PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 406 coupe 2.2 hakkında bilgisi olanlar varmı.

darkmoon
09-11-2012, 21:15
pazar balıkesire gidicez yiğene 406 coupe 2.2 varmış onu alıcaz 2003 model adam hanımına almış kadında pek kullanmamış zaten öyle sahibindende satılık tarzında piyasa aracıda değil ikinci sahibi adam araba 130 binde hiç lpg takılmamış bizde takmıycaz yakıtı hakkında bir sıkıntımız yok o yüzden çok yakar falan yorumlarına gerek yok sadece bu aracın kronik arızası problemi varmı sıkıntısı varmı varsa neler ben açıkcası çok soğuğum araca ön yargılarım var pegeout olmasından kaynaklı ama yiğen tipine bayılıyor bakalım hayırlısı.. arabada sunroof deri yağmur far park sensörleri koltuk ısıtma falan her bir şey var tek sanırım koltukları elektrikli değil..

kelalper
09-11-2012, 21:21
otomatiklerin şanzımanı problemli. Bizimde bir arkadaşın annesi kullanıyordu ikide bir arıza yapıp duruyordu.

Faruk'S
09-11-2012, 21:36
bende otomatik şanzıman arızası'nı duymuştum.

bu araç peugeot'un en keyifli modeli bence.Kısa bir dönem kullandım tadına doyulmuyo kronik arızası olmamakla beraber elektrik aksamında Kadranda sürekli hava yastığı ışığı / abs ışığı felan yanar.dediğim gibi tamamen kablolardan oluşan sıkıntılar doğrultusundadır ancak es geçmemek lazım..

istatistiksel anlamda Peugeot'un en sıkıntısız modellerinden biridir. Coupe ise bu aletin, İtalya'nın San Giorgio Pininfarina fabrikasında yalnızca 107,631 adet üretilmiş özel bir karoseridir, bu sebepten dolayı da diğer seri üretim araçlar ile de arasında bir kalite farkı oluşmuştur. Yani meraklısı için kuşku götürmez bir şekilde tutku haline gelebilen, yaşanması zevkli bir tasarım harikasıdır.

darkmoon
09-11-2012, 21:38
yok manuel araba sanırım 6 vitesdir..

turbo&quattro
09-11-2012, 21:48
Bi soluklansaydin yahu nokta virgul kullanmadan bu kadar uzun cumle nasil kurabildin:)

darkmoon
09-11-2012, 21:51
netbook dan yazıyorum buna dua et minnacık klavye :)

Schumi
09-11-2012, 23:06
Çok yakmaz. Torku yüksektir. Ama devir çevirmez performanslı hissettirmez. Manuelmiş araç. BE4 serisi şanzıman çok sağlamdır. 5 ileridir. 2003 te makyajlı model oluyor mercekli far ve xenon felan. Güzel araç.

darkmoon
09-11-2012, 23:12
yarın çıkalım yolada bakalım araca yorumlarımı yazarım

alihan_27
09-11-2012, 23:43
Kronik sayılırsa bir peugeot klasiği olarak elektriksel arıza haricinde bir kusurunu görmedim. Dışı her açısıyla hoş kabul edilen (bencede öyle) otomobillerdendir.