PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UM 106 vs FOG S2000 --Percussionali--

percussionali
13-10-2012, 03:37
UM 106 vs FOG S2000 Denemesinde Muharem dostumuza denediği için
Teşekkürederiz. maşşallh aracı çok iyi gidiyor kazasız belasız inşallh...

UM 106 3 Vites 90 da basmıştır Bırakılan yer ise 210 220 dir.

PitBull umuzun üzerinde Emeği olan

Öncelikle
AHM Performance &Mamimakinen
EcuFarst Alper
TL Cupra Mustafa Abiye Sonsuz teşekkürler.. İyi Seyirler

BuGbQYPm3bA

http://www.youtube.com/watch?v=BuGbQYPm3bA

_muhaRRem
13-10-2012, 03:46
Fog s2000 vs um 106 - YouTube (http://youtu.be/6yvjg-2InQo)

Buda benden.
Ben 2.vites 75-76gibi bastim 90degil araclara masallah.

Juggernaut
13-10-2012, 03:48
Kim geçiyor UM mi?ben bişey anlamadım.

ERTAN
13-10-2012, 03:53

s2k 1-2 boyla geçiyo anlasılan.106 nın önü tıkanmış iki vidyodada. Maşallah araçlara:)

Selcuk_RoL
13-10-2012, 03:54
Massallah fog s2000 yine formundaydi

emirarslan34
13-10-2012, 04:00
iki aracada kocaman maşallah. um gercekten cok citti yürüyormus ayrıca maşallah...

emirarslan34
13-10-2012, 04:20

sanırım um 106 2. 3. viteslerde yarım boy cıkarıyor , 5. vitesin sonuna dogruda yarım boy fogmu cıkıyor , pek bişey anlaşılmıyor. fog la reg in denemesinde muharrem geciyorum demıstı bi yorumunda 160 dan sonra sanırım? ne yani şimdi um regi gecicek gibimi yürüyor???

ortalıgı karıstırmak icin soylemiyorum inanın herkezin kafasındaki soru işareti bu olucak sanırım???

hepinizi seviyorum arkadaslar yanlıs bişey yazdıysam özür dilierim şimdiden.

allaaaahhh işallah karışmaz ortalık. :confused:

Selcuk_RoL
13-10-2012, 04:34
sanırım um 106 2. 3. viteslerde yarım boy cıkarıyor , 5. vitesin sonuna dogruda yarım boy fogmu cıkıyor , pek bişey anlaşılmıyor. fog la reg in denemesinde muharrem geciyorum demıstı bi yorumunda 160 dan sonra sanırım? ne yani şimdi um regi gecicek gibimi yürüyor???

ortalıgı karıstırmak icin soylemiyorum inanın herkezin kafasındaki soru işareti bu olucak sanırım???

Bizim muharrem kankamla denemelerimiz yaptigimiz yeniliklerden onceydi bu aksam yine denedik onun dilinden soyleyin, um ile reg yakin akraba bile olamaz reg cok baska gidiyo dedi. (Kendide gorurse yazar) iyi sabahlar

Arenimo
13-10-2012, 06:49
Yine utuyle cekmissiniz :) ilk videonun sonunda kamerayi netlestirseniz biseyler anlasilicak gibi ama gorunen ilk videonun basinda basildgi an net degil kim one cikiyo ama sanirim muharrem onune geciyo ve tiri solluyo UM frene bastimi net degil yazarsa daha iyi olur

2. Videoda basta UM onde sonda sanki FOG bir burun onde

Muharremin yukledigi videoda arka camurlugunds gibi gorunuyo ama bu yandan cekilen videolarda bisey anlamak zor bir arac onde bile olsa kafa burun gibi

Dun UM 106 yi maslakta gordum Mami abim emeklerinizin karsiligini almissiniz neticede FOG ciddi yuruyen bir S2K normal bir s2k ile su an kiyaslamak olmaz fog yine kondisyonlu ben encok cuk ve stock M3 videolarini merak ediyorum

UmutRıza
13-10-2012, 06:53
iki aracada maaşallah güzel denemeler olmuş, 106 ya ayrıca tebrikler.

orcunnn
13-10-2012, 08:31
maşallah iki aracada

emre_
13-10-2012, 08:53
maşallah araçlara fog bi başka :)

brs_odbs
13-10-2012, 09:03
maşallah Fog s2000 güzel yürümüş

İBRAHİM_MEY_GTİ
13-10-2012, 09:05
eger 210 210 lere kadar um 106 fog a tutunuyo bence cok basrılı olmus ahm& mami abi bu araba olmuş:icon_tup:
210 220 lere kadar tutnabilen bi 106 varmı fog s2000 karsı ;)

chiefkadir
13-10-2012, 09:28
Um 106 nin nasil hizli oldugunu gecmenin kolay olmayacagini gecen gun denedikten sonra soylemistim emegi gecen mami ve ahm ye bravo zevkli bir araba cikti piyasaya,masallah
Fog da papucu kolay birakmayacagini gostermis onada masallah,muharremde onune gelene sıkıyo :)

Bizim muharrem kankamla denemelerimiz yaptigimiz yeniliklerden onceydi bu aksam yine denedik onun dilinden soyleyin, um ile reg yakin akraba bile olamaz reg cok baska gidiyo dedi. (Kendide gorurse yazar) iyi sabahlarEvet Selcuk Reg in yeni halini bilmeyenler, fog s2k nin nasil hizli oldugunu bilmeyenler bizim senle denemerimize "abi biz cok fark bekliyoduk" diye burun kiviriyo :D reg kadar hizli 106 ve white rs gibi giden rs yapan olursa onlarada simdiden helall diyorum :)

UM1196
13-10-2012, 09:50
Bizim muharrem kankamla denemelerimiz yaptigimiz yeniliklerden onceydi bu aksam yine denedik onun dilinden soyleyin, um ile reg yakin akraba bile olamaz reg cok baska gidiyo dedi. (Kendide gorurse yazar) iyi sabahlar

Selcuk kardesım deneme konusundada belırttım aracın ıle ılgılı yorumları sildim burda muharrem öle dedi böle dedi biliosun önemi yok video ortada kıyaslamayı burdan degılde yanyana gelındıgınde yapılırdı denemek istemedın saygı duyduk oldu bıttı artık bı kıyaslama yapılmassa sevınıcem.Başka denemelerden pay cıkarılmasın sürekli aynı seyler burda UM nın vıdeosu var gidişi ortada

UM1196
13-10-2012, 09:53
[QUOTE=chiefkadir;6286770]Um 106 nin nasil hizli oldugunu gecmenin kolay olmayacagini gecen gun denedikten sonra soylemistim emegi gecen mami ve ahm ye bravo zevkli bir araba cikti piyasaya,masallah
Fog da papucu kolay birakmayacagini gostermis onada masallah,muharremde onune gelene sıkıyo :)

Teşekür ederiz kadir abi :)

mami_makinen
13-10-2012, 09:57
Maşallah araçlara ...
106 nın en iyi vitesi 2 dir bu şekilde 3 te basıp yürümesi gayet başarılı ...
Fog zaten her zaman formunda .

percussionali
13-10-2012, 10:01

UM 106 3. Viteste basmistir o ilk videda 210 220 fog girmek icin sinyal verdi oradada fren lambasina dikkat ederseniz frene basiyo um

Bayrampaşalı
13-10-2012, 10:02
masallah kardesım 3 te böleyse bide 2 de görmek lazım :)

UM1196
13-10-2012, 10:03
eger 210 210 lere kadar um 106 fog a tutunuyo bence cok basrılı olmus ahm& mami abi bu araba olmuş:icon_tup:
210 220 lere kadar tutnabilen bi 106 varmı fog s2000 karsı ;)

:icon_tup::icon_tup:

percussionali
13-10-2012, 10:04
Yine utuyle cekmissiniz :) ilk videonun sonunda kamerayi netlestirseniz biseyler anlasilicak gibi ama gorunen ilk videonun basinda basildgi an net degil kim one cikiyo ama sanirim muharrem onune geciyo ve tiri solluyo UM frene bastimi net degil yazarsa daha iyi olur

2. Videoda basta UM onde sonda sanki FOG bir burun onde

Muharremin yukledigi videoda arka camurlugunds gibi gorunuyo ama bu yandan cekilen videolarda bisey anlamak zor bir arac onde bile olsa kafa burun gibi

Dun UM 106 yi maslakta gordum Mami abim emeklerinizin karsiligini almissiniz neticede FOG ciddi yuruyen bir S2K normal bir s2k ile su an kiyaslamak olmaz fog yine kondisyonlu ben encok cuk ve stock M3 videolarini merak ediyorum

Muharremin koydugu videodada fren lambasina bakarsaniz dikkatli kamyonun dibine kadar yanyana mecburen frene basiyo;)

UM1196
13-10-2012, 10:04
masallah kardesım 3 te böleyse bide 2 de görmek lazım :)

Aynen kardeşim 2 olsa zaten daha iyi olabilirdi ama sıkıntı yok bölesi bile iyi anlayan anlar ;)

_muhaRRem
13-10-2012, 10:06
UM 106 3. Viteste basmistir o ilk videda 210 220 fog girmek icin sinyal verdi oradada fren lambasina dikkat ederseniz frene basiyo um

sizin kadranlar top speedde 20-30 km falan fazla gösteriyo . ben 200 olduğumda yanımda kimse yoktu ve 95 veya 90 da basmadık 2.vites 75-76- o sıralarda bastım.

UM frene basmadada rahat rahat girecek yer vardı orada.

3 de bastıysanız daha avantajlı olduğunuzdan basmışsınızdır o sizin seçiminiz birşey diyemem .

_muhaRRem
13-10-2012, 10:07
Um 106 nin nasil hizli oldugunu gecmenin kolay olmayacagini gecen gun denedikten sonra soylemistim emegi gecen mami ve ahm ye bravo zevkli bir araba cikti piyasaya,masallah

Evet Selcuk Reg in yeni halini bilmeyenler, fog s2k nin nasil hizli oldugunu bilmeyenler bizim senle denemerimize "abi biz cok fark bekliyoduk" diye burun kiviriyo :D reg kadar hizli 106 ve white rs gibi giden rs yapan olursa onlarada simdiden helall diyorum :)

eyw kadir abi teşekkür ederim.

reg um den benim görüşüm net 3 boy hızlıdır şuan , denedim gördüm zaten.

UM1196
13-10-2012, 10:10
sizin kadranlar top speedde 20-30 km falan fazla gösteriyo . ben 200 olduğumda yanımda kimse yoktu ve 95 veya 90 da basmadık 2.vites 75-76- o sıralarda bastım.

3 de bastıysanız daha avantajlı olduğunuzdan basmışsınızdır o sizin seçiminiz birşey diyemem .

Yanında kımse yokmuydu biz yanlış gördük heralde senın devrın 75 76 iken bızımkı 85 86 ya gelıo olabılırmı ? 3 de basmak cok avantajlı haklısın 106 2.viteste öle zaten bi işe yaramıo , gerek yok böle şeylere 2 de basılsa daha farklı olucanı bılıosunuz sız 80 den baska basmam dedınız bızde ona uyduk bızım devremızde basalım muhabbetı olmadı olsa zaten nolcanı sızde bılıosunuz

Patisever
13-10-2012, 10:10
106:reg um ng arnavut cigeri dd

ep3:dbs ygz bk

s2k:cuk fog

306 gti :ss gfj

klansmanlarındaki isim yapmıs akla ilk gelen araçlar hangisi diğerinden hızlı konusulur ama isimleri efsane olmus forumda

UM1196
13-10-2012, 10:11
eyw kadir abi teşekkür ederim.

reg um den benim görüşüm net 3 boy hızlıdır şuan , denedim gördüm zaten.

Keşke bizde deneyıp gorseydık burda konusmak yerıne daha mantıklı olurdu dıye dusunuyorum

BMK TypeR
13-10-2012, 10:11
Maşallah Muharrem güzel yürütüyosun:) 106da başarılı olmuş

percussionali
13-10-2012, 10:14

Cupra ile arkanizdaydim surekli cupranin sahibide yazar km de oldugumuzu biz cuprada 220 dik sana yol verduginde;)

angry28
13-10-2012, 10:14
UM 106'ya kocaman maşaallah...

mtcvtc
13-10-2012, 10:21
um 106 maşallah böyle yürüyen bir s2000 ile 200üstü yanyana yürümek bile çok güzel maşallah kardeşim allah kaza bela göstermesin.

_muhaRRem
13-10-2012, 10:22
Yanında kımse yokmuydu biz yanlış gördük heralde senın devrın 75 76 iken bızımkı 85 86 ya gelıo olabılırmı ? 3 de basmak cok avantajlı haklısın 106 2.viteste öle zaten bi işe yaramıo , gerek yok böle şeylere 2 de basılsa daha farklı olucanı bılıosunuz sız 80 den baska basmam dedınız bızde ona uyduk bızım devremızde basalım muhabbetı olmadı olsa zaten nolcanı sızde bılıosunuz

bak 1.si ben seninle veya um ile deneme gibi bi durumumuz sözleşmemiz ,yoktu otobanda geldiniz yanıma deneyelim dedi ustanız sizde ne var ne yok bilmeden etmeden kırmadım denedim sorun değil , kendi devrime aldım normalde 80 dir 75-76 falan o civarlarda bekledim bastık.

Kendi kadranıma göre konuşuyorum.

170 e kadar hemen hemen yan yana yürüdük sonrasında ben ufak ufak çıkmaya başladım kadranımda 190 ı gördüğümde 1 boy arkamdaydı UM siz kadranda 220 yi görmüş olabilirsiniz onu ben bilmem.

s2k nin kadranı yüzde 0.8 hata ile çalışıyor sizin kadranlar orjinalden fabrikasyon yüzde 8 ve 10 sapma ile çalışır üstüne fd takıyorsunu lastik ebatları falan derken kadranın gerçekliği iyice şaşırıyor o yüzden benim kadranımdaki hız reel yani gerçek km yi gösterir.

benim 200 dediğim sizin kadranda 220 olabilir onu bilemem ama gerçek olanı s2k nin kadranıdır.

Alaycı tavırla konuşmayınki deneyecek araba bulabilesiniz , seviyeyi bozmayın . zaten video koyuyoruz diyede bana sormadınız hertürlü konuyu kaldırtmak hakkım ona göre yorumlara dikkat edelim.

UM1196
13-10-2012, 10:23
um 106 maşallah böyle yürüyen bir s2000 ile 200üstü yanyana yürümek bile çok güzel maşallah kardeşim allah kaza bela göstermesin.

Eyvallah cok tesekur ederım AHM nin ve Mami Makinenin eline koluna saglık :icon_tup::icon_tup:

UM1196
13-10-2012, 10:25
bak 1.si ben seninle veya um ile deneme gibi bi durumumuz sözleşmemiz ,yoktu otobanda geldiniz yanıma deneyelim dedi ustanız sizde ne var ne yok bilmeden etmeden kırmadım denedim sorun değil , kendi devrime aldım normalde 80 dir 75-76 falan o civarlarda bekledim bastık.

170 e kadar hemen hemen yan yana yürüdük sonrasında ben ufak ufak çıkmaya başladım kadranımda 190 ı gördüğümde 1 boy arkamdaydı UM siz kadranda 220 yi görmüş olabilirsiniz onu ben bilmem.

s2k nin kadranı yüzde 0.8 hata ile çalışıyor sizin kadranlar orjinalden fabrikasyon yüzde 8 ve 10 sapma ile çalışır üstüne fd takıyorsunu lastik ebatları falan derken kadranın gerçekliği iyice şaşırıyor o yüzden benim kadranımdaki hız reel yani gerçek km yi gösterir.

benim 200 dediğim sizin kadranda 220 olabilir onu bilemem ama gerçek olanı s2k nin kadranıdır.

Alaycı tavırla konuşmayınki deneyecek araba bulabilesiniz , seviyeyi bozmayın . zaten video koyuyoruz diyede bana sormadınız hertürlü konuyu kaldırtmak hakkım ona göre yorumlara dikkat edelim.

Bu şekilde anlatırsanız zaten bı problem olmaz bizde bizim kadranımıza göre konsuyoruz bence fazla irdelemek yerıne vıdeolar ortada ıkı aracta guzel gıdıyor bızım ıcın bı sıkıntı yok maşallah dıyıp gecelım ıkı aracta gerektıgı gıbı yurumus uzatmanın manası yok ben aracımdan fazlasıyla memnunum bi 106 nın en ıyı gıtmesı gerektıgı buysa benım aracımda öle gıdıyo ben memnunum gerısı cok onemlı degıl

siyahinci34
13-10-2012, 10:57

ilk olarak 2 aracada maaşallah diyorum.aracın gerçekten güzel gidiyor allah nazardan saklasın.benim anlamadığım cupra ve 106 nın kadranları yanlış gösteriyorda sadece seninkimi doğru gösteriyor.cuprayı kullanan benim.benim kadranım tam 220 gösteriyordu.hadi hata payı var diyelim 10 km olsun.bastığınza ise benim araç 85,86.87 hadi 90 olsun.şunu söylim 3 vitesde denemesine rağmen yanyana gidebilen bu 106 ya bence kimse laf atmasın.:icon_tup:

Selcuk_RoL
13-10-2012, 11:10
Selcuk kardesım deneme konusundada belırttım aracın ıle ılgılı yorumları sildim burda muharrem öle dedi böle dedi biliosun önemi yok video ortada kıyaslamayı burdan degılde yanyana gelındıgınde yapılırdı denemek istemedın saygı duyduk oldu bıttı artık bı kıyaslama yapılmassa sevınıcem.Başka denemelerden pay cıkarılmasın sürekli aynı seyler burda UM nın vıdeosu var gidişi ortada

neyse bi sen gel dedin bi ben falan filan uzar gider ben taktiri teche bıraktım herkez baksın keyfine iki aracada maşşallah:icon_tup:

life is life
13-10-2012, 11:11
Deneyen iki aracada maşallah.. Fog izlemesi keyifli..

kelalper
13-10-2012, 11:12
digital kadranda hata payı her zaman daha azdır. Analog kadranlarda hata payı her zaman daha yüksektir. Bunun 106 ya ya da cupraya özgü bir hata değil. Analog kadrana bağlıdır. S2000 lerde tempra tipo Fn2 de durum farklı.

UM1196
13-10-2012, 11:14
neyse bi sen gel dedin bi ben falan filan uzar gider ben taktiri teche bıraktım herkez baksın keyfine iki aracada maşşallah:icon_tup:

Taktiri bırakıcak durum yok denenmedı ortada kaldı bencede en mantıklısı maşallah dıyıp gecmek yapılan işe saygı gostreılmesınden baska derdım yok benım , zaten bız burda fog u 5 boy da gecseydık ben bılıorum bır grup ınsanın maşallah fog guzel yurumus dıyecegını ;) Sıkıntı yok denemelere devam

kelalper
13-10-2012, 11:15
Keşke bizde deneyıp gorseydık burda konusmak yerıne daha mantıklı olurdu dıye dusunuyorum

ne mantığı anlamadım. Muharrem heralde burada en fazla deneme yapan adamlardan biridir denediği arabalar arasındaki farkı anlayabilir heralde.

UM1196
13-10-2012, 11:20
ne mantığı anlamadım. Muharrem heralde burada en fazla deneme yapan adamlardan biridir denediği arabalar arasındaki farkı anlayabilir heralde.

Ben denemeden gormeden o daha hızlıdır dıyemem kusura bakmayın deneseydık gecseydı seve seve vıdeoyu ben koyardım bırı benı gectı dıye arabamı silip atıcak halım yok benım arabamı yapanlar heralde bu işi bilmio olsa gerek onlar anlayamıolar sanırım , ben gidipte o fog la denedı dıye denemıyorum ben odaklanmadım yanı ondan hızlıyım o benden hızlı vs aracımızı yaptık denıoruz ısteyenle bunu herkes anlamak ıstemedıgı ıcın hep kıyas soz konusu

Selcuk_RoL
13-10-2012, 11:26
Taktiri bırakıcak durum yok denenmedı ortada kaldı bencede en mantıklısı maşallah dıyıp gecmek yapılan işe saygı gostreılmesınden baska derdım yok benım , zaten bız burda fog u 5 boy da gecseydık ben bılıorum bır grup ınsanın maşallah fog guzel yurumus dıyecegını ;) Sıkıntı yok denemelere devam

bak ben uzamasın diyorum sen saygı sevgiden bahs ediyosun boş konuşmaya gerek yok ben sana gel dediğim postları atmıştım alt alta yaklaşık 5 tane fln sen gelmedin hatta o gece gittin dieselle denedin ölçü mölçü aldın ben sadece o gün için sadece çok sinir oldum gel deneyeceğim dedim denemiyeceğim dediğim garjın arabası ile deniycem dedim gel dedim yağmurda olsa karda olsa gel dedim ayarım kayarım yok dedin neyse inanıyorum ama ne diesel okan la ne fog s2000 muharremle le ne white rs kadir abi ile senin denemelerin gibi değil bnmkiler az çok mevzu belli hee sen değil diyorsun ben hızlımıyım diyorsun senin görüşün saygı duyuyorum onun için ben taktiri herkeze açık diyorum ben çok koştum REG le sen daha dün bir bugun 2 yanlış anlama az daha koştur arabanı yap denemelerini hak ettiği yere gelicektir inş araban denemelerdede belki kendin kullanıp o hazzı yaşarsın sana tavsiyem kesinlikle daha keyifli ben seni anlıyorum sende beni anla yazışmayalım daha fazla sonra ben farklı şeyler düşünüp kendimi kuruyorum iş keyif aldığımız bir şeyi yapalım derken tatsız yerlere gidicek onun için son postum bu konuya eyv:icon_tup:

UM1196
13-10-2012, 11:29
Herkes takmış yok REG mı hızlı UM mı nedır yanı arac sahıbı sattım dedı REG konusu kapandı ben deneme konusu acmısım 1 hafta boyunca guncellemısım keske klasmanımızdakı araclar denemek ıstıyoruz deseydıde bazı ınsanlar boş konusmasaydı benım yapabılcem daha bısey yok yanı konumu actım beklıyorum

kelalper
13-10-2012, 11:29
Deneyelim dediği akşam sen çıkmadın şimdi de satılmış araba ile deneyelim diyorsun. Mamiye bişey demem ama senin ustaların daha önce yaptı gördü ne olduğunu.

UM1196
13-10-2012, 11:32
bak ben uzamasın diyorum sen saygı sevgiden bahs ediyosun boş konuşmaya gerek yok ben sana gel dediğim postları atmıştım alt alta yaklaşık 5 tane fln sen gelmedin hatta o gece gittin dieselle denedin ölçü mölçü aldın ben sadece o gün için sadece çok sinir oldum gel deneyeceğim dedim denemiyeceğim dediğim garjın arabası ile deniycem dedim gel dedim yağmurda olsa karda olsa gel dedim ayarım kayarım yok dedin neyse inanıyorum ama ne diesel okan la ne fog s2000 muharremle le ne white rs kadir abi ile senin denemelerin gibi değil bnmkiler az çok mevzu belli hee sen değil diyorsun ben hızlımıyım diyorsun senin görüşün saygı duyuyorum onun için ben taktiri herkeze açık diyorum ben çok koştum REG le sen daha dün bir bugun 2 yanlış anlama az daha koştur arabanı yap denemelerini hak ettiği yere gelicektir inş araban denemelerdede belki kendin kullanıp o hazzı yaşarsın sana tavsiyem kesinlikle daha keyifli ben seni anlıyorum sende beni anla yazışmayalım daha fazla sonra ben farklı şeyler düşünüp kendimi kuruyorum iş keyif aldığımız bir şeyi yapalım derken tatsız yerlere gidicek onun için son postum bu konuya eyv:icon_tup:

Eyvallah tesekur ederım bende onu dıyorum zaten bı kıyaslama soz konusu degıl senle benden baskası anlamıyo bunu ben keyıf alıorum aracımdan yapılanlar ortada gerek REG gerek UM varsa benım ısytedıgım gıbı gıdıyo o konuda kapandı dedıgın gıbı 106 olayı boleymıs bbende yenı oldugum ıcın yenı anladım ınsanların cekememezlıklerı benı sıkıo maşallah demek varken sırf dıger tarafa yorum yapmak ıcın yazıyorlar neyse selcuk kardesım yazdıkların ıcıntesekur ederım UM koşturmaya devam edıcek ;)

brs_odbs
13-10-2012, 11:33
.................................................. .................................................. .................................................. ....

UM1196
13-10-2012, 11:33
Deneyelim dediği akşam sen çıkmadın şimdi de satılmış araba ile deneyelim diyorsun. Mamiye bişey demem ama senin ustaların daha önce yaptı gördü ne olduğunu.

İyi okursanız deneyelım yazmıo selcugun ben denemem dedıgı gun ben saygı duydugumu ve konunun kapandıgını soledım ıstersenız o bızı ılgılendırsın , ben ustamdam memnunum dedıgım gıbı ısteyen dener ısteyen denemez cok umursamıyorum

Selcuk_RoL
13-10-2012, 11:34
keşke adapazarındayken deneseydınız ozaman görürdü herkez REG 106 nın king olduğunu ;)

barış yazmayın abicim ordada denemem diyen bnm yazmayın abim:icon_tup:

brs_odbs
13-10-2012, 11:35

:icon_tup:

UM1196
13-10-2012, 11:35
keşke adapazarındayken deneseydınız ozaman görürdü herkez REG 106 nın king olduğunu ;)

Konu gene sapıyo baska yerlere vıdeo hakkında yorum yapılırsa sevınırım

UM1196
13-10-2012, 11:36

Teşekür ederim selcuk uzamaması en guzelı :icon_tup:

Selcuk_RoL
13-10-2012, 11:38
Konuya siz mudahele etmessenız sevınıcem arac sahıbı harıcı konusmaması daha ıyı olur , keşke sizde ZP yi gecebılseydınız ama olmayınca reg uzerınden konusma olması normal ;)

sende sil o zaman şu yorumu alican alakasız olmuş bak ben dedim silindi:icon_tup:

UM1196
13-10-2012, 11:38
sende sil o zaman şu yorumu alican alakasız olmuş bak ben dedim silindi:icon_tup:

Tamamdır ;)

BAR22
13-10-2012, 11:41
Fog sikibine kocaman MaşAllah..

997TT
13-10-2012, 11:45
Dun aksam ki denemeler mi bunlar?
Hepsine masallah,arac sahiplerine tebrikler...

UM1196
13-10-2012, 11:46
Dun aksam ki denemeler mi bunlar?
Hepsine masallah,arac sahiplerine tebrikler...

Teşekür ederiz :icon_tup:

bladerk
13-10-2012, 12:13
Km lere uydudan bakarsanız o sorun çözülür maşallah um çok başarılı 3.cu vites için

UM1196
13-10-2012, 12:15
Km lere uydudan bakarsanız o sorun çözülür maşallah um çok başarılı 3.cu vites için

Teşekür ederiz ayarları duzeldıkten sora tam gücünü gösterdi 2 de basabılseydık daha ıyı olurdu tabıkı ama dedıgınız gıbı 3. vites ıcınde son derece guzel tekrar tesekurler :)

ibratice
13-10-2012, 12:28
Fog sikibine bendende kocaman MaşAllah

hantypR
13-10-2012, 12:54
Dun gece benide gozunuze kestirdiniz :)))

UM1196
13-10-2012, 12:55

Abi ben al 2 ye dıosun sandım :D:D Maşallah H cok guzel bi rodajı bıtırde güzel videolar beklıyoruz senden :)

mami_makinen
13-10-2012, 12:57

sana yanlış bana yanlıştır önce beni göze kestirsinler :D:D:D

percussionali
13-10-2012, 13:02

Hahaha yok abi sen bizim cuprayi gozune kestirdin
1.250 ocak sondurur valla:D

hantypR
13-10-2012, 13:05
Abi ben al 2 ye dıosun sandım :D:D Maşallah H cok guzel bi rodajı bıtırde güzel videolar beklıyoruz senden :) Gerci imzanda sc yazıo ama yanlıs yorum yapmıyorumdur umarım :)

Dogrudur kardesim supercharger

hantypR
13-10-2012, 13:06
sana yanlış bana yanlıştır önce beni göze kestirsinler :D:D:D

:)Saolasin

UM1196
13-10-2012, 13:08
Dogrudur kardesim supercharger

hantypR
13-10-2012, 13:10
Hahaha yok abi sen bizim cuprayi gozune kestirdin
1.250 ocak sondurur valla:D

:)ben 106 yi sanayide gordum mami vardi mamiyi sordum arkadasa oda 2 ye al anlamis:))))) muhaha
Benimki 330 bilemedin 350bg kendi halinde 2kisilik aile araci bizimki:))))

percussionali
13-10-2012, 13:14
:)ben 106 yi sanayide gordum mami vardi mamiyi sordum arkadasa oda 2 ye al anlamis:))))) muhaha

Tabi caniiiim omasi bi cekirdek aile bide 1.250 diyom bisey ifade etmesi lagzim aile arabasi icin :D

UM1196
13-10-2012, 13:15

Daha ne olsun abi maşallah dahada iyi olur inş :)

hantypR
13-10-2012, 13:18
Tabi caniiiim omasi bi cekirdek aile bide 1.250 diyom bisey ifade etmesi lagzim aile arabasi icin :D

Hicbirseyde kacmiyo:)))En kisa zamanda sohpet edelim kismetse

hantypR
13-10-2012, 13:19
:ofk:
Daha ne olsun abi maşallah dahada iyi olur inş :)

:) saolasin herkesin cok iyi olsun

UM1196
13-10-2012, 13:20
Hicbirseyde kacmiyo:)))En kisa zamanda sohpet edelim kismetse

Memnun oluruz bizde abi bekleriz :)

Ranthor
13-10-2012, 13:22
Ben plakalari aklimda tutamam, nos takip siyah olani gecen bu 106 miydi?

UM1196
13-10-2012, 13:22
Ben plakalari aklimda tutamam, nos takip siyah olani gecen bu 106 miydi?

Hayır değil bu araba lacivert arkada fiber bagaj var ondan siyah gözüküyor

Ranthor
13-10-2012, 13:24
Hayır değil bu araba lacivert arkada fiber bagaj var ondan siyah gözüküyor

Tesekkurler

uRuç_106
13-10-2012, 13:33
masallah 2 aracada ikiside gerektigi gibi yurumus...

ChtArdARSL
13-10-2012, 13:54
Masallah 2 aracada, ue ıle um denedımı hıc? Hangısı daha hızlı?

Sercan AKCAN
13-10-2012, 14:27
fog'a maşallah.Muharrem uçana kaçana sıkıyor =) Fog formunda

spesific
13-10-2012, 14:34
bu fog s2000 diğer s2000 lerden hızlı olanmıydı ?
UM 106 ya maşallah s2000 ci 200 kmh a kadar nal toplamış tebrik etmekten başka bişi düşmez bize
s2000 de ciğeri bukadar demekki biraz takviye yapması gerek

ibratice
13-10-2012, 14:45
UM 106 ya maşallah s2000 ci 200 kmh a kadar nal toplamış tebrik etmekten başka bişi düşmez bize

s2000 sahibi bu yorumuna biraz kızabilir güzel güzel milleti germeden yassan olmazmı.

mami_makinen
13-10-2012, 14:55
muharrem senin aracın 4 vites kaçta bitiyo ..
videoyu iyi izlersen 5 in üzerinde yürürken geçiyosun sonuç olarak zaten geçiyosun fakat 160-170 gibi değil bence...

by serçe
13-10-2012, 15:02

araçlara maşallah kazasız belasız ama arkadaşım senin yorumun sert ve yersiz olmuş

spesific
13-10-2012, 15:06
ben yaparım yorumumu kimse karışamaz
birisi 15 liralık 106 1600cc
diğeri 60-70 liralık s2000 2000cc
ikiside atmosferik
fazla söze gerek yok adam fog mog traşlamamış

mtcvtc
13-10-2012, 15:13
ikiside atmosferik

yorum senin tabiki ama burda zaten herkez bişeyler yazıyor ama iki tarafı birbirine sokucak yorum yapılmasa daha iyi kaldıkı daha önce örnekleri çok ve sonra tatsız muhabbetler oluyor oyüzden yorumlara dikkat edelim.

BAR22
13-10-2012, 15:17
ikiside atmosferik

hayırdır sen ne kadar sıkıntı yapmışsın kendine 106 S2000 rollingini

meh66
13-10-2012, 15:19
Deneyen araclara masallah kazasiz belasiz

mtcvtc
13-10-2012, 15:24
hayırdır sen ne kadar sıkıntı yapmışsın kendine 106 S2000 rollingini

kanka zaten böyle yorumlar yüzünden millet birbirine kuruluyo yoksa burda gerçek araç yapıp yürüten adamların hepsi 10 numara insanlar sonuçta emek veriyolar ve saygıları var emeğe yapamayan anlamaz;)

spesific
13-10-2012, 16:28
ne saçmalık ya ozaman video koymayın kardeşim koyuyorsanızda her yoruma açık olun yok o yorumu beğenmedm değiştir bunu beğenmedim sil böyle saçmalıkmı var

kelalper
13-10-2012, 16:39
16 liralık 106 di mi. Peki senin altındaki 206 RC kaç paralık. Götür bakalım o 106nın yanında bakalım ne olacak. Hatta bizde 60 binlik S2000 var yazılımlı metanollü 997 turboyu geçiyor. Bunlara ne yorum diyeceksin.

DOGAN__
13-10-2012, 16:49
iki aracada maşallah ahm performans ın ellerine sağlık s2000 zaten hızlı ama um nin biraz daha gideri var bence video da percusional alim e hafif gelmiş daha sağlam olmalıydı video alim

mtcvtc
13-10-2012, 17:11
16 liralık 106 di mi. Peki senin altındaki 206 RC kaç paralık. Götür bakalım o 106nın yanında bakalım ne olacak. Hatta bizde 60 binlik S2000 var yazılımlı metanollü 997 turboyu geçiyor. Bunlara ne yorum diyeceksin.

saçmalıyo abi işte böyle yorumlar yaparak bişey bildiği yok zaten.

uTku^
13-10-2012, 17:17
her iki aracada maşallah.çok iyi yürümüşler

Can's
13-10-2012, 17:24
masallah araclara um gtı işi bilen ellerde yapılmıs

UM1196
13-10-2012, 17:26
masallah araclara um gtı işi bilen ellerde yapılmıs

Tesekur ederız eyw :icon_tup::icon_tup:

_muhaRRem
13-10-2012, 17:29
bu güne kadar s2k leri önemsemeyenler mukayese bile almayanlar şimdi yan yana gidildiğinde bile seviniyor , zaten s2k geçse s2k geçer derler 106 tutunsa ooo aslan 106 olur , garajcılık fanatiklik yapmayın kardeşim , görmezden geliyorum sürekli bi ima sürekli bi laf çarpma .
ayıp oluyo . konu sahibi ya specific denilen arkadaşın saçma yorumlarına engel olsn ya da konuyu kaldırtalım gitsin. ben polemikten laf sokmalardan zevk almıyorum.

UM1196
13-10-2012, 17:39
bu güne kadar s2k leri önemsemeyenler mukayese bile almayanlar şimdi yan yana gidildiğinde bile seviniyor , zaten s2k geçse s2k geçer derler 106 tutunsa ooo aslan 106 olur , garajcılık fanatiklik yapmayın kardeşim , görmezden geliyorum sürekli bi ima sürekli bi laf çarpma .
ayıp oluyo . konu sahibi ya specific denilen arkadaşın saçma yorumlarına engel olsn ya da konuyu kaldırtalım gitsin. ben polemikten laf sokmalardan zevk almıyorum.

Bızde zevk almıoruz dogru soluosunuz bıraz daha usluba dıkkat edılmesı gerekır.:icon_tup:

İBO
13-10-2012, 18:12
Biri cikacak yani illa biri cikacak. Traslama nedir ya? Neyse. Araclara masallah. Muharrem seni ayrica tebrik ediyorum kardesim roling hattini canli tutugun icin.

engin52
13-10-2012, 19:19
maşşallah pitbull UM ye gerçekten ciddi ve güzel yürümüş alican kardeşim emeklerinin karşılığı güzel olmuş.ahm performansda yapmış yine yapacağını emeğine sağlık.

UM1196
13-10-2012, 19:41
maşşallah pitbull UM ye gerçekten ciddi ve güzel yürümüş alican kardeşim emeklerinin karşılığı güzel olmuş.ahm performansda yapmış yine yapacağını emeğine sağlık.

Adamsın engin abi seviliyosun :)

src106
13-10-2012, 20:36
maşallah bi 106 bu kadar mı yürür :)

Ö.öztüRk
13-10-2012, 21:58
Fuzuli yorum çok yapılmış 2 aracada kocaman maşallah muharrem abi bu ara seri rolling gecelerine çıkıyor aracıda gayet iyi yürüyor , UM 106 s2k'yla bu kadar yürümesi gerçekten güzel emeklerinize sağlık UM'un diğer roll videolarınıda bekliyoruz.

UM1196
14-10-2012, 02:51
maşallah bi 106 bu kadar mı yürür :)

Teşekür ederim yapan ellere sağlık :)

UM1196
14-10-2012, 02:52
Fuzuli yorum çok yapılmış 2 aracada kocaman maşallah muharrem abi bu ara seri rolling gecelerine çıkıyor aracıda gayet iyi yürüyor , UM 106 s2k'yla bu kadar yürümesi gerçekten güzel emeklerinize sağlık UM'un diğer roll videolarınıda bekliyoruz.

Teşekürler tam gaz yola devam ;)

JDM VTİ
14-10-2012, 03:06
UM 106 ya maşallah knka pitbull hemde hası :)
foga da maşallah.

UM1196
14-10-2012, 03:06
UM 106 ya maşallah knka pitbull hemde hası :)
foga da maşallah.

mhmtsrtp
14-10-2012, 03:08
2 aracada maşallah. giderini gelirini bilmem anlamam ama bazı yorumlar aşırı gereksiz.

gökberk
14-10-2012, 03:11
Saygısızlık yapılmış S2000'in sahibine...Zamanında Turbo Ep3'ü olan kişiydi galiba.

ProdriveSTI
14-10-2012, 03:12
Masallah her ikisine de,bende yurumek istiyorum boyle :(

ERTAN
14-10-2012, 03:25
Masallah her ikisine de,bende yurumek istiyorum boyle :(

Allah hepimize böyle yürüyen araçlar nasip etsin:)

ProdriveSTI
14-10-2012, 03:26
Allah hepimize böyle yürüyen araçlar nasip etsin:)

Amin cumlemize ins.

ufuck
14-10-2012, 12:19
bı 106 nın bı s2000 ıle bole gıtmesını gormek cok guzel :) masAllah um ye ;) masAllah s2000 e ;)

mert_leon
14-10-2012, 12:31
Maşallah fog a uçan kuşa sıkıyor.

UM1196
14-10-2012, 13:57
bı 106 nın bı s2000 ıle bole gıtmesını gormek cok guzel :) masAllah um ye ;) masAllah s2000 e ;)

Teşekür ederim eyv. :)

engin52
17-10-2012, 11:46
Adamsın engin abi seviliyosun :)

saolasın kardeşim bizde seni seviyoruz avatarını begendim :D um gene zincirlemi baglı: otoparkta:hahaha:

VA_VTİ
17-10-2012, 12:03

Ya butun 106 lar neden pitbull?? Daha oncesinde reg 106 pitbull baslikli bi konuda yakistirma yapmisti kendi aracina bence biraz daha yaratici olmak lazim?

UM1196
17-10-2012, 12:06
Ya butun 106 lar neden pitbull?? Daha oncesinde reg 106 pitbull baslikli bi konuda yakistirma yapmisti kendi aracina bence biraz daha yaratici olmak lazim?

Ölemi bilgim yok gidişi güzel olsunda lakabı cok önemli değil kafama göre yaptım esprisine :) 106 diyince akla o geliyo heralde ne bilim bi yorumda bulunamayacagım :)

UM1196
17-10-2012, 12:07
saolasın kardeşim bizde seni seviyoruz avatarını begendim :D um gene zincirlemi baglı: otoparkta:hahaha:

Aynen abi başka türlü zor oluyo :D

Bayrampaşalı
17-10-2012, 14:43
böle bişeymi istiyosun kanka :)

http://imageshack.us/a/img190/8792/34152134981622132311088.jpg

UM1196
17-10-2012, 16:26
böle bişeymi istiyosun kanka :)

http://imageshack.us/a/img190/8792/34152134981622132311088.jpg

Ayaz olsun moruk farketmez o resmi güzelleştirir zaten 2 kardeş fotolarını çekeriz :)

Bayrampaşalı
17-10-2012, 16:28
Ayaz olsun moruk farketmez o resmi güzelleştirir zaten 2 kardeş fotolarını çekeriz :)

iki kardeş yalan olur moruk ben sattım arabayı :D

zeipower
17-10-2012, 16:42
maşallah araçlara guzel deneme olmuş.

Harunde
17-10-2012, 16:44
her iki araca kocaman maşallah... 106 emeklerin karşılığını vermiş

UM1196
17-10-2012, 16:58
Yorumlarınız için teşekürler :)

okan_berke
17-10-2012, 18:01