PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34 HNG 57 polo gtı hakkında

Fazıl T.
05-10-2012, 16:44
aracım hakkında sağdan soldan araç gitmio arac hasarlı aracın motoru bitik tarzı şeyler duydum bunu soyleyen kişiler gelin deneyelim kimin arabası gidio gitmio belli olsun,geçtim araclarda oldu geçildiğim araclarda geçince arac yuruo geçilince yurumuyo bitik oluyosa bu forumdaki aracların yarısı yurumuo bitik ,kendine güvenen arkadaslar bana ulasın

SekoLive
05-10-2012, 16:51
fazıl kardeşim bi sitede araban hakkında konusanlar gördm :)

ama senin yazdıklarının tam tersini yazmıslardı o nasıl bi gidişi var tarzında :)

Evrenoz
05-10-2012, 16:52
aracım hakkında sağdan soldan araç gitmio arac hasarlı aracın motoru bitik tarzı şeyler duydum bunu soyleyen kişiler gelin deneyelim kimin arabası gidio gitmio belli olsun,geçtim araclarda oldu geçildiğim araclarda geçince arac yuruo geçilince yurumuyo bitik oluyosa bu forumdaki aracların yarısı yurumuo bitik ,kendine guvenıpte yurek yiğen arkadaslar bana ulasın :ofk:

Ergen gideri mi bu " Yurek yiğen gelsin"

Alt tarafı araba yarıştıracaksınız, yürekle, cesaretle, bilekle işi yok bunun.. Büyüyün biraz..

Fazıl T.
05-10-2012, 16:53
fazıl kardeşim bi sitede araban hakkında konusanlar gördm :)

ama senin yazdıklarının tam tersini yazmıslardı o nasıl bi gidişi var tarzında :)

işte o gidişle 1 2 kere geçildim bobin vs. arızalardan dolayı bi anda bitik oldu araba :D

zıpzıp
05-10-2012, 16:57
araba gayet iyi duran begendigim bir araba maşallah

KaanBRS
05-10-2012, 16:59
Falan filan herkeze gider cCc polo reyiz cCc ayık olun forum ahalisi.

berkay_aydin
05-10-2012, 17:06
Çok söylenir ama bilen kişiler biliyor zaten, aracınızın kaliteisini düşürmeyin bence böyle konularla...

ef186
05-10-2012, 17:25
Burasi ilan panosumu bize ne kimin ne dediginden kimden duyduysan git onla coz sorununu.....
Techturkeyi kisisel ego alani olarak gormeyin !!!