 21:48
geçmiş olsun zamanında yaşadığım bir hikayeye benziyor paylaşmak isterim belki içinize su serper az da olsa rahatlarsınız sanırım 2005 yılı falandı istanbul bağdat caddesinde yapılı bir 206 spor aracım vardı ışıklarda 2 tane biri coupe biri cabrio 90 lı modellerden bmw m3 ışıklar yeşile donunce başladık makas kapışmasına yolun durumuna gore sağ şerite doğru kaymalar başladı ben en sağ şerite vurdum makası cabrio olan arkadaşta benimde sağımdan kesme çabasına girince sanırım kırdı direksiyonu yüklendi gaza bamm diye bi ses sağ arka çaprazımdan baktım çınar ağacına bant olmuş motor girmiş şofor kabinine kadar oyle bir manzara durmak istedim araçta arkadaşlarım yürü sen onların arkadaşı var arkada o yardım eder diyerek beni devam ettirdiler sonra ben 1 hafta kadar çıkmadım caddeye kameralar falan eminim vardı bagdat caddesinde ama şikayetci olmamış demek ciddi bir yaralanmada eminim yoktu ama üzüldüm yanıyodu M3 ler bence acemlilik çünkü arkadan itişli araca gaz veripte direksiyon kırmak daha doğru bunlar tam tersini yaptı toplayamadılar kimseye anlatmamıştım burda paylaşmış oldum :)

Mehmet Opc
05-08-2012, 13:21
ya herkes bos bos gazlıyor kullanmayı bilmeyen insanlar bile ve tamam bendede cahil cesareti var yaşım 21 15 yaşından beri gazlıyorum ama biliyorum yaptıgımın hata oldugunu ve hala daha mahkemelerim varken ben sadece o kaza yapan arkadasa üzüldüm ve başıma bişey gelirmi gelmezmi diye merak ettim ondan dolayı bu konuyu açtım arkadaşlar beni aydınlatdıgınız için çok teşekür ederim bazı arkadaşların dedigi gibi 3 tane yamyam beni yolda kız arkadaşımla taciz ettiler bende onlardan kaçtım onlarda Allahından buldu derim iyi fikirmiş =)

Jackie
05-08-2012, 13:29
Hem sirket araci hem de yaninda kiz arkadasin. Keske yapmasaymissin

B.Battal
05-08-2012, 14:00
En kotu trafikte tehlikeli arac kullanmaktan yazarlar o da kucuk bir ihtimal
senlik bir durum yok

Aktaş61
05-08-2012, 14:17
aranızda 5 sn fark varmış hiç bir bağlantınız yok.sen ona peşimden gel demedinki

JusticeForAll
05-08-2012, 15:02
Geçmiş olsun iyiki size bişey olmamış.

Mehmet Opc
05-08-2012, 16:14
arkadaşlar çok teşekür ederim aydınlattığınız için çünkü baya korkuyodum başıma bi dert acıcam diye şimdi içim çok rahat çok teşekür ederim :D

TigeR
05-08-2012, 23:53
onun kaza yapmasıyla hiç alakanız yok kendi gaza gelmiş ama sizin yaptığınızda yanlış tabi dikkat etmek lazım

atabay
06-08-2012, 00:09
Niyet ne ise akıbet odur.. Sizede geçmiş olsun.

wrcsinan
06-08-2012, 01:13
Valla bende uzun bir süre böle makas olayları falan yaptim ancak bir arabayı arkamda gördüğüm zaman hemen bırakırdım. Daha sonra Abim amcam arkadasım vs. Milletin arabasında giderken böle makas atanlara edilen cok ağır ana bacı küfürlerini duyduktan sonra her makas atarken arkamdan yanan selektorun bir küfür olduğunu düşünerek kendime yedirememeye başladım. Daha sonra şükürler olsun bıraktım makas olayini Şimdi ben küfür ediyorum. Bu isin sonu yok kimsenin canıyla oyun oynamaya gerek yok hakketten cok cahilmisim. Şimdi ailem arabayken gazlayan geldigini gördüğümde cok tedirgin oluyorum. Allah korusun biri gazlarken en ufak bir sekilde vursa bana büyük konusmiyim kafasını torpidoya sokarım herhalde

pirasa
06-08-2012, 01:44
Valla bende uzun bir süre böle makas olayları falan yaptim ancak bir arabayı arkamda gördüğüm zaman hemen bırakırdım. Daha sonra Abim amcam arkadasım vs. Milletin arabasında giderken böle makas atanlara edilen cok ağır ana bacı küfürlerini duyduktan sonra her makas atarken arkamdan yanan selektorun bir küfür olduğunu düşünerek kendime yedirememeye başladım. Daha sonra şükürler olsun bıraktım makas olayini Şimdi ben küfür ediyorum. Bu isin sonu yok kimsenin canıyla oyun oynamaya gerek yok hakketten cok cahilmisim. Şimdi ailem arabayken gazlayan geldigini gördüğümde cok tedirgin oluyorum. Allah korusun biri gazlarken en ufak bir sekilde vursa bana büyük konusmiyim kafasını torpidoya sokarım herhalde

aynen öyle oluyor, bende fazla değil aşırı olmamak kaydıyla makas atmışımdır. fakat millete öyle sövüyorumki bigün telefon açık kalmış eve geldim babam diyoki "oğlum biriyle kavga falan mı ettin , derdin mi var, canını kim sıktı" dedim hayırdır baba. telefondan yarım saat küfür ettin bela okudun o dedi, ben anladım zaten :D

TLG
06-08-2012, 02:49
büyük geçmiş olsun. birde yanında kız arkadaşın varmış. yol verip yoluna devam etseydin. o arkana yapışırken senin tamponuna dokunmaso bile seni geçtim sana emanet olan kız arkadaşın için büyük risk. ben bu durumlarda arkadakine yol veriyorum. tekrar geçmiş olsun.

u.kurt
06-08-2012, 03:26
arkama bi linea yapıştı yanımdada kız vardı gaza geldim

Kızlar makas atan erkekleri dahamı çok seviyor birşeymi ispatlanmış olunuyor :beuj:

Bence biraz fazla sorumsuzca davranmışsın yaptığının hata olduğunun farkına varmışsın bu bile iyi bir şey umarım bundan sonra gaza gelip bu tarz davranış sergilemezsin