PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çanakkaleden arkadaşlar

prodorian
14-09-2012, 21:44
Merhaba arkadaşlar forumda çanakkaleden arkadaşlar varmı ?
varsa iletişime geçebilirmiyiz evlenip çanakkaleye yerleşeceğimden dolayı, çanakkaleye çok detaylı bir car care ve tuning shop acmaya karar verdik fikir alışverişi yapabilirsek sevinirim...:D

MBuğra
14-09-2012, 21:55
15 yildir Canakkale`de yasiyorum. Eminim Istanbul`un kalabaligindan sonra cok rahat gelecektir Canakkale. Bi ucundan bi ucuna (Beldemiz-Bariskent) 45 dakikada gidebilirsin. Tuning shopu bilmem ama detailing-kaplama isi guzel gider Canakkale`de. Bu isi hakkiyla yapan yer bi elin parmagini gecmez Canakkale`de. Modifiye anlaminda geri kalmis bir sehir. Daha bi STI, M, Type R degil VTi bile yok. DAha sorun varsa seve seve cevaplarim. :)

STP
14-09-2012, 22:20
Canakkalede bahsettigin isi acmasina acarsin fakat is yapamazsin, potansiyel yok o konuda, hayal kirikligi ve bosa giden emek para olur senin icin emin olabilirsin

Bugra kardes o bahsettiklerin yok belki ckalede ama trde esi olmayan bi 320 td compact M paket var en ince detayina kadar :)

prodorian
14-09-2012, 22:30
arkadaşlar zaten işin asıl ana hattı oto yıkama detaylı temizlik iyi bir yerde iyi bayiilik yada kendi yarattığımız bir marka olacak tuning bölümü konusuna gelince kaliteli iş her zaman her yerde fark edilir.konu şu aslında hangi marka araç olduğu değil nekadar fazla aracı kişiselleştirebildiğimiz kaliteli olarak tabiki. pazar günü çanakkalede olucam biraz araştırma yapmak için yer konusunda:) bu arada yeni kasa tt ve camaro camriolet bile gördüm:) sizlerinde yardımını beklerim bu konuda...:):):):):)

MBuğra
14-09-2012, 22:36
Canakkalede bahsettigin isi acmasina acarsin fakat is yapamazsin, potansiyel yok o konuda, hayal kirikligi ve bosa giden emek para olur senin icin emin olabilirsin

Bugra kardes o bahsettiklerin yok belki ckalede ama trde esi olmayan bi 320 td compact M paket var en ince detayina kadar :)

Valla abi coktndir uzagim canakkaleden, okul zamani zaten yoktum bu yaz da ingiltereye geldim. Eger varsada gormemisizdir, gozden kacmistir. :)

arkadaşlar zaten işin asıl ana hattı oto yıkama detaylı temizlik olacak tuning shop konusuna gelince kaliteli iş her zaman her yerde fark edilir. hangi marka araç olduğu değil nekadar araç kişiselleştirebildiğimiz pazar günü çanakkalede olucam biraz araştırma yapmak için yer konusunda:) bu arada yeni kasa tt ve camaro camriolet bile gördüm:) sizlerinde yardımını beklerim bu konuda...:):):):):)

Abi STP abi hakli. Canakkale Istanbula gore cok kisir bir sehir bu konuda. Eger yapabilirsen sana gida uzerinde is oneririm abi, Canakkale`de guzel gider. bi tane ttyle, camaroyla olacak is degil gibi; zamaninda bende cok dusundum bu isi ama, zor bir is, ancak tabiki de imkansiz degil. iyi olursan yine kazanirsin.

tylan
14-09-2012, 22:46
Arkadaslarinda dedigi gibi canakkale modifiye konusunda geri kalmis benim.bildigim uc tane tuning var sadece bi tanesi isini duzgun yapiyor ucude isten anlamayan musteri bulmasin haydiyorlar ama bildigim kadariyla arac kaplayan ve besiktas baski app yapan yer yok. Jant fiyatlari tavan halde bence adam gibi yer olsa is yapar cunku canakkalede ben o tuninglerden cik kazik yedim hicbirine gitmiyorum benim gibi cok kisi var burda ama yine bi arge yapin oyle karar verin bizim canakkale kucuk yer cevre ile yuruyir bu isler cevrenizin olmasi sart bu arada bugra canakkalede saydiklarin yok ama mustang ve corvette c5 var haftayada ankaradan vti geliyor insallah :-)

MBuğra
14-09-2012, 22:51
Arkadaslarinda dedigi gibi canakkale modifiye konusunda geri kalmis benim.bildigim uc tane tuning var sadece bi tanesi isini duzgun yapiyor ucude isten anlamayan musteri bulmasin haydiyorlar ama bildigim kadariyla arac kaplayan ve besiktas baski app yapan yer yok. Jant fiyatlari tavan halde bence adam gibi yer olsa is yapar cunku canakkalede ben o tuninglerden cik kazik yedim hicbirine gitmiyorum benim gibi cok kisi var burda ama yine bi arge yapin oyle karar verin bizim canakkale kucuk yer cevre ile yuruyir bu isler cevrenizin olmasi sart bu arada bugra canakkalede saydiklarin yok ama mustang ve corvette c5 var haftayada ankaradan vti geliyor insallah :-)

mustangi hic gormedim kardesim. c5i gordum ama turist felandir dedim, plaka da 34 diye. Ama egsoz sesi cok urkutucu o arabanin. :) vti kime geliyor insallah?

tylan
14-09-2012, 23:04
mustangi hic gormedim kardesim. c5i gordum ama turist felandir dedim, plaka da 34 diye. Ama egsoz sesi cok urkutucu o arabanin. :) vti kime geliyor insallah?

Mustang uc dort ay once bi tanidigim aldi ugurkan adinda belki tech uyesidir bilyorum daha once fume john works cooperi vardi fume renkti bi ara turuncu kaplandi. Corvette lodos barin sahibinin bagirta bagirta geziyor :-Di i lapsekiden bir arkadasim alicak naslpse ankarada bulmus iki tanegidicek

STP
14-09-2012, 23:09
Canakkalede tuning isi hic is yapmaz yapar diyen hayal kuruyodur emin olabilirsiniz, normal oto yikama belki tutar ama getirisi tatmin etmez. Ben olsam guzel cafe bar tarzi bi yer acmaya bakarim, ogrenci cok fazla tutmama sansi yok guzel yer ve dizayn sonrasinda

MBuğra
14-09-2012, 23:18
Mustang uc dort ay once bi tanidigim aldi ugurkan adinda belki tech uyesidir bilyorum daha once fume john works cooperi vardi fume renkti bi ara turuncu kaplandi. Corvette lodos barin sahibinin bagirta bagirta geziyor :-Di i lapsekiden bir arkadasim alicak naslpse ankarada bulmus iki tanegidicek

tamam simdi hatirladim. turuncuya kaplanirken yanindaydim o arabanin. hayirli olsun ne diyeyim.

Canakkalede tuning isi hic is yapmaz yapar diyen hayal kuruyodur emin olabilirsiniz, normal oto yikama belki tutar ama getirisi tatmin etmez. Ben olsam guzel cafe bar tarzi bi yer acmaya bakarim, ogrenci cok fazla tutmama sansi yok guzel yer ve dizayn sonrasinda

Abi Istanbul`da oturmuyor muydun sen? :)

YGZ96
14-09-2012, 23:36
Shell'in karşısında Doğan Katlı Otopark benimdir. Yıkama da var her zaman beklerim.

Çanakkalede öyle sonaxmış meguiarsmış falan amann haaa... Düşündüm,araştırmasını yaptım meguiars falan ama kimse 20-25 lira vermez yıkamaya çanakkalede... Öyle bi potansiyel yok zaten

YGZ96
14-09-2012, 23:47

Ağustos ayında 54 arabayla rekor kırdık. Bu mevsimlerde 40 aracın altına düşmeyiz. Gayet tatmin edici rakamlar bence :) Çanakkale'de en çok araba yıkayan ve en çok müsterisi olan otoparktır.
Bu birazda güvene dayalı tabi 15 senedir orda esnafız.

turbo&quattro
14-09-2012, 23:55
İs guc tutarmi bilmemde guzel yer yaw memleketim ozledim valla :)

tylan
15-09-2012, 00:02
Shell'in karşısında Doğan Katlı Otopark benimdir. Yıkama da var her zaman beklerim.

Çanakkalede öyle sonaxmış meguiarsmış falan amann haaa... Düşündüm,araştırmasını yaptım meguiars falan ama kimse 20-25 lira vermez yıkamaya çanakkalede... Öyle bi potansiyel yok zaten

Sizin otoparkin ilerisinde sonax acilmisti bi ara cabuk oldu kapatmalari :-)

MBuğra
15-09-2012, 00:04
Sizin otoparkin ilerisinde sonax acilmisti bi ara cabuk oldu kapatmalari :-)

O sonax aslinda guzel is yapiyordu ama iki ortak arasinda sorun cikinca kapattilar. Sonaxin ustasi su anda tansasin oradaki autowax da calisiyor.

sedat s
15-09-2012, 00:06
bi tane yıkamada kipanın bahcesıne acılmıs durumu nedır bılemem ama yeterı kadar yıkama var gıbı. canakkele zaten ınsanların araba yıkatmaya vakıt bulamayacagı kadar yogun bı sehır degıl. içkili mekan aç para kazan baska bısey olmaz memlekette :D

tylan
15-09-2012, 00:17
Valla sermayeniz ne kadar bilmiyorum ama canakkalefe yapilcak en guzel is ozel yurt bence bi tanidigim bu isten cok guzel para buldu seneye lapsekiye bizde acmayi.planliyoruz

prodorian
15-09-2012, 10:55
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler:)
zaten marmarisliyim 15 sene profesyonel olarak dj lik yaptım aynı zamanda marmarisin en iyi oto kuaförünü işlettim yıllarca yani clubte açabilirim ama ***** evleneceğim için çanakkaleye geliyorum. düzenli bir hayat beklentimiz oto kuaför işine gelince marmariste çok yuksek valörlu bir işletmem vardı ve elimde olmayan nedenlerden dolayı satmak zorunda kaldım umarım çanakkalede de başarılı oluruz ygz 96 önümüzdeki hafta sana uğrayacağım uygunsan fikir alışverişi yaparız....

yigitblr
15-09-2012, 11:04
çanakkalede özel yurt gayet iş yapar bende bigalıyım adım başı öğrenci yurdu dolu:)

devil_berk22
15-09-2012, 13:01
çanakkale genelde emekli kesimin kafasını dinlemeye çekildiği bir şehirdir, ancak gençleride azımsanamayacak kadar fazladır. oto tuningle ilgili bi tane yer var ancak o bile ne kadar iş yaptığı mechul bence farklı işlere yönelin

_Emre_
15-09-2012, 19:50
çanakkale ögrenciler olmasa gayet sakin ve tam bir emekli şehri gibi. Ben 2 senedir oradayım ve istanbuldan sonra cennet gibi bir yer :) en kısa zamanda bir buluşma organize edip tanışalım arkadaşlar :)

STP
15-09-2012, 19:55
Bugra, istanbulluyum ama bi ayagim canakkalede detaylica biliyorum herseyini, hatta suan bile ckaledeyim :) bende cok arastirdim burda is durumunu ama malesef arkadaslar kolay deil burda is kurmak yurutmek para kazanmak, esnafin cogu koklu yillardir olan kisiler