PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kgs ceza

tayreep_john
14-10-2012, 20:32
Kusura bakmayın ogs -kgs konusunu bulamadığım için direk buraya açtım konuyu arkadaşa arabayı verdim kgs yetersiz olduğu içn ceza yemîş ... Bugün bi taksicîyle konuştum eğer 15 gün içinde ödeme yaparsak şöyle bi seçenek sunuyolarmış eğer ogs alırsak cezayı siliyolarmış yani 50 tl +20 tl kgs dolumu yapılırsa 156 liralık ceza iptal edilimuş olayın aslı varmıdır yardımınızı bekliyorum... Hem artık ogs sahibi olmuş olurm hemde cezanın yarı fiyatını ödemiş gbi olucaz daha kârlı..

mrtysn
14-10-2012, 21:22
Kusura bakmayın ogs -kgs konusunu bulamadığım için direk buraya açtım konuyu arkadaşa arabayı verdim kgs yetersiz olduğu içn ceza yemîş ... Bugün bi taksicîyle konuştum eğer 15 gün içinde ödeme yaparsak şöyle bi seçenek sunuyolarmış eğer ogs alırsak cezayı siliyolarmış yani 50 tl +20 tl kgs dolumu yapılırsa 156 liralık ceza iptal edilimuş olayın aslı varmıdır yardımınızı bekliyorum... Hem artık ogs sahibi olmuş olurm hemde cezanın yarı fiyatını ödemiş gbi olucaz daha kârlı..

Dogru Ogs olayi, Kgs'den yedigim cezayi o sekilde hallettirdim ben de

riddick
15-10-2012, 01:21
kgs den kaçak geçişte en uzun mesafe üzerinden 10 katı şeklinde ceza kesilir. Ancak kaçak geçiş sonrasında ilk 1 hafta içerisinde araca ogs alınır ise en uzun mesafe ücreti ogsden düşülür.

ogs ben ziraat bankasından aldım içerisine bi miktar yüklüyorlar ordan geçiş ücretini kestiler ceza iptal oldu...bankalara göre ogs fiyatları değişmekte ama ortalama 70 ila 80 arası değişiyor

tayreep_john
15-10-2012, 01:41
ozaman cezayı ödemek yerine bunları yapmak en mantıklısı ..