PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : facebookda yaptığım habersiz beğeniler

hakan_41
15-09-2012, 20:58
arkadaşlar yaklaşık 1 saat önec facebook'a bir girdim, benden habersiz yaklaşık 100-150 tane beğeni ve 40-50 tane de abonelik yapıldığını gördüm.. ve hemen olayı anladım, birileri nasıl yapıyorsa profilimi milletin sayfalarını beğenmem için kullanıyor..

neyse tektek sildim hepsini, eski haline döndürdüm profili, bir de ne göreyim, tekrar saniyeler içinde yaptıgım beğenilerin çoğalıyor, sayfalar %99 aynıdır diye düşünüyorum..

bu illetten nasıl kurtulacağımı bilen varsa acilen yardımlarınızı bekliyorum :confused:

önemli ekleme : facebook'a girdiğimde kötüye kullanımla ilgili bir uyarı geldi, ayrıca 2 gün engelliyim

driftboy
15-09-2012, 21:00
şifreni değiştir, fakat yeni şifreni yazarken klavyeden değil ekran klavyesinden yaz..

driftboy
15-09-2012, 21:01
bide sol tarafta uygulamalar'a tıkla, kullanmadığını kaldır

twin
15-09-2012, 21:03
uygulamardandır büyük ihtimal herkeste oluyor genelde

h.guroglu
15-09-2012, 21:22
sizin gene iyi benimki kendi kendine millete arkadaşlık yolluyor tanımadığım bit ton kişi var arkadaşlarımda ben siliyom nasıl oluyorsa yeniden ekleniyor ki şifremi kaçkere dğeiştirdim hatırlamıyorum artık 3 günde bir şifre değiştirir oldum

hakan_41
15-09-2012, 21:29
sizin gene iyi benimki kendi kendine millete arkadaşlık yolluyor tanımadığım bit ton kişi var arkadaşlarımda ben siliyom nasıl oluyorsa yeniden ekleniyor ki şifremi kaçkere dğeiştirdim hatırlamıyorum artık 3 günde bir şifre değiştirir oldum

bu cidden daha kötüymüş,

şifre değiştirdim ve uygulamaların hepsini sildim

şimdi beğenileri iptal ediyorum, sonucu yazarım :)

5500
15-09-2012, 21:37
otomatik beğeni scriptleri falan yapıyorlar.. girdiğiniz siterlerden kaynaklanabilir, chrome kullanıyorsanız uzantıları (uygulama) kontrol edin.

edit: şifrenizle ilgili bir durum değil. sürekli değiştirmenize gerek yok :)

SerkanYazgan.
15-09-2012, 23:32
Google da Facebook sosyal reklam ayarları diye aratırsanız gerekli açıklamalar var.Bunları kapattığınızda ve şüpheli uygulamaları kaldırdığınızda hiçbir sorun kalmaz.

Redfish16V
16-09-2012, 20:40
milletin egosunu tatmin etmek amacıyla yaptığı beğeni oyunları işte :) 3.şahısa ait reklamlar konusunu okuyup ayarlayın.hesab donduruğ açarsanızda bir nevi iyi olur :)

mumin35
16-09-2012, 21:31
Profil sayfanın gir sağ üstte hareketlerin dökümü gibi birşey olcak yaptıkların gibi tıkla ona hepsini tek tek begenmekden vazgeç :)