PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eleman ariyorum (Stajyer)

BoraRS
10-09-2012, 11:40
Arkadaslar calistigim sirkete Windows Server kurulumlarini yapabilecek, nish teknolojileri ogrenmeye yatkin, laptop notebook, ultrabooklari da kurabilecek, CPU ve Chipset benchmarklari yapabilecek ya da en azindan bunlari ogrenecek kapasitede olacak ve de hepsinden onemlisi UNIVERSITEDE OGRENCI olan bir stajyer ariyorum.

Ingilizcesi olmasini da ciddi bir avantaj sayacagim.

Universitelerin cok kel alaka bolumleri olmazsa iyi olur. Genelde Mekanik, Matematik, Bilgisayar, Isletme de olur, Genetik, Elektronik, Haberlesme, Endustri Muhendisligi tarzi yakin konularda okuyan veya master yapan ogrenci arkadaslar da olsa olur.

Sirket INTEL` dir. Stajyere gore ciddi bir maas verecegim.

Kriterlere uyan arkadaslar bana pm den ulassinlar lutfen. Hatta CV lerini direk h.b.taser@intel.com adresime de gonderebilirler.

borayuksel
10-09-2012, 13:13
mail attim :)

Yiğit Ş.
10-09-2012, 13:18
Stajyer dışında eleman alımı oluyor mu ? :)

Anti
10-09-2012, 13:19
Yazılım mühendisi gerekiyorsa hemen göndereyim :)

volume81
10-09-2012, 13:31
Tanışmak isterim bir kaç yıl sonra bu tarz şirkette kariyer yapmak istiyorum :)

şuan çalışmasaydım gelirdim :)

NakkaSss
10-09-2012, 13:34
Merhabalar,

Meslektaşız sanırım :) Benim bi ufak komşum varda. Bu sene universiteye hazırlanıyor kendisi de baya meraklı bu işlere. Bu sene kendi yanıma alacaktım fakat firmamımızdaki kadro doluluğundan dolayı aldıramadım. Yazılım ağırlıklı kendisi. Acaba sizin yanınızda staj yada tam zamanlı olarak cüzi bir fiyat ile çalışması mümkünmüdür? :) Amaç büyük bir firmada sizin gibi abilerinden bilgi ve tecrübeleri alabilmek. :)

HarunToprak
10-09-2012, 13:48
pm attım :)

BoraRS
10-09-2012, 14:32
Normalde tercih Bogazici veya ODTU ogrencilerine yonelik olacak. Bu uni lerden ogrenci varsa hic durmasin cv sini yollasin. Diger unilerde okuyan ve bahsettigim konularda tecrubeli olan arkadaslar cv lerini yollarlarsa sevinirim.

Pozisyon 1 yillik. 1 yil sonrasina malesef sirkette kalma garantisi verilemiyor. Bu tamamen kisinin kendisini begendirmesi ve kuruma kattigi katmadeger ile alakali bir durum. Dedigim gibi stajyer pozisyonu ancak ucret baya iyi.