PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Tamir/Bakım Sorunsalı

rebelh
06-08-2012, 11:41
böyle bir başlık altında araçlarımızdaki sorunlarla ilgili bilgi ve öneri paylaşımında bulunabiliriz..

öncelikle ben başliim benim sıkıntım sol arka tekerde hızlandıkça ıslık gibi bir ses gelmesi poryanın değişmesi lazım dediler değiştirdim fakat ses hala devam ediyor başka ne olabilir jant ayarı yaptırsam skntı gidermi?

Kadyr
06-08-2012, 11:52
böyle bir başlık altında araçlarımızdaki sorunlarla ilgili bilgi ve öneri paylaşımında bulunabiliriz..

öncelikle ben başliim benim sıkıntım sol arka tekerde hızlandıkça ıslık gibi bir ses gelmesi poryanın değişmesi lazım dediler değiştirdim fakat ses hala devam ediyor başka ne olabilir jant ayarı yaptırsam skntı gidermi?

Bilyadir..

rebelh
06-08-2012, 11:55
Bilyadir..

nasıl yaptırıcam bir parça alınması gerekiyormu?

ozan gülle
06-08-2012, 15:03
206xt kullanıyorum 2000 model arac 2 yılda toplam 8 bin km falan yaptı yagını suyunu değiştirdim geçenlerde fakat araç geç marş almaya başladı eskıden direk çalısırıd bujilerden şüpheleniyorum sizce neden olabilr

63owen63
06-08-2012, 15:06
Yahu Lastik arasına taş mı giriyor noluyor, arabanın hızına göre ritmik olarak çıt çıt çıt ses geliyor, sinir ediyor :) Bıçakla arasından çıkarınca düzeliyor 10 dk sonra tekrar taş giriyor :D ?